Technologies

Ukrposhta

Укрпошта — національний оператор поштового зв’язку України. Сервіс надає послуги внутрішньої й міжнародної доставки, а також виконує грошові перекази та інші супутні завдання з 1994 року.

 

Ukrposhta API з’явилися у 2017, а офіційний портал для розробників запустили на два роки пізніше. Хоча сервіс може бути потенційно корисний для всіх, хто відправляє понад 10 посилок на місяць, він поки недоступний для ФОП. Щоби зареєструватися на сайті й отримати API-ключі, потрібно укласти договір з Укрпоштою як юридична особа.

3 причини приєднати доставку Укрпошта до свого сайту
01
01
Швидка обробка

Після того, як клієнт оформив заявку, а менеджер підтвердив її, система автоматично створить ТТН, який легко видрукувати й наклеїти на посилку, як ярлик. Оператору в поштовому відділенні буде досить просканувати його — і ніякого заповнення паперів. API також заздалегідь розрахує вартість відправлення для вас і вашого клієнта.

02
02
Трекінг для клієнтів

Згенерований ТТН можна відразу відправити одержувачу зручним для нього способом і дати можливість відстежувати шлях посилки онлайн в особистому кабінеті на вашому сайті.

03
03
Адресний класифікатор

Ukrposhta API автоматично перевіряє дані, введені користувачем і, якщо потрібно, сама підбирає індекс, щоб уникнути помилок з адресами й затримок із доставкою.

Висновок

Ukrposhta — головна пошта країни, з більш доступними тарифами, особливо на транспортування габаритних вантажів. Не варто позбавляти клієнтів можливості використовувати звичну і знайому службу доставки. Тим більше, що з API ви економите час на обробку замовлень, як внутрішніх, так і міжнародних, а ще отримуєте 10 % знижки на послуги в рамках програми лояльності.

Розробка ECOMMERCE проектів
Розробка ECOMMERCE проектів

9 років у електронній комерції. Ми вирішуємо питання бізнесу за допомогою інструментів консалтингу, мобільної та web розробки, digital маркетингу.

Визначаємо цілі проекту, обираємо інструментарій та збираємо продукт із потужним двигуном. Зростаємо з клієнтами та вдосконалюємо продукти разом.