Створення фінансового додатку, розробка фінансових додатків в Україні - Brander

Розробка фінансових додатків помітно спрощує користувачам повсякденне життя. Раніше для відкриття рахунків та здійснення грошових операцій доводилося відвідувати банківські відділення та стояти годинами у величезних чергах. Сьогодні такої потреби вже немає, адже більшість операцій можна проводити через фінансові програми. Деякі банки взагалі не мають жодних відділень, оскільки надають клієнтам послуги виключно онлайн.

Переваги розробки фінансових додатків

Від розробки фінансових програм в Україні виграють і банки, і клієнти. Банки отримують такі вигоди:

 1. Розширення бази клієнтів. Після розробки з'являються нові відвідувачі, а старі стають більш лояльними та зацікавленими.
 2. Перевага над конкурентами, які не мають додатків. Такі банки нині вже мало кому цікаві.
 3. Зв'язок між філіями. Всі відділення після розробки будуть підключені до однієї фінансової програми, навіть якщо вони знаходяться за кордоном.
 4. Реклама. Через додаток можна інформувати клієнтів про вигідні для них акції та пропозиції.
 5. Зв'язок із клієнтами 24/7. Через фінансову програму користувачі можуть зв'язатися із технічною підтримкою.
 6. Автоматизація та контроль. Створення фінансового додатка необхідне для автоматизації процесів. Наприклад, можна налаштувати регулярні щомісячні платежі, які здійснюватимуться без втручання працівника банку.
 7. Інформування. Після розробки клієнтів можна сповіщати про важливі новини та події через push-сповіщення.
 8. Економія робочого часу. Відвідувачі банку перестануть турбувати його співробітників через дрібниці, адже більшість питань можна буде вирішувати через фінансову програму.
 9. Відсутність черг. У банківському відділенні стане більш просторо і буде більше кисню.

В результаті створення фінансового додатка в Україні клієнти отримають такі переваги:

 1. Вчасні повідомлення. Якщо користувач забув сплатити відсотки за кредитом, податки чи інші платежі, то фінансова програма йому вчасно нагадає про це.
 2. Свіжі новини. У рамках програми користувач зможе ознайомитися з актуальними новинами та пропозиціями.
 3. Дистанційне здійснення фінансових операцій. Клієнту не потрібно буде ходити до банку для проведення операцій, адже можна робити це вдома за чашкою чаю.
 4. Зворотний зв'язок. Немає сенсу ходити до банку за консультацією, адже можна поговорити з банкірами через чат, месенджер, аудіо- або відеозв'язок. 
 5. Створення фінансового додатка у Києві чи будь-якому іншому місті України необхідно клієнтам, щоб їм було зручніше розподіляти свої активи та заощадження. В результаті розробки зручного інтерфейсу програми можна буде легко розподіляти кошти між кредитними картками, рахунками та гаманцями.
 6. Смартфон як засіб оплати. Власники гаджетів із модулем NFC можуть розраховуватися без використання картки.
 7. Навігація. За допомогою програми користувачі зможуть знаходити фізичні відділення банку, які знаходяться у найближчому окрузі.

Від чого залежить вартість розробки фінансових програм?

Ціна створення мобільного фінансового застосування залежить від часу, витраченого на розробку. У сучасних IT-компаніях зазвичай практикується погодинна схема оплати у процесі розробки. Як альтернативу можна розглядати фіксовану ціну, яка обумовлюється виконавцем і замовником ще до початку розробки. Але такий варіант не рекомендується, оскільки він недостатньо гнучкий. Щоб провести тестування напрацювань та довести програму до рівня досконалості, фахівцям можуть знадобитися додаткові витрати за часом. 

Якщо вас цікавить створення фінансової програми недорого, то одразу хочемо попередити, що такий запит клієнта буде складно реалізувати. Банківська програма — це не блокнот чи календар. На її розробку підуть місяці, тому що кінцевий результат має бути максимально позитивним. Йдеться про роботу з фінансами, заощадженнями користувачів. Якщо в програмі будуть серйозні баги, то це може призвести до непередбачуваних наслідків. У найгіршому випадку це призведе до того, що клієнти банку просто почнуть втрачати свої гроші. Для виявлення та усунення всіх недоробок потрібен час. 

Якщо вас цікавить створення фінансового додатка в Харкові, звертайтесь в Brander. Наша компанія має десятирічний досвід розробки мобільних програм та вебсайтів різного ступеня складності. Звісно ж, ми працюємо не лише з харківськими клієнтами, а й з усією Україною. Серед наших задоволених клієнтів є такі гучні бренди як “Золотий Вік” та “Київстар”. Повний список наших завершених кейсів значно ширший, тому що ми із задоволенням вирішуємо завдання щодо розробки будь-якої складності та готові співпрацювати з представниками будь-якої ринкової ніші.

Розробка фінансових додатків

Сьогодні фінансова установа не може бути у вакуумі. Йому потрібна підтримка технологій. Подивіться, яких висот досяг, наприклад, Monobank. Компанія вирішила піти іншим способом і представити перший повністю віртуальний банк. За основу були взяті новаторські технології для додатку, мистецтво продавати та спрощена банківська система. Бажаєте такий крутий додаток для свого банку чи фінансової організації? Воно вже майже в кишені! Тому ви в Brander. Тут звикли задовольняти хотілки.

Для якого бізнесу?
Працюючи за принципом циклу, ми можемо гарантувати клієнту, що він отримає все необхідне для вирішення своїх завдань у бізнесі. Це не лише сайт! Це ще й маркетинг, промо-матеріали, просування в мережі. Ваш додаток зможе:
керувати активами та приватним капіталом
депозитарні послуги
надавати брокерське та фінансове консультування
послуги мобільного банкінгу
оцінювати власність
Кейси
Як ми робимо такі додатки?
Для початку — вітання
Ми вже звикли, що починати варто зі знайомства з клієнтом. Як він бачить свій бізнес, чому вибрав саме нас, хто його кумири? Усе це потрібно знати на старті робіт. Клієнт розповідає всі свої секрети та ділиться амбіціями, коли розуміє, що команда з ним на одній хвилі. Brander — серфери на цих хвилях!
З чого почнемо?
Починаємо із плану. Комусь це може здатися нудним, але практика довела, що це працює. Ми впишемо в цей документ усі необхідні знання: від кількості годин на роботу до бюджету на виконання.
Година дизайнера
Хороший дизайнер потроху розуміється на кожному аспекті бізнесу, для якого ведеться розробка. Непідготовленого до тонкощів фінансової та банківської сфери спеціаліста ми до проєкту не підключатимемо.
Час програміста
Це стосується і програміста. Він у тісній співпраці з дизайнером та іншою командою звіряє роботу на різних етапах, щоби чітко виконати в інтернеті всі необхідні елементи фінансового застосування.
Тристоронні інтеграції
Майже кожен фінтех замовник вимагає від агентства, щоби тристоронні інтеграції були реалізовані на найвищому рівні. Ми забезпечуємо злагоджену роботу трьох сторін додатка: зовнішня сторона (Mastercard, Visa); клієнт, він же покупець; серверна частина додатка. Наше завдання — об’єднати їх в одному полі взаємної користі та функціонування.
man with pc

Технології розробки

Фронтенд

Для сприяння користувача та додатка вибором програмістів Brander є:

 • HTML5 — за можливість додатка працювати офлайн, а також зменшення кількості збоїв мобільної версії сайту;
 • Twig — спрощує роботу дизайнера, даючи йому змогу писати шаблони для майбутніх робіт;
 • CSS 3.0 — використовується для стилізації додатка або вебсторінки;
 • Backbone.js — бібліотека JavaScript, що ідеально підходить для односторінкових додатків, на зразок фінансового калькулятора.

Бекенд

Серверна частина найбільш затратна за часом та необхідними ресурсами. Ми використовуємо такі інструменти:

 1. PHP, Apache та MySQL підходять як самостійні мови «з нуля» або як пакети послуг, на кшталт Xampp, Denwer тощо.
 2. Vagrant — віртуальна система із широкими можливостями. Попри розташування всередині комп’ютера, він може сприйматися як локальний сервер.
 3. Docker дає змогу проводити процеси з операційної системи ізольовано один від одного, уникаючи надлишкового нашарування.
graphics
Базові функції
01
Кишеньковий банк

Так сталося, що ходити в банки та сидіти в чергах клієнти хочуть дедалі менше. Кому захочеться це робити, коли на іншій шальці терезів швидкий переказ грошей, зарахування кредиту та взаємодія з віртуальним представництвом банку? Кишеньковий банкінг — функція, що найчайстіше запитується під час розробки фінансових додатків.

02
Фінансовий калькулятор

Найчастіше подібна функція є частиною додатка, але іноді клієнту цей функціонал потрібний окремо. Завдяки прописаним формулам, спеціально під депозити чи кредитні лінії, клієнт зможе планувати зростання капіталу на місяці та роки вперед.

03
Інтеграції

Фінансовий додаток має забезпечувати користувача постійним доступом до його фінансів та повністю покривати його мобільні запити. Для цього ми інтегруємо інструменти платіжних систем Mastercard та Visa. Саме завдяки їм ми так швидко платимо в супермаркетах і поступово забуваємо про готівку.

04
Банк також може продавати

Банк живе завдяки віри клієнтів у нього. Якщо кредити стабільно продаються, а нові пільгові плати полягають із постійним успіхом, чому не створити додаток, який лише прискорить процес продажу?

man with smile

Результат

Фінансовий додаток — один із найдорожчих у розробці, але окупає себе значно швидше за інших. Від клієнта як ніколи потрібно сприяння та терпіння, адже розробляти не лише дорого, а ще й довго. Витратний процес застосування інструментів платіжних систем. Ви забудете про очікування, коли:

 • отримаєте додаток, що перевищує ваші очікування;
 • ваші клієнти будуть використовувати його кожен день, підвищуючи корисність компанії;
 • навчання фінансової грамотності;
 • лояльність та додаткове кредитування;
man
Чемпіонський вибір
Робота повним циклом
Якщо говорити про наш топ, то мобільний банкінг — сегмент, що росте дуже швидко. З огляду постійний приріст клієнтської бази, додатки також розвиваються без гальм. Встигати за цим ринком — серйозний виклик, і ми готові взяти його на себе. Вам залишиться тільки керувати бізнесом, для чого ви створені!
Бережемо таємниці
У конкурентів вуха більше та очі уважніші. Хочемо запевнити, що ті таємниці, які ви принесете до нас разом із проєктом, залишаться під сімома замками. У бізнесі, де будь-який необережний секрет може стати причиною перемоги в конкурентних перегонах, особливо важливо тримати мову за зубами. P.S.: Для максимальної впевненості укладаємо договори про нерозголошення.
Розкручування в магазинах Apple і Google
Думати, що онлайн-магазину одягу потрібна реклама, а інтернет-банку — ні, помилково. Безумовно, елементи гардероба люди шукатимуть активніше, ніж кредити під складні відсотки, але для пошукової системи й один, й інший ресурс виглядають однаково. Я це до того, що розкрутка додатка — окреме мистецтво, до якого ще доведеться вдатися.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
У середньому два місяці. Міркувати на цю тему точніше не вийде. Ми ж не бачили вашого проєкту, не знаємо, що ви плануєте. Важливо пам’ятати, що технологія може йти довше, і не вкладатися в строк двох місяців.
Питання часте, трохи набридливе, але справедливе. Щоби не відповідати на нього щоразу, розробили цікавий лонгрід, який вам обов’язково потрібно прочитати.
Нативна технологія під одну з ОС вважається більш респектабельною, вона розкриває особливості кожної платформи та працює краще на девайсах відповідної компанії. Мультиплатформа — усереднене рішення, але іноді воно потребує навіть більшої витрати часу, а отже, більшого бюджету.
1) Проводимо інтеграцію із шиною банку. 2) Потім налаштовуємо електронні платежі, щоб усе оплачувалося та переказувалося. 3) Перевіряємо до переможного тристоронні інтеграції, про які говорили раніше.
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.8 / 5 (65 голосів)