Digital маркетинг

Хочете залучити нових клієнтів і підвищити впізнаваність бренду? Наша команда маркетологів знає, наскільки глибока кроляча нора, адже ми вже 9 років працюємо в інтернет маркетингу та створюємо digital стратегії для великих брендів, середнього бізнесу, молодих стартапів. Ми розкрутимо ваш проект, допоможемо з позиціюванням і філософією бренду, підвищимо імідж продукту.

Digital послуги для наших клієнтів

Digital послуги — комплексне просування товарів або послуг в інтернеті. Ми проаналізуємо ваш бізнес, налаштуємо статистику і аналітику, запропонуємо інструменти маркетингу, які будуть допомагати в досягненні головної мети вашого бізнесу.

Digital реклама

Бізнес хоче продавати, покупець — купувати. А ми будуємо між ними мости. Аналіз, настройка аналітики, SEO-оптимізація, розробка і запуск рекламних кампаній в Google і соціальних мережах — набір інструментів, які будуть працювати на ваш бізнес. Ми пропонуємо вам digital послуги, які залучають клієнтів і збільшують продажу. Висуваємо гіпотези та тестуємо їх в рекламних кампаніях, створюємо креативи (тексти, фото, відеопродакшн). Ми покажемо вам переваги digital реклами через результати рекламних кампаній.

Аудит та оптимізація digital каналів

Інтернет маркетинг та digital ринок розвивається дуже швидко і динамічно, тому необхідно тримати руку на пульсі, а інструменти маркетингу в тонусі. Ми вивчимо сайт і шлях клієнта, правильність налаштувань рекламних акаунтів в AdWords, Яндекс.Директ і соціальних мережах, статистику, контент сайту та соціальних мереж. Проаналізуємо SEO-оптимізацію сайту. Всі помилки та упущення ми збираємо у звіт з детальним і поетапним плануванням їх виправлення. 

Web аналітика

Маркетинг неможливий без web аналітики для бізнесу, оскільки вона допомагає отримати відповіді, визначити виграшні канали, перерозподілити бюджет на найперспективніші точки дотику клієнта з вашими товарами або послугами. Якісний збір статистики та звітність за кожним каналом дають можливість в реальному часі коригувати тактику бізнесу без втрати фінансів. Нами налаштовується web аналітика сайту і мобільного додатку, синхронізація з CRM-системами. Це дозволяє підготувати інформативні звіти, а на основі отриманої статистики провести аналіз та знайти закономірності для поліпшення рекламних кампаній.

Розробка стратегії медіакомунікацій

Стратегія digital маркетингу потрібна, щоб достукатися до сердець ваших клієнтів. Для цього наші маркетологи повністю занурюються в ваш бізнес, вивчають нішу, аналізують конкурентів, розуміють цільову аудиторію. Ми спілкуємося з потенційними клієнтами, знаходимо їх болі, витягаємо інсайти. На основі аналізу ми готуємо документ, в якому представлені результати маркетингових досліджень і наші рекомендації. Ми підкажемо вам, ніж закривати болю покупців, як вибудовувати імідж, подавати продукт так, що він запал клієнту в душу.

Створення і просування реклами

Створення реклами магазину або мобільного додатка — незамінний інструмент в інтернет маркетингу і digital стратегії. Ми створимо креативи для зовнішньої реклами або медійних кампаній. Створення креативної реклами допоможе досягти цілей вашої стратегії. У нас так само є Production-студія. Це проект Hyper Production. Знімаємо контент для великих брендів, створюємо креативні та потужні рекламні ролики, які зачеплять покупця і приведуть до цільової дії.

З нами клієнти отримують більше

Максимальне охоплення аудиторії

Деяким подобається дивитися ролики на YouTube, інші часто гортають стрічки в соціальних мережах, а треті — використовують переважно пошукові системи. Ваша цільова аудиторія різна, але грамотна сегментація та використання різних каналів комунікації охопить більшу частину потенційних клієнтів.

Комплексний підхід

Ми застосовуємо маркетингові інструменти комплексно, тому інтернет маркетинг та digital стратегії дають результат та швидше окупаються. Використовуємо методи просування без шаблону та переконані, що для кожного проекту потрібна своя стратегія й підхід. Враховуємо коротко- та довгострокові цілі бізнесу, сезонність, зміни попиту, інші фактори. Над кожним проектом працює одна команда, яка відповідає за всі формати digital реклами, а не окрему послугу.

Орієнтація на результат

Для нашої команди важливо розв'язувати проблему ваших клієнтів та отримати результат для вашого бізнесу, а не формально відпрацювати договір. Як агентство digital маркетингу, головним завданням найчастіше для нас ставлять збільшення продажів в бізнесі клієнта. Досягти цієї мети допомагає розроблений з клієнтом маркетинговий план та його покрокова реалізація.

Економія

Чи не переплачуйте, звертаючись до різних спеціалістів для кожної окремої підзадачі. Наше агентство digital маркетингу займається комплексним просуванням, тому витрати оптимізовані та зведені до мінімуму. Це приємно позначиться на вашому гаманці. Великий інструментарій для просування — це добре. Але навіщо платити там, де вигідніше і перспективніше заощадити? Ми під'єднаємо до проекту лише ті послуги digital маркетингу, які необхідні для вирішення вашого завдання.

Переваги перед конкурентами

Хочете стати кращими на ринку? Ми допоможемо вашому бізнесу грамотно відбудуватися від конкурентів. Наша команда працює на результат, тому для створення відеороликів для реклами ми проводимо аналіз цільової аудиторії, її болі, аналізуємо ваш продукт, послугу, бізнес, конкурентів. Тексти, фото, відеопродакшн — кращі креативники працюватимуть безпосередньо на ваш проект.

Digital реклама

mobile develpment

Клієнти бояться витрачених даремно грошей ще більше, ніж вогню. На жаль, багато хто з них недостатньо поінформований щодо того, як працює діджитал-маркетинг і скільки грошей потрібно для його підтримки. Сьогодні ми хочемо розповісти, що це взагалі таке, чому не варто цього боятися, і як діджитал-маркетинг стає для бізнесу провідником у світі онлайн-торгівлі.

Які діджитал-послуги пропонуємо ми?

До сфери діджитал-маркетингу можна віднести SEO, контекст, рекламу в соціальних мережах, email-маркетинг, тизери та інше. Діджитал бере все на себе, додає рекламу та просування на всі види платформ. Для більшої наочності перерахуємо список послуг:

Кейси
Приклади просування
Перфоманс-маркетинг

За допомогою цієї стратегії можна підраховувати реальні досягнення та вимірювати фінансові результати (усім улюблений KPI) за невеликий проміжок часу.

Контент-маркетинг

У цій стратегії залучається сукупність дій, заснованих на створенні та рекламуванні інформації, необхідної для певного різновиду споживачів (наприклад, вашої цільової аудиторії). 

Комплексні стратегії

Назва говорить сама за себе: тут будуть залучені абсолютно всі наші напрацювання та механіки. Це підходить клієнтам, які не мають чіткої стратегії просування свого бізнесу, і вважають за краще покладатися у всьому на наше агентство.

Доручіть нам вашу діджиталізацію

Наші принципи

В момент ухвалення рішення пам'ятайте: 

  • Brander цінує ваш час та гроші. Ми не будемо витрачати їх на дрібниці, якщо цього не вимагає справа; 
  • Brander націлений на довгострокові відносини, тому кожен клієнт для нас — партнер та колега;
  • Brander враховує ваші забаганки і любить, коли бажання збуваються;
  • Brander за послідовність, мінімальний стрес та взаєморозуміння. У цій атмосфері ми працюємо найкраще!
Ми чекаємо на ваш проект
Найчастіші питання
 
Так, стратегія digital маркетингу буде залежати від специфіки вашого сайту. Терміни можуть залежати від рівня конкуренції у вашій ніші.
Ми не екстрасенси, і не можемо дати 100% гарантію, що проект злетить. Але аналітично вивірений прогноз цінніше, ніж ворожіння на кавовій гущі. Наші маркетологи готові зробити такі прогнози, щоб ви розуміли, на що можете розраховувати, за що платите гроші. Мінімальний термін SEO-оптимізації — 3 місяці. При цьому, робота з пошуковими сервісами залежить від їх алгоритмів, активності конкурентів і безлічі інших чинників, що впливають на позицію вашого сайту в топі.
Дуже хотілося б, але для будь-яких гарантій потрібно проаналізувати продукт, ваш сайт, ваших конкурентів, провести роботу над помилками та отримати перші результати тестів маркетингових каналів. Стратегія digital маркетингу в одному випадку буде заснована на таргетингу, у другому — на SEO-оптимізації, в інших випадках на контент-маркетингу і контекстній рекламі. Для кожного продукту працюють свої інструменти, тому ми запропонуємо інтернет маркетинг в digital, який буде ефективний конкретно для вашої ніші.
Це залежить від того, що ви продаєте і кому. Будьте готові інвестувати кошти у свій проект, якщо хочете тримати високі позиції в ніші.

Проста математика. Якщо ви готові витрачати на 1 конверсію 2-3 долари та прагнете отримувати близько 300 конверсій в день, доведеться витрачати в середньому 600-900 доларів в день.

Враховуйте витрати на тестування гіпотез, які напевно перевищать бажану ціну за 1 конверсію. Можете бути впевнені, при бюджеті в 10 доларів на 1 день оригінальні лабутени будуть розлітатися контейнерами. Одна з найбільш прикрих помилок бізнесу — це неготовність розвивати проект.
Для фактичної роботи: на вашому сайті повинна бути політика обміну та повернення, працювати онлайн оплат, потрібно вказати реквізити банку та фізичну адресу компанії.

Для продажу: сайт повинен бути зручним і швидким, грамотно показувати товар і актуальні ціни.
У нашій компанії є Hyper Production — студія відеопродакшена. Після створення реклами для товарів ви зможете підвищити впізнаваність бренду та збільшити продажі. Наша команда зробить круті фото для зовнішньої реклами, створить захоплюючі рекламні відеоролики.
Ми пропонуємо комплексне просування послуг, яке буде вигідніше, ніж замовляти окремі види реклами. Ціна web аналітики, прайс відеопродакшн, вартість сео послуг, настройка таргетованої реклами, настройка контекстної реклами залежить від складності проекту і специфіки товарів або послуг.
Звичайний маркетинг далеко не завжди покладається на веб-інструменти, а в діджиталі вони вважаються ключем та основою.
У цьому допомагає діджитал-маркетинг. Ми вже проводили кілька таких операцій, і вони були успішними. Зверніться по деталі до нашого менеджера.
Ми чекаємо на ваш проект
What are you interested in?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.