Просування інтернет-магазину: від нуля до Альфа Центавра

Найдієвіший спосіб просування будь-якого бізнесу — залучення клієнтів в інтернеті. Причина проста — український ринок інтернет-торгівлі за останні три роки зріс на 65%. Якщо ви хотіли відкрити власну справу, розробка магазину і просування сайтів в Brander — можливість зробити це зараз і отримати прибуток вже через кілька місяців.

Види просування

SEO

Пошукове просування сайту інтернет-магазину дозволяє отримувати продажу при мінімальній вартості, але з інвестиціями на старті. Багато підприємців роблять помилку: вирішують замовити seo-просування інтернет-магазину в надії на отримання результату в перші два місяці. Це самообман і помилкові обіцянки непрофесійних компаній. Перші продажі з органічного трафіку будуть в середньому через 5-6 місяців, а самоокупність можна буде досягти приблизно через 9 місяців в конкурентних нішах. Звичайно, терміни та ціна seo-просування інтернет-магазину залежать від його спеціалізації, асортименту, сезонності. Наприклад, просування інтернет-магазину запчастин конкретної марки в окремому регіоні. Це конкурентна ніша, але вузька і спеціалізована, а значить можна швидше розробити стратегію і зробити перші продажі.

Щоб просувати сайт в безкоштовному пошуку, ресурс повинен відповідати безліч вимог і параметрів пошукової системи. Розкрутка сайту — поетапний процес, який охоплює розробку семантичного ядра, створення правильної структури сайту, написання якісного контенту і публікацію якісних фотографій товарів, шаблони метаданих, карту сайту, мікророзмітки та інші етапи. При цьому важливу роль відіграє технічна оптимізація сайту: дублі сторінок, швидкість завантаження, налаштування редиректів, URL сторінок, правильний robots.txt та інші коригування сайту.

Ціна на просування інтернет-магазину в пошукових системах найчастіше охоплює написання якісного контенту, лінкбілдінг, технічні доопрацювання сайту і безпосередньо роботу SEO-фахівців. Цінник залежить від багатьох факторів: щоб дізнатися вартість просування, залиште замовлення нашому менеджеру.

Контекстна реклама

Головна перевага контекстної реклами — можливість залучити цільову аудиторію буквально в день запуску рекламної кампанії. Системи контекстної реклами — великий комплекс інструментів, які вирішують завдання вашого бізнесу. Головне — правильно поставити мету, а варіантів для розширення рекламної кампанії багато: вдосконалення реклами в пошуку, налаштування ремаркетингу, підключення медійної реклами, використання відеореклами. Швидка масштабованість, просте коригування кампаній, зручне відстеження KPI робить контекстну рекламу незамінним інструментом для просування інтернет-магазину.

PPC — модель реклами, при якій рекламодавець платить за клік, тобто за реальний перехід користувача в інтернет-магазин, а значить, є можливість провести аналітику, знизити вартість ліда, коригувати бюджет. Реклама в пошуку дозволяє залучити найбільш зацікавлених користувачів з пошукових запитів. Оплата стягується за кожен клік на рекламне оголошення, тобто за перехід на сторінку інтернет-магазину, що просувається. 

Ремаркетинг — інструмент, який показує рекламні оголошення на сторонніх сайтах користувачам, які раніше відвідували ваш сайт. Цей інструмент допомагає повертати відвідувачів, які не здійснили цільову дію, робити повторні продажі, стимулювати написання відгуків або сповіщати клієнтів про нові товари, акції, знижки.

Медійна (банерна) реклама — це тексто-графічні матеріали рекламного характеру на сторонніх майданчиках. Головне завдання реклами — привернути нових користувачів на ваш сайт. Також медійний формат здатний збільшити охоплення аудиторії, поліпшити впізнаваність бренду, просувати акції та новинки, створити попит на окрему категорію товарів. Для успішної банерної реклами необхідна ефектна пропозиція: креативний текст і фото, які може розробити наша креативна група.

Відеореклама — новий напрям, який набирає неймовірну популярність. Відеохостинг Youtube та його партнерські майданчики щодня збирають величезну аудиторію. Це ефективний формат, щоб розповісти аудиторії про запуск нового продукту, сформувати позитивний імідж компанії, створити попит на окрему групу товарів. Кращим матеріалом для даного формату буде вірусний відеоролик, який розробить для вас наша студія Hyper Production.

Social Media Marketing

Необхідність мати представництво компанії в соціальних мережах вже не викликає сумнівів. Ми закликаємо своїх клієнтів охоплювати всі доступні канали комунікації з потенційною ЦА, зокрема різні соціальні платформи. Соціальні мережі можуть грати дві ролі: бути каналом комунікації з клієнтами та бути каналом продажів через рекламні оголошення. Найбільш популярні мережі серед української аудиторії — Facebook і Instagram.

Контент-стратегія розвитку ваших соціальних мереж повинна ґрунтуватися на ключових цінностях компанії. Цей простір прекрасно підходить, щоб працювати з реакціями користувачів на ваш продукт (позитивними та негативними), повідомляти інформацію про акції та спеціальні пропозиції, сформувати імідж і репутацію компанії, створити армію лояльних фанатів (адвокатів) вашого бренду.

Налаштування таргетованої реклами найчастіше має два етапи: старт і розвиток каналу. Якщо на старті головною метою рекламної кампанії часто виступає швидке залучення цільової аудиторії, то розвиток каналу передбачає тонке налаштування рекламної стратегії. В основу стратегії входять вже напрацьовані статистичні дані, поведінка користувачів, а також класичні критерії налаштування таргетованої реклами.

Динамічний ремаркетинг дозволяє формувати персональні рекомендації для покупців вашого інтернет-магазину, а також автоматизувати створення рекламних оголошень. Ремаркетинг нерідко вимагає додаткового бюджету, однак він більш точно потрапляє в вашу цільову аудиторію. Рекламні оголошення будуть засновані на групі товарів, які людина переглянула, але не замовила, залучаючи її відвідати ваш інтернет-магазин знову.

Чому просування потрібно кожному інтернет-магазину?

Практично кожна платформа в цифровому просторі потребує просування, інакше вона буде "лежати мертвим капіталом". Щоб інтернет-магазин приносив прибуток, туди повинні приходити покупці. Щоб інтернет-магазин відвідували, про нього повинні знати якомога більше потенційних клієнтів.

Старі способи реклами не працюють без нових каналів просування. Уявіть ситуацію: ви замовили розробку інтернет-магазину годинників на якісному движку, зробили красивий і унікальний дизайн, розробили скрипт продажів і готові до потоку нових клієнтів, а їх немає. Це може звучати як страшний сон для підприємця, або може стати реальністю, якщо вчасно не замовити просування інтернет-магазину годинників або іншого напряму.

На просування інтернет-магазину вартість формується під впливом бажаного продукту. Якщо вас лякає, скільки коштує просування інтернет-магазину в цифровому просторі, просто порахуйте, скільки можете витратити даремно на розклеювання оголошень і друк флаєрів. Ми не зменшуємо значення традиційної реклами, однак переконані, що краще рішення для бізнесу — просування інтернет-магазину на основі ретельно розробленої маркетингової стратегії.

Щоб не обмежувати коло потенційних клієнтів випадковими людьми, які випадково помітили ваш вуличний банер, вам знадобиться розкручування і просування інтернет-магазину. Крім цього, комплексне просування інтернет-магазину дає інші переваги:

  • органічний трафік;
  • зростання відвідуваності;
  • охоплення аудиторії;
  • збільшення продажів і прибутку;
  • впізнаваність бренду;
  • лояльність і довіру клієнтів.

З нами клієнти отримують більше 

Створення і просування інтернет-магазину

Brander — компанія повного циклу. Ми працюємо за методикою Scrum, що дозволяє одночасно розробляти програмну частину майбутнього продукту і готувати ринок до його появи. Надаємо клієнтам створення і просування інтернет-магазинів під ключ — повний комплекс робіт для створення і релізу успішного проєкту.

Business first

Ми працюємо на результат, тому розробляємо рішення, виходячи з реальних завдань вашого бізнесу. Наша робота заснована на повній взаємодії з клієнтом, щоб враховувати місію і цілі проєкту, вимоги та побажання, завдання кінцевих користувачів на всіх етапах розробки та просування інтернет-магазину. 

Досвід і власні напрацювання

E-commerce — наша зона експертності. Більше ніж 9 років створюємо інтернет-магазини, які продають. Ми знаємо, як розробити проєкт з метою подальшого просування. Також допоможемо розкрутити кастомний проєкт, який розробляла не наша команда. 

Кращі технології

Індивідуальний підхід — наша головна стратегія співробітництва. Кожен проєкт — окрема історія, в яку ми вкладаємо душу і пропонуємо кращі рішення. Для інтернет-магазинів пропонуємо кращу CMS Magento, яка заточена під онлайн-продажу. Просування інтернет-магазину під ключ будується на застосуванні ефективних інструментів маркетингу. Ми знайдемо рішення саме для вашого бізнесу.

Реалізація будь-якої ідеї

Просування інтернет-магазину одягу, запчастин, годинників або ювелірного салону? Незалежно від сфери вашої діяльності, ми розробимо план просування інтернет-магазину, який приведе вам нових клієнтів і збільшить прибуток. У нас є студія Hyper Production, яка розробить креативні ідеї для фотографій карток товару, створить презентацію компанії або вірусний рекламний ролик. 

Приклади робіт

Незалежно від того, в якій сфері ви працюєте, ми впевнені — у нас уже є успішний кейс просування інтернет-магазину в цьому напрямку.

Просування інтернет-магазину

Ми тут, щоб розповісти, які дивіденди може приносити онлайн-майданчик, що знаходиться на слуху у покупців. Вони самі забезпечують рекламу та розповідають друзям, знайомим і родичам про те, який крутий магазин вони знайшли. Як досягти такого рівня? Відповідь проста: необхідне просування. Сьогодні ми розберемося, що це за інструмент та як з ним працювати.

 

Що таке просування та з чим його їдять?
Наше основне завдання – отримання трафіку за допомогою digital-інструментів. Саме вони дозволяють просувати ваш сайт, підіймати його у видачі Google, рекомендувати у розсилці тощо. Brander вдається до органічних типів просування, відомих як SEO, а також контекстної й таргетованої реклами. Ми покладаємося на WEB-аналіз та UX/UI-аналітику. Отже, вибравши просування, ви отримаєте:
Повноцінний SEO-саппорт
Підтримку контекстною рекламою
Точну таргетовану рекламу
WEB-аналітику
UX/UI-аналітику.
Кейси
І це ще не всі послуги
Чому розкручуватися в комплексі - це топчик?
Комплекс дешевший у перспективі

Коли стартовий етап оптимізації виконаний з розумом і на результат, немає жодних сумнівів, що надалі витрати на розкрутку вдасться знизити. Завжди потрібно починати з аудиту сайту та усунення всіх наявних косяків. Це збереже клієнту час та нерви.

Робота проти конкурента

Комплексне розкручування – це ще й всебічний підхід до розв'язання проблеми. Більшість бізнесменів відмовляється вивчати конкурентів, ну і даремно. Саме у відповідях, отриманих в результаті аналізу конкурентів, пізнається істина, а за нею прийде успіх бізнесу.

Замовляйте у студій повного циклу

Brander – саме така студія. Ми супроводжуємо клієнта від початку до кінця. Навіть після офіційного завершення роботи команда із задоволенням консультує, підказує та робить практичні зауваження.

Використовуйте все та вигравайте!

Не більше, не менше. Вам може здатися, що зробити велике вкладення в розкрутку – це ризиковий захід, але ефект не забариться. Окремі дрібні вкладення у гарний банер або тиждень таргетованої реклами, на жаль, програють постійному системному підходу.

З чого складатиметься розкрутка?
01
01
Ні кроку без аналізу

Ми наполягаємо на тому, що хороший бізнес без чіткої аналітики неможливий. З кейса в кейс ситуація у нас не змінювалася, і з просуванням теж саме. Незалежно від того, який тип розкручування ви виберете, ми почнемо з вивчення вашого бізнесу, конкурентів та цільової аудиторії.

02
02
Структура

Отже, ми зрозуміли, хто ви та навіщо вам цей бізнес. Наше завдання – усунути слабкі місця в рекламі та замінити їх перевагами. Найчастіше починаємо з SEO-аналітики, формування семантичного ядра. Це одразу дає істотні переваги вашому інтернет-магазину.

03
03
Зв'язати все докупи

Коли структуру доопрацюють, потрібно буде забезпечити зв'язок із кожним елементом. Для цього наші фахівці зроблять перелінкування. Ми закриємо шлях до переіндексації всім необов'язковим сторінкам і дозволимо перехід лише на ті, що необхідні для продажу.

04
04
Привабливість для пошукача

Простому користувачу на вашому сайті вже зручно і легко. Проте робота на цьому не закінчується. Ви повинні подобатись і агрегатору, з яким працюєте. Для цього ми усунемо дублі, налаштуємо title та description, оптимізуємо мета-розмітку.

Хто накручує найкраще? Brander!
Маркетинговий підхід 1 / 4

У нас велика команда маркетологів і вони в курсі, що розкрутка сайту без знання ринку, конкурентів та можливостей для конкретного бізнесу неможлива. Радимо довіряти їм повністю.

Досвід – не просто суха цифра 2 / 4

Ви бажаєте конкретики? Чи розкрутимо ми ваш сайт до більших результатів? Відповідь – однозначно так. Кожен п'ятий у нашому списку, який складається з понад тисячі успішних кейсів, також замовляв розкрутку сайту в мережі. Ця статистика говорить сама за себе.

Для вас ми колеги та друзі 3 / 4

Насамперед Brander – це команда професіоналів. Але ми не забуваємо і про звичайні людські радощі, такі як дружба та спілкування. Нам хочеться, щоб і ви відчули, як добре може бути, коли виконавець та замовник працюють у дружній атмосфері на загальний результат.

Ми – індивідуалісти 4 / 4

Не можна робити всі проекти як один, адже втрачена індивідуальність дорівнює програшу. Ми підходимо до кожного кейсу окремо і не намагаємося робити за заученою методикою, хоча ТЗ складаємо постійно. Такий порядок речей призводить до високих результатів.

FAQ
У скільки ви оцінюєте успіх свого бізнесу? Вам, напевно, хотілося б отримувати більше, тому розкрутка – необхідна витрата. Ціна та час розробки залежать від того, наскільки комплексним буде підхід.
Системна робота ніколи не приносить плоди відразу. Якийсь час доведеться спостерігати за монотонною роботою, але вже до середини другого тижня ви побачите плоди нашої праці, які будуть відповідати вашим очікуванням.
Правильна відповідь – у комплексі. Бажано не відривати одне від одного для максимального ефекту.

Наші принципи

В момент ухвалення рішення пам'ятайте: 

  • Brander цінує ваш час та гроші. Ми не будемо витрачати їх на дрібниці, якщо цього не вимагає справа; 
  • Brander націлений на довгострокові відносини, тому кожен клієнт для нас – партнер та колега;
  • Brander враховує ваші забаганки та любить, коли бажання збуваються;
  • Brander за послідовність, мінімальний стрес та порозуміння. У цій атмосфері ми працюємо найкраще!
Ми чекаємо на ваш проект
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.6 / 5 (97 голосів)