Золотий вік

Дизайн Розробка Маркетинг Підтримка
ПЕРШИЙ ЮВЕЛІРНИЙ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН В УКРАЇНІ
Золотий Вік - один з найбільших українських виробників та рітейлерів ювелірних виробів. У 2014 компанія почала створювати напрям eCommerce. Brander визнали найдосвідченішим серед конкурентів, і разом із Золотим Віком ми створили перший у ніші ювелірний інтернет-магазин. Вже більше 5 років ми покращуємо продукт разом.

БІЛЬШЕ ЗОЛОТА!

Опрацювали SEO-структуру сайту, спроектували UX. Обирати стало простіше та зрозуміліше: логічна навігація, наочний каталог, вироби фільтруються за типом, вагою, матеріалами. Інтернет-магазин адаптивний для будь-яких розмірів екрану.

Золотий стандарт

У 2019 році інтернет-магазин відвідало 4,6 млн унікальних користувачів. Магазин здатен витримати великий наплив шукачів золота, особливо напередодні свят. І він працюватиме зі швидкістю звуку — завантаження всього за 1-2 секунди.

Завжди там де треба

Провели SEO-оптимізацію, щоб товари постійно трималися у ТОПі видачі.Ми продумали логіку рекламних кампаній та аудиторій. За допомогою інструментів контекстної реклами та таргетингу збираємо та конвертуємо попит у покупки. Створюємо контент для промо-кампаній.

Золотий вік — лідер 2017 року ювелірної ніші за версією Retail & Development Awards. Це один з найбільших і найнадійніших ювелірних інтернет-магазинів України. Тепер купити гарний подарунок коханій людині можна прямо зі смартфона, в дорозі. Навіть якщо згадав про свято 5 хвилин тому.

Технології

Frontend

HTML5 SCSS Gulp

Backend

Magento 2.3

INTEGRATIONS

crm
Далі
Ми чекаємо на ваш проект