Technologies

MONOBANK

Monobank — перший з українських мобільних банків, без відділень. Стати його клієнтом, може будь-який повнолітній українець, у якого є смартфон на iOS або Android. У монобанк немає своєї повноцінної платіжної системи, яку ви могли б інтегрувати на сайт, але є дещо круте — оплата частинами.

4 причини підключити оплату частинами Monobank до свого сайту
01
01
Безкоштовно і зручно для клієнта

Комісія за покупку частинами в монобанк — 0%. Навіть в рахунок кредитних коштів. Якщо безкоштовного терміну кредитування, який визначаєте ви, недостатньо, клієнт зможе збільшити термін і буквально платити комісію замість вас. У будь-якому випадку, все завжди чесно і прозоро, а головне комфортно. Вся інформація про кредит доступна в додатку банку, а його служба підтримки готова допомогти вам і вашим клієнтам з будь-яким питанням.

02
02
Велика аудиторія

Картами монобанк користуються вже майже 4 мільйони українців, які отримали загалом понад 10 млрд гривень у вигляді лімітів на розстрочку. Кожен з них ваш потенційний клієнт. Інтеграція покупок частинами вже зараз є у всіх великих магазинах техніки і електроніки, а також дитячих товарів, прикрас, одягу і взуття, і багато чого іншого. Окрема популярна категорія — освітні послуги і курси, де можна оформити підписку в розстрочку.

03
03
Проста інтеграція з Телеграм і не тільки

Monobank розробили бота для Telegram, зареєструвавшись в ньому ви можете почати продажі. Це дуже зручно для тих клієнтів, що користуються цим месенджером, в тому числі і для спілкування з підтримкою банку. Якщо ваша аудиторія більш старомодна можна інтегрувати сервіс безпосередньо з вашою системою продажів. У цьому випадку, після того, як клієнт вибирає товар, магазин надсилає запит в банк, а покупець отримує умови розстрочки прямо у свій додаток. Далі йому потрібно буде «підписати договір», натиснути на кнопку згоди в додатку і почекати поки магазин завершить замовлення. Відразу після цього, ви отримаєте гроші від банку на рахунок магазину.

04
04
Прозорі тарифи

Монобанк співпрацює з усіма партнерами на однакових умовах. У 2021 комісія за розстрочку на три місяці і 4 платежу — 4,1%. Чим більше термін кредитування, тим вище ставка аж до 27,8% за розстрочку на два роки. Це одні з найвигідніших тарифів на українському ринку, особливо в контексті простоти інтеграції для вас і використання для клієнта.

Висновок

Якщо ваші товари вигідно продавати в розстрочку — обов'язково додайте на сайт оплату частинами від Monobank. Ваші клієнти гарантовано оцінять як мінімум асортимент пропозицій, а якщо серед них є користувачі цього банку — виберуть саме цей варіант оплати.

Зайдіть на дашборд на сайті монобанк, щоб в режимі реального часу подивитися на що зараз витрачають гроші власники карт. Вони ходять за продуктами і в кафе, оплачують послуги доставки, мобільного зв'язку, комунальні послуги та підписки на розважальні сервіси. Заправляють машини, викликають таксі і подорожують, ну і звичайно ж — беруть техніку в оплату частинами. 10% клієнтів монобанк користується платною розстрочкою, а загальна кількість унікальних клієнтів, хто скористався оплатою частинами з 2017 року перевищує 700 тисяч осіб. Це число, як і інші числа на сайті постійно збільшується, так чому не додати до нього сотню-іншу своїх покупців, одночасно поліпшивши UX сайту або програми.

Розробка ECOMMERCE проектів
Розробка ECOMMERCE проектів

9 років у електронній комерції. Ми вирішуємо питання бізнесу за допомогою інструментів консалтингу, мобільної та web розробки, digital маркетингу.

Визначаємо цілі проекту, обираємо інструментарій та збираємо продукт із потужним двигуном. Зростаємо з клієнтами та вдосконалюємо продукти разом.