Technologies

MAGENTO 2.3

Magento 2.3 — CMS (система управління контентом) для середніх та великих інтернет-магазинів та інших web-додатків. Це функціональний, гнучкий, зручний в адмініструванні та створений для B2C та B2B движок, з яким у вашого сайту буде відмінний UI (призначений для користувача інтерфейс) та висока продуктивність. Маджента — основа більше ніж 30% інтернет-магазинів в усьому світі. Всі вони однаково добре, хоча й по-різному, виглядають та стабільно працюють на ПК та смартфонах, вирішуючи завдання e-commerce.

Що таке CMS і коли вона потрібна

Magento — це CMS або система управління контентом сайту. Це web-додаток, що написано на одній з мов програмування, (в цьому випадку PHP) основа, до якої підключаються модулі, що відповідають за різні функції вашого інтернет-магазину або іншого проєкту. Від CMS залежить, як буде виглядати та працювати сам сайт та його адміністративна панель, а також багато інших важливих моментів, наприклад, стабільність роботи при великих навантаженнях, а також дрібниць у форматі звичних користувачеві елементів інтерфейсу.

Сайт в теорії можна написати з нуля чистою мовою програмування, але це дуже складно та невигідно з багатьох причин, від в сотні разів більшої ціни до проблем на етапі вирішення навіть найпростіших завдань. Тому розробники користуються CMS та фреймворками. З CMS у програмістів є готові модулі, що настроюються або кастомні, з яких збирається сайт, а фреймворк — набір правил та інструментів для написання модулів з потрібними функціями. Обидва рішення підходять як для маленьких магазинів з кількома десятками товарів, так і для великих маркетплейсів. Різниця тільки в тому, наскільки незвичайні функції ви хочете запропонувати своїм користувачам. Якщо ви збираєтеся випустити складний web-додаток з унікальною бізнес-логікою, краще вибирати фреймворк, наприклад, Laravel або Node.JS.

Якщо ви хочете створити інтернет-магазин, сайт для компанії доставки, онлайн-сервіси з підпискою на контент та багато іншого, що працює за знайомим користувачам принципом, швидше за все, вам буде достатньо можливостей однієї з CMS. Розробка буде дешевше та швидше, а готовий сайт від самого початку буде високо ранжуватися пошуковими системами та добре сприйматися покупцями. У CMS вже є базовий набір блоків та функцій, а у нас свої кастомні модулі для затребуваних завдань, наприклад, підключення українських сервісів оплати. Вам залишається тільки вибрати систему управління контентом, й Magento — один з кращих варіантів.

5 причин вибрати Magento для web-додатку
Чому розробники вибирають Magento
PHP та відкритий вихідний код 1 / 3

Написати новий плагін та розширити можливості движка може кожен, хто знає мову програмування. Це означає, що розробники можуть створити, приєднати та налаштувати незвичайне рішення, якого ще немає в збірці з коробки, спеціально для вашого проєкту. Magento 2.3 підтримує найновішу версію PHP 7.2, а разом з нею актуальні інструменти, поліпшення продуктивності та безпеки.

Потужність 2 / 3

Завдання великих інтернет-магазинів та навантажених онлайн-сервісів неможливо настільки ж ефективно вирішити за допомогою інших CMS. З Magento розробники можуть легко реалізувати потрібну вам бізнес-логіку. У CMS є інструменти, щоб зробити web-додаток seo-оптимізованим, приєднати системи оплати, трекери доставки, мультиканальні способи зв'язку та багато іншого, зокрема складні модулі аналітики.

Комфорт розробки 3 / 3

У маджента досить високий поріг входження, й хоча система стає з кожним роком все більш дружелюбною до розробників та користувачів, працюють з нею тільки програмісти з досвідом. В останній збірці додано візуальний редактор та інші інструменти для персоналізації вашого проєкту. Дизайн, інтерфейс та функціонал просто зробити такими, як ви хочете, а при цьому зберегти важливі для онлайн-торгівлі чинники — швидкість та продуктивність.

Висновок

Magento — найкраща з CMS для середніх та великих e-commerce проєктів. Це потужний, гнучкий та функціональний движок з найбільшою кількістю корисних для бізнесу можливостей з коробки, готовий до будь-яких навантажень. Brander рекомендують розробку інтернет-магазинів та онлайн-сервісів на Magento майже всім своїм новим клієнтам, адже за роки роботи з цією системою створили й протестували кастомні плагіни, які потрібні українському бізнесу. У нашому портфоліо багато web-додатків на Маджента, зокрема "Сушія" та "Золотий Вік" — всі вони подобаються користувачам, бо функціональні, швидкі та стабільні.

Розробка вебсайтів
Розробка вебсайтів

Бізнес знає свої потреби, а ми — як їх реалізувати.

Створюємо і розробляємо стійкі корпоративні сайти та жваві промо-лендинги. Розробляємо web сервіси. Наші продукти витримують величезне навантаження та надійно слугують клієнтам.