SMM — мудрий маркетинг соціальних мереж

SMM маркетинг — комплекс робіт для просування компанії, особистого бренду, товарів або послуг в соціальних мережах. SMM послуги потрібні будь-якому бренду, незалежно від того, як довго він на ринку, яка в нього аудиторія, яка специфіка товарів. СММ просування відкриває вашому бізнесу нові канали комунікації з вашою цільовою аудиторією і потенційними клієнтами. Ми пропонуємо ефективне smm просування в соціальних мережах, орієнтоване на ваших клієнтів. 

Кому потрібно smm?

Для просування в соціальних мережах немає рамок. Інтернет-магазин, виробнича компанія, онлайн-школа або інший тип діяльності. Найкраще займатися СММ перманентно і грамотно, але не обійтися без послуги СММ просування, якщо необхідно:

  • продати товар або послугу;
  • зробити запуск нового проекту (проекту або колекції);
  • зібрати людей на захід (офлайн або онлайн);
  • створити позицію лідера в галузі;
  • зібрати базу клієнтів і лояльних підписників;
  • наповнити воронку продажів трафіком.

План smm просування: основні етапи

Аналіз сфери діяльності

СММ маркетинг неможливий без ретельного аналізу вашої компанії або особистого бренду. Ми вивчаємо вашу тематику, специфіку бізнесу, продукт, цільову аудиторію, конкурентів. Проведемо аудит ваших акаунтів в соціальних мережах, якщо такі є, або створимо їх. Запропонуємо своє бачення позиціювання вашого проекту.

SMM стратегія

Коли договір на СММ просування готовий, приступаємо до детальної розробки подальших дій. Незалежно від того, були у вас вже акаунти або їх необхідно створити, ми розробимо нову ефективну стратегію. На цьому етапі визначаються ключові показники, інструменти та техніки маркетингу.

Вибір платформи 

Якщо плануєте smm просування замовити, необхідно зрозуміти, яка соцмережа найкраще підходить для вашого проекту та цілей. Попри те, що зараз більшість українських користувачів використовують відразу декілька соціальних мереж, для кожної сторінки потрібен свій план СММ просування.

СММ просування в інстаграм

Соціальні мережі перестали розділяти за користувачами. Тепер важливо враховувати тип контенту. SMM інстаграм — краще рішення, якщо основою контент маркетингу виступає візуал. Особистий бренд, сфера послуг, взуття та аксесуари, харчові продукти та напої, тематичні заходи тощо.

SMM в facebook

Хоча інстаграм і є вже додатком від facebook, основна частка підприємців продовжує робити ставки саме на цю соціальну мережу. Перш за все, smm просування в facebook буде доречно для B2B рішень, оскільки ви можете не тільки продавати свої послуги. Соціальна мережа дозволяє створювати навколо компанії спільноту, формувати лояльність і зміцнювати довіру партнерів.

З нами клієнти отримують більше

Нова база підписників

Українська аудиторія в Instagram — 11 млн користувачів, у Facebook — 13 млн користувачів. Щороку кількість українських користувачів мережі Інтернет зростає на 7%. Грамотні послуги СММ просування приведуть вам нову аудиторію зацікавлених користувачів і потенційних клієнтів.

Імідж і репутація

SMM — це не просто розкрутка акаунта. Це основа особистісного маркетингу. Через сторінки в соціальних мережах робите свій бренд живим, показуєте його "обличчя", характер, місію і цінності. Підписник дізнаються вас ближче, довіряють вам, закохуються в ваші товари, мріють про ваші послуги. Це не тільки просування сторінки. Це історія вашого бренду.

Налаштування таргетованої реклами

Комплексний підхід значно підвищує ефективність будь-якої розкрутки, зокрема, SMM. Контент-маркетинг, а smm маркетинг в соціальних мережах — один з його напрямків, працює на довгострокову перспективу. Перші результати будуть помітні через 1-2 місяці, що для деяких цілей занадто довго. Якщо потрібні швидкі результати, наприклад, проведення тематичного заходу, ми пропонуємо таргетовану рекламу. Проводимо маркетингове дослідження, зробимо сегментацію аудиторії, налаштуємо рекламні кампанії так, щоб ваші оголошення побачили ті, кому це дійсно цікаво.

SMM план

Іноді підприємці хочуть самостійно займатися маркетингом і просуванням в соціальних мережах (smm), але не знають, як зробити це ефективно і без фінансових втрат. Ми супроводжуємо клієнтів, допомагаємо штатному співробітнику і налаштовуємо таргетовану рекламу, щоб розкрутка була швидкою та ефективною.

Аналітика

Ми працюємо на результат, тому регулярно перевіряємо і контролюємо ключові показники ефективності. У звіті ми оцінюємо охоплення, кількість переглядів, коефіцієнт залучення, коефіцієнт поширення, зростання передплатників, географію і вік вашої аудиторії, частоту генерації контенту, реакції тощо.

Експертна команда

Для кожного проекту ми виділяємо команду фахівців, яка реалізує план СММ просування. Замовити smm просування в соціальних мережах — отримати роботу експертного таргетолога, СММ-менеджера, дизайнера, копірайтера. Крім цього, у проекту буде менеджер, який буде контролювати всю роботу з моменту, коли ми укладемо договір на smm просування.

Часті питання

Для чого потрібен СММ?

SMM — один з напрямків маркетингу, який набирає зовсім нових обертів в сьогоденні та майбутньому. Користувачі соціальних мереж самостійно вже контролюють інформацію, що отримують. При цьому, активно зростає конкуренція в соціальних медіа. Відсутність акаунтів і комунікації з підписниками залишає вас позаду конкурентів. До того ж, ви втрачаєте ефективний канал продажів.

Яка аудиторія в соціальних мережах?

Будь-яка. Час, коли ВКонтакті сиділи тільки школярі, в Instagram - молодь, а в Facebook — дорослі користувачі, давно вже минув. У кожній соціальній мережі є ваша потенційна аудиторія. Питання лише в тому, який тип контенту для вас корисніший і актуальніший, яким способом найпростіше показати та довести вашу експертність.

Чи потрібно відповідати на запитання підписників?

Обов'язково. Основний з KPI — це робота з реакціями. Якщо відгук позитивний, ви можете оцінити ступінь лояльності аудиторії. З негативними коментарями також потрібно вміти працювати. Правильна реакція презентує вашу компанію як професіонала, який вміє цінувати думку своєї ЦА. До того ж, не забувайте: спілкування — головна цінність для користувачів соцмереж.

Який контент потрібен?

На контент впливає стратегія СММ просування, яка була обговорена з клієнтом. Залежить від мережі, яку вибрали. Якщо це інстаграм, то це можуть бути публікації в стрічку, "історії", прямі ефіри. У фейсбуці фотографії все частіше отримують низьке охоплення, зате відео і посилання відкриває багато клієнтів. 

Скільки коштує СММ просування?

Якщо замовляти тільки СММ просування, ціна за підсумком буде вище, ніж при комплексному маркетингу. На вартість smm послуг впливає відразу кілька моментів. У smm ціна на послуги формується під впливом сфери діяльності, тематики бізнесу, рівня конкуренції, популярності компанії, віку бренду, нинішнього охоплення, бази нинішніх передплатників. У smm вартість може залежати також від очікувань клієнта. Наприклад, яка соцмережа подобається вам більше? Хотілося б влаштувати розіграш, конкурс або залучити лідера думок? Назвати СММ послуги, ціни та терміни наш менеджер може тільки після обговорення. Залиште заявку і ми з вами зв'яжемося.

SMM просування

Сподіваємось, ви не з тих, кого лякає маркетинг. Ми впевнені, ви шукаєте знань і хочете прокачати соціальні мережі, щоби не публікувати фотографії лише заради лайків. Ми розповімо, як зробити SMM не просто придатком для прогріву аудиторії, а й базою для збагачення. Упевнені, ця нова форма маркетингу сподобається вам найбільше.

Що входить у SMM-послуги?
Не будемо ховатися за гучними словами, на кшталт «стратегія» чи «контент-план», ми вирішили працювати інакше. Для нас SMM — це стратегія просування для досягнення вимірного результату в найкоротший термін. Жодної магії — справжній перфоманс-маркетинг. Робота серйозна, тому сподіваємося на вашу всебічну співпрацю. SMM дасть вам:
Стратегію просування компанії;
Очікування KPI;
Основи взаємодії з аудиторією;
Збалансований бюджет;
Тестування нових механік;
Робота над помилками компанії в минулому.
Кейси
Як реалізувати SMM-стратегію
Познайомитися з клієнтом
Якщо ви хочете пізнати крутість просування в соцмережах, потрібно познайомитися з тими, хто вас розкручуватиме. Нам же це знайомство дасть нагоду проникнути у особливості вашого бізнесу і зрозуміти його зсередини.
Проведемо дослідження
Розуміння цільової аудиторії дає унікальну можливість вам побачити точний портрет того, з ким ви плануєте торгівлю. Не завжди це є очевидним, тому готуйтеся до сюрпризів і одкровень.
Онлайн-реклама з perfomance-маркетингом
Ми спиратимемося на прибутковість наявних каналів зв’язку, оцінимо бізнес-показники та відкриємо можливість до конверсій.
Навчимо користуватися самостійно
Ми не хочемо нескінченно просити нові бюджети або робити вас залежним від Brander. Навпаки, ми розповімо всі деталі. Вам стане спокійно, коли зрозумієте, що контролюєте ситуацію.
Creature
То й навіщо мені SMM?
01
Ви прокачаєте соцмережі

Це чудово, коли є можливість звернутися до аудиторії з проханням та отримати від неї бажане. Коли соцмережі активні, такий відгук стає нормою і ви починаєте планувати бізнес від успішного сценарію, а не навпаки.

02
Контроль рекламних каналів

Для цього ми проведемо аудит і нарешті підкажемо вам, за що ви даремно платите. Ми хочемо збільшення ваших доходів, а не їхнього відтоку.

03
Ви ростете на всі боки

Припустимо, ви продавали офлайн і тут захотіли збільшення доходу, але не хочете відкривати ще один магазин. Замовляйте швидше стратегію для соціальних мереж. Вони можуть стати вашим вебмаркетом. Для цього потрібна онлайн-реклама. Запускайте її постійно, розраховуйте на неї!

Facebook

Наші принципи

У момент ухвалення рішення, пам’ятайте:

  1. Brander цінує ваш час та гроші. Ми не витрачатимемо їх на дрібниці, якщо того не потребує проєкт.
  2. Brander націлений на довгострокові відносини, тому кожен клієнт для нас — партнер та колега.
  3. Brander враховує ваші хотіння й любить, коли бажання збуваються.
  4. Brander за послідовність, низький стрес та взаєморозуміння. У цій атмосфері ми працюємо найкраще!
ok
Довірте SMM друзям з Brander
SMM-ники знайдуть усі слабкі місця ваших соціальних мереж
Це їхня робота! Тому знайте, що вам доведеться слухати про свої Instagram і Facebook не тільки приємне. З іншого боку, знання проблеми дає можливість її вирішити, шукайте плюси скрізь.
Про те, наскільки ми професіонали
Трохи хвалитися — не грішно! Ще 5 років тому SMM був просто набором букв для типового бізнесмена, але вже тоді хлопці, які зараз працюють у нас, почали вивчати та застосовувати маркетинг для соціальних мереж для бізнесу.
Ми пропонуємо особливий SMM
Не всі клієнти розуміють, що в чистому вигляді SMM це прогрівання з утриманням аудиторії та постійний постинг. Для реальної окупності ми використовуємо perfomance-маркетинг, де в найкоротші терміни отримується прибуток. Наш менеджер ознайомить вас із реальними цифрами продажів онлайн-реклами.
SMM під ключ
Дуже класно знати, що отримуєш усі послуги та нічого не доведеться купувати окремо. Особливо це стосується тих бізнесменів, які не хочуть зайвий раз турбуватися про хід роботи, що виконується.
Ініціатива НЕ карається
Ми працюємо продуктивніше, якщо клієнт перебуває з нами в одному настрої. Коли він горить своїм проєктом, цей настрій передається нам і дає змогу зробити результат на 5+.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Для початку не варто сприймати SMM як прямий продаж. Для цього ми додаємо перфоманс-ефекти. У нашому розумінні, чистий SMM не дає аудиторії втекти від вас до іншого продавця. Для продажу потрібні окремі інструменти.
Звісно! Попри те, що Meta захоплює всіх, соцмережі діляться на категорії за віком, статтю, захопленнями, навіть соціальним статусом.
TikTok, Linkedin, Facebook, Instagram, Twitter, Snapchat.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.8 / 5 (5 голосів)