Technologies

AHREFS

Ahrefs — набір SEO-інструментів для аудиту сайту, збору ключів, аналізу конкурентів і оптимізації контенту. Це зручна платформа для підготовки до оптимізації сайту та відстеження результатів просування. Ахрефс — потужний та доброзичливий до початківців-користувачів софт, з величезними можливостями, який використовують маркетологи Facebook, Adobe, Netflix та багато інших.

Що таке Ahrefs і як його використовувати

Ahrefs — універсальна платформа для сео-просування. Це сервіс, як послуга, для використання якої потрібно зареєструватися та передплатити відповідний тарифний план. Ви можете спробувати всі функції та оцінити переваги підтримки ком’юніті в тестовому режимі за $1 в день, а потім вибрати тариф. Цінові плани відрізняються тільки обсягами даних, які зможе обробляти система, а значить ви не будете обмежені у функціональності, незалежно від величини вашого бізнесу.

6 функцій Ahrefs для вашого бізнесу
01
Дослідження

«Сайт Експлорер» — набір інструментів для всебічного аналізу посилального профілю й пошукового трафіку. Він допоможе вам дізнатися, які ключові слова органічно залучають клієнтів до ваших конкурентів і з яких ресурсів. Ви побачите, де вони розміщують зовнішні посилання, і в яку рекламу інвестують. Ахрефс збирає дуже докладну статистику — цільові сторінки, ключові слова, ставки та інше. Система вміє відслідковувати сотні мільйонів ключових слів і розбирати посилальні профілі, за допомогою найшвидшого краулера.

02
Аналіз ключових слів

Ahrefs дає вам доступ до величезної бази ключових слів для 170 країн і 10 пошукових систем. Ця платформа відмінно підходить для використання в російськомовному сегменті та дає змогу вам проводити поглиблені дослідження, постійно виявляючи нові актуальні рішення. Машинне навчання гарантує точне визначення частоти запитів, конкурентності та клаців на них. Інструменти аналітики знайдуть для вас 10 найпопулярніших слів і складуть для вас фрази з різною відповідністю. Це будуть фрази з цілими ключовими словами, питання, запити, що збігаються з термінами, пропозиції пошуку й ті, за якими ще ранжуються топові сторінки з головними словами. Ви відразу ж побачите родинні до вашого запиту слова (LSI), використання яких допоможе краще розкрити тему. Усі SEO-метрики будуть зібрані в зручні таблиці, списки та графіки з фільтрами для аналітики.

03
Внутрішній аудит

Як і всі хороші платформи для просування, Ahrefs вміє аналізувати поточний стан сайту. У ньому є потужні інструменти для сканування, які зберуть статистику, знайдуть помилки та порекомендують, як їх виправити. Ви можете самостійно обрати, які розділи перевіряти, якщо у вас на сайті тисячі сторінок і зможете спостерігати за результатами аудиту в реальному часі. Ахрефс тестує продуктивність і швидкість завантаження, перевіряє html-теги і якість локалізації, сканує вихідні та вхідні посилання, і звичайно ж контент і ресурси — зображення, JavaScript і CSS. Технічні фахівці люблять Ahrefs не тільки за те, що він полегшує і прискорює етап аналітики. Платформа допомагає відразу використовувати отримані дані для вирішення десятків різних завдань. Наприклад, ви зможете налаштувати точніші фільтри, що призначені для користувача, або знайти та виправити посилання, що дублюються, і все це в одному місці. Плюс, у системі можна задати інтервал проміжних перевірок — наприклад, щомісячну аналітику тільки тих сторінок і розділів, які ви зараз покращуєте і просуваєте.

04
Ранк Трекер

З Ahrefs ви можете зручно відстежувати, як змінюються ваші позиції у видачі та наочно порівнювати свої показники з конкурентами. Дані про десктопну й мобільну видачу можна збирати окремо, а ще одночасно аналізувати статистику для всіх країн, де ви ведете бізнес. Ахрефс стежить за всіма важливими показниками — видимістю сайту, середньою позицією і трафіком, розподілом позицій і все це в наочних графіках і схемах, де зберігається статистика за весь час із початку роботи. Окремо ви отримаєте детальну статистику про функції SERP (сторінки пошукової видачі) — сніпетів, і засланнях, а також блоках із картинками, відео, товарами, карткою знань та інше. Ви будете бачити прогрес ранжирування, СРС, клаци та показник повернення, а також інші метрики для кожного ключового слова. Безліч параметрів фільтрів і тегів у розділі «Ранк Трекер» дозволить сео-фахівцям сегментувати дані та складати персоналізовані звіти за різними параметрами, які так само будуть оновлюватися онлайн через встановлені проміжки часу. У них можна додати порівняння своїх показників із тими, які є в конкурентів, а також налаштувати розсилку з найважливішими даними на пошту інших фахівців, що працюють над проєктом, керівництву й замовникам.

05
Підказки по контенту

Дані аналітики допоможуть вам знайти найпопулярніший контент і створювати такий же. Для оцінки «популярності» Ahrefs використовує органічний трафік, рейтинг домену та його донорів, вартість трафіку й реакції в соціальних мережах. Водночас він допоможе вам підібрати оптимальну комбінацію конкурентності, витрат і партнерства.

06
Підтримка ком’юніті

Ahrefs — один із найбільш дружніх сервісів. Незалежно від вашого тарифного плану й навіть, поки ви ще тестуєте продукт, ви завжди можете розраховувати на допомогу. Ахрефс регулярно публікує статті та навчальні відео для своїх користувачів, у тому числі з поглибленим розбором вузьких завдань і абсолютно безплатно. Усе що потрібно, щоб отримати підтримку від спільноти та поспілкуватися з колегами, зайти на приватну сторінку Facebook і поставити питання.

Висновок

Ahrefs — зручний сервіс для seo-фахівців, з великим набором усіх необхідних інструментів для оптимізації сайту і його просування. Він допоможе знайти проблеми сайту, зібрати оптимальні ключі та місця для посилань. Ахрефс збере дані за вашими конкурентами і підкаже, як створювати контент і де його розміщувати, щоби поліпшити свої позиції. Крім потужної технічної частини та комфортного для користувача інтерфейсу, з підпискою на Ahrefs ви отримаєте підтримку унікального співтовариства і творців софта, які допоможуть досягти поставлених цілей.

Digital реклама
Digital реклама

Допомагаємо невеликому бізнесу зростати швидше, а дорослому — гідно приймати виклики часу.

Проводимо ретельний аналіз та створюємо стратегію комунікацій. Детально опрацьовуємо воронку, оптимізуємо канали маркетингу та запускаємо рекламні кампанії. Шліфуємо імідж бренду через осмислений контент.