SMM просування

SMM маркетинг — комплекс робіт для просування компанії, особистого бренду, товарів або послуг в соціальних мережах. SMM послуги потрібні будь-якому бренду, незалежно від того, як довго він на ринку, яка в нього аудиторія, яка специфіка товарів. СММ просування відкриває вашому бізнесу нові канали комунікації з вашою цільовою аудиторією і потенційними клієнтами. Ми пропонуємо ефективне smm просування в соціальних мережах, орієнтоване на ваших клієнтів.
Кому потрібно smm?
Для просування в соціальних мережах немає рамок. Інтернет-магазин, виробнича компанія, онлайн-школа або інший тип діяльності. Найкраще займатися СММ перманентно і грамотно, але не обійтися без послуги СММ просування в Харкові, якщо необхідно:
продати товар або послугу;
зробити запуск нового проекту (проекту або колекції);
зібрати людей на захід (офлайн або онлайн);
створити позицію лідера в галузі;
зібрати базу клієнтів і лояльних підписників;
наповнити воронку продажів трафіком.
Кейси
План smm просування: основні етапи
Аналіз сфери діяльності

СММ маркетинг неможливий без ретельного аналізу вашої компанії або особистого бренду. Ми вивчаємо вашу тематику, специфіку бізнесу, продукт, цільову аудиторію, конкурентів. Проведемо аудит ваших акаунтів в соціальних мережах, якщо такі є, або створимо їх. Запропонуємо своє бачення позиціювання вашого проекту.

SMM стратегія

Коли договір на СММ просування готовий, приступаємо до детальної розробки подальших дій. Незалежно від того, були у вас вже акаунти або їх необхідно створити, ми розробимо нову ефективну стратегію. На цьому етапі визначаються ключові показники, інструменти та техніки маркетингу.

Вибір платформи

Якщо плануєте smm просування замовити, необхідно зрозуміти, яка соцмережа найкраще підходить для вашого проекту та цілей. Попри те, що зараз більшість українських користувачів використовують відразу декілька соціальних мереж, для кожної сторінки потрібен свій план СММ просування.

СММ просування в інстаграм

Соціальні мережі перестали розділяти за користувачами. Тепер важливо враховувати тип контенту. SMM інстаграм — краще рішення, якщо основою контент маркетингу виступає візуал. Особистий бренд, сфера послуг, взуття та аксесуари, харчові продукти та напої, тематичні заходи тощо.

SMM в facebook

Хоча інстаграм і є вже додатком від facebook, основна частка підприємців продовжує робити ставки саме на цю соціальну мережу. Перш за все, smm просування в facebook буде доречно для B2B рішень, оскільки ви можете не тільки продавати свої послуги. Соціальна мережа дозволяє створювати навколо компанії спільноту, формувати лояльність і зміцнювати довіру партнерів.

З нами клієнти отримують більше
01
Нова база підписників

Українська аудиторія в Instagram — 11 млн користувачів, у Facebook — 13 млн користувачів. Щороку кількість українських користувачів мережі Інтернет зростає на 7%. Грамотні послуги СММ просування приведуть вам нову аудиторію зацікавлених користувачів і потенційних клієнтів.

02
Імідж і репутація

SMM — це не просто розкрутка акаунта. Це основа особистісного маркетингу. Через сторінки в соціальних мережах робите свій бренд живим, показуєте його "обличчя", характер, місію і цінності. Підписник дізнаються вас ближче, довіряють вам, закохуються в ваші товари, мріють про ваші послуги. Це не тільки просування сторінки. Це історія вашого бренду.

03
Налаштування таргетованої реклами

Комплексний підхід значно підвищує ефективність будь-якої розкрутки, зокрема, SMM. Контент-маркетинг, а smm маркетинг в соціальних мережах — один з його напрямків, працює на довгострокову перспективу. Перші результати будуть помітні через 1-2 місяці, що для деяких цілей занадто довго. Якщо потрібні швидкі результати, наприклад, проведення тематичного заходу, ми пропонуємо таргетовану рекламу. Проводимо маркетингове дослідження, зробимо сегментацію аудиторії, налаштуємо рекламні кампанії так, щоб ваші оголошення побачили ті, кому це дійсно цікаво.

04
SMM план

Іноді підприємці хочуть самостійно займатися маркетингом і просуванням в соціальних мережах (smm), але не знають, як зробити це ефективно і без фінансових втрат. Ми супроводжуємо клієнтів, допомагаємо штатному співробітнику і налаштовуємо таргетовану рекламу, щоб розкрутка була швидкою та ефективною.

05
Аналітика

Ми працюємо на результат, тому регулярно перевіряємо і контролюємо ключові показники ефективності. У звіті ми оцінюємо охоплення, кількість переглядів, коефіцієнт залучення, коефіцієнт поширення, зростання передплатників, географію і вік вашої аудиторії, частоту генерації контенту, реакції тощо.

06
Експертна команда

Для кожного проекту ми виділяємо команду фахівців, яка реалізує план СММ просування. Замовити smm просування в соціальних мережах — отримати роботу експертного таргетолога, СММ-менеджера, дизайнера, копірайтера. Крім цього, у проекту буде менеджер, який буде контролювати всю роботу з моменту, коли ми укладемо договір на smm просування.

Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
SMM — один з напрямків маркетингу, який набирає зовсім нових обертів в сьогоденні та майбутньому. Користувачі соціальних мереж самостійно вже контролюють інформацію, що отримують. При цьому, активно зростає конкуренція в соціальних медіа. Відсутність акаунтів і комунікації з підписниками залишає вас позаду конкурентів. До того ж, ви втрачаєте ефективний канал продажів.
Будь-яка. Час, коли ВКонтакті сиділи тільки школярі, в Instagram - молодь, а в Facebook — дорослі користувачі, давно вже минув. У кожній соціальній мережі є ваша потенційна аудиторія. Питання лише в тому, який тип контенту для вас корисніший і актуальніший, яким способом найпростіше показати та довести вашу експертність.
Обов'язково. Основний з KPI — це робота з реакціями. Якщо відгук позитивний, ви можете оцінити ступінь лояльності аудиторії. З негативними коментарями також потрібно вміти працювати. Правильна реакція презентує вашу компанію як професіонала, який вміє цінувати думку своєї ЦА. До того ж, не забувайте: спілкування — головна цінність для користувачів соцмереж.
На контент впливає стратегія СММ просування, яка була обговорена з клієнтом. Залежить від мережі, яку вибрали. Якщо це інстаграм, то це можуть бути публікації в стрічку, "історії", прямі ефіри. У фейсбуці фотографії все частіше отримують низьке охоплення, зате відео і посилання відкриває багато клієнтів.
Якщо замовляти тільки СММ просування в Одесі, ціна за підсумком буде вище, ніж при комплексному маркетингу. На вартість smm послуг впливає відразу кілька моментів. У smm ціна на послуги формується під впливом сфери діяльності, тематики бізнесу, рівня конкуренції, популярності компанії, віку бренду, нинішнього охоплення, бази нинішніх передплатників. У smm вартість може залежати також від очікувань клієнта. Наприклад, яка соцмережа подобається вам більше? Хотілося б влаштувати розіграш, конкурс або залучити лідера думок? Назвати СММ послуги, ціни та терміни наш менеджер може тільки після обговорення. Залиште заявку і ми з вами зв'яжемося.
Ми чекаємо на ваш проект
What are you interested in?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.