Створення адаптивних сайтів

Створення адаптивних сайтів через різноманітність комп'ютерів і мобільних гаджетів стало необхідністю. На ваш ресурс будуть заходити люди зі смартфонів, планшетів, нетбуків і стаціонарних комп'ютерів. Якщо сайт статичний, то, в кращому випадку, він буде виглядати погано; в гіршому, та найбільш ймовірний — текст і картинки на невеликих і величезних екранах будуть з'їжджати. Ми розробимо адаптивну версію для сайту, щоб ліди з будь-якою технікою отримали на сайті потрібну інформацію та естетичне задоволення.

Кому варто замовити створення адаптивних сайтів?
Якщо у вас вже є свій сайт, незалежно від того, в якій ніші ви зайняли своє місце, вам треба адаптувати його під всі популярні девайси: від планшетів і Apple до персональних комп'ютерів минулих поколінь. Якщо сайту поки що немає, то краще відразу зробити його адаптивним, не витрачаючи в два рази більше грошей і часу. Тому, адаптивний дизайн потрібен абсолютно будь-якому підприємцю, наприклад, в сферах:
Retail;
B2B;
B2C;
product Placement;
сфери доставки;
ЗМІ, онлайн-видань;
освітніх і медійних проектів.
Кейси
Створення адаптивної версії сайту: етапи роботи
01
Розробка сайту

Якщо у вас ще немає сайту, то ми зробимо його з нуля, та адаптуємо під всілякі гаджети. Зробити сайт повністю з нуля дорожче, але ми продумаємо кожну деталь, щоб він став для вас ефективним інструментом, що здатен продавати. Якщо ж сайт ви зробили ще раніше, а тепер задумалися про адаптацію, то відразу переходьте до наступного пункту.

02
Вибір бібліотеки

Ми виберемо найбільш підходящу бібліотеку для створення зручного для розуміння та редакції коду: Bootstrap, Skeleton, The Semantic Grid або інші. Завдяки ним вдасться зробити код зрозумілим, і зручним для подальшої підтримки та редактури програмістами. Код також заощадить місце та знизить вагу сайту: якщо ж інтернет ресурс важить не так багато, то він працює швидше, приємніше для користувача в юзабіліті. Хороша бібліотека також прискорює роботу зі створення коду, та тому вам не доведеться переплачувати.

03
Створення документів

Адаптація сайту під дисплеї з різним діаметром — це, в першу чергу, робота з CSS кодом. Ми створимо оптимальну кількість файлів .css, щоб сторінки вашого сайту коректно відображалися на будь-якому гаджеті. Це буде чистий код, який працює без збоїв і не перевантажує пам'ять сервера. 
Ми заллємо готовий код на сервер, якщо у вас вже був працюючий сайт, який просто потребував вдосконалення. Якщо адаптивний сайт створювався з нуля, то ми повністю запустимо його, видавши вам працюючий ресурс під ключ.

04
Тестування адаптивного сайту

Останній етап — це тестування. Ми перевіримо коректність роботи сайту: блоки, банери та текст не будуть з'їжджати, забезпечимо справну роботу юзабіліті-фішок, "каруселі".

З нами ви отримуєте більше
Охоплення аудиторії

Різноманітність цільової аудиторії — це не лише різні бажання, болі, фінансові можливості та інтереси. Кожен гість вашого сайту може користуватися для інтернет-серфінгу різними гаджетами. Ваше завдання — сподобатися кожному, охопити аудиторію, незалежно від того, якими девайсами користуються люди.

Лояльність користувачів

Нікому не захочеться повертатися на незручний сайт. Легше знайти якісний ресурс, ніж мучитися з незручною мобільною версією. Ми допоможемо вам не втрачати клієнтів, які не хочуть витрачати час і нерви на баги сайту. Після створення адаптивного сайту, ваш клієнт зможе в будь-який час відкрити мобільну версію, зробити замовлення або ж отримати потрібну інформацію. Клієнт знатиме — працювати з вами можна в будь-який час, навіть коли сам користувач їде в громадському транспорті або сидить в ресторані.

Високі показники конверсії

Коли людина вперше заходить на ваш сайт, якість веб-ресурсу — ключовий фактор, що впливає на те, чи перейде користувач до цільового дії. Бажання зробити покупку не з'явиться, коли прокручувати сторінку до потрібної кнопки або інформації треба кілька хвилин. Клієнту подобається, щоб все було зрозуміло та комфортно. Якщо виконати цю вимогу, то показники конверсії виростуть.
Створення адаптивних сайтів — один з методів, які ми використовуємо, щоб відвідувачі вашого сайту частіше здійснювали покупки. Ми компанія повного циклу, тому з нами ви отримаєте більше — ми задіємо різні інструменти, щоб досягти ваші цілі.

Пріоритетність сайту для пошукових роботів

Просування сайту неможливо без seo-оптимізації, та наявність адаптивних версій сайту — це один з факторів ранжування. Якщо ви рухаєтеся по високочастотним запитам, то змагатися з конкурентами буде складно. Адаптивну версію потрібно буде створити — і ми зробимо це швидко та якісно.

Зростання продажів

Підсумкова мета бізнесу — зростання продажів і, відповідно, прибутку. Кожен наш крок — це шлях до досягнення ваших цілей. Співпрацюючи з нами, ви отримаєте не просто адаптивну версію сайту. Замовляйте seo-просування, настройку контекстної реклами, повне маркетингове просування бізнесу під ключ. За підсумком, обсяг щоденних продажів почне швидко рости, а це і є головна вказівка на те, що бізнес активно розвивається, стає все більш і більш рентабельним.

Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Адаптивна розробка сайту дешевше, ніж повноцінне створення інтернет-ресурсу з нуля. Однак підсумковий прайс залежить від обсягу роботи, складності завдань, які стоять перед верстальником або front-end розробником. Адаптивну верстку відносять до категорії рішень, які не є дуже дорогими, але при цьому роблять вагомий позитивний вплив на просування бізнесу в інтернеті.
Подивіться приклад адаптивного сайту, та всі переваги стануть очевидні. Зовнішній вигляд сайту підлаштовується під розміри дисплея, розмір вікна браузера. Відвідувачу завжди зручно користуватися вашим сайтом, тому він зробить замовлення або отримає потрібну інформацію в будь-якій ситуації: навіть якщо поруч немає персонального комп'ютера або ноутбука. Якщо у сайту є адаптивна версія, то ризик втратити гарячого клієнта істотно знижується.
Створення адаптивної версії сайту принесе перші плоди відразу ж. Вам не доведеться довго чекати результатів, як це буває з більшою частиною маркетингових рішень. Як тільки ми підключимо файли .css з адаптацією до .html файлу на сайті, ваш інтернет ресурс відразу ж стане адаптивним. Всі користувачі, які зайдуть на сайт, починаючи з цього моменту, залишаться задоволені зовнішнім виглядом сайту та комфортом, який ви йому забезпечили.
Створення адаптивного сайту — це робота вузькопрофільного фахівця: верстальника або front-end розробника. Вам не доведеться витрачати свій час на цю роботу. Однак наші PM завжди на зв'язку. Телефонуйте їм або пишіть в месенджерах, щоб задати будь-які питання. Ми також регулярно будемо звітувати перед вами за обсяг виконаної роботи. Всі питання, пов'язані з креативними рішеннями, будуть узгоджуватися безпосередньо з вами перед остаточним затвердженням і внесенням в проект.
Мобільна версія сайту — це адаптація ресурсу під смартфони, техніку з невеликим дисплеєм. Як правило, це одна адаптована версія, тому ваш сайт буде існувати в двох видах: для мобільних і для комп'ютерів/ноутбуків. Адаптивна верстка — це більш сучасне рішення. В цьому випадку код прописується таким чином, що оформлення сайту стискається або змінюється, в залежності від розмірів вікна браузера. З адаптивним сайтом ви охопите аудиторію як з мобільними телефонами, так і з величезними моніторами нового покоління.
Ми чекаємо на ваш проект
What are you interested in?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.