Додаток для запису до лікаря

Додаток для запису до лікаря в Україні — зручний спосіб призначити зустріч з профільним фахівцем для пацієнта і просте рішення для лікарів, які бажають залучити нових клієнтів. Такий додаток логічно розробити для клініки, щоб забезпечити її відвідувачам сучасне обслуговування, але не обов'язково. Як стартап, така програма може зібрати лікарів з усієї України, приватних фахівців і співробітників державних лікарень.

 

У найпростішому вигляді додаток для запису на прийом до лікаря може складатися тільки з однієї цієї функції, і однаково бути корисним для клінік, лікарів і пацієнтів. Додавання нових можливостей до сервісу зробить його ще більш зручним, а значить, і затребуваним інструментом.
 

 

Навіщо потрібно додаток для запису до лікаря
Знайти свого фахівця

Додатки для запису до лікаря в першу чергу створені саме для цієї мети. У них є повна інформація про фахівців: профіль, стаж, розклад, ціна прийому і інші менш важливі фактори, наприклад, відстань до клініки і маршрут. Щоб допомогти зробити вибір, можна підключити опцію відгуків і рейтингу. Після того як мобільний додаток зареєструє запис до лікаря, пацієнт може отримувати сповіщення в push-повідомленнях, смс і на e-mail.

Автоматизувати розклад лікаря

Незалежно від того, чи це сервіс для клініки або додаток для пошуку лікарів у всьому місті, лікарі, які користуються ним, зможуть швидше і краще обслуговувати пацієнтів. Програма може автоматично приймати заявки на прийом у вільні місця графіка і дозволяє заповнювати їх вручну, якщо хтось записався особисто, наприклад, на повторну зустріч. Повний розклад буде доступним для перегляду в смартфоні, а будь-які зміни в ньому будуть супроводжуватися повідомленням.

Організувати дистанційне спілкування

Мобільний додаток для запису на прийом до лікаря можна перетворити на повноцінний сервіс телемедицини з відеозв'язком і розширеним особистим кабінетом для кожного пацієнта. Але навіть у найпростішому варіанті можна додати можливість поставити лікарю або онлайн-консультанту питання, зокрема прикріпити до нього файл, наприклад, з рентгенівським знімком або результатами аналізів, щоб отримати попередню консультацію.

Поліпшити облік і аналітику

Якщо додаток записатися до лікаря створено для клініки, можна інтегрувати його з тією системою обліку і бухгалтерії, яку використовує ваш медичний центр. Так можна буде передавати всі дані про користувачів — від причини звернення до суми оплати за послуги до загальної бази. Це автоматизує частину процесів і зробить їх більш прозорими, а ще допоможе поліпшити обслуговування. До того ж можна налаштувати зворотну інтеграцію і отримати повноцінний додаток управління медичним центром. Адміністратор, головний лікар та інші відповідальні співробітники клініки зможуть переглядати ці звіти зі свого смартфона у додатку і приймати більш зважені рішення у короткі строки.

Просувати послуги

Додаток, щоб записатися до лікаря — гарна рекламний майданчик, на який точно звернуть увагу пацієнти. Завдяки зібраним даним ви будете знати, які додаткові послуги можна запропонувати персонально кожному користувачу. Ви можете проводити серед них опитування, розсилати сповіщення. До того ж додаток підвищує довіру до лікаря і клініки, що позитивно впливає на репутацію.

Етапи розробки програми для запису до лікаря
01
01
Аналітика та розробка ТЗ

Розробка програми для запису до лікаря, як і робота над кожним проектом, починається зі створення концепції. Для цього потрібен комплексний аналіз вашого бізнесу, ніші, конкурентів, розуміння цільової аудиторії. Отримані дані використовуються для створення ТЗ на розробку програми. Ми обговорюємо його з вами, затверджуємо і підписуємо договір.

02
02
Проектування

Перший етап розробки програми для запису до лікаря — створення UI/UX-макета. Основа для нього — поведінка користувачів, що визначає розташування елементів інтерфейсу, з якими вони будуть взаємодіяти. В результаті ви отримаєте каркас додатка з поясненнями, що буде робити кожна кнопка, якою буде структура сервісу і як користувач прийде до виконання різних цільових дій.

03
03
UI-дизайн

Зовнішній вигляд вашого додатка в цілому і кожної деталі розробляють UI-дизайнери. Їх робота — створення і оформлення призначеного для користувача інтерфейсу. Навіть якщо у сервісу тільки одна функція — запис до лікаря, додаток має бути наочним і красивим, щоб ним захотілося користуватися.

04
04
Front-end і back-end-розробка

Технічна частина програми для запису до лікаря буде різною для Android і iOS. У них є свої нативні мови програмування — Java і Kotlin, а також Swift і Objective-C відповідно. До того ж можна написати кросплатформну програму на Dart або Python, використовуючи фреймворки, і опублікувати її у двох магазинах відразу. Front-end-розробники з'єднують в одне ціле технічну частину програми та дизайнерський макет.

05
05
Тестування і публікація

Додаток має стабільно і швидко працювати на всіх типах і моделях пристроїв обраної платформи. Ці показники перевіряють одночасно з пошуком і виправленням помилок до релізу.

06
06
Маркетинг

Ми можемо налаштувати для вашого додатка для запису до лікаря рекламу на різних майданчиках, щоб ви швидше знайшли своїх клієнтів.

Від чого залежить вартість розробки

Ціна розробки програми для запису до лікаря залежить від того, чи будете ви запускати два нативних додатки для iOS і Android або один кросплатформний. Другий фактор, що визначає ціну — кількість функцій. Дуже часто вигідніше випустити MVP (додаток з мінімумом функцій) для однієї платформи і продовжувати розширювати функціонал після запуску. Ці та інші питання обговорюються разом з даними аналітики на першому етапі, і до підписання договору ви будете знати, скільки буде коштувати розробка і скільки часу вона займатиме.

Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Додаток для запису до лікаря дозволить користувачам швидко і без проблем вибрати клініку і записатися до хороших лікарів. Пацієнтам не потрібно більше стояти в чергах або дзвонити в клініки. Для запису потрібно всього кілька простих дій.
Наша основна задача - створити корисний і ефективний продукт. Наприклад, це можуть бути додатки на iPhone з медичними клініками або медичні програми Android. З цієї причини розробка додатку для лікарні, клініки або стоматології завжди починається з бізнес-експертизи. Інтернет-маркетолог аналізує ринок, аудиторію, конкурентів, пошукові запити. З'ясовує потреби лікарів і пацієнтів, їх очікування. Тільки при такому підході можна припускати, що додаток буде корисним.
Вартість розробки медичних мобільних додатків залежить від багатьох факторів: -інтерфейс і дизайн програми; -ідет чи додаток на додаток до сайту; -використання фірмового стилю; -функціональні можливості; -відповідність додатки вимогам при публікації в AppStore і Google Play.
Мобільний додаток в сфері медицини створює комфортну взаємодію між пацієнтом і лікарем і вирішує ряд завдань: - Підвищує ефективність. Пацієнт має під рукою довідкові матеріали, і може сам відповісти на ряд питань. Лікар - всю інформацію про пацієнта. Кількість пацієнтів збільшується за рахунок швидкого і якісного обслуговування. - Заощаджує час. Папери відходять у минуле, і доктору набагато комфортніше отримати доступ до історії хвороби пацієнта онлайн. Мобільний додаток для клініки має включати базу пацієнтів з їх історією хвороби, тоді будь-який лікар може ознайомитися з даними, зробити новий запис і оптимізувати час.
Ми чекаємо на ваш проект
What are you interested in?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.