Сайт для бізнесу – друзі навіки

Корпоративний сайт — ваша візитка в digital-просторі. Клієнти більше довіряють компаніям, у яких є красивий і сучасний корпоративний сайт. Вебсайт підвищує імідж, зміцнює репутацію вашої фірми, викликає довіру і зміцнює лояльність. Ми створюємо корпоративні сайти більш як 9 років, тому точно скажемо, що буде працювати, а що ні. Ми розробимо для вашої компанії корпоративний сайт з унікальним дизайном, авторським стилем, зручним функціоналом.

Чому необхідно мати сайт-візитку?

Створення корпоративного сайту — це вихід компанії у віртуальний простір. З власним сайтом ви будете ближче до клієнтів, відкриєте новий канал комунікації, розповісте про себе, викличете у клієнтів довіру і сформуєте лояльність. Ми допоможемо створити проєкт, який би складною і широкої не була тематика і спеціалізація вашої діяльності.

Створення корпоративного сайту під ключ дозволяє вирішити відразу кілька завдань:

  • позиціювання бренду (не тільки назва компанії, але і її імідж);
  • надання інформації про компанію в будь-який час доби в зручному форматі;
  • інформування потенційних клієнтів і партнерів про вашу діяльність, зміни, новинки;
  • новий канал просування і продажів, який спрощує комунікацію з клієнтами;
  • зручний формат комунікації з клієнтами: підтримка, консультація, ведення клієнта до цільової дії в режимі реального часу;
  • збір та аналіз інформації: отримана інформація про відвідувачів використовується для подальшого аналізу, а також, щоб підвищити рівень продажів, поліпшити якість обслуговування, тестувати інструменти маркетингу.

Етапи створення корпоративного сайту

Аналіз

Щоб розробити успішний продукт, необхідно провести ретельне маркетингове дослідження. Ми працюємо на результат, тому завжди починаємо з аналізу. Вивчаємо специфіку вашої діяльності, рівень конкуренції в галузі, аналізуємо прямих і непрямих конкурентів, щоб спочатку запропонувати краще рішення. Аналізуємо потенційних клієнтів і їх болю, щоб скласти унікальна торгова пропозиція.

Якщо є тільки ідея, це не привід зупинятися. Ми неодноразово розробляли з одного тільки задуму масштабні та функціональні корпоративні сайти. Під час першої зустрічі ми обговорюємо ідею, цілі, завдання проєкту. Стверджуємо все робочі нюанси та моменти та приступаємо до роботи.

Розробка ТЗ корпоративного сайту

Маркетингове дослідження і ваші уявлення про кінцевий продукт — основа для розробки ТЗ. Це технічна документація, яка стане орієнтиром для кожного фахівця, залученого в проєкті. У технічній документації прописуються основні цілі та завдання продукту, функціонал і додаткові можливості, особливості дизайну, технічні деталі та нюанси.

Проєктування 

Для корпоративного сайту істотну роль грає UX (User Experience або досвід користувача), тобто все відчуття і враження клієнта від контакту з продуктом. UX фахівці проводять аналітику і розробляють концепцію дизайну. Щоб клієнти здійснювали цільову дію, необхідно розробити приємний, зручний, зрозумілий інтерфейс. Для цього аналізується ваша цільова аудиторія, створюються аватари клієнтів, прописуються типові сценарії взаємодії з ресурсом.

Аналітична робота і проєктування завершується створенням клікабельного прототипу. На цьому етапі прототип відразу ж тестується. Ми економимо ваш час і гроші, створюючи відразу робочий продукт. Після затвердження макета, починається повноцінна розробка.

UI-дизайн

Не менш важливим для розробки корпоративного сайту буде User Interface — призначений для користувача інтерфейс. Для компанії UI можливість сформувати правильне позиціювання, запам'ятатися своїм клієнтам і подарувати приємну роботу на вашому ресурсі. UI-дизайн може бути шаблонним або індивідуальним, для компанії краще розробляти рішення, виходячи з корпоративного брендбуку. Якщо у вас поки немає логотипа, фірмових кольорів і шрифтів, наші UI-фахівці розроблять новий унікальний стиль, щоб він відбивав цінності та філософію бренду, формував позитивний імідж і запам'ятовувався користувачам. На цьому етапі розробляється вся візуальна композиція ресурсу. Від іконок до анімації.

Розробка Backend і Frontend проєкту

Наступний етап створення корпоративних сайтів — програмна частина, яка складається з Backend і Frontend. Для кожного проєкту використовуємо сучасні технології веб розробки, щоб зробити корпоративний сайт швидким і функціональним. Програмісти Backend розроблять внутрішні процеси, а Frontend переведуть код в те, що буде бачити користувач сайту.

На цьому етапі створюється весь функціонал ресурсу: реєстрація та особистий кабінет користувача, можливості для розсилки та зворотного зв'язку, структура системи, база даних, панель адміністратора. При необхідності також налаштовуємо інтеграцію з зовнішніми ресурсами. Завдання програмістів розробити ресурс, на якому замовнику буде зручно управляти контентом, а клієнту — здійснити цільову дію.

QA-тестування

Ідеал — відносна категорія, до якого ми прагнемо на кожному проєкту, тому намагаємося ще краще. Щоб створити кращий продукт, його обов'язково потрібно протестувати. Головне завдання QA-тестування — зрозуміти, наскільки ресурс відповідає бажаному функціоналу і результату в ТЗ. Додаємо модулі, якщо необхідно; фіксуємо баги, якщо є, а також перевіряємо адаптивність ресурсу до екранів з різною роздільністю. Щоб вашим сайтом було зручно користуватися, незалежно від того, який у клієнта мобільний пристрій. Коли продукт успішно проходить етап тестування, ми його запускаємо.

Підтримка і просування

Brander — компанія повного циклу, тому ми готові продовжувати співпрацю в інших напрямках. Щоб створити імідж лідера галузі, сайт необхідно наповнювати корисним контентом на регулярній основі, який можуть готувати наші автори. Також кожен ресурс потребує регулярного оновлення, тому пропонуємо для подальшої співпраці формат технічної підтримки, а щоб ваш сайт приносив дохід — кращі маркетингові інструменти.

З нами клієнти отримують більше

Імідж, довіру, маркетинг

Створення корпоративного сайту впливає на імідж і відкриває нові можливості. Це канал комунікації з клієнтами: контактна інформація, колонка з новинами, блог, розділ з частими питаннями або навіть форум для ваших партнерів. Одночасно з цим, сайт — інструмент позиціювання бренду і відбудова від конкурентів. Ви самі формуєте свій імідж і впливаєте на репутацію. Це головний капітал будь-якого бренду.

Business first

Ми працюємо на результат, тому ставимо пріоритетом мети та завдання вашого бізнесу. Постійна комунікація з клієнтом допомагає враховувати місію і цілі проєкту, вимоги та побажання, а також створення приємного користувацького досвіду для ваших клієнтів. 

Досвід і власні напрацювання

З 2009 року ми створюємо корпоративні сайти для малого і середнього бізнесу. Ми створюємо масштабні проєкти для великих гравців. Ми знаємо, як створити проєкт, який буде приносити прибуток компанії. Для кожного проєкту пропонуємо найкращі рішення, які зроблять сайт швидким, зручним, функціональним для вас і ваших клієнтів.

Створення і просування корпоративного сайту

Наша робота заснована на методології Scrum, що дозволяє одночасно писати код, створювати дизайн, розробляти пошукову оптимізацію, займатися просуванням, наповнювати сайт контентом. Ми економимо ваші час і гроші, що не відбивається на кінцевому результаті.

Реалізація будь-якої ідеї

В нашому портфоліо більш як 700 успішних проєктів з самих різних сфер. Хоч якою була ваша область діяльності або задум проєкту, ми готові його реалізувати. Залиште заявку до нашого менеджера та обговоримо проєкт вже завтра.

Створення корпоративного сайту: вартість і терміни

Розробка корпоративного сайту, ціна і термін виконання на кожному проєкті будуть різні. Це залежить від ряду тонкощів. Наприклад, якщо є технічне завдання на розробку сайту будівельної компанії, то будуть враховуватися специфіка напрямку, конкуренція в галузі, варіант реалізації (промо-сайт, розробка корпоративного web-сайту, landing), CMS або framework, унікальність дизайну, підключення додаткових модулів, налаштування інтеграції та інші нюанси.

Якщо вам подобаються корпоративні сайти інших компаній, покажіть приклад, на який ми будемо орієнтуватися. Це також допоможе оцінити проєкт і назвати приблизну ціну розробки корпоративного сайту компанії. Залиште заявку, і наш менеджер з вами зв'яжеться.

Приклади робіт

Понад 9 років ми створюємо корпоративні сайти для компаній. У нас є успішні проєкти, які розкажуть про можливості Brander.

Розробка сайту для компанії

Сайт для бізнесу у 2023-му – це така ж сама потреба, як шнурки на кросівках. Уявити сучасний бізнес без рекламної сторінки в інтернеті дуже складно. Які особливості її розробки, навіщо вона потрібна і кому її слід замовляти насамперед – розберемо зараз.

Сайт потрібен, але кому?
Насамперед бізнесу, який хотів би презентувати себе на просторах мережі. Судіть самі. Середньостатистичний покупець хоче купити, наприклад, переносний гриль. Він гуглить магазин і купує на тому сайті, який здається йому найбільш відповідним у співвідношенні «ціна-якість». А якщо серед цих сайтів не буде вашого ресурсу? Як тоді отримати описаного клієнта? Відповідь проста – замовляти сайт у Brander вже зараз.

Радимо поквапитися:
Тим, хто торгує з бізнесом та клієнтами
Торговим мережам
Офісним підприємствам
Торговцям послугами
Маркетплейсам
Медіамаркетам
ЗМІ
Кейси
7 кроків до вдосконалення
Відповідаємо на запитання «навіщо?»
Правильна відповідь позбавляє 80% головного болю, і тому потрібно чесно відповідати, що ви хочете від сайту і чого бажаєте досягти. Якщо ціль виставлена ​​невірно, і клієнт не визначився, чого хоче сам, то команда навряд чи знайде голку в стозі сіна за допомогою шостого почуття.
Розробка техніки
Технічне завдання – це настільне керівництво для замовника та виконавця. Там будуть всі питання про розцінки, години, необхідні для роботи, і навіть прізвища тих, хто робитиме ваш сайт.
Дизайн-макет
Первинний варіант майбутнього сайту. На цьому етапі ще допускаються доопрацювання та додаткове узгодження. Ми допускаємо виправлення, які призводять до кращого результату.
Верстка
Етап, улюблений усіма нашими технарями. Код оптимізується і стає зрозумілішим, наскільки це можливо. Сайт роблять кросплатформним, тобто він зможе працювати як у Google Chrome, так і в Mozilla Firefox.
Натягуємо на CMS
Незалежно від того, яку CMS (систему керування контентом/сайтом) ви вибрали для своїх потреб, весь масив даних, дизайну та контенту потрібно натягнути на цей каркас. Робиться це через адмін-панель, іноді навіть у вигляді заповненого кодом документа Word.
Наповнення
Цінність сайту умовна, якщо він порожній та нудний. Замовник дає нам інформацію, за якою потрібно провести роботу копірайтеру та дизайнеру. Кілька днів наполегливої ​​роботи та вуаля!
На старт, увага, запуск!
Проєкт переноситься на хостинг, замовник радіє, спостерігаючи, як працює його дітище. Сайт буде доступний усім охочим. Прибуток та популярність накривають вдячного клієнта з головою.
7
Які технології використовуються для створення сайту?
01
Візуальні

Будь-який сайт, незалежно від складності, починається з концепції зовнішнього вигляду. Розробка дизайну ведеться у графічному редакторі. Ви, звичайно, чули про Photoshop. Саме там стається магія. Вже готовий дизайн переведуть у HTML – мову розмітки подібних файлів у мережі. Все, що пов'язане із зовнішнім виглядом, називають front-end.

02
Функціональні

У цей технологічний список входитиме все, що приводить сайт у рух. Припустимо, реєстрація чи надсилання повідомлень зі скаргою на несвіжий кефір від клієнта. Більшість сайтів на сьогодні працюють мовою програмування PHP. Весь функціонал професійною мовою називають back-end.

03
Хостинг

Місце, створене спеціально для зберігання та роботи створеного сайту. Враховуючи, що сайт має бути в інтернеті весь час, йому потрібно для цього спеціально відведене місце – таким є хостинг. Його потрібно купувати, із чим ми допомагаємо кожному клієнту.

Robot

Наші принципи

В момент ухвалення рішення пам'ятайте:

  • Brander цінує ваш час та гроші. Ми не будемо витрачати їх на дрібниці, якщо цього не вимагає справа; 
  • Brander націлений на довгострокові відносини, і тому кожен клієнт для нас – партнер та колега;
  • Brander враховує ваші забаганки та любить, коли бажання збуваються;
  • Brander за послідовність, мінімальний стрес та взаєморозуміння. У цій атмосфері ми працюємо найкраще!
We are the best!
Виходить, Brander найкращі?
Слова та справи
Ми не любимо порожніх ярликів, і тому вважаємо за краще доводити свою перевагу. Посудіть самі, Brander на коні вже понад 10 років і закрив понад тисячу кейсів. Зупинятися ми не маємо наміру ні завтра, ні післязавтра, тому звання найкращих залишимо при собі.
Повний цикл
Звідки взагалі взялося звання найкращих? В основному через підтримку клієнта по всіх напрямках. Він може прийти до нас із голою ідеєю, а піти з сайтом, промоматеріалами, відеороликом, брендингом та всіма ознаками успішної компанії.
Відчуйте силу маркетингу
Цю міць не можна переоцінити. Маркетинг дозволяє подивитися на світ клієнта зсередини, а це дає бізнесу практично необмежені можливості для творчості та зростання.
Індивідуальний підхід
Кожен бізнес – це особистість за ним. Ми не забуваємо про це і даємо цій особистості розкритися. Іноді саме спілкування із замовником дозволяє нашій команді отримати найбільш цінний досвід та перенести його в продуктивне річище.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Це вирішувати вам. Ми можемо лише підказати, щоб ви самі відповіли, які завдання цей вебресурс має вирішувати.
Ціна буває дуже різною. Іноді за мінімальну вартість вдається втілити більше планів, але іноді доводиться розширювати бюджет вдвічі. Одне скажемо точно – ми не станемо задирати прайс даремно.
Та, яка виконає поставлене вами завдання. На щастя, вибір широкий, і ви точно знайдете потрібну систему серед тих, які робить наша команда.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
5 / 5 (402 голоса)