Technologies

FACEBOOK FEEDS

Facebook Feed — структуровані дані про товари, необхідні для запуску таргетированной реклами та динамічного ремаркетингу в соціальній мережі.

 

Фід — текстовий документ в одному з форматів для передачі табличних даних (csv) або розширюваних мов розмітки (xml). У ньому міститься фото, короткий опис товарів і посилання на них, а також додаткові дані, наприклад про знижку, за бажанням.

 

Фід завантажують у відповідний розділ Facebook Business Manager і, після націлювання, запускають рекламну кампанію.

Facebook Feed для динамічного ремаркетингу

Динамічний ремаркетинг — показ користувачам соціальної мережі реклами того сайту, який вони раніше відвідували, але нічого не купили. Це привертає додатковий трафік і збільшує конверсію.

Щоб додатково підвищити конверсію можна налаштувати ретаргетінг по групах. Наприклад, показувати певні товари з фіда тим, хто отримує на розсилку від магазину, підписаний на сторінку бренду в самому Facebook, відвідувачів офлайн торгових точок і т.д.

Інформацію про користувачів збирає Піксель — інструмент фейсбук у вигляді фрагмента коду, який потрібно встановити на сайті. Facebook пропонує набір готових інтеграцій для популярних платформ Magento, WooCommerce, Wix, Google Tag Manager і багатьох іншими. Можна встановити код вручну, на будь-яку платформу, використовуючи покрокові інструкції від розробника.

Крім того, можна створити одну таблицю-фід, і використовувати її для реклами в Facebook і Google. Фіди, як інструмент вивантаження товарів в рекламу, так само можна створювати для маркетплейсів, наприклад, Hotline і Rozetka. Вимоги до обов'язкових полів та форматування у них трохи відрізняються, але загальний вигляд і принцип роботи — незмінні.

4 причини використовувати Facebook Feed для запуску реклами
01
01
Концентрована інформація про продукт

Фейсбук вимагає від рекламодавців суворого заповнення всіх полів фіда, щоб покупець відразу бачив все важливе про продукт. Кожному товару потрібно присвоїти унікальний id, заповнити опису title і description, а також описати властивості — наявність (доступно, відсутній, за попереднім замовленням), стан (новий, відновлений або б/у), ціна, бренд і інші необов'язкові. Ви можете вказати колір, ще одну ціну, але вже зі знижкою, час до якого діє акція та інше. Так само обов'язково вказати посилання на товар і залити зображення з роздільною здатністю (1200х630) або (600х600), якщо хочете, щоб відображалося кілька фото в каруселі.

02
02
Точний таргетинг на аудиторію

Facebook Feed може використовувати для націлювання не тільки всі дані зібрані в Піксель аккаунті, але також інформацію рекламодавців з готовою базою клієнтів. В налаштуваннях аудиторій можна завантажити свій .csv або .txt файл з номерами телефонів і e-mail покупців. Після запуску мапінг даних Фейсбук почне підбирати користувачів відповідають заданим параметрам аудиторії, наприклад, віку чи статі, в тому числі і всередині завантаженої бази, щоб охопити всіх. Крім класичних варіантів сегментації по геолокації і демографічними даними, Facebook може виділити тих, хто був на вашому сайті певну кількість разів або проводив на ньому більше часу, ніж інші користувачі. Показуйте рекламу лише власникам iPhone або тим, хто вже зробив у вас покупку на суму більше певного значення — Фейсбук дозволяє вам вільно протестувати будь-яку рекламну стратегію.

03
03
Точна настройка бюджету і графіка

Ви можете встановити фіксовану суму витрат в день або бюджет на всю кампанію. Перший варіант більш вигідний на старті для залучення максимальної кількості клієнтів і тестування стратегій, а другий — доступне рішення, яке так само вигідно, якщо ви вже точно знаєте, який результат ви хочете отримати. У кожному з бюджетів можна вказати детально визначений час показів і те, коли вам буде незручно обробляти заявки. Крім того, можна оптимізувати бюджет, вказавши мету. Що краще, покази, кліки, переходи на сторінку або залучення нових клієнтів — залежить від завдань кампанії і розміру аудиторії.

04
04
Автоматизація

Алгоритми Facebook роблять все можливе, щоб оптимізувати роботу з налаштуванням реклами та її кінцеву ефективність. Наприклад, вибір місця розміщення залежить від того з якого пристрою користувач переглядає сторінку і інших параметрів, а перевірити фід на помилки перед запуском можна онлайн. У рекламному кабінеті Facebook є вкладка «Віладчик стрічки». Він перевіряє дані з фіда, незалежно від того, який з дозволених форматів використаний — ATOM і RSS XML, CSV, TSV, XML. Головне, щоб у файла було відповідне стандарту форматування. Досить залити код в спеціальне поле і система знайде, де вказана неправильна інформація або її немає зовсім. Критичні помилки, які не дозволять запустити рекламу підсвічуються червоним, а рекомендовані до виправлення для поліпшення ефективності — жовтим.

Висновок

Facebook Feed — зручний спосіб структурувати дані про товари для реклами в соціальній мережі, без якого не вийде запустити ефективну маркетингову кампанію. Якщо Google Shopping робить майже все за вас, Facebook Feed, навпаки, дає максимум можливостей для творчості. Хоча ви можете використовувати для реклами один і той же фід, тільки конвертувавши Гугл Таблицю в формат, який приймає Фейсбук, кому, як і коли показувати рекламу в соціальній мережі вирішуєте тільки ви. 

Якщо ваша цільова аудиторія користується Facebook, вам потрібно спробувати запустити товарну рекламу. Навіть при мінімальних ставках, за умови правильного орієнтування ви побачите відмінну окупність і краще вивчіте своїх клієнтів, щоб удосконалювати всі напрямки маркетингу.

Розробка ECOMMERCE проектів
Розробка ECOMMERCE проектів

9 років у електронній комерції. Ми вирішуємо питання бізнесу за допомогою інструментів консалтингу, мобільної та web розробки, digital маркетингу.

Визначаємо цілі проекту, обираємо інструментарій та збираємо продукт із потужним двигуном. Зростаємо з клієнтами та вдосконалюємо продукти разом.