Розробка інтернет-магазинів на Opencart

Розробка інтернет-магазину на opencart — створення торгового онлайн-майданчику на другий за популярністю в світі платформі для електронної комерції.  Зручне адміністрування, гнучке налаштування і вільне масштабування — головні причини вибрати "OpenCart" — систему управління контентом (CMS) з відкритим вихідним кодом і безкоштовною ліцензією.  Вона створена для e-commerce: її просто запустити, налаштувати і почати продавати.  Інтернет-магазин на opencart підходить власникам малого і середнього бізнесу і може вирости разом з вашим підприємством.

Переваги CMS Opencart

Створення інтернет-магазину на opencart знижує витрати на запуск і підтримку проекту, полегшує управління контентом і ведення звітності.  Одна з головних переваг платформи — базовий набір функцій у вбудованих модулях і можливість написати свій для вирішення нестандартних завдань.  

Інтернет-магазин cms opencart — це вбудовані системи фільтрації, сортування, імпорту та експорту товарів, налаштовані за замовчуванням кабінет покупця і корзина, а також потужні інструменти звітності.  4 переваги CMS Opencart:

 1. Маркетинг.  Головна мета будь-якої торговельної площадки — викликати бажання купити, а інтернет-магазин на opencart оснащений всіма інструментами для стимулювання продажів.  Ви відразу зможете налаштувати блоки "Хіт" і "Новинки", щоб привернути увагу до потрібних позицій, а також показувати супутні і переглянуті товари.  CMS може проводити автоматичний розрахунок знижок, нарахування бонусів, перевірку промокодом і інші акційні програми.  Покупець буде більше довіряти вам після перегляду характеристик, рейтингів і відгуків, а також оцінить можливість вибрати одну з підключених мов і валют.
 2. Інтеграція.  Більшість платіжних систем підключаються до сайтів на опенкарт просто і безкоштовно в адміністративній панелі.  Це може бути як український, так і світовий сервіс еквайрингу, адже платформа підтримує мультивалютність і автоматично прив'язується до поточних курсів.  В панелі управління можна підключити і різні трекери доставки.  Від того, чи є готові модулі у транспортних компаній або сервісів онлайн-оплати залежить, скільки буде коштувати інтернет магазин на opencart — ціна плагінів або їх розробки зростає разом зі складністю завдання.  Наприклад, можна налаштувати двосторонню інтеграцію з 1С, щоб систематизувати завантаження і вивантаження товарів, а також відстежувати збірку замовлень і відображати залишок на складі.  Також можна підключити до інтернет-магазину чат-ботів, віджети і інші способи зв'язку з соціальними мережами.
 3. SEO.  У базову збірку Опенкарт входять інструменти аналітики від Google і плагін, котрий автоматично формує ЧПУ.  Інші SEO-інструменти можна підключити через безкоштовні, платні і кастомні модулі.  Їх використання підштовхне інтернет-магазин, сторінки якого індексуються краще, ніж створені на інших платформах, ще швидше піднятися вгору у видачі пошукових систем.
 4. Масштабування і адаптивність.  Досить один раз розрахувати, скільки коштує інтернет-магазин на opencart і заплатити за його розробку, щоб отримати доступ до безмежної кількості карток товарів і налагодженої системі каталогізації.  Вам не доведеться переносити сайт на нову платформу або доплачувати за корпоративну версію, якщо навіть захочеться додати тисячу нових продуктів на сайт.  У всі картки товарів можна буде додати необмежену кількість призначених для користувача характеристик, наприклад, модель, колір, рік випуску, і розмістити кожну в одну або відразу кілька категорій.  Сео-плагіни позбудуться випадкових сторінок, що дублюються, і ви надасте користувачеві відмінний інструмент для пошуку товару з потрібними йому характеристиками.  Адаптивність, коректне відображення інтернет-магазину на різних пристроях також входить в список достоїнств опенкарт.

Ще одна причина замовити інтернет-магазин на opencart — вбудований захист від злому і шахрайства за IP-адресою, яка разом з резервним копіюванням і відновленням робить систему практично невразливою.  Якщо додати до цього 100% русифікований інтерфейс і вбудовані інструменти для аналітики і документообігу, отримаємо майже ідеальну CMS, яку можна зробити ще більш персоналізованою і налаштувати під потреби вашого бізнесу.

Етапи створення інтернет-магазину

Розробка інтернет-магазину OpenCart складається з 7 етапів:

 1. Аналітика.  Все починається з обговорення вашої ідеї і аналізу бізнесу — ніші, продукту, конкурентів і інших моментів.  Це потрібно, щоб ми змогли зрозуміти ваші завдання, запропонувати оптимальний спосіб їх вирішення за допомогою інтернет-магазину на Опенкарт і обговорити його.  Ми разом виберемо варіант настройки базових можливостей CMS, а також вирішимо, які підключати додаткові плагіни з магазину простіше і дешевше купити, а які потрібно написати, щоб у вас був весь необхідний функціонал.
 2. Розробка ТЗ.  Результат аналітики та обговорення — технічне завдання для менеджера проекту, програмістів, верстальників, дизайнерів, тестувальників і інших фахівців.
 3. Проектування.  Ми підписуємо договір і починаємо розробляти UI / UX макет сайту, на основі обраної теми, щоб протестувати юзабіліті інтернет-магазину.  При цьому враховуються поведінкові фактори цільової аудиторії — кожна дія потенційного клієнта на сайті, ненав'язливо веде його до покупки.  Прототип тестується нашими фахівцями і ви самі можете перевірити його роботу, перед затвердженням.
 4. UI дизайн.  Теми, шаблони зовнішнього вигляду сайту на Опенкарт, так само як і функціональні модулі, можна купувати в магазинах і підключати в адміністративній панелі. Ми створимо для вас унікальний концепт, на основі обраної теми.  Така верстка інтернет-магазину під opencart допоможе вам виділятися на тлі конкурентів і отримати високу оцінку від пошукових роботів, які піднімуть ваш сайт вище у видачі.  Крім того, нешаблонні інтернет-магазини сильніше захищені від вразливостей, ніж ті, що знаходяться у відкритому доступі.  Ми можемо налаштувати для вас базовий дизайн або розробимо оригінальний макет з урахуванням особливостей сфери бізнесу, щоб зробити його впізнаваним і комфортним для покупців.  Наші дизайнери використовують ваш фірмовий стиль або створять для вас брендбук з набором кольорів, інфографікою, логотипом і іконками.
 5. Front-end і back-end розробка.  Опенкарт — безкоштовна платформа, тому платити за неї не потрібно.  Ми виберемо хостинг і домен і відразу приступимо до розгортання проекту на ньому.  Збірка обійдеться дорожче, якщо потрібно буде купити готовий модуль від сторонніх розробників, а також займе більше часу, щоб написати унікальні плагіни, наприклад, інтеграцію сервісів оплати і доставки, спеціально для вашого інтернет-магазину.  Поки програмісти будуть створювати загальну архітектуру сайту з базою даних і налаштовувати адміністративну панель в CMS, верстальники напишуть html-код для кожної сторінки дизайн макета.  Після їх об'єднання ви отримаєте майже готовий інтернет-магазин.
 6. Тестування.  Перед запуском інтернет-магазину ми перевіряємо стабільність, коректність і швидкодія всіх компонентів.  QA-тестування також включає аналіз адаптивності до різних браузерам і пристроїв.  Якщо сайт однаково швидко завантажується і коректно працює на всіх платформах — він готовий до запуску.

Публікація сайту в інтернеті — останній етап, перед яким ми навчимо вас користуватися всім функціоналом і за бажанням допоможемо з наповненням.  Ви можете продовжити співпрацю з нами, якщо хочете продавати більше.  Відділ маркетингу "Brander" займається пошуковою оптимізацією, контекстною рекламою, націлених і іншими способами просування.

Чому ви повинні вибрати саме нас?

Головне правило "Brander" — Business First.  Для нас найважливіше зрозуміти ваші завдання, завдання вашого бізнесу і його клієнтів, щоб створити універсальний продукт — красивий, захищений, легкий в адмініструванні і зрозумілий користувачам, а головне — прибутковий.

Ми розробляємо інтернет-магазини з 2009 року і випустили на український ринок більше 700 успішних проектів для e-commerce, в тому числі і на Опенкарт.  З нами ви вибираєте досвід і вміння трансформувати його для створення логічних, структурованих і відомих сайтів.

Ми знаємо, як створювати кастомні продукти.  Основна проблема Опенкарт — сумісність розширень.  Якщо модуль, доступний в магазині, створювався для того, щоб встановити його на інтернет-магазин opencart 2 (Stable) або тим більше 1,5, то з актуальною третьою версією він працювати не буде.  Для Opencart 3 написано ще дуже мало плагінів, але ми знаємо як "навчити" ваш інтернет-магазин всьому для продуктивної роботи.

Ми — експерти в маркетингу і починаємо розробку тільки після всебічної аналітики, щоб створити не просто продуктивний, масштабований і функціональний сайт, а інтернет-магазин, вирішальний реальні завдання вашого бізнесу і готовий до просування.

Від чого залежить вартість розробки

Опенкарт — платформа з безкоштовною ліцензією, а готові модулі для неї коштують в середньому дешевше, ніж для Magento, іншої популярної CMS.  Підсумкова ціна розробки інтернет-магазину на OpenCart включає послуги збірки, настройки та тестування, а також наповнення.  У загальну суму варто включити оплату послуг хостингу або покупку сервера, без яких сайт не може працювати, а ми надамо технічну підтримку.

Розробка інтернет-магазину на Opencart

Не хочемо здаватись зарозумілими, але ми знаємо, навіщо вам інтернет-магазин. Ви хочете продавати багато і регулярно, чи не так? У сучасному світі досягти цього стало простіше: робиш класний дизайн, пишеш тексти, що чіпляють, і замовляєш сайт у Brander. Питання лише у тому, яку систему керування контентом (CMS) вибрати. Рекомендуємо Opencart. Чи готові почути, чому?

Хто забере Opencart першим?
Задуматися повинен будь-який онлайн-маркет, якого б він не був розміру. Ми бачили, як з Opencart розквітали всі – від стартапу до великого порталу, що планує мережу маркетплейсів. Готуйтеся до покупки, якщо ви:
Займаєтесь електронною комерцією
Плануєте або вже продаєте онлайн
Розвиваєте маркетплейс у Європі
Просуваєте свій незалежний стартап
Бажаєте стати конкурентоспроможним
Розповідаємо, як буде йти розробка
Ми проведемо аналіз
Нам потрібно знати, який у вас бізнес. Ви маленький стартап з великими амбіціями або вже усталений маркетплейс, якому потрібний струс шляхом здійснення інтеграції в інтернет-простір? Коли ми дізнаємося ці деталі, то зможемо виконати свою роботу набагато краще.
ТЗ усьому голова
Виконати роботу допоможе оформлене «на відмінно» технічне завдання. Ви ж хочете знати, скільки буде коштувати проект, скільки часу знадобиться на його виконання? Якщо відповідь «Так», тоді не втрачайте жодної хвилини, пишіть нам прямо зараз!
Почнемо з макета
Спочатку ви побачите каркас. Він дасть загальне розуміння, який сайт ви отримаєте. Сюди додадуть усі інсайти, що спливуть під час дослідження. Ми будемо використовувати всі отримані знання, тому що впровадження поведінкових алгоритмів у сайти продажів – це маст хев 21 століття.
Дизайн, заточений під бізнес
Пункт, від якого залежатиме вартість проекту. Деяким досить звичайного налаштування з базовими пунктами для торгового майданчика (на кшталт «Подивитися» та «Купити»). Але іншим цього мало, і вони хочуть повноцінний тюнінг із вплетенням айдентики бренду, бізнес-чатами та іншим. Це вимагає залучення окремих спеціалістів та додаткових годин на роботу. У будь-якому випадку ви отримаєте найкращий результат.
Buy
У чому особливість магазину Opencart?
01
Платити за систему не потрібно

OpenCart позиціонується як безкоштовна платформа. Ми почнемо з вибору хостингу та домену, а потім, залежно від ваших рекомендацій, ми зрозуміємо, що можна зробити. У більшості випадків навіть поверхнева аналітика позбавляє 80% проблем у майбутньому.

02
Легкість тюнінгу

Припустимо, у вас є певні вимоги, і тому налаштування сайту потрібно робити повністю унікальним. Opencart надає таку можливість. З його допомогою можна легко писати плагіни під кожен окремий випадок і не хвилюватися, що функціоналу не вистачить.

03
Простота верстки

Зовнішній вигляд майбутнього веб-сайту регулюється просто. Приємним бонусом стане можливість покупки додатків до вашого сайту у відкритих джерелах. Ми з радістю допоможемо з вибором, проконсультуємо та все встановимо.

Do we hawe a deal?
Переваги Opencart
01
Ви під надійним захистом

Ми звикли чути від клієнтів прохання щодо підвищення безпеки. Мовляв, колеги залякали їх, що сайти легко ламаються за допомогою вірусів, а їх власників знаходять за IP-адресою та можуть навіть дистанційно перехопити бізнес. Нехай вас не лякають подібні чутки, тому що в Opencart вбудовано кілька шарів захисту від зловмисників. Спіть тихо та спокійно, ваш сайт на замку!

02
Локалізований інтерфейс

Нашим клієнтам буде приємно дізнатися, що адмін-панель та інші елементи управління сайтом представлені російською мовою, тому додатково вивчати англійську, щоб розібратися в майбутньому сайті, вам не доведеться.

03
Аналізуй, слідкуй за доками та завжди посміхайся!

Opencart можна назвати CMS, де основна фішка – це надання максимального комфорту під час розробки та подальшого використання. Про це говорять десятки інструментів для персоналізації та оптимізований інтерфейс. З їхньою допомогою онлайн-магазин легко виділити на загальному тлі.

04
Юзер френдлі

Завдяки вбудованим системам для сортування товарів, представленим на сайті, ви станете гуру з налаштування веб-інструментів. Клієнти подякують вам за зручний кошик, де є історія пошуку та покупок. Ви навіть не уявляєте, як багато для клієнта означають такі маленькі радощі, так що не треба ними нехтувати!

05
Opencart та маркетинг

Ви, напевно, знаєте, що стимулювати клієнта до покупки – це головне завдання будь-якого маркетингового інструменту. Онлайн-магазин на Opencart має у своєму розпорядженні все, що для цього може знадобитися. Бажаєте вкладку «Гарячі продажі»? Розміщуйте! Може, «Нові товари»? Будь ласка! Не обмежуйте себе у творчості, зробімо ваш ресурс таким, щоб він приносив тільки прибуток.

Real players know

Наші принципи

В момент ухвалення рішення пам'ятайте:

 • Brander цінує ваш час та гроші. Ми не будемо витрачати їх на дрібниці, якщо цього не вимагає справа; 
 • Brander націлений на довгострокові відносини, тому кожен клієнт для нас – партнер та колега;
 • Brander враховує ваші забаганки та любить, коли бажання збуваються;
 • Brander за послідовність, мінімальний стрес та порозуміння. У цій атмосфері ми працюємо найкраще!
Awesome
Якщо OpenCart, то Brander?
Brander – це про бізнес
Ми вивчаємо суть ваших завдань, розуміємо клієнта та інтегруємось у справу вашого життя, пропускаючи її через себе. Нам здається, це єдиний спосіб досягнення успіху. Справі слід віддаватися повністю та без залишку. Для Brander ці слова – робоча формула.
Brander – це про вашу прибутковість
Не будемо приховувати, що ми вивчаємо своїх конкурентів. Досить часто ми бачимо незадоволені відгуки про них, що все було зроблено красиво, але прибутку клієнту це так і не принесло. Гарний дизайн без прибутковості – марна трата часу та грошей. Ми націлені й на те, й на інше.
Brander – це про досвід
Ми розпочали робити свою справу з 2009 року. Тільки на українському ринку було реалізовано понад тисячу наших успішних проектів, у тому числі онлайн-магазини. Ми не хвалимося, а констатуємо, що ми профі. Ви можете довірити нам свої гроші.
Brander – це правильний підхід
І знову звертаємось до аналізу конкурентів. Нерідко клієнти кажуть, що вже побували в інших агентствах, але виявилися незадоволеними співпрацею з ними, і зовсім не через низький професіоналізм. Клієнти скаржаться, що стикалися з відсутністю комунікації та прагненням заробити швидше. Для нас такий підхід неприйнятний, ми завжди виступаємо за вас та вашу справу.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
У вас є можливість вибирати. Якщо хочете простий магазин без тонни додаткових фішок, то ми зійдемося на бюджетному ціннику. Якщо ваша мета – це маркетплейс із глибокою аналітикою та звітністю, то ціна зросте.
Тут теж вибирати вам. Якщо потрібен простий веб-сервер без громіздких наворотів, ми впораємося досить швидко. Робота із залученням великої кількості фахівців та підвищеною складністю, відповідно, розтягується за часом.
Звісно. Ми з радістю ділимося результатами своєї роботи з клієнтом та показуємо, на чому зупинилися. Більшість клієнтів, при цьому, цінує наш професіоналізм і довіряє нашій самостійності.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Інші послуги

Розробка сайту для ресторану Розробка сайту для кафе Розробка інтернет-магазину ювелірних виробів Розробка інтернет-магазину одягу Розробка інтернет-магазину електроніки Верстка інтернет-магазину Розробка інтернет-магазина для дропшипінгу Маркетплейс на magento Створення інтернет-магазину зоотоварів Розробка інтернет-магазину на Laravel Розробка магазину взуття Створення інтернет магазина парфумерії Створення інтернет магазину продуктів Створення інтернет-магазину сантехніки Створення магазину будматеріалів Створення інтернет-магазину годинників Створення інтернет-порталу Створення B2B-маркетплейсів Створення інтернет-магазину квітів Створення інтернет-магазину чаю Розробка онлайн-магазина побутової техніки Розробка магазина дитячих товарів Аудит коду. Magento edition Magento Enterprise Edition Рішення на Magento для Multi-Vendor Marketplace Конверсійний eCommerce дизайн Magento хостинг Розробка інтернет-магазину автозапчастин
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.5 / 5 (236 голосів)