Розробка мобільних додатків під iOS

Смарт-пристрої захопили ринок, а кожен четвертий користувач проводить в смартфоні понад 7 годин щодня. Розробка мобільного додатку під iOs — крок до подолання дистанції між вашим продуктом і клієнтом.

Якому бізнесу потрібна розробка мобільного додатку на iOs
Розробка мобільного додатку під iOs робить ваш бізнес гнучким, незалежно від сфери або напряму. Збільшити конверсію з випуском мобільного додатку на айос зможуть:
eCommerce;
сфера послуг;
фінансові компанії;
сфера B2B;
онлайн-ЗМІ;
виробничі компанії.
Кейси
Як ми створюємо додатки під iOs?

Розробка мобільного додатку на операційній системі iOs — комплексний процес, який складається з шести ключових етапів.

01
01
Аналіз ринку та створення концепції

Щоб створити унікальний і ефективний продукт, потрібно повністю зануритися в його специфіку. Розробка мобільного додатку на iOs грунтується на технічному завданні, тому спочатку ми зустрічаємося з клієнтом для обговорення проекту. Навіть якщо у вас є тільки ідея, наші фахівці допоможуть її опрацювати та реалізувати.

02
02
Проектування

Другий етап — найскладніший і найвідповідальніший. Спочатку ми аналізуємо цільову аудиторію, створюємо портрети потенційних користувачів, визначаємо типову поведінку кожного аватара. Після ретельного аналізу та розуміння мобільної аудиторії, створюються перші прототипи інтерфейсів. UX фахівці пишуть макет, і тільки після узгодження з клієнтом він передається на розробку.

03
03
Дизайн

Комфортна комунікація клієнта з продуктом залежить від UI дизайну, тому на цьому етапі ми прорисовуємо приємний інтерфейс, створюючи унікальний стиль програми. Логотип, інфографіка, анімація, іконки та інші зображення малюються на цьому ж етапі.

04
04
Технічна частина

Після того, як продукт отримав "гарне обличчя", настає технічний етап. Під час нього створюється архітектура програми. Розробка front-end частині складається з програмування логіки та верстки, а back-end — створення бази даних, структурування програми та панелі адміністратора, а також інших технічних компонентів.

05
05
Публікація в магазинах додатки

Коли все готово, настає етап тестування. Ми перевіряємо додаток під айос на працездатність і функціонал. Тільки після цього команда готує продукт до публікації.

06
06
Маркетинг і підтримка

Не кинемо та завжди допоможемо. Brander — компанія повного циклу. Філософія бренду, концепція завоювання ринку, контент-план просування, охоплення аудиторії, довіра клієнта та управління репутацією — тільки вершина айсберга нашої маркетингової підтримки.

З нами клієнти отримують більше
01
Аудиторія

Користувачі iPhone і iPad — молода та забезпечена аудиторія: з них 70% роблять покупку протягом 1 години. Число покупок через додатки iOs на 20% більше, ніж через додатки на андроїд.

02
Публікація

Після розробки мобільного додатку на iOs опублікуємо продукт в App Store зі свого аккаунта. Також можемо дати практичні поради перед публікацією, якщо хочете запустити проект з вашого облікового запису.

03
Підтримка

Якщо розробка мобільного додатку під iOs — зародження нового проекту, то його публікація — початок шляху. Наша команда повністю занурюється в ваш проект: від момента проектування до комплексного просування. Підтримка, оновлення, маркетинг — ми будемо з вами.

04
Підвищення продажів

Можливість замовити що-небудь з мобільного пристрою підвищує ймовірність швидкої покупки.

05
Монетизація

Розробка мобільного додатку під iOs приносить дохід не тільки через підвищення продажів. Як монетизувати продукт? Додайте рекламу, створіть партнерську програму, запропонуйте додатковий функціонал або зробіть доступ до програми платним.

Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Вибір платформи для вашого проекту залежить від цільової аудиторії. Якщо знаєте, що ваші клієнти — користувачі продукції Apple, то сумніватися не варто. Переваги розробки на айос: висока рентабельність, рівень платоспроможності користувачів, підвищена безпека, більш строгий відбір програм в App Store. Надалі підтримка додатків під iOs буде дешевше.
Вартість розробки мобільного додатку ios залежить від складності проекту. Без чіткого ТЗ сказати точну ціну складно. Специфіка теми, кількість екранів, складність дизайну та функціоналу впливають на підсумкову вартість. Щоб отримати попередню оцінку, оформить заявку на сайті або зв'яжіться з менеджерами.
Тривалість залежить від кількості екранів, функцій, дизайнерських фішок, специфіки та інших моментів. Чим чіткіше сформульовані вимоги та опрацьовано ТЗ, тим точніше буде попередня оцінка. Публікація додатка залежить вже від App Store. Магазин відомий ретельним добором і ручною модерацією додатків, тому публікація триває до декількох тижнів. Ми дотримуємося всіх правил публікації проекту, щоб ваші клієнти якомога швидше з ним познайомилися.
Команда, яка займається вашим проектом, завжди на зв'язку. Ви можете подивитися макети та прототипи додатку на будь-якій стадії розробки.
Ми чекаємо на ваш проект