Technologies

MYSQL

MySQL — система керування базами даних. Це програма для створення, налаштування і використання БД вашого сайту або програми. MySQL — це найвідоміша СУБД, яку можна назвати класичною. Це продукт із вільною ліцензією та значною історією. Безліч розширень та плагінів уможливлюють застосування в проєкті будь-якого масштабу. MySQL використовують усі програми Google та Facebook, а також мільйони web-додатків у всьому світі.

Що таке MYSQL і коли вона потрібна

MySQL — система керування базами даних. У БД на сервері зберігається вся інформація про контент, функції та користувачів сайту або програми. Якщо це реляційна база даних, значить, інформація розташована в структурованих та жорстко зв’язаних таблицях. Такий формат робить систему не надто гнучкою, але зате надійною та продуктивною.

Що робить MySQL? Організовує взаємодію ваших користувачів із базою даних. На бекенд вашого сайту або програми буде написано багато коду, що об’єднує інтерфейс, з яким взаємодіє користувач, та бази даних. Авторизація, пошук на сайті, онлайн-оплата — тільки найбазовіші функції, за які відповідає MySQL.


Бази даних — обов’язкова частина кожного сайту та додатку. Вам у будь-якому випадку доведеться вибирати одну із СУБД. Те, яка система баз даних підійде саме вашому проєкту, залежить від його особливостей. Наприклад, для швидкої розробки MVP-стартапу краще підходить MongoBD, а для складних проєктів із великою кількістю інтеграцій Postgresql, але не обов’язково. Можливо, у вашому випадку, простіше та вигідніше приєднати mysql, найуніверсальніший та базовий варіант.

6 причин вибрати MySQL для вашого проєкту
Висновок

MySQL — надійність, безпека та ґрунтовний класичний підхід. Ця СУБД підходить проєктам будь-якого масштабу, швидше за всіх справляється з базовими завданнями та може бути максимально адаптована під ваш проєкт. MySQL легко встановити та налаштувати, а потім масштабувати разом із сайтом або додатком.

Розробка ECOMMERCE проектів
Розробка ECOMMERCE проектів

9 років у електронній комерції. Ми вирішуємо питання бізнесу за допомогою інструментів консалтингу, мобільної та web розробки, digital маркетингу.

Визначаємо цілі проекту, обираємо інструментарій та збираємо продукт із потужним двигуном. Зростаємо з клієнтами та вдосконалюємо продукти разом.