Digital-маркетинг

Досвідчена команда маркетологів знає, що приховує айсберг під водою. Проаналізуємо ваш бізнес, аудиторію та розробимо стратегію комунікацій. Індивідуально підбираємо та тестуємо інструменти маркетингу: SEO, реклама в Google та соціальних мережах.

Щоб підготувати вас до потоку конверсій, проконсультуємо, допоможемо побудувати воронку та налаштувати бізнес-процеси. Знімаємо рекламний контент для digital, ТБ та зовнішньої реклами.

Digital реклама
Бізнес прагне продавати, а покупець - купувати. А ми будуємо між ними мости. Повний комплекс реклами в digital з нуля: аналіз, налаштування аналітики, SEO-оптимізація, розробка та запуск рекламних кампаній у Google, Яндекс та соціальних мережах. Висуваємо гіпотези та тестуємо їх у рекламних кампаніях. Створюємо контент: фото та рекламні ролики.
Аудит та оптимізація digital каналів
Електронна комерція розвивається динамічно. Аби не відставати від часу, слід тримати інструменти маркетингу в тонусі. Ми дослідимо сайт та шлях клієнта, правильність налаштувань рекламних акаунтів у AdWords, Яндекс.Дірект та соціальних мережах, статистику та контент сайту, соцмереж. Проаналізуємо SEO-оптимізацію сайту. Усі знайдені помилки та прогалини зберемо у звіт із детальним планом виправлення.
Web аналітика
Якісний збір статистики та звітність по кожному каналу дають можливість коригувати тактику бізнесу в реальному часі та тиснути на точки розвитку вчасно. Ми підключаємо сервіси аналітики на сайтах та у мобільних додатках, синхронізуємося із CRM-системами. Для кожного каналу створюємо інформативні звіти, а одержану статистику аналізуємо та знаходимо закономірності для поліпшення рекламних кампаній.
Розробка стратегії медіакомунікації
Вона потрібна, щоб стукатись і заходити у серця покупців. Для цього потрібно зануритися у ваш бізнес, вивчити ринок та конкурентів. Ми спілкуємося із покупцями, знаходимо їхні болі та добуваємо інсайти. Готуємо документ, у якому описуємо результати досліджень та рекомендації: чим закривати болі покупців, як слід виглядати у їхніх очах та подавати продукт так, щоб влучати у саме серденько.
Створення рекламного контенту
Креатив не заради креативу, а для досягнення цілей вашої стратегії. У нас є Production студія. Це проект Hyper Production. Відзнімаємо контент для великих брендів. Створюємо креативні та потужні рекламні ролики, які і влучають у саме серденько.
МИ ЧЕКАЄМО НА ВАШ ПРОЕКТ

Кейси

Поширені питання

Ми можемо тільки спрогнозувати результат, але не гарантувати його. Мінімальний термін SEO-оптимізації - 3 місяці. Робота з пошуковими сервісами залежить від їхніх алгоритмів, активності конкурентів і безлічі інших чинників, що впливають на видачу.
Дуже хотілося б, але ні. Є продукти, які складно продаються через таргетинг або PPC. Є ніші, які безглуздо просувати через SEO. Іноді продажам заважають системні обмеження бізнесу. Продукти відрізняються, і передбачити реакцію аудиторії непросто. Тому шаблонні рішення в маркетингу не працюють Кожен проект вимагає індивідуального підходу.
Це залежить від того, що ви продаєте і кому. Будьте готові до інвестицій, якщо хочете тримати високі позиції в ніші. Проста математика. Якщо ви готові витрачати на 1 конверсію 2-3 долари і прагнете отримувати близько 300 конверсій в день, доведеться витрачати близько 600-900 доларів в день. І не забудьте закласти витрати на тестування. Перевірка гіпотез - це додаткові витрати, які напевне перевищать бажану ціну за 1 конверсію. Будьте певні, при бюджеті в 10 доларів на 1 день оригінальні лабутени не розлітатимуться контейнерами. Одна з найприкріших помилок бізнесу — неготовність розвивати проект.
Для фактичної роботи: на вашому сайті повинна бути політика обміну і повернення, працювати онлайн оплата або повинні бути реквізити банку, і також слід вказати фізичну адресу компанії. Для продажу: ваш сайт повинен бути зручним і швидким, грамотно репрезентувати товар.
Для початку, підписати договір, отримати доступи до рекламних акаунтів і аналітики, якщо вони є. Якщо немає — створимо їх і підключимо до вашого сайту \ додатку. Потрібен час, щоб провести аналіз. Якщо це залежить від розробки стратегії, потрібно відчути бізнес, побачити його зсередини, перевірити шлях клієнта на реальних покупках, поговорити з продавцями, менеджментом і клієнтами. І ще, важливий момент. Ви обов'язково повинні бути готовими до запуску: налагодити бізнес-процеси, логістику, підготувати колл-центр. У нас часто бувають прикрі ситуації, коли клієнт просить прикрутити рекламу, тому що колл-центр не справляється, або товар не встигають поставити. Хоча ми ще не досягли верхньої точки, конверсії дешеві і чітко видно, що нам є куди рости навіть у межах затвердженого бюджету.
Ми чекаємо на ваш проект