Золотий вік

Дизайн Розробка Маркетинг Підтримка
Золотий вік
Золотий кейс “Золотого Віку”
Було дуже приємно, коли до нас звернувся “Золотий Вік” — один із найбільших виробників ювелірних виробів. Компанія ще у 2014 році вирішила, що потрібно розвивати електронну комерцію в ювелірній справі, адже це чудова нагода для розширення бізнесу. Вони були першими з ювелірної галузі, хто звернувся до нас заради створення інтернет-магазину. Ми тоді з наївним дитячим ентузіазмом взялися до роботи, почуваючи себе першопроходцями. Для виконання такого амбітного завдання було прийняте рішення розробляти сайт на Magento. Це ідеальний варіант, якщо потрібен потужний движок. Але згодом версія Magento 1.9 застаріла. Команда отримала новий таск — перенести сайт на більш сучасну версію CMS, Magento 2.3, з подальшим поновленням дизайну. Успішна співпраця закріпила наш союз, і ось вже 8 років ми працюємо із “Золотим Віком” у бадьорому ритмі танго.

Зміна CMS

Для початку потрібно було оперативно перенести сайт з Magento 1.9 на Magento 2.3. З погляду простого користувача вони відрізняються лише порядковим номером, але насправді роботи для нас було чимало. Стара CMS не мала оптимізацію, необхідну клієнту, та й запитам вже не відповідала. Ми оновили дизайн, прискорили роботу ресурсу та буквально на першому ж тестуванні відчули різницю. Потім почалося прокачування — збільшення місткості каталогу та тюнінг із новітніми модулями.

User friendly

Першим і найважливішим аспектом можна вважати user experience. Ці слова мають важливе значення для будь-якого інтернет-магазину, але якщо ви торгуєте дорогими золотими виробами, потрібно обов'язково подобатися своїм клієнтам у всіх відносинах. Ми додали чимало нових конверсійних елементів, у надійності яких були цілком впевнені. Перед ними була низка досліджень і додаткових перевірок, тому все видалось вивіреним з максимальною точністю. З новинок з'явилося повноцінне адміністрування для меню, а також виведення даних, категорій та фільтрів.

Смартфони важливіші

Головна особливість дизайну інтерфейсу — це принцип Mobile First. Він має на увазі, що в першу чергу клієнта цікавлять мобільні пристрої, а не десктопні. Такий підхід пояснюється великою кількістю спонтанних покупок саме з мобільного пристрою. Також “Золотий Вік” має власну статистику, згідно з якою понад 70% трафіку йде з мобільних телефонів. І як тут відмовитися від схеми Mobile First?

Замовляти стало легше

Особливо нас радує спрощене оформлення замовлення. Процес тепер складається з трьох кроків: проходите авторизацію, обираєте товар і магазин, оплачуєте. Додали можливість розстрочки за допомогою Моно- чи ПриватБанку. Власники “Золотого Віку” підтвердили, що це призвело до зростання продажів.

Особливості

Ювелірний магазин відрізняється від стандартного онлайн-шопу тим, що у кожного товару є свій розмір і вага, тому стандартний функціонал в такому випадку не підходить. Ми розробили унікальний магазин із кастомними фільтрами та приємною лаконічністю. Навіть якщо користувач забуде про вагу та розмір, сайт йому про це люб'язно нагадає.

Після того, як відвідувач проходить авторизацію, йому одразу надаються варіанти доставки та найближчий магазин, а в початковій версії ця функція була відсутня. Саме тому потрібно оновлювати сайти.

Зміни на головній

Вирішили також змінити головну сторінку. Провели велику роботу над візуалом та навігацією, розташуванням блоків. Для зручності користувача переробили систему сортування товарів та видачі за інтересами. Спиралися на відгуки покупців, внаслідок чого було легше. Додали можливість відключити те, що вже продано, а також виставити пріоритети за ціною, вагою та розміром.

Висновки

  • Нам дуже подобається працювати із “Золотим Віком”, тому що вони постійно оновлюють свій сервіс та не перестають його покращувати. Вони насамперед орієнтуються на клієнта, і за це ми їх дуже хвалимо.
  • Нова версія сайту подобається і нам, і “Золотому Віку”, що пояснюється простотою управління та збільшенням кількості корисних функцій. В результаті зросла кількість конверсій, і це головне.
  • Редизайн — це правильне рішення у випадках, коли накопичилось достатньо фідбеку від покупців. Краще втілювати ідеї, спираючись на отриманий досвід, а не на припущення.
Технології
Frontend
HTML СSS HTML СSS GRUNT GRUNT REQUIREJS REQUIREJS
CMS
MAGENTO 2.3 MAGENTO 2.3
Backend
PHP PHP VARNISH VARNISH
Database
MYSQL MYSQL REDIS REDIS FACEBOOK FEEDS FACEBOOK FEEDS GOOGLE FEEDS GOOGLE FEEDS
Services
ELASTICSEARCH ELASTICSEARCH
Billing
MONOBANK MONOBANK
Відгуки
  Подивитись відео
Head of eCommerce Золотий Вік
Дмитро Бараней

Компанія Золотий Вік - один з найбільших виробників і ритейлерів ювелірних виробів. У 2014 почали розвивати напрямок електронної комерції. Ми визнали Brander найдосвідченішою компанією в плані рішень для eCommerce і розробили успішний продукт.

4
5 з 5 - "Мені сподобалося. Я б повторив."
Next
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.8 / 5 (486 голосів)