Розробка інтернет-магазинів на Magento

Максимум функцій для B2C і B2B проєктів у модулях із гнучкими налаштуваннями, зручне адміністрування, вбудовані інструменти маркетингу, SEO, аналітики та інтеграції — усе це інтернет-магазин на Magento.

«Маджента» — система управління контентом (CMS) для e-commerce, на базі якої створено понад 30 % інтернет-магазинів у світі. Це програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом (open-source), яке належить Adobe Inc. В Magento Marketplace є тисячі готових модулів для CMS, серед яких можна знайти навіть безкоштовні, котрі безмежно розширюють її можливості, а розробник може написати й додати свій плагін.

Завдяки двома версіями платформи, Community і Enterprise Edition, розробка інтернет-магазину на Magento однаково добре підходить власникам поки ще нового маленького бізнесу і величезних корпорацій. Движок використовують, як відомі бренди, наприклад, «Nike» і «Nestle», так і великі українські компанії, у тому числі «Сушія» і «Золотий Вік», які розробила команда Brander. Число невеликих інтернет-магазинів на маджента збільшується щодня.

Переваги CMS Magento

Разом зі створеною для електронної комерції CMS Маджента, інтернет-магазин отримує все для старту і впевненого зростання проєкту, а головне — готовий адаптуватися до змін. Вбудовані функції і модулі роблять онлайн-торгівлю простою і зрозумілою для адміністраторів і покупців.

Менеджери отримують зручну й інтуїтивно зрозумілу панель управління каталогом товарів. Його легко налаштувати під будь-який тип товару: від автозапчастин до нерухомості, а також цифрових технологій. Автоматизоване управління каталогом включає функції «з коробки», наприклад, багатомовність, мультивалютність, покрокову фільтрацію. Якщо додати модулі для маркетингу, просування та аудиту, то отримаємо ідеальний інструмент онлайн-продажів.

Для комфорту відвідувачів уже в базовій версії кошика можна підключити переглянуті, додані й обрані товари, а також історію. На вкладці товару будуть відгуки, рейтинг, огляди й багато іншого, що допоможе прийняти рішення про покупку. На цю ж мету працюють потужні інструменти пошуку та навігації на сайті. Увага до таких дрібниць, до речі, подобається і пошуковим роботам Google, які вище оцінять сторінки сайту й піднімуть їх вгору у видачі — збільшаться шанси, що покупець їх побачить. 4 переваги інтернет-магазину на маджента:

 1. Маркетинг. Інтернет-магазин на Magento покаже вашим покупцям більше й підкаже, куди дивитися! Це зроблять модулі, що відображають новинки, супутні і схожі товари, а також комплекти, у тому числі й «разом вигідніше». Інші плагіни підключають оформлення замовлення в один клік, запуск акцій, що враховує історію покупок, і багато інших крутих фішок залежно від особливостей вашого проєкту. Усе це допоможе збільшити середній чек навіть нових покупців, а постійних покупців до покупок може підштовхнути автоматизована розсилка.
 2. SEO. Просування в пошукових системах — одна з головних задач усіх інтернет-магазинів. Magento створювали спеціально для вирішення актуальних і потенційних проблем онлайн-торгівлі. CMS забезпечує високу швидкість завантаження сторінок, сама генерує sitemap і спрощує настройку ЧПУ й метатегів, а з підключенням SEO-модулів може ще більше! Разом з інструментами аналітики ви можете оцінити головні переваги системи — автоматизированность і гнучкість.
 3. Звітність. Інструменти аналітики детально й наочно розкажуть менеджерам і власнику інтернет-магазину про все, що відбувалося на його сторінках. Ви дізнаєтеся не тільки, що користується попитом загалом і в кожного покупця, але також що користувачі шукають у рядку пошуку й додають до обраного, хто з них витратив найбільше або часто заглядає за новинками. Ці дані допоможуть планувати закупівлі, розробити маркетингову стратегію та рекламні кампанії.
 4. Інтеграція і мультиканальнисть. До інтернет-магазину на Magento можна підключити системи оплати, трекери доставки, чат-ботів і онлайн-менеджерів, оповіщення в смс і на e-mail, усі соціальні мережі, популярні маркетплейси й багато іншого! Покупець може зв’язатися з вами за будь-яким зручним для нього каналом, а завдяки єдиній системі управління замовленнями ви зможете повністю контролювати замовлення, що надійшли від кожного з них.

Робота програмістів — зібрати з тисяч модулів одне ціле, інтернет-магазин на Magento, який буде стабільно працювати і приносити прибуток.

Етапи створення інтернет-магазину

Розробка інтернет-магазину Magento складається із 6 етапів:

 1. Аналітика та підготовка. Ви заповнюєте бриф або розповідаєте нам, що хочете від свого нового сайту на маджента. Ми аналізуємо ваш продукт, потенційних покупців, конкурентів і інші аспекти бізнесу. Ми обговорюємо способи втілення ідеї, відповідаємо на питання, а потім разом вибираємо пакет Magento і плагіни для нього, які допоможуть краще, швидше і вигідніше вирішити ваше завдання.
 2. Розробка ТЗ і проєктування. Після затвердження технічної документації, на яку будуть спиратися менеджери, програмісти, верстальники, дизайнери, тестувальники та інші фахівці залучені в проєкті, ми підписуємо договір. Далі починається робота над UI/UX макетом сайту для тестування юзабіліті інтернет-магазину. Ми враховуємо поведінкові чинники цільової аудиторії і робимо так, щоб кожна дія потенційного клієнта на сайті, вело його до покупки. Протестований прототип ми показуємо вам для затвердження.
 3. UI дизайн.Створення унікальної і персоналізованої теми, яка не буде схожа на сотні готових шаблонів в Magento Marketplace, так само як і макета, потребує не менше місяця. Це виправдано, якщо потрібно створити образ бренду й запам’ятатися покупцям. Наші дизайнери допоможуть із розробкою фірмового стилю, якщо у вас ще немає брендбуку. Фірмові кольори, інфографіка, лого та іконки зроблять інтернет-магазин впізнаваним і поліпшують конверсію.
 4. Front-end і back-end розробка. Ми купуємо й інсталюємо CMS, а також модулі нашої власної розробки, зокрема, для оплати й доставки товарів, а також підключаємо й налаштовуємо їх. Якщо потрібен кастомний плагін, який вміє щось, для чого немає готового рішення, його напишуть наші розробники спеціально для вашого інтернет-магазину. Вони ж створять загальну архітектуру сайту з базою даних і налаштують адміністративне панель в CMS. У цей же час верстальники напишуть html-код для кожної сторінки дизайн макету, який і будуть бачити ваші користувачі в браузері як красивий і функціональний інтернет-магазин.
 5. Тестування. Перед тим, як здати проєкт, ми перевіряємо, наскільки стабільно, правильно і швидко працює кожен його компонент. QA-тестування включає аналіз адаптивності до різних браузерам і пристроїв.

Фінальний етап — публікація сайту в інтернеті. Ми можемо продовжити співпрацю і навчити інтернет-магазин продавати більше з інструментами маркетингу, наприклад, пошуковою оптимізацією, контекстною рекламою, націлених.

Чому ви маєте вибрати саме нас?

«Brander» — це не просто 10 років на ринку й понад 700 успішних проєктів для e-commerce, серед яких інтернет-магазини на Magento для «Золотий Вік» і «СушиЯ», а також десятків компаній, які займаються продажем одягу та взуття, електроніки й побутової техніки, дитячих товарів і не тільки.

«Brander» — це люди, які готові ділитися своїм досвідом із вами і використовувати всі свої знання і вміння, щоб зробити успішний і прибутковий проєкт.

Для нас важливі ваші завдання, завдання вашого бізнесу і, звичайно, покупців вашого інтернет-магазину. Ми знаємо, як важливий комфорт і стабільність. Ми вміємо знаходити елегантні рішення для складних завдань і незвичайні для простих. Створюємо гарні зовні, але до дрібниць відпрацьовані і структуровані зсередини інтернет-магазини.

Обирайте нас, якщо у вас є ідея, що вимагає персоналізованого, кастомного, підходу. Ми розробимо рішення, оцінивши реальні потреби вашого бізнесу. Ви отримаєте не просто легкий в адмініструванні, логічний і красивий інтернет-магазин на Magento, але продуктивну, безпечну й масштабовану систему, яка буде працювати й заробляти. Наш секрет — експертиза в маркетингу. Ми аналізуємо вашу цільову аудиторію, продукт, ринок, конкурентів і тільки потім рекомендуємо структуру сторінок, пропонуємо необхідні функції і робимо все, щоб ваш інтернет-магазин був готовий до просування.

Від чого залежить вартість розробки

Ціна розробки інтернет-магазину на Magento залежить насамперед від складності завдання — скільки годин роботи програмістів і інших фахівців знадобиться на втілення вашої ідеї. Різниця між налаштуванням базової версії CMS із шаблонною темою для невеликого торгового майданчика й розробкою кастомних модулів і дизайну для масштабного маркетплейса — величезна.

Робота над створенням інтернет-магазину на маджента включає безпосередню розробку персоналізованих модулів або складання базових. Крім того, у неї входить налагодження та тестування всіх функцій, завантаження зображень, створення категорій товарів і багато інших важливих завдань, щоб ви отримали сайт, готовий почати продавати вже завтра!

Крім того, не можна порахувати скільки коштує інтернет-магазин на Magento, без урахування покупки сервера або хостингу, а також домену. Ми можемо допомогти вам із цим, а також надаємо технічну підтримку після запуску сайту.

Приклади робіт

У «Brander» вміють робити інтернет-магазини на Magento:

Замовити розробку інтернет-магазину на Magento

Розробка на magento — майбутнє електронної комерції, яке вже настало. Дедалі більше бізнесів у всьому світу, збираючись продавати товари та послуги онлайн, обирають движок magento. З огляду на всі переваги, які пропонує magento, це не дивно. Якщо ви хочете запустити свій інтернет-магазин, хочете максимум можливостей і функціоналу, але зручність і простоту для користувачів, то розробка на magento — чудове рішення. Замовити розробку інтернет-магазину на маджента ви можете в Brander.

Часті запитання

Що означає движок Magento?

Magento або движок маджента — платформа для e-commerce з відкритим вихідним кодом, що пропонує потужні інструменти для створення та управління інтернет-магазином. Створення інтернет-магазину magento відкриває нові можливості: ви можете налаштовувати магазин з урахуванням ваших унікальних потреб, наприклад, керувати каталогом, замовленнями, оплатою, доставкою та іншими компонентами e-commerce.

Як довго триває розробка та реліз інтернет-магазину?

Терміни створення сайтів magento залежать від безлічі чинників. У середньому повноцінний процес займає від 3 до 12 місяців. Наприклад, від 2 до 4 тижнів йде на аналіз вимог і створення технічної документації. До 6 тижнів може зайняти проєктування і створення прототипів, моделі даних і архітектури, яке супроводжуватиметься попереднім тестуванням юзабіліті. Безпосередня розробка фронтенда, бекенда, адміністративної панелі, інтеграції платіжних систем, CRM та інших модулів — основний і тривалий етап, який може зайняти до 6 місяців. На тестування йде 1–2 місяці, а розгортання і запуск займає до 4 тижнів. Також не забувайте, що моніторинг, виправлення помилок, додавання нового функціоналу, оновлення, робота з контентом — безперервна робота над створенням інтернет-магазину magento.

Чи можу я стежити за процесом?

Так, ви можете стежити за процесом розробки на magento. Наші менеджери постійно на зв’язку, а після кожного етапу ми погоджуємо наступний із вами. Також ми використовуємо гнучкий підхід до розробки сайту на magento. Це дає змогу нашим клієнтам бути в курсі поточних етапів розробки, вносити зміни й давати зворотний зв’язок команді розробників.

Розробка інтернет-магазинів на Magento

Інтернет-платформа для продажу, як і звичайний магазин, потребує постійного догляду за собою. Ви не можете розраховувати на прибуток, якщо на вхідних дверях облущилася фарба, а в торговому залі тхне несвіжим майонезом. Так само й з інтернет-магазином. Вам потрібна CMS (система управління контентом), яка буде легкою у користуванні та догляді. Все це про Magento – дуже простий інструмент для щоденних потреб власника бізнесу в мережі. Система легка в адмініструванні та обігу, заточена на збільшення вашої прибутковості. Дозвольте розповісти докладніше.

А кому ще потрібна Magento?
Інтернет-магазини – ключова аудиторія. Якщо ви займаєтеся маркетингом, то двигун надає сайту можливість тестувати свої підступні плани продажу на аудиторії. Якщо у вас піднімається настрій після ідеально сформульованої звітності, то Magento незмінно радуватиме. Коли ви відчуєте, що такої CMS не вистачало вашому бізнесу, то зрозумієте, про що ми. Magento створена для:
Інтернет-магазинів, великих та маленьких
Компаній e-commerce
SEO у всіх його проявах
Сайтів з глибокою аналітикою та звітністю
Плани, аналітика та магія, або етапи роботи
Що ви замислили?
Розкажіть, адже нам цікаво. Для початку потрібно дізнатися, яку мету переслідує ваш бізнес та які тонкощі використовує для цього. Чим більше ми знатимемо на старті, тим акуратніше налаштуємо сайт під ваші безпосередні потреби.
Нікуди без технічки
Ми дуже старомодні в цьому сенсі. Ми зіставляємо з нашими можливостями все, що дізнаємось від клієнта, та затверджуємо план командою. Майстер ТЗ робить документ та надає його клієнту. Там зазначені терміни виконання робіт та бюджет, іноді – найбільш поширені питання.
Дорогу дизайнерам
Наш UX-дизайнер відповідає за дуже важливу роботу. Він робить найсерйозніший внесок у майбутній досвід користування. Від реакції клієнта на дизайн залежатиме, як швидко справа дійде до фактичної покупки.
Підключаються програмісти
Вони щільно співпрацюють з дизайнерами та втілюють їх ідеї в мережі. Цей союз є найважливішим аспектом усієї роботи, адже саме він породжує формулу успіху, хімію команди Brander. За роки плідної роботи із бізнесом вона ще жодного разу не підвела.
Тестування
Попередній етап пройшов без сучка і задирки. Тепер важливо зрозуміти, що все працює так само гладко і не підводить у потрібний момент. Саме тому ми трохи затримуємось на стадії тестування та відточуємо все заради вашого майбутнього спокою.
Диво народження
Ви побачите, як динамічно пройде процес від формування нашої спільної з вами ідеї до фактичного народження онлайн-магазину. У цьому і полягає магія Magento, яку ви хочете отримати.
Plan
Якими плюсами тішить Magento?
01
Впевнений старт

Новачки часто бояться робити перші інвестиції. Тому, звертаємося до новачків – вкладайте у Magento і позбавте себе будь-якого головного болю, пов'язаного з сайтом на початкових етапах. Вбудований функціонал та готові модулі інтуїтивно зрозумілі навіть дітям.

02
Менеджерити – одне задоволення

Зручна інтуїтивна панель управління радуватиме ваш менеджерський склад день у день. Якщо ви дасте їм свободу у творчості, вони зможуть налаштувати її під ваш бізнес максимально тонко. Кожен товар буде на своєму місці!

03
Продавайте що хочете!

Абсолютно не важливо, чи продаєте ви будматеріали або костюми на Різдво. Торгувати можна і цифровими технологіями. Magento полегшує всі види торгівлі на теренах мережі.

04
Клієнту зручніше за всіх

Звичайно, кінцевий споживач – найважливіший у цій формулі. У кошику він зможе побачити, які товари переглядав. Клієнти складатимуть списки обраного та переглядатимуть історію. Коли клієнту зручно на сайті, то бажання купувати відвідує його набагато частіше. Подбайте про його комфорт – зробіть інтернет-магазин на Magento!

+

Наші принципи

В момент ухвалення рішення пам'ятайте:

 • Brander цінує ваш час та гроші. Ми не будемо витрачати їх на дрібниці, якщо цього не вимагає справа; 
 • Brander націлений на довгострокові відносини, тому кожен клієнт для нас – партнер та колега;
 • Brander враховує ваші забаганки та любить, коли бажання збуваються;
 • Brander за послідовність, мінімальний стрес та порозуміння. У цій атмосфері ми працюємо найкраще!
We are
Brander – майстри Magento
Ми знаємо, що таке крутість
Так вийшло, що ми в бізнесі вже понад десять років, а кількість успішних кейсів перевищила тисячу. Звичайно, ми не будемо розповідати про кожен з них, але відзначимо, що дуже багато хто вибирає Magento. Тому можете не сумніватися, що рука у наших кодерів набита дуже серйозно.
Ми відкриті для вас
Ми з радістю розповімо та покажемо, як просувається проект. Зустрічаються клієнти, які бажають надмірно контролювати роботу та не довіряють виконавцю. Ми сподіваємось, що ви не з таких. Довіряючи роботу нам, ви вибираєте професіоналів, які цінують ваш і свій час, тому не допускайте помилку.
Ваш бізнес для нас важливий
На жаль, ми живемо у світі, де всі продають і купують. Через це нерідко знецінюється просте людське ставлення. Ми ж намагаємося про це не забувати й ставимося до кожного кейсу, як до найважливішого: з любов'ю та турботою.
З ідеєю або без
Якщо у вас сформульована ідея того, як має виглядати сайт вашого бізнесу, якщо ви тижнями шукали найкращі референси та проводили аналітику – це чудово! Шукаєте тих, хто підкаже та зробить усе за вас? У такому разі ви звернулися за адресою!
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Не обов'язково. CMS дозволяє робити сайти як з базовим налаштуванням, так і з глибокою кастомізацією. Ви повинні розуміти, що різниця у годинах роботи між цими двома пунктами буде суттєвою.
Так, і без його придбання не порахуєш кінцевої вартості проекту. Якщо ви відчуваєте труднощі з вибором і потребуєте консультацій, ми також готові допомогти.
Так, звичайно! Brander – компанія повного циклу, яка допомагає клієнту пройти шлях від ідеї до готового продукту.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Інші послуги

Розробка сайту для ресторану Розробка сайту для кафе Розробка інтернет-магазину ювелірних виробів Розробка інтернет-магазину одягу Розробка інтернет-магазину електроніки Розробка інтернет-магазину на Opencart Верстка інтернет-магазину Розробка інтернет-магазина для дропшипінгу Маркетплейс на magento Створення інтернет-магазину зоотоварів Розробка інтернет-магазину на Laravel Розробка магазину взуття Створення інтернет магазина парфумерії Створення інтернет магазину продуктів Створення інтернет-магазину сантехніки Створення магазину будматеріалів Створення інтернет-магазину годинників Створення інтернет-порталу Створення B2B-маркетплейсів Створення інтернет-магазину квітів Створення інтернет-магазину чаю Розробка онлайн-магазина побутової техніки Розробка магазина дитячих товарів Аудит коду. Magento edition Magento Enterprise Edition Рішення на Magento для Multi-Vendor Marketplace Конверсійний eCommerce дизайн Magento хостинг Розробка інтернет-магазину автозапчастин
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.6 / 5 (198 голосів)