Technologies

IPAY

IPAY — сервіс інтернет-еквайрінгу, розроблений в Україні. Він надає великий набір платіжних рішень для фізичних і юридичних осіб. У IPay.ua є ліцензія НБУ, як оператора платіжних послуг, і його активно використовують більше ніж 3000 підприємств, що надають послуги населенню, і ще більше e-commerce компаній.

 

Будь-яка людина може зареєструватися на сайті АйПей і приєднати свою банківську картку, щоби робити переклади й оплачувати різні онлайн-послуги. Компанії можуть використовувати протокол iPay.ua для створення сторінки оплати для свого сайту. Як тільки клієнт натисне на кнопку оплатити, його перенаправить на захищену сторінку провайдера, де потрібно буде ввести дані картки, щоби провести платіж.

4 причини вибрати iPay для свого бізнесу
01
01
Омніканальність

iPay може стати єдиним сервісом, який ви приєднаєте для прийому оплат на сайті й у фізичних магазинах, через термінал. Ви можете приєднати еквайринг, навіть не відвідуючи свій банк. Досить укласти договір з АйПей і вибрати потрібні вам послуги. Ви можете використовувати власне обладнання або орендувати його в сервісу, і швидко розгорнути готову систему з торгового термінала, каси та РРО.

02
02
Одне рішення для популярних систем оплати

IPAY — партнер найпопулярніших у світі платіжних сервісів. Обираючи цю платформу, ви звільняєте себе від необхідності окремо приєднувати Masterpass, Apple Pay, Google Pay. Усі ці сервіси активно використовують власники карток різних банків, а також користувачі iPhone (iPad, Apple Watch і ноутбуків на MacOS) й офіційних Android-смартфонів. Завдяки їм, ваш клієнт може оплатити покупку, натиснувши всього на одну кнопку смартфона або клацнувши на екрані «Сплатити за Masterpass». До речі, останній так само вміє генерувати QR-коди, що зручно, якщо ви, наприклад, організатор заходів і вам потрібен зручний спосіб оплати не тільки на сайті, але і при зустрічі з гостями.

03
03
Додаткові функції

IPay — відмінне рішення для посередників. Вітрина p2p на вашому сайті дає змогу користувачам переказувати кошти один одному, оплачуючи вам комісію. Це зручне рішення для фінансових продуктів, а також торгових онлайн-майданчиків. Не менш зручно використовувати АйПей в b2b сегменті для прийому платежів за реквізитами. Вам потрібно буде тільки заповнити заявку за правилами СЕП НБУ і всі розрахунки між юридичними особами будуть проведені й оформлені відповідно до державних стандартів.

04
04
Довіра

Українці високо оцінюють iPay за комплексний сервіс і довіряють платформі проведення найрізніших платежів, від оплати комунальних рахунків до штрафів ПДР. Його послугами можна скористатися з будь-якого особистого гаджета й навіть у платіжних терміналах, які приймають готівку. Щоб отримати ліцензію НБУ й довіру, сервіс iPay повинен був відповідати міжнародним вимогам безпеки безготівкових грошових переказів. У такий спосіб ви надаєте покупцям захищений канал оплати, що гарантує конфіденційність їхніх особистих даних і багатофакторну аутентифікацію.

Висновок

IPAY — українське рішення для онлайн-бізнесу й не тільки. Це набір універсальних інструментів, завдяки якому вам буде просто організувати роботу в торгових точках і створити комфортні умови для оплати будь-якого сервісу та послуг. Компанія пропонує комплексний підхід і звільняє вас від необхідності окремо налаштовувати оплату з Masterpass, Apple Pay і Google Pay, а також за розрахунковим рахунком. Інтеграція платіжної системи на сайт буде проводитися разом із фахівцями iPay, які також забезпечують підтримку й гарантують швидке і стабільне проведення транзакцій.

Розробка ECOMMERCE проектів
Розробка ECOMMERCE проектів

9 років у електронній комерції. Ми вирішуємо питання бізнесу за допомогою інструментів консалтингу, мобільної та web розробки, digital маркетингу.

Визначаємо цілі проекту, обираємо інструментарій та збираємо продукт із потужним двигуном. Зростаємо з клієнтами та вдосконалюємо продукти разом.