Додаток для запису до лікаря: більше ніяких талончиків

Додаток для запису до лікаря в Україні — зручний спосіб призначити зустріч з профільним фахівцем для пацієнта і просте рішення для лікарів, які бажають залучити нових клієнтів. Такий додаток логічно розробити для клініки, щоб забезпечити її відвідувачам сучасне обслуговування, але не обов'язково. Як стартап, така програма може зібрати лікарів з усієї України, приватних фахівців і співробітників державних лікарень.

У найпростішому вигляді додаток для запису на прийом до лікаря може складатися тільки з однієї цієї функції, і однаково бути корисним для клінік, лікарів і пацієнтів. Додавання нових можливостей до сервісу зробить його ще більш зручним, а значить, і затребуваним інструментом.

Навіщо потрібно додаток для запису до лікаря

 1. Знайти свого фахівця. Додатки для запису до лікаря в першу чергу створені саме для цієї мети. У них є повна інформація про фахівців: профіль, стаж, розклад, ціна прийому і інші менш важливі фактори, наприклад, відстань до клініки і маршрут. Щоб допомогти зробити вибір, можна підключити опцію відгуків і рейтингу. Після того як мобільний додаток зареєструє запис до лікаря, пацієнт може отримувати сповіщення в push-повідомленнях, смс і на e-mail. 
 2. Автоматизувати розклад лікаря. Незалежно від того, чи це сервіс для клініки або додаток для пошуку лікарів у всьому місті, лікарі, які користуються ним, зможуть швидше і краще обслуговувати пацієнтів. Програма може автоматично приймати заявки на прийом у вільні місця графіка і дозволяє заповнювати їх вручну, якщо хтось записався особисто, наприклад, на повторну зустріч. Повний розклад буде доступним для перегляду в смартфоні, а будь-які зміни в ньому будуть супроводжуватися повідомленням.
 3. Організувати дистанційне спілкування. Мобільний додаток для запису на прийом до лікаря можна перетворити на повноцінний сервіс телемедицини з відеозв'язком і розширеним особистим кабінетом для кожного пацієнта. Але навіть у найпростішому варіанті можна додати можливість поставити лікарю або онлайн-консультанту питання, зокрема прикріпити до нього файл, наприклад, з рентгенівським знімком або результатами аналізів, щоб отримати попередню консультацію.
 4. Поліпшити облік і аналітику. Якщо додаток записатися до лікаря створено для клініки, можна інтегрувати його з тією системою обліку і бухгалтерії, яку використовує ваш медичний центр. Так можна буде передавати всі дані про користувачів — від причини звернення до суми оплати за послуги до загальної бази. Це автоматизує частину процесів і зробить їх більш прозорими, а ще допоможе поліпшити обслуговування. До того ж можна налаштувати зворотну інтеграцію і отримати повноцінний додаток управління медичним центром. Адміністратор, головний лікар та інші відповідальні співробітники клініки зможуть переглядати ці звіти зі свого смартфона у додатку і приймати більш зважені рішення у короткі строки.
 5. Просувати послуги. Додаток, щоб записатися до лікаря — гарна рекламний майданчик, на який точно звернуть увагу пацієнти. Завдяки зібраним даним ви будете знати, які додаткові послуги можна запропонувати персонально кожному користувачу. Ви можете проводити серед них опитування, розсилати сповіщення. До того ж додаток підвищує довіру до лікаря і клініки, що позитивно впливає на репутацію.

Етапи розробки програми для запису до лікаря

Розробка програми для запису до лікаря складається з 6 етапів:

 1. Аналітика та розробка ТЗ. Розробка програми для запису до лікаря, як і робота над кожним проектом, починається зі створення концепції. Для цього потрібен комплексний аналіз вашого бізнесу, ніші, конкурентів, розуміння цільової аудиторії. Отримані дані використовуються для створення ТЗ на розробку програми. Ми обговорюємо його з вами, затверджуємо і підписуємо договір.
 2. Проектування. Перший етап розробки програми для запису до лікаря — створення UI/UX-макета. Основа для нього — поведінка користувачів, що визначає розташування елементів інтерфейсу, з якими вони будуть взаємодіяти. В результаті ви отримаєте каркас додатка з поясненнями, що буде робити кожна кнопка, якою буде структура сервісу і як користувач прийде до виконання різних цільових дій.
 3. UI-дизайн. Зовнішній вигляд вашого додатка в цілому і кожної деталі розробляють UI-дизайнери. Їх робота — створення і оформлення призначеного для користувача інтерфейсу. Навіть якщо у сервісу тільки одна функція — запис до лікаря, додаток має бути наочним і красивим, щоб ним захотілося користуватися.
 4. Front-end і back-end-розробка. Технічна частина програми для запису до лікаря буде різною для Android і iOS. У них є свої нативні мови програмування — Java і Kotlin, а також Swift і Objective-C відповідно. До того ж можна написати кросплатформну програму на Dart або Python, використовуючи фреймворки, і опублікувати її у двох магазинах відразу. Front-end-розробники з'єднують в одне ціле технічну частину програми та дизайнерський макет.
 5. Тестування і публікація. Додаток має стабільно і швидко працювати на всіх типах і моделях пристроїв обраної платформи. Ці показники перевіряють одночасно з пошуком і виправленням помилок до релізу.
 6. Маркетинг. Ми можемо налаштувати для вашого додатка для запису до лікаря рекламу на різних майданчиках, щоб ви швидше знайшли своїх клієнтів.

Від чого залежить вартість розробки

Ціна розробки програми для запису до лікаря залежить від того, чи будете ви запускати два нативних додатки для iOS і Android або один кросплатформний. Другий фактор, що визначає ціну — кількість функцій. Дуже часто вигідніше випустити MVP (додаток з мінімумом функцій) для однієї платформи і продовжувати розширювати функціонал після запуску. Ці та інші питання обговорюються разом з даними аналітики на першому етапі, і до підписання договору ви будете знати, скільки буде коштувати розробка і скільки часу вона займатиме.

Додаток для запису до лікаря

Згадайте, як раніше було заведено записуватись на приймання до лікаря. Встаєш з першими півнями та біжиш у місцеву поліклініку, сподіваючись прийти першим. На щастя, технології змінили правила гри, і тепер усі ці складнощі терпіти не доводиться. Їм на заміну прийшли зручні програми, в яких запис до лікаря здійснюється в кілька натискань на сенсорному екрані. Ви теж хочете бути частиною такого майбутнього, чи не так? Що ж, ми з радістю розповімо вам, чому програма дає безліч переваг: від нових клієнтів до престижного статусу серед конкурентів.

Кому потрібна така програма
Ресепшен стає все менш популярним в сучасних клініках, і він потрібний, швидше, для підвищення престижу. Ми ж пропонуємо розширити функціонал, тому рекомендуємо вам зберегти вільне місце в клініці, відмовившись від ресепшену, і замовити додаток. Ви більше не побачите гору папірців з іменами пацієнтів, бухгалтерським обліком та іншими записами. Все зберігатиметься в базі даних програми, розробку якої ми беремо на себе. Тому, повертаючись до питання, кому потрібен додаток, відповідаємо: всім власникам клінік і бізнесменам, які їх спонсорують, а також лікарям, що організували приватний прийом. Додаток замовляють:
Приватні лікарі, які не бажають витрачатися на персонал
Великі клініки
Стоматології
І навіть ветеринарні клініки.
Етапи розробки
Знайомство
Нам вже доводилося розробляти програми для клінік, але запити у всіх різні. Ми хочемо зрозуміти ваші запити та зафіксувати їх у ТЗ.
Дизайнерська частина
Дизайнер у процесі розробки відповідає за візуальну складову програми, зручність інтерфейсу і те, як користувач взаємодіятиме з програмою.
Етап програмування
Програміст бере всі напрацювання дизайнера та вдихає в них життя. Робить він це за допомогою коду, такого ж лаконічного та унікального, як і сам програміст. Ми намагаємося його не відривати, щоб уникнути зайвих помилок і довгих годин болісних повторних перевірок.
Тестування
Навіть якщо програміст запевняє, що робота кристально чиста і позбавлена ​​багів, ми повинні переконатися в цьому, і тому хочемо подвійну перевірку. Лише після тестування продукт покажуть клієнту.
Selfie
Відчуй переваги додатка
01
Ви завжди будете на зв'язку

Тепер пацієнтам не доведеться переживати, що вони не встигли застати вас зранку або після обідньої перерви. У програму можна інтегрувати месенджер, який працюватиме в години прийому. Тому навіть якщо ви не на місці, відвідувач дізнається це від вас безпосередньо.

02
Станьте чимось великим!

Не соромтеся рости й розвиватися, адже програма дозволяє збільшити охоплення аудиторії. Представимо студента, якому потрібен лікар вашого профілю. Він точно вибере вас, а не конкурента, якщо побачить сучасну програму та відсутність черги з бабусь на вході до клініки.

03
Конкуренти, бережіться!

Ми бачили чимало випадків, коли клініка, у якої з'явився додаток та сайт, за місяць оминала лікарню конкурента за всіма показниками. Напевно, не варто говорити, що у конкурента жодних програм та сайтів не було, і в цьому його помилка.

04
Лікар-аналітик

Керувати клінікою чи навіть цілою лікарнею — це велика відповідальність. Добре, коли ти знаєш все про цю справу, орієнтуєшся у цифрах. У програмі ви зможете постійно моніторити подібну інформацію. Можливо, саме завдяки додатку придумаєте, як зробити свій бізнес кращим?

05
Переваги для пацієнта

Не варто забувати про головного персонажа всієї цієї історії — пацієнта. Завдяки тому, що йому зручно записуватись на прийом, бачити свою історію хвороби та користуватися чатом, він буде дуже задоволений.

Delicious

Наші принципи

В момент ухвалення рішення пам'ятайте:

 • Brander цінує ваш час та гроші. Ми не будемо витрачати їх на дрібниці, якщо цього не вимагає справа; 
 • Brander націлений на довгострокові відносини, тому кожен клієнт для нас — партнер та колега;
 • Brander враховує ваші забаганки та любить, коли бажання збуваються;
 • Brander за послідовність, мінімальний стрес та взаєморозуміння. У цій атмосфері ми працюємо найкраще!
Dance
Чому Brander?
Тому, що це надійно
Не пригадуємо, щоб у нас були незадоволені клієнти з медичного сектору. Ми чуйно ставимося до специфіки обраної галузі та виконуємо всі запити клієнта. Нерідко буває так, що доводиться глибоко вникати в суть індустрії, але ми не пасуємо перед такими викликами.
Ми за роботу під ключ
Ми з самого початку попередимо, що додаток — це тільки вершина айсберга. Для того, щоб остаточно обставити конкурентів, можуть знадобитися інші хитрощі, такі як маркетинг і підтримка контентом. На щастя, все це можна зробити "не відходячи від каси".
Лояльність та ще раз лояльність
Поки інші борються за кількість клієнтів, ми намагаємось побудувати між замовниками та Brander таку довіру, яку не може порушити вже ніщо. Для цього праця робиться настільки добре, що жоден наш конкурент не зможе досягти того самого рівня. Особливо тішить, коли для цього демонструють свої найкращі риси всі працівники команди.
Підтримка після релізу
Це також частина лояльності, але більше орієнтована безпосередньо на бізнес. Коли ми успішно завершимо проект, то будемо пропонувати вам також прокачати додаток в інтернет-магазинах, щоб покращити його позиції. Можливо, вашому бізнесу знадобиться й інша підтримка. Наші маркетологи готові надати її в усіх напрямках. Головне, не соромтеся своїх амбіцій!
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Він позбавить вас зайвого головного болю, адже більше не доведеться нічого тримати в пам'яті або щоденнику. Програма зробить все за вас.
Це найпростіше, що ми можемо зробити.
Залежить від обсягу функцій, які він має виконувати. Якщо потрібно просто записувати пацієнтів на прийом, то буде одна ціна, а якщо до цього ще додати месенджер, популярні питання та ведення історії хвороби, то вже інша.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
5 / 5 (322 голоса)