Золотий вік

Дизайн Розробка Маркетинг Підтримка
Zolotoy Vek
ПЕРШИЙ ЮВЕЛІРНИЙ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН В УКРАЇНІ
Золотий Вік - один з найбільших українських виробників та рітейлерів ювелірних виробів. У 2014 компанія почала створювати напрям eCommerce. Brander визнали найдосвідченішим серед конкурентів, і разом із Золотим Віком ми створили перший у ніші ювелірний інтернет-магазин. Вже більше 5 років ми покращуємо продукт разом.

Золотий Вік - ювелірні вироби з душею і кращим інтернет-магазином

Золотий Вік - один з найбільших українських виробників і рітейлерів ювелірних виробів. У 2014 році компанія почала розвивати напрямок електронної комерції. Brander разом з Золотим Віком створили перший у ніші ювелірний інтернет-магазин. Роботи почалися зі створення сучасного і зручного на той час інтернет-магазину. Йшов час і сайт розроблений на Magento 1.9 поступово застарівав. І новим завданням для нашої команди стало перенесення сайту на новий движок і редизайн без втрат лідерських позицій. Вже понад 5 років ми продовжуємо співпрацю і покращуємо продукт разом.

Вік вчись, Вік продавай

Не зважаючи на те, що технічною підтримкою першої версії проекту займалися ми, а також комплексом послуг з маркетингу, оновлену версію сайту клієнт довірив Brander. Старт робот почався з перенесення сайту версії Magento 1.9 на Magento 2.3, оскільки у старій версії CMS були обмеження по оптимізації. Також ми оновили дизайн сайту, прискорили його роботу, збільшили структуру каталогу, реструктуризували та розробили нові модулі.

Перше, на що ми спиралися при розробці дизайну сайту це UX (User eXperience). З даними від команди маркетингу склали шлях користувача, вивчили поведінкові фактори, розробили нову структуру сторінок і додали конверсійні елементи. Повністю перероблено головне меню: показ даних, розділів, категорій і категорій фільтрів. Меню повністю адмініструється і має гнучкі налаштування для клієнта. Особливість дизайну - Mobile First. Тобто розробили та оптимізували сайт для мобільної версії, а потім для десктопної. Тому що 70% трафіку на сайті Золотого Віку приходить з мобільних пристроїв. Дизайн оновленого сайту розроблявся на основі брендбуку Золотого Віку.

Спростили оформлення замовлення. Процес складається з 3 етапів: особисті дані або авторизація, доставка (на основі міст і відділень перевізника), вибір магазинів для самовивозу та оплата. Також нами була продумана і розроблена можливість оплати частинами від Монобанку і ПриватБанку, що дозволило збільшити кількість покупок на сайті. Додали можливість редагування замовлення і вибору розміру продукції в оформленні замовлення.

Оскільки у кожного товару передбачений свій розмір і вага, ми відмовилися від стандартного функціоналу по опціях. Розробили новий модуль, який прискорює швидкість запуску продуктових сторінок.
Якщо користувач забув вибрати розмір на сторінці товару, сайт нагадає йому про це.

Розроблено новий модуль відкритої доставки, за стандартом в модулі Magento варіанти доставки відкриваються після вибору регіону, з новим модулем всі методи доставки видно відразу.

Переробили головну сторінку сайту, його візуальну складову і розташування блоків.

Для клієнта розроблена гнучка система налаштування фільтрації, а також позиції фільтрів. Перероблена система сортування товару, спочатку йдуть товари з ручним пріоритетом, далі найпопулярніші та потім товари, яких немає в наявності.

Підключена інтеграція з ERP системою, яка дозволяє наповнити сайт в лічені хвилини розмірами, вагою та атрибутами потрібного товару.

Висновки:

  1. Золотий Вік - постійно покращує сервіс і продукт для своїх клієнтів.
  2. За рахунок нових розроблених модулів і оновленого функціоналу ми спростили вибір продукту, що спричинило підвищення конверсії.
  3. Редизайн на основі поведінкового фактора і шляху користувача покращує досвід і зручність з боку кінцевого споживача.

Технології

Frontend

html5 less grunt requirejs

Backend

Magento 2.3 php 7.3 mysql 5.7 elasticsearch redis varnish

INTEGRATIONS

1C Crm Nova Poshta LiqPay PrivatBank MonoBank Turbo Sms Google Ecommerce Facebook Feeds Google Feeds
Відгуки
  Подивитись відео
Head of eCommerce Золотий Вік
Дмитро Бараней

Компанія Золотий Вік - один з найбільших виробників і ритейлерів ювелірних виробів. У 2014 почали розвивати напрямок електронної комерції. Ми визнали Brander найдосвідченішою компанією в плані рішень для eCommerce і розробили успішний продукт.

5
5 з 5 - "Мені сподобалося. Я б повторив."
Далі
Ми чекаємо на ваш проект