Як адаптивний дизайн оживляє сайти

Створення адаптивних сайтів через різноманітність комп'ютерів і мобільних гаджетів стало необхідністю. На ваш ресурс будуть заходити люди зі смартфонів, планшетів, нетбуків і стаціонарних комп'ютерів. Якщо сайт статичний, то, в кращому випадку, він буде виглядати погано; в гіршому, та найбільш ймовірний — текст і картинки на невеликих і величезних екранах будуть з'їжджати. Користувачі відразу залишають такі інтернет ресурси, та домогтися від них цільового дії неможливо. Ми розробимо адаптивну версію для сайту, щоб ліди з будь-якою технікою отримали на сайті потрібну інформацію та естетичне задоволення.

Кому варто замовити створення адаптивних сайтів?

Бізнес без сайту — це слабка ланка в будь-який конкурентної ніші. Навіть якщо ви надаєте унікальну послугу або продаєте рідкісні товари, без виходу в режим онлайн вам не вдасться досягти належного охоплення аудиторії. Однак, і це ще не все — сайт повинен працювати коректно, бути красивим, а вся інформація повинна подаватися послідовно. Досягненню цих цілей часто заважає адаптація сайту під дисплеї з різним діаметром.

Якщо у вас вже є свій сайт, незалежно від того, в якій ніші ви зайняли своє місце, вам треба адаптувати його під всі популярні девайси: від планшетів і Apple до персональних комп'ютерів минулих поколінь. Якщо сайту поки що немає, то краще відразу зробити його адаптивним, не витрачаючи в два рази більше грошей і часу. Тому, адаптивний дизайн потрібен абсолютно будь-якому підприємцю, наприклад, в сферах:

 • Retail;
 • B2B;
 • B2C;
 • product Placement;
 • сфери доставки;
 • ЗМІ, онлайн-видань;
 • освітніх і медійних проектів.

Створення адаптивної версії сайту: етапи роботи

Розробка сайту

Якщо у вас ще немає сайту, то ми зробимо його з нуля, та адаптуємо під всілякі гаджети. Зробити сайт повністю з нуля дорожче, але ми продумаємо кожну деталь, щоб він став для вас ефективним інструментом, що здатен продавати. Якщо ж сайт ви зробили ще раніше, а тепер задумалися про адаптацію, то відразу переходьте до наступного пункту.

Вибір бібліотеки HTML, CSS і JavaScript

Ми виберемо найбільш підходящу бібліотеку для створення зручного для розуміння та редакції коду: Bootstrap, Skeleton, The Semantic Grid або інші. Завдяки ним вдасться зробити код зрозумілим, і зручним для подальшої підтримки та редактури програмістами. Код також заощадить місце та знизить вагу сайту: якщо ж інтернет ресурс важить не так багато, то він працює швидше, приємніше для користувача в юзабіліті. Хороша бібліотека також прискорює роботу зі створення коду, та тому вам не доведеться переплачувати.

Створення документів .css для адаптації

Адаптація сайту під дисплеї з різним діаметром — це, в першу чергу, робота з CSS кодом. Ми створимо оптимальну кількість файлів .css, щоб сторінки вашого сайту коректно відображалися на будь-якому гаджеті. Це буде чистий код, який працює без збоїв і не перевантажує пам'ять сервера. 

Ми заллємо готовий код на сервер, якщо у вас вже був працюючий сайт, який просто потребував вдосконалення. Якщо адаптивний сайт створювався з нуля, то ми повністю запустимо його, видавши вам працюючий ресурс під ключ.

Тестування адаптивного сайту

Останній етап — це тестування. Ми перевіримо коректність роботи сайту: блоки, банери та текст не будуть з'їжджати, забезпечимо справну роботу юзабіліті-фішок, "каруселі".

З нами ви отримуєте більше

Охоплення аудиторії

Різноманітність цільової аудиторії — це не лише різні бажання, болі, фінансові можливості та інтереси. Кожен гість вашого сайту може користуватися для інтернет-серфінгу різними гаджетами. Ваше завдання — сподобатися кожному, охопити аудиторію, незалежно від того, якими девайсами користуються люди. 

Лояльність користувачів

Нікому не захочеться повертатися на незручний сайт. Легше знайти якісний ресурс, ніж мучитися з незручною мобільною версією. Ми допоможемо вам не втрачати клієнтів, які не хочуть витрачати час і нерви на баги сайту. Після створення адаптивного сайту, ваш клієнт зможе в будь-який час відкрити мобільну версію, зробити замовлення або ж отримати потрібну інформацію. Клієнт знатиме — працювати з вами можна в будь-який час, навіть коли сам користувач їде в громадському транспорті або сидить в ресторані.

Високі показники конверсії

Коли людина вперше заходить на ваш сайт, якість веб-ресурсу — ключовий фактор, що впливає на те, чи перейде користувач до цільового дії. Бажання зробити покупку не з'явиться, коли прокручувати сторінку до потрібної кнопки або інформації треба кілька хвилин. Клієнту подобається, щоб все було зрозуміло та комфортно. Якщо виконати цю вимогу, то показники конверсії виростуть.

Створення адаптивних сайтів — один з методів, які ми використовуємо, щоб відвідувачі вашого сайту частіше здійснювали покупки. Ми компанія повного циклу, тому з нами ви отримаєте більше — ми задіємо різні інструменти, щоб досягти ваші цілі.

Пріоритетність сайту для пошукових роботів

Просування сайту неможливо без seo-оптимізації, та наявність адаптивних версій сайту — це один з факторів ранжування. Якщо ви рухаєтеся по високочастотним запитам, то змагатися з конкурентами буде складно. Адаптивну версію потрібно буде створити — і ми зробимо це швидко та якісно.

Зростання продажів

Підсумкова мета бізнесу — зростання продажів і, відповідно, прибутку. Кожен наш крок — це шлях до досягнення ваших цілей. Співпрацюючи з нами, ви отримаєте не просто адаптивну версію сайту. Замовляйте seo-просування, настройку контекстної реклами, повне маркетингове просування бізнесу під ключ. За підсумком, обсяг щоденних продажів почне швидко рости, а це і є головна вказівка на те, що бізнес активно розвивається, стає все більш і більш рентабельним.

Часті питання

Скільки коштує розробка адаптивної версії сайту?

Адаптивна розробка сайту дешевше, ніж повноцінне створення інтернет-ресурсу з нуля. Однак підсумковий прайс залежить від обсягу роботи, складності завдань, які стоять перед верстальником або front-end розробником. Адаптивну верстку відносять до категорії рішень, які не є дуже дорогими, але при цьому роблять вагомий позитивний вплив на просування бізнесу в інтернеті.

У чому переваги адаптивної розробки сайту?

Подивіться приклад адаптивного сайту, та всі переваги стануть очевидні. Зовнішній вигляд сайту підлаштовується під розміри дисплея, розмір вікна браузера. Відвідувачу завжди зручно користуватися вашим сайтом, тому він зробить замовлення або отримає потрібну інформацію в будь-якій ситуації: навіть якщо поруч немає персонального комп'ютера або ноутбука. Якщо у сайту є адаптивна версія, то ризик втратити гарячого клієнта істотно знижується.

Як довго чекати ефект від створення адаптивної версії сайту?

Створення адаптивної версії сайту принесе перші плоди відразу ж. Вам не доведеться довго чекати результатів, як це буває з більшою частиною маркетингових рішень. Як тільки ми підключимо файли .css з адаптацією до .html файлу на сайті, ваш інтернет ресурс відразу ж стане адаптивним. Всі користувачі, які зайдуть на сайт, починаючи з цього моменту, залишаться задоволені зовнішнім виглядом сайту та комфортом, який ви йому забезпечили.

Чи можу я брати участь в роботі над проектом?

Створення адаптивного сайту — це робота вузькопрофільного фахівця: верстальника або front-end розробника. Вам не доведеться витрачати свій час на цю роботу. Однак наші PM завжди на зв'язку. Телефонуйте їм або пишіть в месенджерах, щоб задати будь-які питання. Ми також регулярно будемо звітувати перед вами за обсяг виконаної роботи. Всі питання, пов'язані з креативними рішеннями, будуть узгоджуватися безпосередньо з вами перед остаточним затвердженням і внесенням в проект.

Адаптивна та мобільна версія сайту: в чому різниця?

Мобільна версія сайту — це адаптація ресурсу під смартфони, техніку з невеликим дисплеєм. Як правило, це одна адаптована версія, тому ваш сайт буде існувати в двох видах: для мобільних і для комп'ютерів/ноутбуків. Адаптивна верстка — це більш сучасне рішення. В цьому випадку код прописується таким чином, що оформлення сайту стискається або змінюється, в залежності від розмірів вікна браузера. З адаптивним сайтом ви охопите аудиторію як з мобільними телефонами, так і з величезними моніторами нового покоління.

Створення адаптивних сайтів

Вже кілька років ми спостерігаємо, як планшети та смартфони завойовують дедалі більшу аудиторію. Ви запитаєте, а що робити з веб-ресурсами, які створювалися 5 або навіть 10 років тому? У ті часи розробники могли тільки здогадуватись про майбутню роль смартфона в житті людини, тому старі сайти не здатні нормально зображати контент на мобільному пристрої. Адаптивний дизайн потрібен якраз для того, щоб сайт залишався актуальним та придатним для будь-яких платформ.
Кому потрібен адаптивний дизайн?
Ми охоче віримо, що з роками інформаційне наповнення на вашому сайті не втратило актуальності. Однак якщо останні технічні роботи проводилися давно, то перфоманс вашого ресурсу бажає кращого. Наше завдання — виправити проблему та повернути ваш сайт у вищу лігу з естетики. У наступних пунктах ми розповімо про це докладніше. А зараз перерахуємо всіх, хто потребує адаптивного дизайну:
Ті, що проспали 2022 рік
Засоби масової інформації, що мають застарілий дизайн
Маркетплейси, адаптовані для продажу
Бізнес для бізнесу
Стартапи, що розширюються
Бізнес, що проходить через ребрендинг.
Кейси
T-REX
Етапи появи адаптивного дизайну
01
Поговоримо про реальний стан справ

Ми бачили плачевні випадки, коли власник сайту забивав на дизайн свого сайту роками. Самі розумієте, що через це його ресурс виглядав сумно. Шрифти в таких випадках з'їжджають, картинки не відображаються, а переглядати сайт з мобільного — це як очі собі виколоти. Все має починатися з визнання своїх помилок, адже це вже величезний крок уперед, до успішного бізнесу.

02
Ваш сайт 2.0

Наш дизайнер зробить перші макети вже незабаром після ознайомлення. Ви зможете подивитись на демонстраційну версію і зрозумієте, наскільки сильно відстає ваш ресурс.

03
Не єдиним дизайном

Самі розумієте, що недостатньо зробити лише класний дизайн. Потрібно перенести весь контент та функції на нове полотно. Іноді при цьому не потрібно докладати великих зусиль, але в інших випадках доводиться запрошувати додаткових фахівців у проект.

04
Тестування

Уявімо, що все готове, і тепер потрібно зрозуміти, наскільки добре це буде працювати. Якщо ніде нічого “не відвалюється” і ви спокійно проходите через щоденну рутину роботи з сайтом, то роботу завершено.

05
Спостереження

Навіть після успішного завершення тестування ми не відпускаємо проект у вільне плавання. Ще якийсь час нам потрібно буде спостерігати, чи все так гладко, як показало тестування, і чи немає прихованих “сюрпризів”.

Wow!

Наші принципи

В момент ухвалення рішення пам'ятайте:

 • Brander цінує ваш час та гроші. Ми не будемо витрачати їх на дрібниці, якщо цього не вимагає справа; 
 • Brander націлений на довгострокові відносини, тому кожен клієнт для нас – партнер та колега;
 • Brander враховує ваші забаганки та любить, коли бажання збуваються;
 • Brander за послідовність, мінімальний стрес та порозуміння. У цій атмосфері ми працюємо найкраще!
Golden ticket
Чому Brander — це ваш золотий квиток?
Перфекціонізм
Ця риса деяким здається зайвою, але не нам. Коли ми беремося за проект, то не допускаємо байдужого ставлення. Дизайнери, програмісти та копірайтери не хочуть переробляти свою працю кілька разів, тому з першої ж спроби намагаються зробити все так, щоб реакцією клієнта було слово "вау!".
Повний цикл
На початку своєї праці клієнт не завжди здогадується, що йому може знадобитись в процесі. Після створення сайту ще може знадобитись наповнення контентом. Але вам пощастило, тому що Brander готовий зробити це за вас! Ми також проводимо маркетингові дослідження, знімаємо відео та розкручуємо сайт клієнта.
Кількість і якість
Коли починаєш розповідати, що маєш багато клієнтів і понад десять років досвіду, то слухачі чомусь починають позіхати. Такі рекламні трюки ви побачите у будь-якого агентства, що пропонує свої послуги. Ми ж пропонуємо оцінити якість нашої роботи. Ваш кейс завжди буде в центрі нашої уваги, незалежно від того, скільки часу він перебуває на стадії розробки.
Ми — фанати наших клієнтів
Цей пункт можна вважати кульмінацією всього перерахованого вище. Тут і щіпка перфекціонізму, і фанатичне ставлення до виконаної роботи, і збільшення кількості на якість. Ми всі пишаємось своїми успішними кейсами та сподіваємося заразити вас нашим підходом!
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Якщо ви прибули до нас з ери динозаврів, то ситуацію виправить лише метеорит! :) Бувають кейси складні, бувають прості, але їх завжди поєднує те, що клієнт пізно усвідомив своє відставання відносно до сучасних трендів. Ми допоможемо змінити ситуацію на краще.
Не обов'язково. До нас приходили стартапи та показували свої проекти сайтів, але після обережної критики з нашого боку вони також проводили адаптивний редизайн.
Можливо, чимось доведеться пожертвувати, але наша команда зробить усе можливе, щоб дорога серцю іконка пошуку або інший важливий елемент інтерфейсу не постраждали.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.9 / 5 (582 голоса)