Створення інтернет магазину парфумерії

Створення інтернет магазину парфумерії — це розробка торгового майданчика онлайн для реалізації товарів, які не належать до групи першої необхідності, але все одно мають високий попит. Згідно з проведеними дослідженнями, жінки готові витрачати на різні косметичні засоби понад 10% свого прибутку. Якщо додати чоловіків, які теж купують туалетну воду та дезодоранти, то виходить дуже непоганий потенціал для бізнесу. Створити інтернет магазин парфумерії вам допоможуть досвідчені фахівці з Brander. 

Особливості створення інтернет магазину парфумерії

При створенні інтернет магазину парфумерії важливо враховувати такі нюанси:

  1. Формальності важливі. Не намагайтеся дурити клієнтів, будьте з ними відверті. Продемонструйте їм сертифікати якості, відомості про бренди та походження товарів. Нехай документи будуть у відкритому доступі, щоб відвідувачі їх бачили.
  2. Картки товарів після створення інтернет магазину парфумерії мають бути з докладними описами. Дівчата не купують косметичних засобів на емоціях. Перед покупкою вони вивчають склад, рецепт використання, інформацію про бренд тощо. Їм також можуть знадобитися консультації, так що будьте готові надати їх через сучасні засоби зв'язку.
  3. Візуальне оформлення не має великої ролі. При створенні інтернет магазину парфумерії вам не доведеться фотографувати флакони та тюбики з різних ракурсів, як у випадку з одягом чи взуттям.
  4. Особливості доставляння. Деякі види косметичних засобів вимагають правильного зберігання, інакше можуть втратити корисні властивості. Це потрібно враховувати й під час транспортування.
  5. Ставка на постійних клієнтів. Робіть все можливе, щоб клієнти поверталися знову та знову. Надайте їм зручний каталог, безплатні консультації, систему бонусів та знижки. 

Сайт — це не просто інструмент продажу, а й обличчя вашого бренду. При створенні інтернет магазину парфумерії не намагайтеся заощаджувати, використовуючи готові заїжджені шаблони. Дизайн має бути унікальним. У клієнтів не повинні виникати сумніви, що вони мають справу з респектабельним брендом. Запитайте у будь-якої дівчини, де вона купує косметичні засоби. Як правило, це не міський ринок, а солідний фірмовий магазин із яскравим, стильним, унікальним оформленням зовнішньої афіші та внутрішнього приміщення. Зробіть все можливе, щоб ваш сайт виглядав так само респектабельно.

Створення інтернет магазину парфумерії необхідне?

В результаті створення інтернет магазину парфумерії у вас з'явиться можливість надати клієнтам товари за доступнішими цінами. Це пов'язано з тим, що відпаде необхідність орендувати приміщення для торгового залу та наймати велику кількість персоналу. Після створення інтернет магазину парфумерії вам знадобиться лише склад, кілька вантажників та менеджерів, які обслуговуватимуть сайт та надаватимуть консультації клієнтам. До того ж ви позбавитеся черг на касі та інших проблем, пов'язаних з відвідувачами.

Після створення інтернет магазин парфумерії працюватиме у цілодобовому режимі. Це дуже зручно для покупців, у яких з'явиться можливість спокійно вибрати потрібні товари вдома у невимушеній обставі, сидячи за ноутбуком або смартфоном. До речі, асортимент буде максимально широким, оскільки віртуальна вітрина після створення не обмежена фізичними параметрами. До каталогу можна додавати необмежену кількість нових карток товарів. Головне, щоб вони були грамотно відсортовані за категоріями, а відвідувачі мали можливість знайти потрібну позицію за допомогою системи пошуку та фільтрів. Нехай клієнти знаходять все, що їм потрібно.

Створення інтернет магазина парфумерії

Коли наступного разу проходитимете повз улюблений торговий центр, зверніть увагу на вітрину з парфумерією. Вона передбачувано виявиться найстильнішою й найпривабливішою. Так і з інтернет-магазинами парфумерії, що створює Brander. Наші сайти такі гарні, що користувачі, які люблять чарівні аромати Dior і Chanel, вибирають саме їх. Поринемо в ці пахощі? 🌺

Для кого?
Ми радимо замовляти магазин усім тим, хто зрозумів — продавати в інтернеті сьогодні потрібно так само інтенсивно, як і офлайн. Уявіть, наскільки може зрости рівень продажу, якщо ви відкриєте власний магазин для всієї багатомільйонної аудиторії українського інтернету? Ми розробимо стор:
продавцям мас-маркету, ритейлерам
нішевої парфумерії
елітним дизайнерським духам
«зеленої» продукції, що не тестується на тварин
Кейси
Ключові етапи
Починаємо зі знайомства
Жодного офіціозу, але ми маємо знати з ким належить працювати. Вам також цікаво, кому ви дасте чималі гроші за розробку. Поділімося ідеями про майбутній проєкт і втілимо його на тисячу відсотків ефективності.
Дизайнерський клопіт
Дизайнер розробляє зовнішній вигляд вашого сайту. Оскільки ми є діджитал агентством, він також враховує особливості розміщення візуальних елементів у мережі, підбирає їх під конкретного клієнта.
Як живеться програмісту
З хорошим ТЗ живеться добре всім, особливо кодеру. 👨‍💻 Він переводить напрацювання дизайнера в інтернет. Іноді між ними виникають суперечки, як втілити конкретний елемент, але програміст часто здобуває перемогу, адже обізнаний у функціональній частині значно краще за колегу.
Test your might!
Тільки після тестування сайту на вразливості можна зрозуміти, чи він готовий до роботи в мережі. Оскільки ми готуємо магазин, потрібно розуміти, чи він витримає навантаження, чи пройде без заминок оплата і, чи правильно зображаються сотні (а іноді й тисячі) зображень товару.
sculpture
Технології
01
Magento

Система управління даними Magento на сьогодні є одним із найпопулярніших варіантів, коли необхідно розробити онлайн-магазин. Завдяки наявним інструментам можна швидко вносити зміни та керувати вмістом магазину одночасно кількома мовами.

02
WordPress

Найпопулярніший конструктор сайтів. Сьогодні більше ніж 80 % сайтів з’являється саме на цьому движку. Не лякайтеся того, що ця пропозиція є ще в когось. Програмісти Brander знають, як зробити цукерку, адже WordPress надає їм широкий перелік можливостей та інструментів для апгрейду ресурсу.

03
Drupal

Популярна система, яка використовується як бекенд фреймворк. Ідеально підходить для створення онлайн-магазинів, особистих блогів, корпоративних сайтів. Ми використовуємо Drupal у більшості наших проєктів (а їх загалом більше ніж 1000), тому набили руку і втілюємо проєкти один за одним.

use of perfumes

Результати

Ми хочемо задовольнити лінивих та зайнятих клієнтів. Ті та інші не встигають відвідати магазин у торговому центрі. Встигніть розглянути в цьому можливість! Вони тільки й чекають, коли їм дадуть шанс купувати улюблені парфуми, бажано з мінімальними зусиллями з їхнього боку. Сайт відкриває не тільки ці, але й інші можливості:

  • виходьте на світовий ринок;
  • уявляйте бізнес у мережі;
  • конкуруйте сміливіше;
  • розвивайте діджитал-бренд;
  • інтегруйте у свій бізнес нові елементи.
women
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Динамічно та стрімко. До нас постійно звертаються молоді та досвідчені команди. Їх поєднує бажання бути гідно представленими в інтернеті.
Вас може проконсультувати наш менеджер, але насамперед, прочитайте, будь ласка, цю статтю.
Від трьох місяців. Ми спостерігали також більш стрімкі історії, але дотримуємось усередненого терміну.
Сто разів так! Сфери суміжні, хоч мають свої особливості. Ми робили такі магазини та вони показували себе чудово, швидко окупалися та ставали корисними з першого дня.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Інші послуги

Розробка сайту для ресторану Розробка сайту для кафе Розробка інтернет-магазину ювелірних виробів Розробка інтернет-магазину одягу Розробка інтернет-магазину електроніки Розробка інтернет-магазину на Opencart Верстка інтернет-магазину Розробка інтернет-магазина для дропшипінгу Маркетплейс на magento Створення інтернет-магазину зоотоварів Розробка інтернет-магазину на Laravel Розробка магазину взуття Створення інтернет магазину продуктів Створення інтернет-магазину сантехніки Створення магазину будматеріалів Створення інтернет-магазину годинників Створення інтернет-порталу Створення B2B-маркетплейсів Створення інтернет-магазину квітів Створення інтернет-магазину чаю Розробка онлайн-магазина побутової техніки Розробка магазина дитячих товарів Аудит коду. Magento edition Magento Enterprise Edition Рішення на Magento для Multi-Vendor Marketplace Конверсійний eCommerce дизайн Magento хостинг Розробка інтернет-магазину автозапчастин
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.6 / 5 (60 голосів)