ecommerce

Розробка ECOMMERCE проектів

Ми 9 років в електронній комерції. Наш досвід дозволяє створювати нестандартні рішення під цілі і завдання будь-якого бізнесу. Ми розробляємо інтернет-магазини на Magento, маркетплейси, B2B рішення, мобільні додатки. Завдяки експертності в eCommerce, проектуємо інтерфейси, які роблять онлайн-шопінг комфортним, а з допрацьованим движком Magento - швидким. Разом з клієнтом розробляємо стратегію просування, запускаємо digital маркетинг, створюємо рекламний контент.
 

Якому бізнесу потрібна розробка інтернет-магазину?

Електронна комерція - сфера економіки, в якій найпростіше розпочати свою справу. Інтернет-магазин - найкраще рішення для В2С-ринку. Ви можете створити комерційний сайт для будь-якої ніші: від Hand Made до спеціалізованого обладнання. Інтернет-магазини підійдуть для роздрібної та оптової торгівлі.
Розробка інтернет магазину автозапчастин, техніки, косметики, спеціалізованих товарів або будь-який інший напрямок - ми готові запропонувати рішення, яке зробить ваш бізнес гнучким. 
 

Кейси
Відгуки
  Подивитись відео
Head of eCommerce Золотий Вік
Дмитро Бараней

Компанія Золотий Вік - один з найбільших виробників і ритейлерів ювелірних виробів. У 2014 почали розвивати напрямок електронної комерції. Ми визнали Brander найдосвідченішою компанією в плані рішень для eCommerce і розробили успішний продукт.

5
5 з 5 - "Мені сподобалося. Я б повторив."
Як ми розробляємо інтернет-магазин?

Ми системно підходимо до кожного окремого проекту. Етапи розробки інтернет-магазину припускають 6 основних кроків.

01
01
Аналіз

Спочатку ми знайомимося з вашим продуктом. Ми готові працювати, навіть якщо у вас є тільки ідея майбутнього продукту. Наше завдання - втілити її в життя, продумавши і обговоривши нюанси проекту. Однак, чим більше інформації про свій задум ви дасте, тим плідніше буде наша співпраця. Є сайти, які вам подобаються? Покажіть їх нам - ми будемо знати, чим надихатися і на що орієнтуватися під час розробки. Перед створенням технічного завдання, ми аналізуємо ваш продукт, нішу, конкурентів, цільову аудиторію.

02
02
Розробка ТЗ

На цьому етапі визначається рішення для продукту. Створюється технічна документація, на яку будуть спиратися менеджер проекту, програмісти, верстальники, дизайнери, тестувальники. У документації прописуються всі деталі і подробиці, які дозволяють розробити інтернет-магазин ефективно.

На цьому моменті також обговорюється движок, на якому буде запускатися сайт. Своїм клієнтам пропонуємо CMS Magento. Цей продукт набирає популярність, зважаючи на простоту, стабільність, надійність.

Коли технічна документація затверджена, договір підписаний, ми починаємо реалізовувати ваші ідеї.

03
03
Проектування (прототип і ТЗ)

Не завжди те, що нам здається ідеальним, буде працювати так, як цього вимагає конкретний проект. Іноді бувають красиві сайти, але не функціональні. Щоб розробка і створення інтернет-магазину були ефективними, важливо уважно поставитися до етапу опрацювання юзабіліті.

На основі аналізу вашої аудиторії прописуються портрети потенційних покупців, визначається типова поведінка кожного аватара. Після ретельного аналізу поведінкових факторів ми створюємо прототипи інтерфейсів. UI / UX пишуть макет, який робить кожну дію потенційного покупця на вашому сайті ще одним кроком до цільової дії. Перед тим, як віддати макет розробникам, ми перевіряємо розроблене рішення на працездатність. Так ми істотно знижуємо ймовірність помилок. Коли макет узгоджений з замовником, ми приступаємо до наступного етапу.

04
04
UI Дизайн проекту

"Юзабіліті" сайту важливий, адже він повинен бути зручним і швидким, але візуальне оформлення грає свою роль. Кольорове оформлення сайту має відповідати авторському стилю компанії, залишати у відвідувача приємний "післясмак". Якщо у вас ще немає логотипу, то наші дизайнери запропонують креативні рішення для створення вашого брендового стилю.
На етапі креативної роботи над дизайном з'являється "обличчя бренду": створюються іконки, інфографіка, анімація та інші візуальні компоненти веб-ресурсу. Вони сприяють зростанню конверсії і виділять вашу компанію на тлі конкурентів.

05
05
Розробка Backend і Frontend проекту

Після того, як гарний дизайн готовий, в гру вступають технічні фахівці. Розробка інтернет-магазину на даному етапі складається з двох напрямків: front-end (те, що бачить користувач сайту) і back-end ( «закулісся» сайту). На цій стадії програмісти створюють архітектуру сайту.

Front-end складається з програмування логіки та верстки. Back-end складається з створення бази даних, структурування системи, панелі адміністрування, інших компонентів. Наприклад, саме на цьому етапі здійснюється підключення систем для оплати і доставки замовлень:

  • платіжних систем Liqpay, Wayforpay, PayPal, Braintree;
  • поштових служб: Нова пошта, Укрпошта, Meest Express;
  • оплати частинами: Монобанк, Приватбанк.

На верстці і програмуванні розробка інтернет-магазину не закінчується.

06
06
QA - Тестування

Після того, як проект готовий, починається QA-тестування. Ми перевіряємо, наскільки добре працює сайт, а також перевіряємо, як він адаптується на різних мобільних пристроях. Це дозволяє перед запуском визначити і відразу пофиксить баги, якщо такі з'являються, щоб запустити крутий продукт.

07
07
Реліз і розвиток продукту

Проект запускається в плавання, але ми можемо продовжити співпрацю. Кожен інтернет-магазин повинен продавати. Щоб отримати прибуток, потрібно привести клієнтів. На цьому етапі до роботи приступають наші маркетологи. Для кожного проекту визначається своє рішення: пошукова оптимізація, контекстна реклама, таргетинг або інший маркетинговий інструмент.

З нами клієнти отримують більше
01
Публікація

Опублікуємо інтернет-магазин на хостингу самостійно або дамо практичні поради, як зробити публікацію.

02
Аудиторія

Не втрачайте своїх клієнтів, адже понад 7 мільйонів українців купують товари в інтернет-магазині.

03
Підтримка

Якщо клієнту знадобиться удосконалити інтернет-магазин, додати конструктор або підбирач, наша команда надасть підтримку, оновлення, просування.

04
Підвищення продажів

Приємний інтерфейс, продуманий функціонал, зручність юзабіліті робить покупку більш ймовірною. Ми створимо дизайн і шлях клієнта, який буде вести до цільового дії.

05
Оптимізація бізнес-процесів

Запропонована нашим клієнтам CMS - Magento дозволяє оптимізувати більшість процесів в інтернет-магазині, адже вона створена для онлайн-продажів.

Технології
CMS
Magento 2.3 Opencart
Способи оплати
Privat24 LiqPay PayPal Amazon Payments Sage Pay WayFroPay Ipay Masterpass
Способи доставки
Nova Posta Ukrposhta Meest Express FedEx UPS DHL USPS
Ми чекаємо на ваш проект
Найчастіші питання
 
За останній рік українська онлайн-комерція зросла на 66%. Понад 7 млн українців робить покупки онлайн. Цікавий факт: третина з них вибирає товари перед сном. Розробка інтернет-магазину дасть вам переваги:
  • створення зручної вітрини для потенційного клієнта;
  • можливість приймати замовлення в будь-який час доби;
  • створення бази клієнтів;
  • можливість швидко обробити заявку;
  • можливість скоротити витрати на персонал;
  • зручний і сучасний сайт - «великий плюс» до конкурентоспроможності вашого бізнесу.
Вартість розробки інтернет магазину залежить від того, який функціонал хотілося б отримати в результаті. Без аналітики і чіткого ТЗ складно назвати точну ціну розробки сайту. Щоб отримати більш точну оцінку розробки інтернет магазину, потрібно розуміти функціонал, який підійде під конкретну сферу діяльності. Ви можете залишити запит на оцінку вашого проекту.
Іноді нам може сподобатися якийсь сайт, тому нам захочеться такий самий продукт. Однак, розробка інтернет-магазину - індивідуальний проект. Щоб сайт працював «для вас» потрібно створити проект, який буде підходити під ваші бізнес-завдання. Ми аналізуємо ваш продукт і створимо ваш ідеальний проект.
Можливо зробити інтеграції з будь-якими системами, що дозволяють дістатися до них за допомогою API або подібним способом. Якщо API у вашій системи відсутня, зробимо. Для вибору оптимального шляху вирішення завдання, ми проаналізуємо вашу систему, дізнаємося її можливості.
Наша команда постійно на зв'язку, тому в будь-який момент відповість на всі ваші запитання. Після кожного етапу розробки проекту ми надаємо звіт, а наступний етап плануємо разом з клієнтом.
Ми чекаємо на ваш проект