Створення інтернет порталів. розробка порталів в Україні, Харків, Київ - Brander

Створення сайту порталу — це розробка багатофункціонального майданчика з різними інтерактивними сервісами, які надають користувачеві безліч послуг і можливостей. Зазвичай ми на одному сайті читаємо новини, на іншому дивимося прогноз погоди, на третьому слухаємо музику тощо. Для цього доводиться робити кілька зайвих клаців та відкривати нові вкладки. На інтернет порталі користувач може знайти більшість інформації, що його цікавить, зосередженою в одному місці, і для цього не потрібно відкривати різні сайти в окремих вкладках.

Створення порталів та їх різновиди

Під час створення порталів слід враховувати, що вони поділяються на кілька різновидів:

 1. Горизонтальні. Це універсальні сайти для наймасовішої аудиторії, де розміщується найцікавіший з її погляду контент.
 2. Вертикальні. Так називають спеціалізовані сайти, зосереджені на певній ніші чи задачі. Ці сайти можуть бути навчальними, розважальними, регіональними тощо. Наприклад, портал може бути призначений для мешканців певного міста чи району. Бувають і нішеві портали, які об'єднують однодумців, якщо вони мають схожі переконання, інтереси, захоплення та хобі.
 3. Державні. Створення інтернет-порталів такого типу може знадобитися муніципальним організаціям. Використовуватися вони можуть у різних цілях. Державні органи зазвичай використовують їх у рекламних цілях для висвітлення своєї діяльності, спрямованої на покращення добробуту та якості життя громадян. Також подібний сайт надає громадянам можливість подавати заявки на отримання послуг, завантажувати цифрові копії своїх документів тощо. У першу чергу це позбавляє необхідності стояти в довгих чергах.
 4. Міські та регіональні. У цьому випадку передбачається створення інтернет порталу вертикального типу, який призначений для мешканців певної місцевості. Такий портал для них зручний у всіх відносинах, адже на ньому можна почитати місцеві новини та взяти участь у громадських обговореннях. На таких ресурсах часто викладають фотографії та відео, безпосередньо пов'язані з регіоном. Наприклад, це можуть бути фотографії архітектурних пам'яток, заповідників, а також стихійних лих, руйнувань та інших можливих проблем, які потребують вирішення на місцевому рівні.
 5. Корпоративні. Розробка порталів такого типу потрібна серед великих корпорацій, середніх і навіть малих фірм, а також інших організацій. На такій платформі співробітники можуть обмінюватися документами та іншою інформацією, обговорювати робочі питання, залучати клієнтів та взаємодіяти з ними. Корпоративний портал може бути відкритим чи закритим. У першому випадку мається на увазі, що, крім співробітників, його можуть відвідувати й клієнти. На закритий портал можуть заходити лише співробітники організації, і для цього кожен з них має свій унікальний логін і пароль (хоча можливі й інші способи авторизації).

Особливості створення порталу

Перед початком створення порталу необхідно визначитися, які цілі він має переслідувати. Такі вебсайти створюють для бізнесу, монетизації та інформування. Бізнесу створення порталу необхідне, щоб розширити свою цільову аудиторію. Якщо залучити великий потік відвідувачів, можна вдатися до монетизації (наприклад, шляхом реклами). Інформаційні портали найчастіше є державними чи регіональними. Також це можуть бути сайти, які об'єднують людей за інтересами (наприклад, портал про риболовлю або полювання).

Якщо йдеться про створення порталу для бізнесу, в ідеалі він має переслідувати 3 цілі:

 • підвищення впізнаваності бренду;
 • розширення клієнтської бази;
 • покращення репутації бренду.

Ці 3 пункти безпосередньо пов'язані між собою. Чим більше унікальних користувачів відвідуватиме портал, тим більш впізнаваним він стане. Разом із репутацією зростатиме довіра клієнтів, у результаті почне збільшуватися прибуток і з'явиться пряма вигода. У наш час створення сайту в інтернеті — це важлива складова частина, що впливає на формування іміджу. Компанія, яка не має свого порталу, може сприйматися клієнтами, як неуспішна, ненадійна і недостойна уваги.

Під час створення порталу спеціалістам зі сфери IT доводиться вирішувати 3 основні завдання:

 • забезпечити високу продуктивність сайту;
 • придумати зручну систему навігації;
 • розробити функціональну та просту в управлінні панель адміністратора.

Під порталом мається на увазі масштабний сайт, який після створення здатний витримувати великі потоки відвідувачів і при цьому "не падати". Користувачі повинні без проблем знаходити інформацію, що їх цікавить, а адміністратору має бути зручно керувати сайтом.

Для створення порталу знадобиться команда спеціалістів різного профілю, включаючи маркетологів, дизайнерів, програмістів, копірайтерів тощо. Можна спробувати найняти всіх цих фахівців окремо та сформувати з них команду під своїм керівництвом. Проте практика показує, що таке рішення не виправдовує себе. Швидше, простіше і дешевше найняти команду, що вже сформувалася, в якій вже давно всі добре спрацювалися між собою і кожен знає своє місце. Саме такою командою є Brander — українська IT-компанія, яка може похвалитися десятирічним стажем створення сайтів та безліччю успішно завершених кейсів.

Від чого залежить вартість створення порталу?

Ціна створення порталу в першу чергу залежить від того, чи це буде просте шаблонне рішення або розробка з унікальним почерком. Однак ми не рекомендуємо економити на створенні унікального дизайну. Користувачі інтернету в наш час набагато досвідченіші, ніж може здатися на перший погляд, і вони дуже не люблять шаблонні рішення. У вас обов'язково має бути свій унікальний і відомий брендовий стиль, а вебсайт буде його зображати.

На вартість створення порталу також вплинуть такі нюанси:

 • тип сайту (іміджевий, інформаційний, чи той, що продає);
 • які функції необхідно реалізувати;
 • складність структури порталу;
 • наскільки затягнеться верстка у процесі створення;
 • кількість сторінок;
 • складність та унікальність дизайну;
 • чи буде залучено під час створення SEO-просування.

Всі вищезазначені пункти обговорюватимуться виконавцем та замовником ще на ранньому етапі обговорення проєкту та створення ТЗ. Замовник може відмовитись від деяких опцій, щоб знизити підсумкову вартість створення проєкту. Якщо опції життєво важливі, і відмовлятися вкрай небажано, замовника про це попередять.

При створенні порталу буде залучено погодинну схему оплати, оскільки тепер серед IT-компаній це вважається стандартом. Для кожного спеціаліста, залученого у створення сайту, буде виділено певну кількість робочих годин. Ця кількість визначається на стадії обговорення проєкту та прописується у ТЗ. При цьому мається на увазі, що фахівець має бути кваліфікованим, працювати на результат та не порушувати умови, які обговорювалися та були прописані у технічному завданні.

Фіксована ціна створення порталу — це погана ідея. Необхідно залишити простір для маневрів, оскільки в процесі створення сторони можуть переглянути початковий план та внести коригування у концепцію сайту. І мова не про те, що виконавець накручуватиме робочий годинник у власних інтересах. Будь-яке вебагентство, що поважає себе, (таке, як Brander) завжди націлене на кінцевий результат і дорожить своєю репутацією. Якщо знадобляться додаткові витрати часу і фінанси, вам обов'язково пояснять, чому це необхідно. Ми завжди виступаємо за прозорість, тому готові пояснювати та доводити клієнту, що додаткові витрати на створення сайту необхідні з тих чи інших причин.

Створення інтернет-порталу

Інтернет-портал — це сайт, який дозволяє отримати послуги або інформацію про них. Спрямованість цих послуг ви можете вибирати на свій смак та підлаштовувати під свій бізнес. Розберімося, як розробити такий сайт, як ним користуватися і скільки користі це принесе в результаті. Тож що таке портали та чому вони потрібні саме вам? Пояснимо зрозумілою мовою.

Якому бізнесу це потрібно?
Оскільки ми розглядаємо широку аудиторію, розмах бізнесу теж має бути чималим. Портали підходять медіагрупам та всім, хто публікує новини, а також розповідає цікаве про інших. Також портали оптимально підходять, якщо потрібно описати послуги або провести консультацію. Портал можна використовувати для форуму та майданчика блогерів. Якщо підбити підсумки, то портал підходить:
Медіагрупам
Новинним ресурсам та сторітелерам
Консалтинговим компаніям
Форумам
Блогерам
Етапи розробки
Віч-на-віч
Ми хочемо з вами познайомитися, а вже після приступити до розробки. Чому знайомство таке важливе? Насамперед щоб клієнт при особистій зустрічі розкрив себе. Він також дізнається багато про нас, а вже після ми зможемо розробити сайт, використовуючи отриману інформацію. Це дасть нашим креативним співробітникам величезний поштовх.
Демоверсія
Ми розробляємо базовий макет та показуємо вам. Це дозволить побачити "скелет" сайту. Ще не буде складних дизайнерських рішень та повного функціонала, але ви зможете зрозуміти загалом, як це буде працювати.
Дизайн
Дизайнер розробляє інтерфейс та графічне наповнення. Він може відштовхуватися від ваших ідей, а може вигадати свої. Підсумком буде відповідна технічному завданню модель, яку має схвалити замовник, щоб роботу можна було продовжити далі.
Програмісти
Далі сайт йде на розробку програмістам. Ведеться робота над фронтендом і бекендом, усуваються недоліки дизайну с точки зору функціонала. Ми дотримуємося думки, що естетикою слід жертвувати доти, доки алгоритм не запрацює ідеально.
Тестування
Не рекомендуємо пропускати етап тестування, навіть якщо горять терміни. Як показує досвід, багато тестування не буває, адже незадоволеного "кривою" роботою сайту користувача вже не повернеш назад. Думаємо, ви розумієте, про що йдеться.
floors
Цілі
01
Привертати до себе увагу

У світі, де править всесвітня мережа, шукати аудиторію в інтернеті — це найлогічніший хід. Вийти в мережу без сайту неможливо, тому вам потрібна розробка порталу. Відмінна новина полягає в тому, що ми в цьому знаємося!

02
Обігнати конкурентів

Якщо ви заробляєте в конкурентній ніші, наприклад, у вас школа англійської мови, то портал для вас є головним інструментом для залучення нових учнів. Ви запропонуєте їм індивідуальні навчальні плани, повідомите про акції та розкажете про всі принади життя зі знанням англійської.

03
Створити майданчик для комунікації

Не вийде займатися лише торгівлею, тому що доведеться також багато говорити про товари та періодично їх нахвалювати. На власному порталі це можна робити із великою регулярністю (за бажанням — хоч щодня). Ефект не змусить довго на себе чекати.

04
Зробити сайт частиною бренду

Деякі, створюючи свій бізнес, взагалі не знають, що таке бренд і як з ним працювати. Ми не тільки сформуємо по крихтах ваше уявлення про себе, а й навчимо орієнтуватися у світі, де правлять саме бренди, а не окремі компанії.

diamond
Види інтернет-порталів
Портал цікавої людини

Іноді для запуску свого бізнесу досить просто бути цікавою особистістю. Припустимо, ви блогер, і ваше основне завдання — розповідати про себе. Інтернет-портал можна використовувати як майданчик для реклами товарів, які асоціюються з вашою персоною (мерчендайзинг, фірмові напої, атрибутики).

Вашому товару потрібна презентація

Продаючи складні технології, ви можете використовувати сайт для їхньої реклами та опису. Не кожен клієнт залишиться задоволений тим, що товар просто існує. Йому потрібна інформація про товар, а інтернет-портал йому це надасть.

Змінюємо друк на IP-адресу

Друковані журнали все більше розуміють, що настала нова ера, і витрачати величезні суми на поліграфію тепер немає сенсу. Портал підійде всім, хто раніше друкував на папері. Перехід від друкованого медіа до цифрового нам видається найбільш логічним кроком з огляду на особливості цифрової ери, в якій ми живемо.

Консультації

У світі, де інформація стала товаром, консультувати інших людей — це нова професія. Щоб справлятися з ажіотажем та не створювати чергу, розробляється інтернет-портал, у якому відвідувачі зможуть отримати необхідну їм послугу.

colors

Функції

У порталу з'явиться власна тематика, дизайн та набір унікальних функцій. Їхнє втілення — це і є найскладніша та найвідповідальніша сторона проєкту. Для його реалізації потрібна велика команда та багато терпіння. Однак на вашому порталі можна буде:

 • Публікувати контент;
 • Генерувати новини, анонси, огляди, фотозвіти;
 • Об'єднувати працівників компанії та відвідувачів;
 • Описувати свій бізнес та швидко продавати;
 • Рекламувати товар у режимі 24/7;
 • Надавати послуги без платного персоналу.
marshmallow
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Якщо ваші клієнти вже "тепленькі" і чекають від вас дій, то ви відчуєте перші плоди досить швидко, через місяць-другий після релізу. Якщо ж аудиторію тільки доведеться розгойдувати, то робота може зайняти від трьох місяців до пів року.
Це є обов'язковою умовою, якщо сайт розглядається як інструмент на довгу перспективу. Ви ж серйозно ставитеся до свого бізнесу, чи не так?
Якщо трапиться всесвітня трагедія, і виправити проблему не вдасться жодним чином, то ми розглядаємо можливість відповісти за такий сумний результат. Але впевнені, що до цього не дійде.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Інші послуги

Розробка сайту для ресторану Розробка сайту для кафе Розробка інтернет-магазину ювелірних виробів Розробка інтернет-магазину одягу Розробка інтернет-магазину електроніки Розробка інтернет-магазину на Opencart Верстка інтернет-магазину Розробка інтернет-магазина для дропшипінгу Маркетплейс на magento Створення інтернет-магазину зоотоварів Розробка інтернет-магазину на Laravel Розробка магазину взуття Створення інтернет магазина парфумерії Створення інтернет магазину продуктів Створення інтернет-магазину сантехніки Створення магазину будматеріалів Створення інтернет-магазину годинників Створення B2B-маркетплейсів Створення інтернет-магазину квітів Створення інтернет-магазину чаю Розробка онлайн-магазина побутової техніки Розробка магазина дитячих товарів Аудит коду. Magento edition Magento Enterprise Edition Рішення на Magento для Multi-Vendor Marketplace Конверсійний eCommerce дизайн Magento хостинг Розробка інтернет-магазину автозапчастин
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.8 / 5 (62 голоса)