Technologies

LIQPAY

LIQPAY — сервіс інтернет-еквайрінгу, створений ПриватБанком для українського бізнесу й комунальних підприємств.

 

Зараз це найпопулярніший платіжний сервіс в Україні. Якщо ви робите покупку на Zakaz.ua, Rozetka або Prom.ua, ви використовуєте саме Ліквіпей, точно так само, як і коли оплачуєте товар у топових магазинах техніки й косметики, наприклад, Цитрус і Makeup, замовляєте квитки в Планета Кіно або купуєте фільм на Megogo. І це лише невеликий список партнерів сервісу.

 

Головна причина популярності LIQPAY — інтеграція на сайт замінить підключення безлічі інших сервісів, зокрема, Приват24 і Google Pay.

4 причини вибрати LIQPAY для свого проєкту
01
01
Омніканальність і безпека

З Ліквіпей ви можете бути там, де клієнти, та пропонувати їм найзручніший сервіс. Приєднати оплату за QR-кодом і навіть у ботах для популярних месенджерів — Telergam, Viber, Facebook Messanger, Skype. LIQPAY співпрацює з Google Pay і вам не доведеться приєднати цей сервіс окремо. Ви можете приймати платежі з 150+ країн світу й гарантувати максимальну безпеку. Перевіряйте OTP і CVV, використовуйте 3D-Secure для двофакторної аутентифікації. Автоматично відстежуйте транзакції й налаштовуйте персоналізовані правила. Anti-fraud система LIQPAY сама знайде потенційно ненадійних покупців, а всі інші можуть не переживати про захист своїх даних. У Ліквіпей є сертифікат PCI DSS, що підтверджує відповідність вимогам платіжних систем Віза й Мастеркарт.

02
02
Ціна та швидкість

LIQPAY бере комісію в розмірі 2,75 % за кожен платіж (плюс додаткові відсотки за конвертацію валют). Ви можете налаштувати отримання коштів на свій картковий рахунок Visa / Mastercard або розрахунковий юридичної особи. Обробка оплати в більшості випадків займає пару хвилин, але в жодному разі не більше 1 банківського дня. Сама процедура реєстрації та верифікації вашої компанії як клієнта набагато простіше, ніж в інших сервісах. Від подачі заявки до активації сервісу еквайрингу (якщо всі умови дотримані) пройде не більше ніж доба.

03
03
Додаткові інструменти

LIQPAY часто використовують МФО й магазини пропонують фірмову розстрочку на товари й послуги. Сервіс дає змогу налаштовувати виплати з вашого рахунку (p2p credit), автоматичне списання з рахунку клієнта, а ще проводити холдування. Можна заблокувати невелику суму на мапі клієнта для її верифікації або повну вартість замовлення. Друга опція корисна, якщо хочете дати можливість покупцям оплачувати товар після доставки або відмовитися від посилки. Додатково ви зможете виставляти рахунки-інвойси та оформляти повернення класичним способом.

04
04
Персоналізація

Ви можете налаштувати віджет оплати в стилі свого сайту. Він може з’являтися, як спливаюче вікно або як iframe, пов’язаний зі сторінкою сервісу. У будь-якому випадку користувачам не потрібно буде переходити на інший сайт, а встановити й налаштувати віджет — дуже просто для будь-якого веброзробника. Більш того, якщо ваш сайт створений на CMS Magento, OpenCart, 1C-Бітрікс і деяких інших системах, інтеграція пройде ще швидше, завдяки готовим плагінам від платіжного сервісу. Для персоналізації у всіх інших випадках достатньо скопіювати liqpay api в код сайту й налаштувати взаємодію.

Висновок

LIQPAY — кращий вибір для інтернет-магазинів і сервісів, що надають послуги, чия цільова аудиторія в основному українці. Ви можете ухвалювати та платежі в інших валютах, ефективно обробляючи транзакції та відправляючи товари до всіх куточків світу, але більшість приємних бонусів від LIQPAY орієнтовані на українських клієнтів у цілому й користувачів Приват24 зокрема. Це безпечна платіжна система, що дає змогу взаємодіяти з клієнтами не тільки на сайті, але також у месенджерах і офлайн.

Розробка ECOMMERCE проектів
Розробка ECOMMERCE проектів

9 років у електронній комерції. Ми вирішуємо питання бізнесу за допомогою інструментів консалтингу, мобільної та web розробки, digital маркетингу.

Визначаємо цілі проекту, обираємо інструментарій та збираємо продукт із потужним двигуном. Зростаємо з клієнтами та вдосконалюємо продукти разом.