Розробка сайту для компанії

Корпоративний сайт — ваша візитка в digital-просторі. Клієнти більше довіряють компаніям, у яких є красивий і сучасний корпоративний сайт. Вебсайт підвищує імідж, зміцнює репутацію вашої фірми, викликає довіру і зміцнює лояльність. Ми створюємо корпоративні сайти більш як 9 років, тому точно скажемо, що буде працювати, а що ні. Ми розробимо для вашої компанії корпоративний сайт з унікальним дизайном, авторським стилем, зручним функціоналом.

Чому необхідно мати сайт-візитку?
Створення корпоративного сайту — це вихід компанії у віртуальний простір. З власним сайтом ви будете ближче до клієнтів, відкриєте новий канал комунікації, розповісте про себе, викличете у клієнтів довіру і сформуєте лояльність. Ми допоможемо створити проєкт, який би складною і широкої не була тематика і спеціалізація вашої діяльності.
Створення корпоративного сайту під ключ дозволяє вирішити відразу кілька завдань:
позиціювання бренду;
надання інформації про компанію в будь-який час;
інформування потенційних клієнтів про вашу діяльність;
канал просування і продажів, який спрощує комунікацію з клієнтами;
зручний формат комунікації з клієнтами;
збір та аналіз інформації.
Етапи створення корпоративного сайту
01
Аналіз

Щоб розробити успішний продукт, необхідно провести ретельне маркетингове дослідження. Ми працюємо на результат, тому завжди починаємо з аналізу. Вивчаємо специфіку вашої діяльності, рівень конкуренції в галузі, аналізуємо прямих і непрямих конкурентів, щоб спочатку запропонувати краще рішення. Аналізуємо потенційних клієнтів і їх болю, щоб скласти унікальна торгова пропозиція.
Якщо є тільки ідея, це не привід зупинятися. Ми неодноразово розробляли з одного тільки задуму масштабні та функціональні корпоративні сайти. Під час першої зустрічі ми обговорюємо ідею, цілі, завдання проєкту. Стверджуємо все робочі нюанси та моменти та приступаємо до роботи.

02
Розробка ТЗ корпоративного сайту

Маркетингове дослідження і ваші уявлення про кінцевий продукт — основа для розробки ТЗ. Це технічна документація, яка стане орієнтиром для кожного фахівця, залученого в проєкті. У технічній документації прописуються основні цілі та завдання продукту, функціонал і додаткові можливості, особливості дизайну, технічні деталі та нюанси.

03
Проєктування

Для корпоративного сайту істотну роль грає UX (User Experience або досвід користувача), тобто все відчуття і враження клієнта від контакту з продуктом. UX фахівці проводять аналітику і розробляють концепцію дизайну. Щоб клієнти здійснювали цільову дію, необхідно розробити приємний, зручний, зрозумілий інтерфейс. Для цього аналізується ваша цільова аудиторія, створюються аватари клієнтів, прописуються типові сценарії взаємодії з ресурсом.
Аналітична робота і проєктування завершується створенням клікабельного прототипу. На цьому етапі прототип відразу ж тестується. Ми економимо ваш час і гроші, створюючи відразу робочий продукт. Після затвердження макета, починається повноцінна розробка.

04
UI-дизайн

Не менш важливим для розробки корпоративного сайту буде User Interface — призначений для користувача інтерфейс. Для компанії UI можливість сформувати правильне позиціювання, запам'ятатися своїм клієнтам і подарувати приємну роботу на вашому ресурсі. UI-дизайн може бути шаблонним або індивідуальним, для компанії краще розробляти рішення, виходячи з корпоративного брендбуку. Якщо у вас поки немає логотипа, фірмових кольорів і шрифтів, наші UI-фахівці розроблять новий унікальний стиль, щоб він відбивав цінності та філософію бренду, формував позитивний імідж і запам'ятовувався користувачам. На цьому етапі розробляється вся візуальна композиція ресурсу. Від іконок до анімації.

05
Розробка Backend і Frontend проєкту

Наступний етап створення корпоративних сайтів — програмна частина, яка складається з Backend і Frontend. Для кожного проєкту використовуємо сучасні технології веб розробки, щоб зробити корпоративний сайт швидким і функціональним. Програмісти Backend розроблять внутрішні процеси, а Frontend переведуть код в те, що буде бачити користувач сайту.
На цьому етапі створюється весь функціонал ресурсу: реєстрація та особистий кабінет користувача, можливості для розсилки та зворотного зв'язку, структура системи, база даних, панель адміністратора. При необхідності також налаштовуємо інтеграцію з зовнішніми ресурсами. Завдання програмістів розробити ресурс, на якому замовнику буде зручно управляти контентом, а клієнту — здійснити цільову дію.

06
QA-тестування

Ідеал — відносна категорія, до якого ми прагнемо на кожному проєкту, тому намагаємося ще краще. Щоб створити кращий продукт, його обов'язково потрібно протестувати. Головне завдання QA-тестування — зрозуміти, наскільки ресурс відповідає бажаному функціоналу і результату в ТЗ. Додаємо модулі, якщо необхідно; фіксуємо баги, якщо є, а також перевіряємо адаптивність ресурсу до екранів з різною роздільністю. Щоб вашим сайтом було зручно користуватися, незалежно від того, який у клієнта мобільний пристрій. Коли продукт успішно проходить етап тестування, ми його запускаємо.

07
Підтримка і просування

Brander — компанія повного циклу, тому ми готові продовжувати співпрацю в інших напрямках. Щоб створити імідж лідера галузі, сайт необхідно наповнювати корисним контентом на регулярній основі, який можуть готувати наші автори. Також кожен ресурс потребує регулярного оновлення, тому пропонуючи для подальшої співпраці формат технічної підтримки, а щоб ваш сайт приносив дохід, запропонуємо кращі маркетингові інструменти.

З нами клієнти отримують більше
Імідж, довіру, маркетинг

Створення корпоративного сайту впливає на імідж і відкриває нові можливості. Це канал комунікації з клієнтами: контактна інформація, колонка з новинами, блог, розділ з частими питаннями або навіть форум для ваших партнерів. Одночасно з цим, сайт — інструмент позиціювання бренду і відбудова від конкурентів. Ви самі формуєте свій імідж і впливаєте на репутацію — головний капітал будь-якого бренду.

Business first

Ми працюємо на результат, тому ставимо пріоритетом мети та завдання вашого бізнесу. Постійна комунікація з клієнтом допомагає враховувати місію і цілі проєкту, вимоги та побажання, а також створення приємного користувацького досвіду для ваших клієнтів.

Досвід і власні напрацювання

З 2009 року ми створюємо корпоративні сайти для малого і середнього бізнесу. Ми створюємо масштабні проєкти для великих гравців. Ми знаємо, як створити проєкт, який буде приносити прибуток компанії. Для кожного проєкту пропонуємо найкращі рішення, які зроблять сайт швидким, зручним, функціональним для вас і ваших клієнтів.

Створення і просування корпоративного сайту

Наша робота заснована на методології Scrum, що дозволяє одночасно писати код, створювати дизайн, розробляти пошукову оптимізацію, займатися просуванням, наповнювати сайт контентом. Ми економимо ваші час і гроші, що не відбивається на кінцевому результаті.

Реалізація будь-якої ідеї

В нашому портфоліо більш як 700 успішних проєктів з самих різних сфер. Хоч якою була ваша область діяльності або задум проєкту, ми готові його реалізувати. Залиште заявку до нашого менеджера та обговоримо проєкт вже завтра.

Створення корпоративного сайту: вартість і терміни

Розробка корпоративного сайту, ціна і термін виконання на кожному проєкті будуть різні. Це залежить від ряду тонкощів. Наприклад, якщо є технічне завдання на розробку сайту будівельної компанії, то будуть враховуватися специфіка напрямку, конкуренція в галузі, варіант реалізації (промо-сайт, розробка корпоративного web-сайту, landing), CMS або framework, унікальність дизайну, підключення додаткових модулів, налаштування інтеграції та інші нюанси.

Якщо вам подобаються корпоративні сайти інших компаній, покажіть приклад, на який ми будемо орієнтуватися. Це також допоможе оцінити проєкт і назвати приблизну ціну розробки корпоративного сайту компанії. Залиште заявку, і наш менеджер з вами зв'яжеться.

Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Термін створення продукту залежить від бажаного функціоналу, унікальності дизайну та інших моментів. Сказати орієнтовний час можливо, якщо є повноцінне ТЗ.
Складність проекту і наповнення — два стовпи формування вартості розробки сайту для компанії . Залиште заявку і ми надамо попередню оцінку проекту.
Всі етапи розробки сайту для компанії завершуються звітом перед клієнтом. Наша команда завжди на зв'язку і в будь-який момент ви можете дізнатися, як йдуть справи з проектом.
Ми чекаємо на ваш проект
What are you interested in?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.