Просування інтернет-магазину

Найдієвіший спосіб просування будь-якого бізнесу — залучення клієнтів в інтернеті. Причина проста — український ринок інтернет-торгівлі за останні три роки зріс на 65%. Якщо ви хотіли відкрити власну справу, розробка магазину і просування сайтів в Brander — можливість зробити це зараз і отримати прибуток вже через кілька місяців.

Кейси
Види просування

Практично кожна платформа в цифровому просторі потребує просування, інакше вона буде "лежати мертвим капіталом". Щоб інтернет-магазин приносив прибуток, туди повинні приходити покупці. Щоб інтернет-магазин відвідували, про нього повинні знати якомога більше потенційних клієнтів.

SEO

Пошукове просування сайту інтернет-магазину дозволяє отримувати продажу при мінімальній вартості, але з інвестиціями на старті. Багато підприємців роблять помилку: вирішують замовити seo-просування інтернет-магазину в надії на отримання результату в перші два місяці. Це самообман і помилкові обіцянки непрофесійних компаній. Перші продажі з органічного трафіку будуть в середньому через 5-6 місяців, а самоокупність можна буде досягти приблизно через 9 місяців в конкурентних нішах. Звичайно, терміни та ціна seo-просування інтернет-магазину залежать від його спеціалізації, асортименту, сезонності. Наприклад, просування інтернет-магазину запчастин конкретної марки в окремому регіоні. Це конкурентна ніша, але вузька і спеціалізована, а значить можна швидше розробити стратегію і зробити перші продажі.

Щоб просувати сайт в безкоштовному пошуку, ресурс повинен відповідати безліч вимог і параметрів пошукової системи. Розкрутка сайту — поетапний процес, який охоплює розробку семантичного ядра, створення правильної структури сайту, написання якісного контенту і публікацію якісних фотографій товарів, шаблони метаданих, карту сайту, мікророзмітки та інші етапи. При цьому важливу роль відіграє технічна оптимізація сайту: дублі сторінок, швидкість завантаження, налаштування редиректів, URL сторінок, правильний robots.txt та інші коригування сайту.

Ціна на просування інтернет-магазину в пошукових системах найчастіше охоплює написання якісного контенту, лінкбілдінг, технічні доопрацювання сайту і безпосередньо роботу SEO-фахівців. Цінник залежить від багатьох факторів: щоб дізнатися вартість просування, залиште замовлення нашому менеджеру.

Контекстна реклама

Головна перевага контекстної реклами — можливість залучити цільову аудиторію буквально в день запуску рекламної кампанії. Системи контекстної реклами — великий комплекс інструментів, які вирішують завдання вашого бізнесу. Головне — правильно поставити мету, а варіантів для розширення рекламної кампанії багато: вдосконалення реклами в пошуку, налаштування ремаркетингу, підключення медійної реклами, використання відеореклами. Швидка масштабованість, просте коригування кампаній, зручне відстеження KPI робить контекстну рекламу незамінним інструментом для просування інтернет-магазину.

PPC — модель реклами, при якій рекламодавець платить за клік, тобто за реальний перехід користувача в інтернет-магазин, а значить, є можливість провести аналітику, знизити вартість ліда, коригувати бюджет. Реклама в пошуку дозволяє залучити найбільш зацікавлених користувачів з пошукових запитів. Оплата стягується за кожен клік на рекламне оголошення, тобто за перехід на сторінку інтернет-магазину, що просувається. 
Ремаркетинг — інструмент, який показує рекламні оголошення на сторонніх сайтах користувачам, які раніше відвідували ваш сайт. Цей інструмент допомагає повертати відвідувачів, які не здійснили цільову дію, робити повторні продажі, стимулювати написання відгуків або сповіщати клієнтів про нові товари, акції, знижки.

Медійна (банерна) реклама — це тексто-графічні матеріали рекламного характеру на сторонніх майданчиках. Головне завдання реклами — привернути нових користувачів на ваш сайт. Також медійний формат здатний збільшити охоплення аудиторії, поліпшити впізнаваність бренду, просувати акції та новинки, створити попит на окрему категорію товарів. Для успішної банерної реклами необхідна ефектна пропозиція: креативний текст і фото, які може розробити наша креативна група.

Відеореклама — новий напрям, який набирає неймовірну популярність. Відеохостинг Youtube та його партнерські майданчики щодня збирають величезну аудиторію. Це ефективний формат, щоб розповісти аудиторії про запуск нового продукту, сформувати позитивний імідж компанії, створити попит на окрему групу товарів. Кращим матеріалом для даного формату буде вірусний відеоролик, який розробить для вас наша студія Hyper Production.

Social Media Marketing

Необхідність мати представництво компанії в соціальних мережах вже не викликає сумнівів. Ми закликаємо своїх клієнтів охоплювати всі доступні канали комунікації з потенційною ЦА, зокрема різні соціальні платформи. Соціальні мережі можуть грати дві ролі: бути каналом комунікації з клієнтами та бути каналом продажів через рекламні оголошення. Найбільш популярні мережі серед української аудиторії — Facebook і Instagram.

Контент-стратегія розвитку ваших соціальних мереж повинна ґрунтуватися на ключових цінностях компанії. Цей простір прекрасно підходить, щоб працювати з реакціями користувачів на ваш продукт (позитивними та негативними), повідомляти інформацію про акції та спеціальні пропозиції, сформувати імідж і репутацію компанії, створити армію лояльних фанатів (адвокатів) вашого бренду.
Налаштування таргетованої реклами найчастіше має два етапи: старт і розвиток каналу. Якщо на старті головною метою рекламної кампанії часто виступає швидке залучення цільової аудиторії, то розвиток каналу передбачає тонке налаштування рекламної стратегії. В основу стратегії входять вже напрацьовані статистичні дані, поведінка користувачів, а також класичні критерії налаштування таргетованої реклами.

Динамічний ремаркетинг дозволяє формувати персональні рекомендації для покупців вашого інтернет-магазину, а також автоматизувати створення рекламних оголошень. Ремаркетинг нерідко вимагає додаткового бюджету, однак він більш точно потрапляє в вашу цільову аудиторію. Рекламні оголошення будуть засновані на групі товарів, які людина переглянула, але не замовила, залучаючи її відвідати ваш інтернет-магазин знову.

Чому просування потрібно кожному інтернет-магазину?

Практично кожна платформа в цифровому просторі потребує просування, інакше вона буде "лежати мертвим капіталом". Щоб інтернет-магазин приносив прибуток, туди повинні приходити покупці. Щоб інтернет-магазин відвідували, про нього повинні знати якомога більше потенційних клієнтів.
Старі способи реклами не працюють без нових каналів просування. Уявіть ситуацію: ви замовили розробку інтернет-магазину годинників на якісному движку, зробили красивий і унікальний дизайн, розробили скрипт продажів і готові до потоку нових клієнтів, а їх немає. Це може звучати як страшний сон для підприємця, або може стати реальністю, якщо вчасно не замовити просування інтернет-магазину годинників або іншого напряму.

На просування інтернет-магазину вартість формується під впливом бажаного продукту. Якщо вас лякає, скільки коштує просування інтернет-магазину в цифровому просторі, просто порахуйте, скільки можете витратити даремно на розклеювання оголошень і друк флаєрів. Ми не зменшуємо значення традиційної реклами, однак переконані, що краще рішення для бізнесу — просування інтернет-магазину на основі ретельно розробленої маркетингової стратегії.

Щоб не обмежувати коло потенційних клієнтів випадковими людьми, які випадково помітили ваш вуличний банер, вам знадобиться розкручування і просування інтернет-магазину. Крім цього, комплексне просування інтернет-магазину дає інші переваги:

  • органічний трафік;
  • зростання відвідуваності;
  • охоплення аудиторії;
  • збільшення продажів і прибутку;
  • впізнаваність бренду;
  • лояльність і довіру клієнтів.
З нами клієнти отримують більше
01
Створення і просування інтернет-магазину

Brander — компанія повного циклу. Ми працюємо за методикою Scrum, що дозволяє одночасно розробляти програмну частину майбутнього продукту і готувати ринок до його появи. Надаємо клієнтам створення і просування інтернет-магазинів під ключ — повний комплекс робіт для створення і релізу успішного проєкту.

02
Business first

Ми працюємо на результат, тому розробляємо рішення, виходячи з реальних завдань вашого бізнесу. Наша робота заснована на повній взаємодії з клієнтом, щоб враховувати місію і цілі проєкту, вимоги та побажання, завдання кінцевих користувачів на всіх етапах розробки та просування інтернет-магазину.

03
Досвід і власні напрацювання

E-commerce — наша зона експертності. Більше ніж 9 років створюємо інтернет-магазини, які продають. Ми знаємо, як розробити проєкт з метою подальшого просування. Також допоможемо розкрутити кастомний проєкт, який розробляла не наша команда.

04
Кращі технології

Індивідуальний підхід — наша головна стратегія співробітництва. Кожен проєкт — окрема історія, в яку ми вкладаємо душу і пропонуємо кращі рішення. Для інтернет-магазинів пропонуємо кращу CMS Magento, яка заточена під онлайн-продажу. Просування інтернет-магазину під ключ будується на застосуванні ефективних інструментів маркетингу. Ми знайдемо рішення саме для вашого бізнесу.

05
Реалізація будь-якої ідеї

Просування інтернет-магазину одягу, запчастин, годинників або ювелірного салону? Незалежно від сфери вашої діяльності, ми розробимо план просування інтернет-магазину, який приведе вам нових клієнтів і збільшить прибуток. У нас є студія Hyper Production, яка розробить креативні ідеї для фотографій карток товару, створить презентацію компанії або вірусний рекламний ролик.

Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
У нас великий досвід в просуванні інтернет-магазину, тому з готовністю займемося навіть найскладнішими проектами. Нам подобаються унікальні та цікаві проекти з перспективою на ринку. Ми із задоволенням реалізуємо ваші ідеї, адже успіх клієнта — кращий показник ефективності.
Складність проекту і наповнення — два аспекта формування вартості просування інтернет-магазину. Залиште заявку і ми надамо попередню оцінку проекту.
Етапи просування інтернет-магазину — проміжні цілі, які досягаються нашою командою. Після кожного етапу, ми надаємо звіт про виконану роботу і погоджуємо план далі. Команда проекту завжди на зв'язку, тому можете поставити питання в будь-який момент.
Ми чекаємо на ваш проект