Розробка інтернет-магазину

Ми 9 років в електронній комерції. Наш досвід дозволяє створювати нестандартні рішення під цілі і завдання будь-якого бізнесу. Ми розробляємо інтернет-магазини на Magento, маркетплейси, B2B рішення, мобільні додатки. Завдяки експертності в eCommerce, проектуємо інтерфейси, які роблять онлайн-шопінг комфортним, а з допрацьованим движком Magento - швидким. Разом з клієнтом розробляємо стратегію просування, запускаємо digital маркетинг, створюємо рекламний контент.

Якому бізнесу потрібна розробка інтернет-магазину?

Електронна комерція - сфера економіки, в якій найпростіше розпочати свою справу. Інтернет-магазин - найкраще рішення для В2С-ринку. Ви можете створити комерційний сайт для будь-якої ніші: від Hand Made до спеціалізованого обладнання. Інтернет-магазини підійдуть для роздрібної та оптової торгівлі.

Розробка інтернет магазину автозапчастин, техніки, косметики, спеціалізованих товарів або будь-який інший напрямок - ми готові запропонувати рішення, яке зробить ваш бізнес гнучким. 

 1. Сфера доставки
 2. Retail
 3. B2B
 4. B2C
 5. Product-placement

Як ми розробляємо інтернет-магазин?

Ми системно підходимо до кожного окремого проекту. Етапи розробки інтернет-магазину припускають 6 основних кроків.

Аналіз 

Спочатку ми знайомимося з вашим продуктом. Ми готові працювати, навіть якщо у вас є тільки ідея майбутнього продукту. Наше завдання - втілити її в життя, продумавши і обговоривши нюанси проекту. Однак, чим більше інформації про свій задум ви дасте, тим плідніше буде наша співпраця. Є сайти, які вам подобаються? Покажіть їх нам - ми будемо знати, чим надихатися і на що орієнтуватися під час розробки. Перед створенням технічного завдання, ми аналізуємо ваш продукт, нішу, конкурентів, цільову аудиторію. 

Розробка ТЗ

На цьому етапі визначається рішення для продукту. Створюється технічна документація, на яку будуть спиратися менеджер проекту, програмісти, верстальники, дизайнери, тестувальники. У документації прописуються всі деталі і подробиці, які дозволяють розробити інтернет-магазин ефективно.

На цьому моменті також обговорюється движок, на якому буде запускатися сайт. Своїм клієнтам пропонуємо CMS Magento. Цей продукт набирає популярність, зважаючи на простоту, стабільність, надійність, а також низку переваг:

 1. Це один з кращих двигунів для онлайн-продажів, оскільки він з самого початку орієнтований на e-commerce. Найголовніша причина, чому розробка інтернет-магазину на Magento розумна, - великий функціонал.
 2. Це повноцінний інструмент для звітності і аналітики. У CMS є звіт про товари (кинутих або найпопулярніших), за відгуками, по кращим клієнтам. Також є RSS стрічка для нових заявок, податковий звіт, інші функції, які замовник може адаптувати під себе.
 3. CMS дає нові можливості для маркетингу. Хіти продажу, знижки, новинки, інші інструменти (наприклад, гнучкі настройки знижок для промокодом, а також правила для кошика) допоможуть вам збільшити середній чек. Також функціонал допоможе визначити потреби для користувача.
 4. Доброзичливе ставлення пошукових систем до цього движку допоможе швидше вивести сайт в топ. Система дозволяє додавати description і keywords до кожного товару або категорії, потрібне закінчення на адресу кожного товару. Є доступ до html коду, а сама система автоматично створить XML сайту для роботів пошукових систем. Наші SEO-фахівці розробили особливу стратегію роботи з метатегами, яка сприяє гарному ранжуванню сторінок в Google і Яндекс.
 5. Простота управління системою - ще одна перевага CMS Magento. Якщо на старті створити грамотний маджента інтернет магазин, в подальшому вам буде зручно, просто, швидко управляти з адміністративної панелі. Опублікувати нову інформацію, відредагувати картку товару, обробити замовлення не займе у вас більше двох хвилин. 

Коли технічна документація затверджена, договір підписаний, ми починаємо реалізовувати ваші ідеї.

Проектування (прототип і ТЗ)

Не завжди те, що нам здається ідеальним, буде працювати так, як цього вимагає конкретний проект. Іноді бувають красиві сайти, але не функціональні. Щоб розробка і створення інтернет-магазину були ефективними, важливо уважно поставитися до етапу опрацювання юзабіліті.

На основі аналізу вашої аудиторії прописуються портрети потенційних покупців, визначається типова поведінка кожного аватара. Після ретельного аналізу поведінкових факторів ми створюємо прототипи інтерфейсів. UI / UX пишуть макет, який робить кожну дію потенційного покупця на вашому сайті ще одним кроком до цільової дії. Перед тим, як віддати макет розробникам, ми перевіряємо розроблене рішення на працездатність. Так ми істотно знижуємо ймовірність помилок. Коли макет узгоджений з замовником, ми приступаємо до наступного етапу.

UI Дизайн проекту

"Юзабіліті" сайту важливий, адже він повинен бути зручним і швидким, але візуальне оформлення грає свою роль. Кольорове оформлення сайту має відповідати авторському стилю компанії, залишати у відвідувача приємний "післясмак". Якщо у вас ще немає логотипу, то наші дизайнери запропонують креативні рішення для створення вашого брендового стилю.

На етапі креативної роботи над дизайном з'являється "обличчя бренду": створюються іконки, інфографіка, анімація та інші візуальні компоненти веб-ресурсу. Вони сприяють зростанню конверсії і виділять вашу компанію на тлі конкурентів.

Розробка Backend і Frontend проекту

Після того, як гарний дизайн готовий, в гру вступають технічні фахівці. Розробка інтернет-магазину на даному етапі складається з двох напрямків: front-end (те, що бачить користувач сайту) і back-end ( «закулісся» сайту). На цій стадії програмісти створюють архітектуру сайту.

Front-end складається з програмування логіки та верстки. Back-end складається з створення бази даних, структурування системи, панелі адміністрування, інших компонентів. Наприклад, саме на цьому етапі здійснюється підключення систем для оплати і доставки замовлень:

 • платіжних систем Liqpay, Wayforpay, PayPal, Braintree;
 • поштових служб: Нова пошта, Укрпошта, Meest Express;
 • оплати частинами: Монобанк, Приватбанк.

На верстці і програмуванні розробка інтернет-магазину не закінчується.

QA - Тестування

Після того, як проект готовий, починається QA-тестування. Ми перевіряємо, наскільки добре працює сайт, а також перевіряємо, як він адаптується на різних мобільних пристроях. Це дозволяє перед запуском визначити і відразу пофиксить баги, якщо такі з'являються, щоб запустити крутий продукт.

Реліз і розвиток продукту

Проект запускається в плавання, але ми можемо продовжити співпрацю. Кожен інтернет-магазин повинен продавати. Щоб отримати прибуток, потрібно привести клієнтів. На цьому етапі до роботи приступають наші маркетологи. Для кожного проекту визначається своє рішення: пошукова оптимізація, контекстна реклама, таргетинг або інший маркетинговий інструмент.

З нами клієнти отримують більше

Публікація

Опублікуємо інтернет-магазин на хостингу самостійно або дамо практичні поради, як зробити публікацію.

Аудиторія

Не втрачайте своїх клієнтів, адже понад 7 мільйонів українців купують товари в інтернет-магазині.

Підтримка

Якщо клієнту знадобиться удосконалити інтернет-магазин, додати конструктор або підбирач, наша команда надасть підтримку, оновлення, просування.

Підвищення продажів

Приємний інтерфейс, продуманий функціонал, зручність юзабіліті робить покупку більш ймовірною. Ми створимо дизайн і шлях клієнта, який буде вести до цільового дії.

Оптимізація бізнес-процесів

Запропонована нашим клієнтам CMS - Magento дозволяє оптимізувати більшість процесів в інтернет-магазині, адже вона створена для онлайн-продажів.

Розробка ECOMMERCE проектів

РОЗРОБКА ECOMMERCE ПРОЕКТІВ

Брак часу — цілком реальна проблема людей, що працюють 24/7. Ми це розуміємо та пропонуємо рішення спеціально для таких випадків. Цим рішенням буде сайт, який завжди під рукою. У світі e-commerce (електронної комерції) потрібно використовувати усі можливі тригери, які прискорюють продажі. Сайт із мобільною версією — саме те, що для цього потрібно.

Кому ми це радимо?

Відмова від дослідження особливостей ринку принесе вашому бізнесу великі неприємності. Відстаючи від трендів, підприємці не встигають і за тенденціями, внаслідок чого починають втрачати свою професійну хватку. Не дозвольте цьому трапитись з вами. Замовляйте сайт для електронної комерції, якщо ви:

БАЖАЄТЕ, ЩОБ АУДИТОРІЯ АКТИВНО У ВАС КУПУВАЛА
ВІРИТЕ В ІНСТРУМЕНТИ ЦИФРОВОЇ ЕПОХИ
РОЗШИРЮЄТЕ СВІЙ БІЗНЕС
БАЖАЄТЕ ЗАЛУЧИТИ НОВУ АУДИТОРІЮ
МАЄТЕ НАМІР ВИТІСНИТИ КОНКУРЕНТА БЕЗ ДОДАТКА
Кейси
Відгуки
  Подивитись відео
Head of eCommerce Золотий Вік
Дмитро Бараней

Компанія Золотий Вік - один з найбільших виробників і ритейлерів ювелірних виробів. У 2014 почали розвивати напрямок електронної комерції. Ми визнали Brander найдосвідченішою компанією в плані рішень для eCommerce і розробили успішний продукт.

5
5 з 5 - "Мені сподобалося. Я б повторив."
  Подивитись відео
CMO BUDUSUSHI
Ірина Златова

"Budusushi" - мережа суші магазинів. На ринку ми вже більше 7 років і маємо більше 20 магазинів по всій Україні. 

До вас звернулися за розробкою мобільного додатку і налаштуванням контекстної реклами, таргету. 
Співпрацюємо вже давно. 
А на цьому етапі - звертаємося в Brander щомісячно. Створюємо локалізацію під нові міста з вами швидко, що важливо для запуску.
 

5
5 з 5 - "Без сумніву я рекомендую вашу компанію, як надійного постачальника якісних рішень"
  Подивитись відео
EX CMO SUSHIYA, CMO CITRUS
Дмитро Демидов

"Сушия" - найбільша і швидкоросла мережа ресторанів сучасної японської кухні, яка об'єднує 32 заклади в 11 містах України.

 У 2018 році, коли я зіткнувся з компанією Brander - наш сайт не дозволяв нам впоратися з великими навантаженнями і завданнями. 
За підсумками співпраці — ми отримали роботу з підрядником, що зробив нам все від 0 до кінцевого результату. Ми отримали: сучасний сайт з мобільною версією, який швидко завантажується, з дизайном, який я собі уявляв.

 
5
5 з 5  - "Що б я зробив інакше? Я б більше довірився експертизі Brander".
  Подивитись відео
HEAD OF ECOMMERCE CHUDO OSTRIV
Іван Златов

"Чудо Острів" - мережа оффлайн магазинів дитячих іграшок. У ніші вже більше 10 років.

Розроблений сайт допоміг нам переорієнтовуватися і почати продавати в інтернеті.
А додаток вирішує відразу дві задачі - це робота з існуючою клієнтською базою і передбачений функціонал, який дозволяє надалі використати додаток для нарощування цієї бази.


 

4
4 з 5 - "Наш проєкт в надійних руках компанії Brander".
Етапи роботи
Ознайомчий етап 1 / 4

Ми хочемо знати, з яким клієнтом працюємо. Нам важливо дізнатися деталі про вас та ваш бізнес, щоб перебувати на одній хвилі. Від цього залежатиме синергія проекту та його успіх.

Дизайнерський етап 2 / 4

До роботи над вашим ресурсом залучається дизайнер, який підхопив хвилю творчого натхнення. Він малює макети та налаштовує їх під певний тип споживача. Поки що це не буде працювати, але, принаймні, ви зможете побачити загальну картину.

Програмування 3 / 4

Оживити дизайн — це робота програміста. Він краще за інших знає, як поєднати дизайн та функціональну частину. Від якості та продуктивності роботи програміста залежить багато що, тому даний етап Brander вважає ключовим.

Тестування 4 / 4

Після того, як програміст впорається і передасть нам свою роботу, ми зобов'язані перевірити наявність багів шляхом кількох стрес-тестів. Процедура може займати багато часу, тому просимо клієнтів не переживати. Чим більше перевірок — тим краще.

Що можна вважати успіхом інтернет-магазину?
З чого почати?
Знайдіть вигідну нішу

Важливо, щоб такі показники, як обсяги початкових продажів і кількість конкурентів, не стали для вас сюрпризом. Наприклад, зробити успішний стартап, пов'язаний із кавовим бізнесом, можливо, але дуже складно. Ви готові ризикнути?

Придумати назву та зареєструвати її

Вже давно почали добігати кінця незайняті імена доменів з чотирьох літер, тому на етапі вибору назви радимо вдатися до послуг копірайтерів та професійних неймерів.

Подумайте, який товар вас озолотить

Продажі — це гра в довгу. Можливо, з перших спроб буде виходити не дуже добре, але якщо ніша обрана правильно, то переживати про перспективи розвитку бізнесу не доведеться.

Робота над сайтом

Судячи з усього, ви перебуваєте саме на цій стадії, і вже знаходитесь в кроці від того, щоб доручити роботу Brander. Це буде ваш найкращий вибір, не сумнівайтеся.

Реліз проекту — це ще не все

Інтернет-магазин спирається на стовпи реклами, і без цього ніяк. В умовах бурхливого ринку, повного конкурентів, важливо демонструвати свою унікальність та придатність. Це базові якості для будь-якого успішного бізнесу.

У чому наша сила?
Технології
CMS
MAGENTO 2.3 MAGENTO 2.3
Billing
PRIVAT24 PRIVAT24 LIQPAY LIQPAY PAYPAL PAYPAL AMAZON PAYMENTS AMAZON PAYMENTS SAGE PAY SAGE PAY WAYFROPAY WAYFROPAY IPAY IPAY MASTERPASS MASTERPASS
Shipping
Nova Poshta Nova Poshta Ukrposhta Ukrposhta Meest Express Meest Express Fedex Fedex Ups Ups Dhl Dhl Usps Usps
Ми чекаємо на ваш проект
Найчастіші питання
 
За останній рік українська онлайн-комерція зросла на 66%. Понад 7 млн українців робить покупки онлайн. Цікавий факт: третина з них вибирає товари перед сном. Розробка інтернет-магазину дасть вам переваги:
 • створення зручної вітрини для потенційного клієнта;
 • можливість приймати замовлення в будь-який час доби;
 • створення бази клієнтів;
 • можливість швидко обробити заявку;
 • можливість скоротити витрати на персонал;
 • зручний і сучасний сайт - «великий плюс» до конкурентоспроможності вашого бізнесу.
Вартість розробки інтернет магазину залежить від того, який функціонал хотілося б отримати в результаті. Без аналітики і чіткого ТЗ складно назвати точну ціну розробки сайту. Щоб отримати більш точну оцінку розробки інтернет магазину, потрібно розуміти функціонал, який підійде під конкретну сферу діяльності. Ви можете залишити запит на оцінку вашого проекту.
Іноді нам може сподобатися якийсь сайт, тому нам захочеться такий самий продукт. Однак, розробка інтернет-магазину - індивідуальний проект. Щоб сайт працював «для вас» потрібно створити проект, який буде підходити під ваші бізнес-завдання. Ми аналізуємо ваш продукт і створимо ваш ідеальний проект.
Можливо зробити інтеграції з будь-якими системами, що дозволяють дістатися до них за допомогою API або подібним способом. Якщо API у вашій системи відсутня, зробимо. Для вибору оптимального шляху вирішення завдання, ми проаналізуємо вашу систему, дізнаємося її можливості.
Наша команда постійно на зв'язку, тому в будь-який момент відповість на всі ваші запитання. Після кожного етапу розробки проекту ми надаємо звіт, а наступний етап плануємо разом з клієнтом.
Менеджер надасть вам точну інформацію, але одразу попередимо, що проектів дуже багато, адже електронна комерція — це динамічна ніша. Ми успішно завершили понад тисячу кейсів, і ця цифра продовжує зростати.
Не треба дрібнитись, отже вибирайте відразу два варіанти. Ця порада не корислива, а щира. Аудиторії на різних девайсах відрізняються, але їх потрібно привести до спільного знаменника. Продаж активніше йде на смартфонах, проте сайт краще інформує і теж по-своєму підкуповує.
Ми чекаємо на ваш проект
What are you interested in?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.