Розробка моушн дизайну для бізнесу: від А до Я

Моушн дизайн — важлива складова сучасного бізнесу. Це корисний і ефективний інструмент, який використовується не тільки в процесі розробки цифрових продуктів, але й для створення ефективних маркетингових кампаній. Якщо вам потрібна моушн дизайн студія або команда, у якої можна замовити моушн дизайн, то ви потрапили за адресою.

Важливість моушн дизайну для бізнесу

Чому моушн дизайн настільки важливий для бізнесу? Чому ціни на моушн дизайн зростають, як і попит? Все просто: моушн дизайн важливий для більшості компаній і різних форматів бізнесу. Ми підготували невеликий список з ключових переваг:

 1. Привабливість контенту. Динамічні об'єкти більш ефективні в питанні утримання уваги аудиторії, ніж статичні зображення або текст. Рухомі зображення краще приваблюють увагу потенційних клієнтів і роблять рекламу більш впізнаваною.
 2. Пояснення складних концепцій. Моушн-дизайн допомагає пояснити складні ідеї або процеси більш зрозумілим і наочним способом. Це особливо корисно для продуктів або послуг, які вимагають детального гайду або керівництва.
 3. Покращення користувацького досвіду. У веб-дизайні та мобільних додатках моушн-дизайн може суттєво покращити користувацький досвід, роблячи інтерфейс інтуїтивно зрозумілим та інтерактивним.
 4. Сторітеллінг. Моушн-дизайн дозволяє розповідати історії, що є ключовим компонентом маркетингових і рекламних кампаній.
 5. Впізнаваність та унікальність. На тлі стандартних рекламних і маркетингових підходів, моушн-дизайн допомагає компаніям, брендам, продуктам виділитися, показати свою унікальність.
 6. Відповідність актуальним трендам. Використання анімованого контенту допомагає компаніям залишатися актуальними і відповідати сучасним трендам.

Хто замовляє моушн дизайн?

Якщо моушн дизайн і анімація так ефективні, то хто і де може їх застосувати?

 1. Рекламні та маркетингові агентства. Для створення привабливих рекламних роликів, промо-відео та маркетингових кампаній, які вимагають динамічного та ефектного візуального контенту.
 2. Корпоративні клієнти. Компанії з різних галузей замовляють моушн дизайн для корпоративних презентацій, навчальних відео, відео для внутрішніх комунікацій або для представлення нових продуктів та послуг.
 3. Телебачення та кіно. Для створення титрів, переходів, спецефектів та інших елементів, які вимагають анімації та руху.
 4. Музична індустрія. Для розробки музичних кліпів, візуалізацій та іншого супровідного контенту.
 5. Освітні установи та організації. Для створення освітніх відеоматеріалів, презентацій. Інтерактивне навчання вже стало нормою для сфери освіти.
 6. Стартапи та технологічні компанії. Для демонстрації складних технологій, процесів і продуктів у зрозумілій, доступній формі. Важливий аспект для залучення інвестицій та знайомства з продуктом.
 7. Некомерційні організації та благодійні фонди. Для створення надихаючих і мотивуючих відеороликів, спрямованих на взаємодію з аудиторією.

Як показує практика, сфер дуже багато. У світі, де цифровий контент переважає, а число продажів в інтернеті тільки зростає, потрібно використовувати всі інструменти та підходи, які позитивно вплинуть на ваш бренд і бізнес.

Моушн дизайн: що до нього входить?

Ви замовили проект, а що отримаєте від компанії-підрядника? Все залежить від вашого ТЗ і бажаного результату, але ось базовий ряд файлів і компонентів, які отримує замовник, коли вирішив замовити моушн дизайн у Brander.

 1. Анімація. Основний компонент. Він включає в себе створення рухомих зображень і об'єктів. Це може бути як двовимірна (2D), так і тривимірна (3D) анімація.
 2. Графічний моушн дизайн. Включає в себе створення візуальних елементів, таких як текст, іконки, логотипи та композиційні рішення, які потім анімуються.
 3. Сторітеллінг і сценарій. Розробка сюжету або сценарію, який розкривається через анімації. Це особливо важливо для рекламних роликів, навчальних відео і анімаційних короткометражок.
 4. Саунд дизайн. Включає в себе вибір або створення музичного супроводу, звукових ефектів та озвучки ролика.
 5. Кольорова палітра і стиль. Вибір кольорів і стилів, які відповідають бренду, цілям відео і цільовій аудиторії. У більшості випадків ми працюємо з палітрою і брендбуком клієнтів.
 6. Інтерактивність. Включення елементів, які реагують на дії користувача, особливо у веб-дизайні та інтерактивних додатках. Момент ситуативний і залежить від поставленої задачі.
 7. Візуальні ефекти (VFX). Створення складних візуальних ефектів, що часто використовуються у кіно та відеоіграх.
 8. Типографіка. Використання та анімація тексту, щоб передати інформацію, посилити візуальне повідомлення та додати естетичну привабливість.

Добрий чи поганий? Як відрізнити якісний продукт?

Ви змогли замовити моушн дизайн, студія моушн дизайну зробила проект і ви отримали всі файли "на руки". Як зрозуміти, що студія виконала свою роботу якісно? Що відрізняє якісний моушн від другорядного та неефективного продукту? Ми підготували невеликий список важливих показників.

 1. Плавність рухів. Анімація повинна бути плавною та природною.
 2. Синхронізація з аудіо. Звуковий супровід повинен гармоніювати з візуальними ефектами, посилюючи враження від анімації.
 3. Чіткість повідомлення. Моушн дизайн повинен чітко передавати ідею або повідомлення замовника.
 4. Емоційна реакція. Ефективний моушн дизайн викликає емоційну реакцію у аудиторії: здивування, радість, інтерес.
 5. Кольорова гармонія. Використання кольору повинно відповідати загальній естетиці та цілям бренду або повідомлення. Кольори повинні відповідати фірмовому стилю компанії.
 6. Креативність і оригінальність. Комплексний, творчий підхід до моушн дизайну допомагає виділитися серед конкурентів та привернути увагу глядача. Ефект може бути орієнтований не тільки на привернення аудиторії, але й на її утримання, покращення користувацького досвіду.
 7. Технічна якість. Студія моушн дизайну, яка відповідала за реалізацію проекту повинна надати файли та матеріали у тих форматах і якості, які було заявлено.
 8. Інтерактивність. У випадку інтерактивних додатків анімація повинна адекватно реагувати на дії користувача, створюючи відчуття безпосередньої взаємодії.
 9. Контекстуальність. Моушн дизайн повинен відповідати контексту, в якому він використовується, будь то мобільний додаток, рекламний ролик або освітній контент.
 10. Адаптивність та оптимізація. Дизайн, графічний моушн дизайн повинен бути адаптований для різних платформ та пристроїв, зберігаючи якість та ефективність взаємодії.

Скільки коштує замовити моушн дизайн?

Скільки коштує моушн дизайн, а графічний моушн дизайн? Все залежить від ряду факторів, які безпосередньо впливають на вартість реалізації проекту. Створення анімації для конкретного проекту — комплексний процес, вартість якого формується з сукупності таких факторів:

 • терміни виконання дизайну;
 • складність проекту;
 • фінальна задача та загальна кількість файлів;
 • кількість залучених спеціалістів.

Якщо ви вирішили замовити моушн дизайн у компанії Brander, то завжди можете залишити заявку на зворотний зв'язок, а наші спеціалісти зв'яжуться з вами та нададуть попередні розрахунки та відповіді на всі питання.

Кому довірити створення моушн дизайну?

Ми — Brander, команда профільних спеціалістів у сфері діджитал маркетингу та створення цифрових продуктів. Наше завдання — створити ефективний, якісний, привабливий продукт, який буде повністю задовольняти запит клієнта.

Наша команда займається створенням моушн дизайну в Одесі, Києві, Дніпрі та інших великих містах України з 2009 року. За цей час ми попрацювали з великими компаніями, брендами, реалізували сотні проектів.

Клієнти довіряють нам найцінніше, довіряють нам свій бізнес і його майбутнє. Це чи не показник нашої роботи? Нас обирають, нам довіряють і радять тому, що ми — експерти.

Розробка моушн-дизайну для вашого бізнесу

Ласкаво просимо у світ, де ваші ідеї оживають. У місце, де народжується креатив, а ваш бренд отримує новий образ. Наша команда пропонує вам можливість змінити свій бренд і його сприйняття, використовуючи моушн-дизайн. Завдяки сучасним технологіям і команді фахівців ви зможете розкрити бренд з іншого боку та цікаво розповісти його унікальну історію.

Для якого бізнесу потрібен моушн-дизайн
Моушн-дизайн — корисний інструмент для розвитку бізнесу. Це ситуативний інструмент, але в разі вправного використання він здатен привернути нову аудиторію та збільшити залучення користувачів. А це позитивно вплине на майбутнє компанії. Кому потрібне замовлення моушн-дизайну? Представляємо кілька прикладів використання моушн-дизайну в бізнесі:
для реалізації маркетингових кампаній
для навчання персоналу
для навчання клієнтів взаємодії з продуктом
для створення інтерактивних елементів та залучення користувачів
для створення презентацій
освітні установи
установи охорони здоров’я
в ігровій індустрії
бізнес, пов’язаний з інтернет-продажами
ІТ-компанії
Етапи створення моушн-дизайну
Комунікація із замовником та брифінг
На цьому етапі визначаються цілі проєкту, ЦА та ключові послання. Замовник заповнює бриф з основними вимогами та побажаннями.
Дослідження та аналіз
Команда моушн-дизайнера вивчає бренд, ринок, конкурентів та поточні тренди в дизайні для розробки концепції.
Сценарій і скрипт
Відбувається розробка сценарію для ролика/роликів, з огляду на концепцію та завдання. Потім сценарій та напрацювання надаються клієнту для затвердження або внесення правок.
Візуальна концепція
Створення стильфрейму (storyboard). Ескізи або стильфрейми візуалізують кожен момент анімації. Це дає клієнту можливість уявити собі кінцевий результат.
Анімація
На цьому етапі дизайнери створюють рухомі елементи, з огляду на стильфрейм та сценарій. Проміжні презентації. Замовнику показують кілька етапів роботи для фідбеку та правок.
Вибір звуку
Вибір музики та звукових ефектів. Додавання аудіо елементів, які підкреслюють настрій та контент анімації.
Фінальна обробка та відправлення проєкту
Тут відбувається об’єднання анімації, графіки та звуку в єдине ціле. Готова анімація передається клієнту в необхідних форматах та роздільностях.
Реакція на зворотний зв’язок та правки
Після надання остаточної анімації проводиться аналіз реакції аудиторії та ефективності проєкта. У разі необхідності вносяться правки.
design
Довірте свій контент професіоналам
Ми — експерти
Наші співробітники — фахівці в галузі моушн-дизайну та анімації. Ми працюємо, зважаючи на тренди ринку та індустрії. Глибинний аналіз, тісна комунікація з клієнтом допомагають точно реалізувати поставлені завдання та досягти успіхів.
Індивідуальний підхід до кожного проєкту
Ми розуміємо, що кожен бізнес унікальний, і саме тому наш підхід до роботи базується на індивідуальних потребах кожного клієнта. Ми уважно слухаємо цілі, ідеї та побажання клієнта, проводимо глибокий аналіз ринку та галузі бізнесу. Це допомагає створити контент, який ідеально відображає характер та цінності бренда.
Креативні рішення для досягнення цілей
Наша команда не лише створює гарні анімації, але й адаптує кожен проєкт під конкретні цілі бізнесу. Ми пропонуємо креативні рішення, спрямовані на покращення ваших маркетингових стратегій, навчання вашої аудиторії або підвищення впізнаваності бренда в мережі.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Використання анімацій у бізнесі — ефективний інструмент для досягнення різних цілей: збільшує показники привабливості додатка, сайту, підвищує показники утримання аудиторії, поліпшує UX/UI складник. Усе це впливає на успіх продукту.
Створення анімацій залежить від низки чинників, які впливають на тривалість роботи над проєктом. Зокрема, фінальне завдання, терміни проєкту, обсяг робіт. Створення анімацій може займати від кількох днів до кількох місяців.
Вартість реалізації проєкту залежить від масштабів проєкта, термінів, залучених технологій і кількості залучених спеціалістів. Ви завжди можете залишити заявку у формі зворотного зв’язку, а ми зв’яжемося з вами та сформуємо попередній прайс-лист.
Звісно. Комунікація між замовником і виконавцем — ключ до успіху та створення якісного продукту. Під час виконання роботи ми завжди повідомляємо замовникам про результати, організовуємо зустрічі та конференції для оцінювання виконаної роботи та затвердження результатів.
Є багато варіантів використання моушн-дизайну для бізнесу. Ось деякі з найпопулярніших варіантів: просування продуктів, створення рекламних роликів, створення навчальних відео для користувачів чи співробітників, створення інтерактивного контенту. І це тільки частина.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.7 / 5 (64 голоса)