Розробка інтернет-магазинів на Magento

Максимум функцій для B2C і B2B проектів в модулях із гнучкими налаштуваннями, зручне адміністрування, вбудовані інструменти маркетингу, SEO, аналітики та інтеграції — все це інтернет-магазин на Magento.

"Маджента" — система управління контентом (CMS) для e-commerce, на базі якої створено понад 30% інтернет-магазинів в світі. Це програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом (open-source), яке належить Adobe Inc. В Magento Marketplace є тисячі готових модулів для CMS, серед яких можна знайти навіть безкоштовні, котрі безмежно розширюють її можливості, а розробник може написати і додати свій плагін.

Завдяки двома версіями платформи, Community і Enterprise Edition, розробка інтернет-магазину на Magento однаково добре підходить власникам поки ще нового маленького бізнесу і величезних корпорацій. Движок використовують, як відомі бренди, наприклад, "Nike" і "Nestle", так і великі українські компанії, в тому числі "Сушія" і "Золотий Вік", які розробила команда Brander. Число невеликих інтернет-магазинів на маджента збільшується щодня.

Переваги CMS Magento

Разом з створеною для електронної комерції CMS Маджента, інтернет-магазин отримує все для старту і впевненого зростання проекту, а головне — готовий адаптуватися до змін. Вбудовані функції і модулі роблять онлайн-торгівлю простою і зрозумілою для адміністраторів і покупців.

Менеджери отримують зручну і інтуїтивно зрозумілу панель управління каталогом товарів. Його легко налаштувати під будь-який тип товару: від автозапчастин до нерухомості, а також цифрових технологій. Автоматизоване управління каталогом включає функції "з коробки", наприклад, багатомовність, мультивалютність, покрокову фільтрацію. Якщо додати модулі для маркетингу, просування та аудиту, то отримаємо ідеальний інструмент онлайн-продажів.

Для комфорту відвідувачів вже в базовій версії кошика можна підключити переглянуті, додані і обрані товари, а також історію. На вкладці товару будуть відгуки, рейтинг, огляди і багато іншого, що допоможе прийняти рішення про покупку. На цю ж мету працюють потужні інструменти пошуку та навігації по сайту. Увага до таких дрібниць, до речі, подобається і пошуковим роботам Google, які вище оцінять сторінки сайту і піднімуть їх вгору у видачі — збільшаться шанси, що покупець їх побачить. 4 переваги інтернет-магазину на маджента:

  1. Маркетинг. Інтернет-магазин на Magento покаже вашим покупцям більше і підкаже, куди дивитися! Це зроблять модулі, що відображають новинки, супутні і схожі товари, а також комплекти, в тому числі і "разом вигідніше". Інші плагіни підключають оформлення замовлення в один клік, запуск акцій, що враховує історію покупок, і багато інших крутих фішок в залежності від особливостей вашого проекту. Все це допоможе збільшити середній чек навіть нових покупців, а постійних покупців до покупок може підштовхнути автоматизована розсилка.
  2. SEO. Просування в пошукових системах — одна з головних задач всіх інтернет-магазинів. Magento створювали спеціально для вирішення актуальних і потенційних проблем онлайн-торгівлі. CMS забезпечує високу швидкість завантаження сторінок, сама генерує sitemap і спрощує настройку ЧПУ і метатегів, а з підключенням SEO-модулів може ще більше! Разом з інструментами аналітики ви можете оцінити головні переваги системи — автоматизированность і гнучкість.
  3. Звітність. Інструменти аналітики детально і наочно розкажуть менеджерам і власнику інтернет-магазину про все, що відбувалося на його сторінках. Ви дізнаєтеся не тільки, що користується попитом в цілому і у кожного покупця, але також що користувачі шукають в рядку пошуку і додають до обраного, хто з них витратив найбільше або часто заглядає за новинками. Ці дані допоможуть планувати закупівлі, розробити маркетингову стратегію та рекламні кампанії.
  4. Інтеграція і мультиканальнисть. До інтернет-магазину на Magento можна підключити системи оплати, трекери доставки, чат-ботів і онлайн-менеджерів, оповіщення в смс і на e-mail, всі соціальні мережі, популярні маркетплейси і багато іншого! Покупець може зв'язатися з вами по будь-якому зручному йому каналу, а завдяки єдиній системі управління замовленнями ви зможете повністю контролювати замовлення, що надійшли від кожного з них.

Робота програмістів — зібрати з тисяч модулів одне ціле, інтернет-магазин на Magento, який буде стабільно працювати і приносити прибуток.

Етапи створення інтернет-магазину

Розробка інтернет-магазину Magento складається з 6 етапів:

  1. Аналітика та підготовка. Ви заповнюєте бриф або розповідаєте нам, що хочете від свого нового сайту на маджента. Ми аналізуємо ваш продукт, потенційних покупців, конкурентів і інші аспекти бізнесу. Ми обговорюємо способи втілення ідеї, відповідаємо на питання, а потім разом вибираємо пакет Magento і плагіни для нього, які допоможуть краще, швидше і вигідніше вирішити ваше завдання.
  2. Розробка ТЗ і проектування. Після затвердження технічної документації, на яку будуть спиратися менеджери, програмісти, верстальники, дизайнери, тестувальники та інші фахівці задіяні в проекті, ми підписуємо договір. Далі починається робота над UI/UX макетом сайту для тестування юзабіліті інтернет-магазину. Ми враховуємо поведінкові фактори цільової аудиторії і робимо так, щоб кожна дія потенційного клієнта на сайті, вело його до покупки. Протестований прототип ми показуємо вам для затвердження.
  3. UI дизайн.Створення унікальної і персоналізованої теми, яка не буде схожа на сотні готових шаблонів в Magento Marketplace, так само як і макета, потребує не менше місяця. Це виправдано, якщо потрібно створити образ бренду і запам'ятатися покупцям. Наші дизайнери допоможуть з розробкою фірмового стилю, якщо у вас ще немає брендбуку. Фірмові кольори, інфографіка, лого та іконки зроблять інтернет-магазин впізнаваним і поліпшують конверсію.
  4. Front-end і back-end розробка. Ми купуємо і інсталюємо CMS, а також модулі нашої власної розробки, зокрема, для оплати і доставки товарів, а також підключаємо і налаштовуємо їх. Якщо потрібен кастомний плагін, який вміє щось, для чого немає готового рішення, його напишуть наші розробники спеціально для вашого інтернет-магазину. Вони ж створять загальну архітектуру сайту з базою даних і налаштують адміністративне панель в CMS. В цей же час верстальники напишуть html-код для кожної сторінки дизайн макету, який і будуть бачити ваші користувачі в браузері як красивий і функціональний інтернет-магазин.
  5. Тестування. Перед тим, як здати проект, ми перевіряємо, наскільки стабільно, правильно і швидко працює кожен його компонент. QA-тестування включає аналіз адаптивності до різних браузерам і пристроїв.

Фінальний етап — публікація сайту в інтернеті. Ми можемо продовжити співпрацю і навчити інтернет-магазин продавати більше з інструментами маркетингу, наприклад, пошуковою оптимізацією, контекстною рекламою, націлених.

Чому ви повинні вибрати саме нас?

"Brander" — це не просто 10 років на ринку і понад 700 успішних проектів для e-commerce, серед яких інтернет-магазини на Magento для «Золотий Вік» і «СушиЯ», а також десятків компаній, які займаються продажем одягу та взуття, електроніки і побутової техніки, дитячих товарів і не тільки.

"Brander" — це люди, які готові ділитися своїм досвідом з вами і використовувати всі свої знання і вміння, щоб зробити успішний і прибутковий проект.

Для нас важливі ваші завдання, завдання вашого бізнесу і, звичайно, покупців вашого інтернет-магазину. Ми знаємо, як важливий комфорт і стабільність. Ми вміємо знаходити елегантні рішення для складних завдань і незвичайні для простих. Створюємо красиві зовні, але до дрібниць відпрацьовані і структуровані зсередини інтернет-магазини.

Обирайте нас, якщо у вас є ідея, що вимагає персоналізованого, кастомного, підходу. Ми розробимо рішення, оцінивши реальні потреби вашого бізнесу. Ви отримаєте не просто легкий в адмініструванні, логічний і красивий інтернет-магазин на Magento, але продуктивну, безпечну і масштабовану систему, яка буде працювати і заробляти. Наш секрет — експертиза в маркетингу. Ми аналізуємо вашу цільову аудиторію, продукт, ринок, конкурентів і тільки потім рекомендуємо структуру сторінок, пропонуємо необхідні функції і робимо все, щоб ваш інтернет-магазин був готовий до просування.

Від чого залежить вартість розробки

Ціна розробки інтернет-магазину на Magento залежить в першу чергу від складності завдання — скільки годин роботи програмістів і інших фахівців знадобиться на втілення вашої ідеї. Різниця між налаштуванням базової версії CMS з шаблонної темою для невеликої торгової площадки і розробкою кастомних модулів і дизайну для масштабного маркетплейса — величезна.

Робота над створенням інтернет-магазину на маджента включає безпосередню розробку персоналізованих модулів або складання базових. Крім того, в неї входить налагодження та тестування всіх функцій, завантаження зображень, створення категорій товарів і багато інших важливих завдань, щоб ви отримали сайт, готовий почати продавати вже завтра!

Крім того, не можна порахувати скільки коштує інтернет-магазин на Magento, без урахування покупки сервера або хостингу, а також домену. Ми можемо допомогти вам з цим, а також надаємо технічну підтримку після запуску сайту.

Розробка інтернет-магазинів на Magento

"Маджента" — система управління контентом (CMS) для e-commerce, на базі якої створено понад 30% інтернет-магазинів в світі. Це програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом (open-source), яке належить Adobe Inc. В Magento Marketplace є тисячі готових модулів для CMS, серед яких можна знайти навіть безкоштовні, котрі безмежно розширюють її можливості, а розробник може написати і додати свій плагін.

Переваги CMS Magento

Разом з створеною для електронної комерції CMS Маджента, інтернет-магазин отримує все для старту і впевненого зростання проекту, а головне — готовий адаптуватися до змін. Вбудовані функції і модулі роблять онлайн-торгівлю простою і зрозумілою для адміністраторів і покупців. 

Менеджери отримують зручну і інтуїтивно зрозумілу панель управління каталогом товарів. Його легко налаштувати під будь-який тип товару: від автозапчастин до нерухомості, а також цифрових технологій. Автоматизоване управління каталогом включає функції "з коробки", наприклад, багатомовність, мультивалютність, покрокову фільтрацію. Якщо додати модулі для маркетингу, просування та аудиту, то отримаємо ідеальний інструмент онлайн-продажів.

Для комфорту відвідувачів вже в базовій версії кошика можна підключити переглянуті, додані і обрані товари, а також історію. На вкладці товару будуть відгуки, рейтинг, огляди і багато іншого, що допоможе прийняти рішення про покупку. На цю ж мету працюють потужні інструменти пошуку та навігації по сайту. Увага до таких дрібниць, до речі, подобається і пошуковим роботам Google, які вище оцінять сторінки сайту і піднімуть їх вгору у видачі — збільшаться шанси, що покупець їх побачить. 4 переваги інтернет-магазину на маджента:

Маркетинг

Інтернет-магазин на Magento покаже вашим покупцям більше і підкаже, куди дивитися! Це зроблять модулі, що відображають новинки, супутні і схожі товари, а також комплекти, в тому числі і "разом вигідніше". Інші плагіни підключають оформлення замовлення в один клік, запуск акцій, що враховує історію покупок, і багато інших крутих фішок в залежності від особливостей вашого проекту. Все це допоможе збільшити середній чек навіть нових покупців, а постійних покупців до покупок може підштовхнути автоматизована розсилка.

SEO

Просування в пошукових системах — одна з головних задач всіх інтернет-магазинів. Magento створювали спеціально для вирішення актуальних і потенційних проблем онлайн-торгівлі. CMS забезпечує високу швидкість завантаження сторінок, сама генерує sitemap і спрощує настройку ЧПУ і метатегів, а з підключенням SEO-модулів може ще більше! Разом з інструментами аналітики ви можете оцінити головні переваги системи — автоматизированность і гнучкість.

Звітність

Інструменти аналітики детально і наочно розкажуть менеджерам і власнику інтернет-магазину про все, що відбувалося на його сторінках. Ви дізнаєтеся не тільки, що користується попитом в цілому і у кожного покупця, але також що користувачі шукають в рядку пошуку і додають до обраного, хто з них витратив найбільше або часто заглядає за новинками. Ці дані допоможуть планувати закупівлі, розробити маркетингову стратегію та рекламні кампанії.

Інтеграція і мультиканальнисть

До інтернет-магазину на Magento можна підключити системи оплати, трекери доставки, чат-ботів і онлайн-менеджерів, оповіщення в смс і на e-mail, всі соціальні мережі, популярні маркетплейси і багато іншого! Покупець може зв'язатися з вами по будь-якому зручному йому каналу, а завдяки єдиній системі управління замовленнями ви зможете повністю контролювати замовлення, що надійшли від кожного з них.

Робота програмістів — зібрати з тисяч модулів одне ціле, інтернет-магазин на Magento, який буде стабільно працювати і приносити прибуток.

Максимум функцій для B2C і B2B проектів в модулях із гнучкими налаштуваннями, зручне адміністрування, вбудовані інструменти маркетингу, SEO, аналітики та інтеграції — все це інтернет-магазин на Magento.

Завдяки двома версіями платформи, Community і Enterprise Edition, розробка інтернет-магазину на Magento однаково добре підходить власникам поки ще нового маленького бізнесу і величезних корпорацій. Движок використовують, як відомі бренди, наприклад, "Nike" і "Nestle", так і великі українські компанії, в тому числі "Сушія" і "Золотий Вік", які розробила команда Brander. Число невеликих інтернет-магазинів на маджента збільшується щодня.

Етапи створення інтернет-магазину
01
Аналітика та підготовка

Ви заповнюєте бриф або розповідаєте нам, що хочете від свого нового сайту на маджента. Ми аналізуємо ваш продукт, потенційних покупців, конкурентів і інші аспекти бізнесу. Ми обговорюємо способи втілення ідеї, відповідаємо на питання, а потім разом вибираємо пакет Magento і плагіни для нього, які допоможуть краще, швидше і вигідніше вирішити ваше завдання.

02
Розробка ТЗ і проектування

Після затвердження технічної документації, на яку будуть спиратися менеджери, програмісти, верстальники, дизайнери, тестувальники та інші фахівці задіяні в проекті, ми підписуємо договір. Далі починається робота над UI/UX макетом сайту для тестування юзабіліті інтернет-магазину. Ми враховуємо поведінкові фактори цільової аудиторії і робимо так, щоб кожна дія потенційного клієнта на сайті, вело його до покупки. Протестований прототип ми показуємо вам для затвердження.

03
UI дизайн

Створення унікальної і персоналізованої теми, яка не буде схожа на сотні готових шаблонів в Magento Marketplace, так само як і макета, потребує не менше місяця. Це виправдано, якщо потрібно створити образ бренду і запам'ятатися покупцям. Наші дизайнери допоможуть з розробкою фірмового стилю, якщо у вас ще немає брендбуку. Фірмові кольори, інфографіка, лого та іконки зроблять інтернет-магазин впізнаваним і поліпшують конверсію.

04
Front-end і back-end розробка

Ми купуємо і інсталюємо CMS, а також модулі нашої власної розробки, зокрема, для оплати і доставки товарів, а також підключаємо і налаштовуємо їх. Якщо потрібен кастомний плагін, який вміє щось, для чого немає готового рішення, його напишуть наші розробники спеціально для вашого інтернет-магазину. Вони ж створять загальну архітектуру сайту з базою даних і налаштують адміністративне панель в CMS. В цей же час верстальники напишуть html-код для кожної сторінки дизайн макету, який і будуть бачити ваші користувачі в браузері як красивий і функціональний інтернет-магазин.

05
Тестування

Перед тим, як здати проект, ми перевіряємо, наскільки стабільно, правильно і швидко працює кожен його компонент. QA-тестування включає аналіз адаптивності до різних браузерам і пристроїв.

Чому ви повинні вибрати саме нас?

"Brander" — це не просто 10 років на ринку і понад 700 успішних проектів для e-commerce, серед яких інтернет-магазини на Magento для «Золотий Вік» і «СушиЯ», а також десятків компаній, які займаються продажем одягу та взуття, електроніки і побутової техніки, дитячих товарів і не тільки.

"Brander" — це люди, які готові ділитися своїм досвідом з вами і використовувати всі свої знання і вміння, щоб зробити успішний і прибутковий проект.

Для нас важливі ваші завдання, завдання вашого бізнесу і, звичайно, покупців вашого інтернет-магазину. Ми знаємо, як важливий комфорт і стабільність. Ми вміємо знаходити елегантні рішення для складних завдань і незвичайні для простих. Створюємо красиві зовні, але до дрібниць відпрацьовані і структуровані зсередини інтернет-магазини. 

Обирайте нас, якщо у вас є ідея, що вимагає персоналізованого, кастомного, підходу. Ми розробимо рішення, оцінивши реальні потреби вашого бізнесу. Ви отримаєте не просто легкий в адмініструванні, логічний і красивий інтернет-магазин на Magento, але продуктивну, безпечну і масштабовану систему, яка буде працювати і заробляти. Наш секрет — експертиза в маркетингу. Ми аналізуємо вашу цільову аудиторію, продукт, ринок, конкурентів і тільки потім рекомендуємо структуру сторінок, пропонуємо необхідні функції і робимо все, щоб ваш інтернет-магазин був готовий до просування.

Від чого залежить вартість розробки

Ціна розробки інтернет-магазину на Magento залежить в першу чергу від складності завдання — скільки годин роботи програмістів і інших фахівців знадобиться на втілення вашої ідеї. Різниця між налаштуванням базової версії CMS з шаблонної темою для невеликої торгової площадки і розробкою кастомних модулів і дизайну для масштабного маркетплейса — величезна.

Робота над створенням інтернет-магазину на маджента включає безпосередню розробку персоналізованих модулів або складання базових. Крім того, в неї входить налагодження та тестування всіх функцій, завантаження зображень, створення категорій товарів і багато інших важливих завдань, щоб ви отримали сайт, готовий почати продавати вже завтра! 

Крім того, не можна порахувати скільки коштує інтернет-магазин на Magento, без урахування покупки сервера або хостингу, а також домену. Ми можемо допомогти вам з цим, а також надаємо технічну підтримку після запуску сайту.

Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Складність проекту і наповнення — два аспекти формування вартості розробки інтернет-магазинів на Magento. Залиште заявку і ми надамо попередню оцінку проекту.
Всі етапи розробки інтернет-магазинів на Magento завершуються звітом перед клієнтом. Наша команда завжди на зв'язку і в будь-який момент ви можете дізнатися, як йдуть справи з проектом.
Термін створення продукту залежить від бажаного функціоналу, унікальності дизайну та інших моментів. Сказати орієнтовний час можливо, якщо є повноцінне ТЗ.
Ми чекаємо на ваш проект