Інтернет-магазини

9 років у електронній комерції. Наш досвід дозволяє створювати рішення для цілей та задач будь-якого бізнесу. Розроблюємо інтернет-магазини на Magento, маркетплейси, B2B рішення та мобільні додатки.

Завдяки експертизі у eCommerce, проектуємо інтерфейси, що роблять онлайн-шоппінг комфортним, а з доопрацьованим движком Magento — ще й швидким. Разом із клієнтом створюємо стратегію просування, запускаємо digital маркетинг та створюємо рекламний контент.

Інтернет-магазини на Magento 2.3
Ми розробили рішення для бізнесу, що лише збирається виходити в онлайн. Використаємо наші найліпші напрацювання та дослідження в UX, розробимо фірмовий стиль проекту, посадимо на прокачану версію Magento, яка вже містить інструменти для маркетингу. Оптимізуємо канали продажів у мережі.
Перехід на Magento 2.3
Коли минулої версії Magento або іншої CMS вже недостатньо, потрібен м’який та лагідний перехід на нову Magento 2.3. Ми збережемо ваш фірмовий стиль, напрацювання, додамо новий функціонал. Зробимо синхронізації та підключимо сервіси оплати та доставки. Якщо бюджет не дозволяє — прокачаємо поточний магазин, і коли ви будете готові рости далі — перенесемо на новий движок.
Маркетплейси
Здорова конкуренція стимулює бізнес до розвитку, і маркетплейси знову стають популярними. Ми опрацьовуємо шлях клієнтів та продавців, описуємо логіку для кожної ролі та створюємо зручний інтерфейс. Створюємо адміністративну частину для продавців та адмінів маркетплейсу.
B2B рішення
Економимо час та оптимізуємо бізнес-процеси. Ми створюємо інструменти електронної комерції для роботи з корпоративними клієнтами. Це оптові інтернет-магазини, мобільні додатки, особисті кабінети зі специфічним функціоналом.
Мобільні додатки
Завжди поруч та вчасно: замовити піцу на ходу, купити жадані туфельки чи планшет... З додатком покупки стають простішими та швидшими, а бізнес має змогу будувати персоналізований маркетинг та воронку продажів. Аналіз поведінки клієнтів допомагає команді дизайну проектувати інтерфейс, що спонукає до покупок, а інструменти маркетинга — тримати покупців у теплі.
Digital-marketing
Вивчимо ваш бізнес, аудиторії, розробимо стратегію комунікацій. Ми індивідуально обираємо та налаштовуємо інструменти для проекту: SEO, реклама в Google та соцмережах. Щоб підготувати вас до потоку конверсій, проконсультуємо, допоможемо побудувати воронку та налаштувати бізнес-процеси. Знімаємо рекламний контент для digital, ТБ та зовнішньої реклами.
Технічна підтримка
Підтримуємо та доопрацьовуємо проекти на Magento, OpenCart та Wordpress. Ми зробимо аудит вашого сайту, виправимо баги, зробимо сайт стійкішим та швидшим. Підключимо необхідні модулі та інтеграції.

Технології

CMS

Magento 2.3 Opencart

Способи оплати

Privat24 LiqPay PayPal Amazon Payments Sage Pay WayFroPay Ipay Masterpass

Способи доставки

Nova Posta Ukrposhta Meest Express FedEx UPS DHL USPS
МИ ЧЕКАЄМО НА ВАШ ПРОЕКТ

Кейси

Поширені питання

Спершу може здаватися, що якийсь проект ідеальний, але це не завжди так. Потрібен інтернет-магазин, який підходить вам та вирішує ваші бізнес-завдання. Ми познайомимося з проектом та створимо продукт, який органічно інтегрується у ваш бізнес.
Можливо зробити інтеграції з будь-якими системами, що дозволяють дістатися до них за допомогою API або подібним способом. Якщо API у вашої системи немає, ми реалізуємо його. Для вибору оптимального шляху вирішення ми проаналізуємо вашу систему, дізнаємося її можливості.
Звичайно! Ми вже розробили ряд рішень для комфортного переїзду на оновлений движок. Важливо: порахуйте вигоду від інвестицій. Якщо ваш магазин зовсім-зовсім невеликий, з цим впорається і Magento 1.9. Ми можемо доопрацювати ваш магазин, прокачати маркетинг та продажі, і коли ви будете готові рости далі - перенесемо на нову CMS.
Оптимальний варіант: робити мобільний додаток, у ролі бекенда якого буде виступати сам інтернет-магазин. Це дозволить зручно управляти інформацією в одному місці для відображення і в додатку та на сайті. Також це мінімізує ризики розсинхрону даних на двох ресурсах. Іншими словами, інтернет-магазин виступає в ролі API для мобільного додатку.
Оптимальною платформою для інтернет-магазину вважаємо Magento. Але підтримуємо проекти і на інших платформах. До слова, ми одні з перших в Україні почали використовувати Magento 2.0.
Ми чекаємо на ваш проект