Розробка інтернет-магазину на Opencart

Розробка інтернет-магазину на opencart — створення торгового онлайн-майданчику на другий за популярністю в світі платформі для електронної комерції.  Зручне адміністрування, гнучке налаштування і вільне масштабування — головні причини вибрати "OpenCart" — систему управління контентом (CMS) з відкритим вихідним кодом і безкоштовною ліцензією.  Вона створена для e-commerce: її просто запустити, налаштувати і почати продавати.  Інтернет-магазин на opencart підходить власникам малого і середнього бізнесу і може вирости разом з вашим підприємством.

Переваги CMS Opencart

Створення інтернет-магазину на opencart знижує витрати на запуск і підтримку проекту, полегшує управління контентом і ведення звітності.  Одна з головних переваг платформи — базовий набір функцій у вбудованих модулях і можливість написати свій для вирішення нестандартних завдань.  

Ще одна причина замовити інтернет-магазин на opencart — вбудований захист від злому і шахрайства за IP-адресою, яка разом з резервним копіюванням і відновленням робить систему практично невразливою. Якщо додати до цього 100% русифікований інтерфейс і вбудовані інструменти для аналітики і документообігу, отримаємо майже ідеальну CMS, яку можна зробити ще більш персоналізованою і налаштувати під потреби вашого бізнесу.

Інтернет-магазин cms opencart — це вбудовані системи фільтрації, сортування, імпорту та експорту товарів, налаштовані за замовчуванням кабінет покупця і корзина, а також потужні інструменти звітності.  4 переваги CMS Opencart:

Маркетинг

Головна мета будь-якої торговельної площадки — викликати бажання купити, а інтернет-магазин на opencart оснащений всіма інструментами для стимулювання продажів.  Ви відразу зможете налаштувати блоки "Хіт" і "Новинки", щоб привернути увагу до потрібних позицій, а також показувати супутні і переглянуті товари.  CMS може проводити автоматичний розрахунок знижок, нарахування бонусів, перевірку промокодом і інші акційні програми.  Покупець буде більше довіряти вам після перегляду характеристик, рейтингів і відгуків, а також оцінить можливість вибрати одну з підключених мов і валют.

Інтеграція

Більшість платіжних систем підключаються до сайтів на опенкарт просто і безкоштовно в адміністративній панелі.  Це може бути як український, так і світовий сервіс еквайрингу, адже платформа підтримує мультивалютність і автоматично прив'язується до поточних курсів.  В панелі управління можна підключити і різні трекери доставки.  Від того, чи є готові модулі у транспортних компаній або сервісів онлайн-оплати залежить, скільки буде коштувати інтернет магазин на opencart — ціна плагінів або їх розробки зростає разом зі складністю завдання.  Наприклад, можна налаштувати двосторонню інтеграцію з 1С, щоб систематизувати завантаження і вивантаження товарів, а також відстежувати збірку замовлень і відображати залишок на складі.  Також можна підключити до інтернет-магазину чат-ботів, віджети і інші способи зв'язку з соціальними мережами.

SEO

У базову збірку Опенкарт входять інструменти аналітики від Google і плагін, котрий автоматично формує ЧПУ.  Інші SEO-інструменти можна підключити через безкоштовні, платні і кастомні модулі.  Їх використання підштовхне інтернет-магазин, сторінки якого індексуються краще, ніж створені на інших платформах, ще швидше піднятися вгору у видачі пошукових систем.

Масштабування і адаптивність

Досить один раз розрахувати, скільки коштує інтернет-магазин на opencart і заплатити за його розробку, щоб отримати доступ до безмежної кількості карток товарів і налагодженої системі каталогізації.  Вам не доведеться переносити сайт на нову платформу або доплачувати за корпоративну версію, якщо навіть захочеться додати тисячу нових продуктів на сайт.  У всі картки товарів можна буде додати необмежену кількість призначених для користувача характеристик, наприклад, модель, колір, рік випуску, і розмістити кожну в одну або відразу кілька категорій.  Сео-плагіни позбудуться випадкових сторінок, що дублюються, і ви надасте користувачеві відмінний інструмент для пошуку товару з потрібними йому характеристиками.  Адаптивність, коректне відображення інтернет-магазину на різних пристроях також входить в список достоїнств опенкарт.

Етапи створення інтернет-магазину
01
Аналітика

Все починається з обговорення вашої ідеї і аналізу бізнесу — ніші, продукту, конкурентів і інших моментів.  Це потрібно, щоб ми змогли зрозуміти ваші завдання, запропонувати оптимальний спосіб їх вирішення за допомогою інтернет-магазину на Опенкарт і обговорити його.  Ми разом виберемо варіант настройки базових можливостей CMS, а також вирішимо, які підключати додаткові плагіни з магазину простіше і дешевше купити, а які потрібно написати, щоб у вас був весь необхідний функціонал.

02
Розробка ТЗ

Результат аналітики та обговорення — технічне завдання для менеджера проекту, програмістів, верстальників, дизайнерів, тестувальників і інших фахівців.

03
Проектування

Ми підписуємо договір і починаємо розробляти UI / UX макет сайту, на основі обраної теми, щоб протестувати юзабіліті інтернет-магазину.  При цьому враховуються поведінкові фактори цільової аудиторії — кожна дія потенційного клієнта на сайті, ненав'язливо веде його до покупки.  Прототип тестується нашими фахівцями і ви самі можете перевірити його роботу, перед затвердженням.

04
UI дизайн

Теми, шаблони зовнішнього вигляду сайту на Опенкарт, так само як і функціональні модулі, можна купувати в магазинах і підключати в адміністративній панелі. Ми створимо для вас унікальний концепт, на основі обраної теми.  Така верстка інтернет-магазину під opencart допоможе вам виділятися на тлі конкурентів і отримати високу оцінку від пошукових роботів, які піднімуть ваш сайт вище у видачі.  Крім того, нешаблонні інтернет-магазини сильніше захищені від вразливостей, ніж ті, що знаходяться у відкритому доступі.  Ми можемо налаштувати для вас базовий дизайн або розробимо оригінальний макет з урахуванням особливостей сфери бізнесу, щоб зробити його впізнаваним і комфортним для покупців.  Наші дизайнери використовують ваш фірмовий стиль або створять для вас брендбук з набором кольорів, інфографікою, логотипом і іконками.

05
Front-end і back-end розробка

Опенкарт — безкоштовна платформа, тому платити за неї не потрібно.  Ми виберемо хостинг і домен і відразу приступимо до розгортання проекту на ньому.  Збірка обійдеться дорожче, якщо потрібно буде купити готовий модуль від сторонніх розробників, а також займе більше часу, щоб написати унікальні плагіни, наприклад, інтеграцію сервісів оплати і доставки, спеціально для вашого інтернет-магазину.  Поки програмісти будуть створювати загальну архітектуру сайту з базою даних і налаштовувати адміністративну панель в CMS, верстальники напишуть html-код для кожної сторінки дизайн макета.  Після їх об'єднання ви отримаєте майже готовий інтернет-магазин.

06
Тестування

Перед запуском інтернет-магазину ми перевіряємо стабільність, коректність і швидкодія всіх компонентів.  QA-тестування також включає аналіз адаптивності до різних браузерам і пристроїв.  Якщо сайт однаково швидко завантажується і коректно працює на всіх платформах — він готовий до запуску.

Публікація сайту в інтернеті — останній етап, перед яким ми навчимо вас користуватися всім функціоналом і за бажанням допоможемо з наповненням.  Ви можете продовжити співпрацю з нами, якщо хочете продавати більше.  Відділ маркетингу "Brander" займається пошуковою оптимізацією, контекстною рекламою, націлених і іншими способами просування.

Чому ви повинні вибрати саме нас?

Головне правило "Brander" — Business First.  Для нас найважливіше зрозуміти ваші завдання, завдання вашого бізнесу і його клієнтів, щоб створити універсальний продукт — красивий, захищений, легкий в адмініструванні і зрозумілий користувачам, а головне — прибутковий.

Ми розробляємо інтернет-магазини з 2009 року і випустили на український ринок більше 700 успішних проектів для e-commerce, в тому числі і на Опенкарт.  З нами ви вибираєте досвід і вміння трансформувати його для створення логічних, структурованих і відомих сайтів.

Ми знаємо, як створювати кастомні продукти.  Основна проблема Опенкарт — сумісність розширень.  Якщо модуль, доступний в магазині, створювався для того, щоб встановити його на інтернет-магазин opencart 2 (Stable) або тим більше 1,5, то з актуальною третьою версією він працювати не буде.  Для Opencart 3 написано ще дуже мало плагінів, але ми знаємо як "навчити" ваш інтернет-магазин всьому для продуктивної роботи.

Ми — експерти в маркетингу і починаємо розробку тільки після всебічної аналітики, щоб створити не просто продуктивний, масштабований і функціональний сайт, а інтернет-магазин, вирішальний реальні завдання вашого бізнесу і готовий до просування.

Від чого залежить вартість розробки

Опенкарт — платформа з безкоштовною ліцензією, а готові модулі для неї коштують в середньому дешевше, ніж для Magento, іншої популярної CMS.  Підсумкова ціна розробки інтернет-магазину на OpenCart включає послуги збірки, настройки та тестування, а також наповнення.  У загальну суму варто включити оплату послуг хостингу або покупку сервера, без яких сайт не може працювати, а ми надамо технічну підтримку.

Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Складність проекту і наповнення — два аспекти формування вартості розробки інтернет-магазину на Opencart. Залиште заявку і ми надамо попередню оцінку проекту.
Всі етапи розробки інтернет-магазину на Opencart завершуються звітом перед клієнтом. Наша команда завжди на зв'язку і в будь-який момент ви можете дізнатися, як йдуть справи з проектом.
Термін створення продукту залежить від бажаного функціоналу, унікальності дизайну та інших моментів. Сказати орієнтовний час можливо, якщо є повноцінне ТЗ.
Ми чекаємо на ваш проект
What are you interested in?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.