Створення фінансового додатку, розробка фінансових додатків в Україні - Brander

Розробка фінансових додатків помітно спрощує користувачам повсякденне життя. Раніше для відкриття рахунків та здійснення грошових операцій доводилося відвідувати банківські відділення та стояти годинами у величезних чергах. Сьогодні такої потреби вже немає, адже більшість операцій можна проводити через фінансові програми. Деякі банки взагалі не мають жодних відділень, оскільки надають клієнтам послуги виключно онлайн.

Переваги розробки фінансових додатків

Від розробки фінансових програм в Україні виграють і банки, і клієнти. Банки отримують такі вигоди:

 1. Розширення бази клієнтів. Після розробки з'являються нові відвідувачі, а старі стають більш лояльними та зацікавленими.
 2. Перевага над конкурентами, які не мають додатків. Такі банки нині вже мало кому цікаві.
 3. Зв'язок між філіями. Всі відділення після розробки будуть підключені до однієї фінансової програми, навіть якщо вони знаходяться за кордоном.
 4. Реклама. Через додаток можна інформувати клієнтів про вигідні для них акції та пропозиції.
 5. Зв'язок із клієнтами 24/7. Через фінансову програму користувачі можуть зв'язатися із технічною підтримкою.
 6. Автоматизація та контроль. Створення фінансового додатка необхідне для автоматизації процесів. Наприклад, можна налаштувати регулярні щомісячні платежі, які здійснюватимуться без втручання працівника банку.
 7. Інформування. Після розробки клієнтів можна сповіщати про важливі новини та події через push-сповіщення.
 8. Економія робочого часу. Відвідувачі банку перестануть турбувати його співробітників через дрібниці, адже більшість питань можна буде вирішувати через фінансову програму.
 9. Відсутність черг. У банківському відділенні стане більш просторо і буде більше кисню.

В результаті створення фінансового додатка в Україні клієнти отримають такі переваги:

 1. Вчасні повідомлення. Якщо користувач забув сплатити відсотки за кредитом, податки чи інші платежі, то фінансова програма йому вчасно нагадає про це.
 2. Свіжі новини. У рамках програми користувач зможе ознайомитися з актуальними новинами та пропозиціями.
 3. Дистанційне здійснення фінансових операцій. Клієнту не потрібно буде ходити до банку для проведення операцій, адже можна робити це вдома за чашкою чаю.
 4. Зворотний зв'язок. Немає сенсу ходити до банку за консультацією, адже можна поговорити з банкірами через чат, месенджер, аудіо- або відеозв'язок. 
 5. Створення фінансового додатка у Києві чи будь-якому іншому місті України необхідно клієнтам, щоб їм було зручніше розподіляти свої активи та заощадження. В результаті розробки зручного інтерфейсу програми можна буде легко розподіляти кошти між кредитними картками, рахунками та гаманцями.
 6. Смартфон як засіб оплати. Власники гаджетів із модулем NFC можуть розраховуватися без використання картки.
 7. Навігація. За допомогою програми користувачі зможуть знаходити фізичні відділення банку, які знаходяться у найближчому окрузі.

Від чого залежить вартість розробки фінансових програм?

Ціна створення мобільного фінансового застосування залежить від часу, витраченого на розробку. У сучасних IT-компаніях зазвичай практикується погодинна схема оплати у процесі розробки. Як альтернативу можна розглядати фіксовану ціну, яка обумовлюється виконавцем і замовником ще до початку розробки. Але такий варіант не рекомендується, оскільки він недостатньо гнучкий. Щоб провести тестування напрацювань та довести програму до рівня досконалості, фахівцям можуть знадобитися додаткові витрати за часом. 

Якщо вас цікавить створення фінансової програми недорого, то одразу хочемо попередити, що такий запит клієнта буде складно реалізувати. Банківська програма — це не блокнот чи календар. На її розробку підуть місяці, тому що кінцевий результат має бути максимально позитивним. Йдеться про роботу з фінансами, заощадженнями користувачів. Якщо в програмі будуть серйозні баги, то це може призвести до непередбачуваних наслідків. У найгіршому випадку це призведе до того, що клієнти банку просто почнуть втрачати свої гроші. Для виявлення та усунення всіх недоробок потрібен час. 

Якщо вас цікавить створення фінансового додатка в Харкові, звертайтесь в Brander. Наша компанія має десятирічний досвід розробки мобільних програм та вебсайтів різного ступеня складності. Звісно ж, ми працюємо не лише з харківськими клієнтами, а й з усією Україною. Серед наших задоволених клієнтів є такі гучні бренди як “Золотий Вік” та “Київстар”. Повний список наших завершених кейсів значно ширший, тому що ми із задоволенням вирішуємо завдання щодо розробки будь-якої складності та готові співпрацювати з представниками будь-якої ринкової ніші.

Розробка фінансових додатків


Розробка фінансових додатків

Сьогодні фінансова установа не може існувати у вакуумі. Усі ми бачили приклади сучасних фінтех продуктів і зашорених, ніби з минулого. Але якщо фінансовій установі потрібні клієнти, то двері в минуле варто зачинити. Сучасні користувачі цінують безпечність, індивідуальний підхід, простоту, функціональність. Замовити такий фінансовий застосунок ви можете у нас.

Для якого бізнесу?
Працюючи за принципом циклу, ми можемо гарантувати клієнту, що він отримає все необхідне для вирішення своїх завдань у бізнесі. Це не просто готовий продукт. Це ще й маркетинг, промоматеріали, просування в мережі. Який може бути функціонал:
управління активами та приватним капіталом;
депозитарні послуги;
брокерське та фінансове консультування;
послуги мобільного банкінгу;
операції з криптовалютами;
страхування.
Кейси
Як ми робимо такі додатки?
Аналіз усьому голова
Як показує статистика, провалені додатки об'єднує одне — відсутність первинного дослідження. Щоб не повторити цю помилку, життєво необхідно провести дослідження і ринку, і конкурентів, і цільової аудиторії. Ми допоможемо визначити, які фінансові застосунки вже є на ринку, їхні переваги та недоліки. Також ми вивчимо потенційну ЦА, а саме — якого функціоналу їм не вистачає. Задоволення потреб аудиторії виведе вас у лідери ніші. Не забуваємо і про нормативно-правові акти, які регулюють фінансову сферу. У нас є досвід у створенні фінтех-продуктів, тому з радістю допоможемо.
Прототипування та дизайн
Спочатку ми створюємо прототип призначеного для користувача інтерфейсу, який допомагає перевірити зручність використання та взаємодії з додатком. Після того, як прототип затверджено, дизайнери розробляють візуальну частину проєкту, створюють макети екранів, визначають колірну схему, типографіку, анімації та інші візуальні компоненти. Якщо у вас уже є корпоративний стиль, то дизайнери використовуватимуть його. Якщо ви тільки запускаєтеся, ми розробимо логотип і ваш фірмовий стиль.
Програмна частина
Вибір технологій визначається на основі вимог до проєкту. Фронтенд-фахівці відповідають за логіку клієнтської сторони застосунку: екрани, взаємодію з бекендом, користувацькі дії та інші аспекти. Бекенди розробляють серверну частину застосунку, яка відповідає за обробку даних, взаємодію з базою даних, аутентифікацію користувачів та інші серверні завдання.
Тристоронні інтеграції
Майже кожен фінтех замовник вимагає від агентства, щоби тристоронні інтеграції були реалізовані на найвищому рівні. Ми забезпечуємо злагоджену роботу трьох сторін додатка: зовнішня сторона (Mastercard, Visa), клієнт, він же покупець, серверна частина додатка. Наше завдання — об’єднати їх в одному полі взаємної користі та функціонування.
man with pc
Технології розробки
graphics
Базові функції
01
Кишеньковий банк

Так сталося, що ходити в банки та сидіти в чергах клієнти хочуть дедалі менше. Кому захочеться це робити, коли на іншій шальці терезів швидкий переказ грошей, зарахування кредиту та взаємодія з віртуальним представництвом банку? Кишеньковий банкінг — функція, що найчастіше запитується під час розробки фінансових додатків.

02
Онлайн страхування

Життя непередбачуване. І якщо років 10 тому до страхування ставилися з обережністю, сприймаючи як спробу продати непотрібну послугу, то зараз страхування має небувалий попит. Дайте своїм клієнтам можливість оформити страхування, не полишаючи мобільний додаток.

03
Інтеграції

Фінансовий додаток має забезпечувати користувача постійним доступом до його фінансів та повністю покривати його мобільні запити. Для цього ми інтегруємо інструменти платіжних систем Mastercard та Visa. Саме завдяки їм ми так швидко платимо в супермаркетах і поступово забуваємо про готівку.

04
Трейдинг

На ринку вже є окремі додатки для продажу та купівлі криптовалюти. Ви можете замовити розробку свого, адже криптовалюта розвивається дуже швидко, вчаться на помилках попередників або конкурентів. Або масштабувати основний додаток, додавши новий функціонал.

man with smile
Розробка фінансових додатків - 4
Розробка фінансових додатків - 5
Розробка фінансових додатків - 6
Розробка фінансових додатків - 7
Чемпіонський вибір
Робота повним циклом
Якщо говорити про наш топ, то фінансовий сектор — сегмент, що росте дуже швидко. З огляду постійний приріст клієнтської бази, додатки також розвиваються без гальм. Встигати за цим ринком — серйозний виклик, і ми готові взяти його на себе.
Договір NDA - наш must have
Ми професіонали, тому комерційна таємниця для нас принципова позиція. Ми підписуємо договір про нерозголошення будь-яких аспектів створення і просування вашого продукту. Ваша ідея і ваш додаток тільки ваші.
Просування в магазинах Apple і Google
Зараз уже в кожній сфері бізнесу є конкуренція. Щодня в магазині додатків з'являються нові продукти і є ризик загубитися серед них. Ми займаємося просуванням і оптимізацією застосунків, щоб продукт посів високі позиції в магазині та залучав нових клієнтів.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Це багатофункціональний продукт у більшості випадків, тому термін буде від 6 місяців. Сказати точніше ми зможемо, коли зберемо вимоги до функціонала.
Як і термін, вартість залежить від функціонала. Щоб дізнатися попередню ціну, проконсультуйтеся з нашим менеджером.
Залежить від ваших пріоритетів. З гідним функціоналом і великими можливостями впорається тільки нативна розробка, яка буде дорожчою. Базовий функціонал, який можна розробити швидко і досить бюджетно, забезпечить мультиплатформа. Але для фінансових застосунків ми завжди радимо нативну розробку, оскільки найчастіше фінансовий сектор вимагає місткого функціоналу і вищого рівня безпеки.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.7 / 5 (66 голосів)