Розробка мобільних додатків для iOS — престижної операційної системи

Смарт-пристрої захопили ринок, а кожен четвертий користувач проводить в смартфоні понад 7 годин щодня. Розробка мобільного додатку під iOs — крок до подолання дистанції між вашим продуктом і клієнтом. Наша команда повністю занурюється в кожен проект і доводить до ідеалу додатки, які вирішують ваші бізнес-завдання.

Якому бізнесу потрібна розробка мобільного додатку на iOs

Розробка мобільного додатку під iOs робить ваш бізнес гнучким, незалежно від сфери або напряму. Збільшити конверсію з випуском мобільного додатку на айос зможуть:

  • eCommerce;
  • сфера послуг;
  • фінансові компанії;
  • сфера B2B;
  • онлайн-ЗМІ;
  • виробничі компанії.

Як ми створюємо додатки під iOs?

Розробка мобільного додатку на операційній системі iOs — комплексний процес, який складається з шести ключових етапів.

Аналіз ринку та створення концепції

Щоб створити унікальний і ефективний продукт, потрібно повністю зануритися в його специфіку. Розробка мобільного додатку на iOs грунтується на технічному завданні, тому спочатку ми зустрічаємося з клієнтом для обговорення проекту. Навіть якщо у вас є тільки ідея, наші фахівці допоможуть її опрацювати та реалізувати.

Проектування

Другий етап — найскладніший і найвідповідальніший. Спочатку ми аналізуємо цільову аудиторію, створюємо портрети потенційних користувачів, визначаємо типову поведінку кожного аватара. Після ретельного аналізу та розуміння мобільної аудиторії, створюються перші прототипи інтерфейсів. UX фахівці пишуть макет, і тільки після узгодження з клієнтом він передається на розробку.

Дизайн

Комфортна комунікація клієнта з продуктом залежить від UI дизайну, тому на цьому етапі ми прорисовуємо приємний інтерфейс, створюючи унікальний стиль програми. Логотип, інфографіка, анімація, іконки та інші зображення малюються на цьому ж етапі.

Технічна частина

Після того, як продукт отримав "гарне обличчя", настає технічний етап. Під час нього створюється архітектура програми. Розробка front-end частині складається з програмування логіки та верстки, а back-end — створення бази даних, структурування програми та панелі адміністратора, а також інших технічних компонентів.

Публікація в магазинах додатки

Коли все готово, настає етап тестування. Ми перевіряємо додаток під айос на працездатність і функціонал. Тільки після цього команда готує продукт до публікації.

Маркетинг і підтримка

Не кинемо та завжди допоможемо. Brander — компанія повного циклу. Філософія бренду, концепція завоювання ринку, контент-план просування, охоплення аудиторії, довіра клієнта та управління репутацією — тільки вершина айсберга нашої маркетингової підтримки.

З нами клієнти отримують більше

Аудиторія

Користувачі iPhone і iPad — молода та забезпечена аудиторія: з них 70% роблять покупку протягом 1 години. Число покупок через додатки iOs на 20% більше, ніж через додатки на андроїд.

Публікація

Після розробки мобільного додатку на iOs опублікуємо продукт в App Store зі свого аккаунта. Також можемо дати практичні поради перед публікацією, якщо хочете запустити проект з вашого облікового запису.

Підтримка

Якщо розробка мобільного додатку під iOs — зародження нового проекту, то його публікація — початок шляху. Наша команда повністю занурюється в ваш проект: від момента проектування до комплексного просування. Підтримка, оновлення, маркетинг — ми будемо з вами.

Підвищення продажів

Можливість замовити що-небудь з мобільного пристрою підвищує ймовірність швидкої покупки.

Монетизація

Розробка мобільного додатку під iOs приносить дохід не тільки через підвищення продажів. Як монетизувати продукт? Додайте рекламу, створіть партнерську програму, запропонуйте додатковий функціонал або зробіть доступ до програми платним.

Часті питання

У чому перевага розробки мобільних додатків на iOs?

Вибір платформи для вашого проекту залежить від цільової аудиторії. Якщо знаєте, що ваші клієнти — користувачі продукції Apple, то сумніватися не варто. Переваги розробки на айос: висока рентабельність, рівень платоспроможності користувачів, підвищена безпека, більш строгий відбір програм в App Store. Надалі підтримка додатків під iOs буде дешевше.

Скільки коштує розробка мобільного додатку під iOs?

Вартість розробки мобільного додатку ios залежить від складності проекту. Без чіткого ТЗ сказати точну ціну складно. Специфіка теми, кількість екранів, складність дизайну та функціоналу впливають на підсумкову вартість. Щоб отримати попередню оцінку, оформить заявку на сайті або зв'яжіться з менеджерами.

Як довго триває розробка та реліз програми?

Тривалість залежить від кількості екранів, функцій, дизайнерських фішок, специфіки та інших моментів. Чим чіткіше сформульовані вимоги та опрацьовано ТЗ, тим точніше буде попередня оцінка.

Публікація додатка залежить вже від App Store. Магазин відомий ретельним добором і ручною модерацією додатків, тому публікація триває до декількох тижнів. Ми дотримуємося всіх правил публікації проекту, щоб ваші клієнти якомога швидше з ним познайомилися.

Можу я стежити за процесом?

Команда, яка займається вашим проектом, завжди на зв'язку. Ви можете подивитися макети та прототипи додатку на будь-якій стадії розробки.

Розробка мобільних додатків під iOS

Доведено, що власники iPhone більш зарозумілі, зневажливо ставляться до Android і не розуміють тих, хто його використовує. Вони прискіпливі до технологій і хочуть бачити на своєму девайсі тільки найкращі програми. Brander вміє виготовляти “яблучні” продукти, що відповідають цим запитам. Розберемося в деталях майбутньої роботи.

Кому це потрібно?
Насамперед тим, хто розширює свій бізнес до сегмента продукції Apple. Там аудиторія в 5 разів менша, але ставиться лояльно, коли йдеться про якісний продукт. Кастомна розробка під операційну систему iOS передбачає серйозну роботу з кодом, а також створення унікальних графічних елементів та візуального оформлення, знайомого саме "яблучним" користувачам.

Додатки для iOS вибирають:
Маркетплейси
Торгові бізнес-майданчики
Освітні проекти
Бізнес з преміум-товарами
Стартапи
ЗМІ / Медіапортали
Кейси
Етапи розробки додатка
Обговоримо деталі
Без цього ніяк. Ми хочемо знати про ваш бізнес якщо не все, то якнайбільше, щоб кейс був успішним. Розповідайте все: ваші амбіції, плани на програму та особливості бізнесу, яким ви займаєтеся.
Технічне завдання
У ТЗ буде зафіксовано все те, що ми обговорювали в першому пункті. Ви дізнаєтесь, скільки коштуватиме розробка, і коли можна буде “помацати” проект.
Стадія розробки дизайну
Дизайнер створить макет, який ще не буде функціональним, але покаже вам, як має виглядати програма в майбутньому. У цьому враховується специфіка продуктів Apple. У разі потреби будемо відштовхуватись від наданих вами прикладів.
Програмування
Програміст бере все, що зробив дизайнер, і переносить це до мережі. Від того, наскільки якісно зроблена робота, залежатиме час тестування.
Тестування
Навіть в ідеально гладких, на перший погляд, проектах завжди знаходяться шорсткості. Проведемо стрес-тести, щоб вчасно виявити та усунути недоліки. Нас влаштовує лише стовідсоткова працездатність програми.
Fight!
Робимо iOS-додаток разом
Ми знаємо всі особливості iPhone

Немає сенсу розробляти продукт, за який тобі потім буде соромно. Саме тому наші фахівці вивчають тонни спеціальної літератури, створюють десятки iOS-додатків та випробовують кожен на собі.

Ми робимо iOS-додатки під ключ

Комплексна робота допомагає досягти поставленої мети. Якщо ви замовили програму, то без жодних перешкод та обмежень отримаєте результат, який очікували.

Виробництво повним циклом

Коли клієнт звертається за додатком, то під час розробки він може усвідомити, що йому також потрібен відеоконтент та маркетингова підтримка. Ми готові надати йому і те, й інше.

Підтримка після релізу

Недостатньо просто розробити якісний продукт, адже його ще потрібно розкрутити та донести до масової аудиторії. Наша команда швидко підготує вам індивідуальний план.

Money
Скільки це коштує?

Найпоширеніше питання, яке ставлять нашим менеджерам. Відповідаємо ми на нього в індивідуальному порядку. Самі розумієте, що запити у всіх різні, і повісити однаковий цінник на всі програми iOS ми не можемо. Проте хочемо наголосити, що наша ціна завжди зважена і справедлива, а побачите ви її у технічному завданні.

Level Up
Веб-програми проти мобільних
01
Веб-програми

Практично у кожного зараз встановлено розширення Google Docs або AdBlock. Це наочні приклади веб-застосунків.

02
Мобільні програми

Такі програми можуть повністю або частково працювати без підключення до мережі. Саме в цьому полягає їх сила

03
І який варіант кращий?

Однозначної відповіді немає, тому що веб вирішує одні завдання, а мобільні програми — інші. Ви повинні розібратися, що краще для вашого бізнесу. Після цього втілимо ідею у життя. Нам вже не терпиться почати, а вам?

Dance
Чим відрізняється iOS?
01
Повна конфіденційність

Тільки користувач контролює доступ до своїх особистих даних. При створенні програм ми враховуємо цей аспект і не вимагаємо від користувачів зайвої залученості.

02
Безпека

Система безпеки iOS — це окремий вид мистецтва. Як аргумент, що підтверджує ці слова, наведемо один випадок: Дональду Трампу, коли він обійняв посаду президента США, поміняли його улюблений Android на iPhone, аргументуючи це саме безпекою.

03
Вбудовані супер-функції

Деякі функції iOS роблять цю операційну систему преміальною. Face ID, Touch ID, Siri — це унікальні інструменти, які дозволяють додавати певний функціонал і забезпечують взаємодію з користувачем, недоступну для Android.

04
Інтернет-магазин дуже великий

У Apple Store налічується понад півтора мільйона програм. Опинитися в такій великій "сім'ї" спочатку трохи страшнувато, але ви зможете освоїтися і теж станете успішним, перебуваючи в компанії з найкращими.

Apple

Наші принципи

В момент ухвалення рішення пам'ятайте:

  • Brander цінує ваш час та гроші. Ми не будемо витрачати їх на дрібниці, якщо цього не вимагає справа; 
  • Brander націлений на довгострокові відносини, тому кожен клієнт для нас — партнер та колега;
  • Brander враховує ваші хотілки та любить, коли бажання збуваються;
  • Brander за послідовність, мінімальний стрес та порозуміння. У цій атмосфері ми працюємо найкраще!
Deal
Додаток — відмінне рішення для вашого бізнесу
Престиж
Коли бізнес гідно представлений у мережі, його складно ігнорувати. Якісний додаток та гідна маркетингова підтримка творять чудеса.
Охоплення
З одним лише сайтом ви захопите не всю можливу аудиторію. Якщо у вас є інтернет-магазин, то знайте, що мобільні користувачі набагато частіше роблять спонтанні покупки.
Монетизація
Поява додатка у списку переваг вашого бізнесу відкриє можливість завоювати ринок на більш вигідних умовах. Приріст клієнтської бази після завантаження програми в App Store може досягти показника 15-20%.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Ми розробимо програму за європейськими стандартами, але з ухилом на вітчизняний ринок. Не переживайте стосовно зручності додатка, адже задля цього ми проводимо багато досліджень.
Не завжди. У деяких випадках ми розробляли Android-версії за більшу ціну, ніж iOS, тому не обманюйте себе.
Ця задача для нас не проблема. Радимо зв'язатися з відділом маркетингу Brander, вони розкажуть деталі.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.5 / 5 (67 голосів)