Technologies

ELASTICSEARCH

ELASTICSEARCH — розподілена система пошуку і аналітики. Це найпотужніший і найпопулярніший пошуковий рушій для сайтів і додатків будь-якого призначення.

 

Еластік — це одночасно сховище даних і інструменти пошуку, включаючи все, що потрібно для точної настройки релевантності та всебічної аналітики. Це масштабний продукт, який підійде, як стандартному інтернет-магазину, так і складним ентерпрайз-рішенням BigData. Ви можете поступово залучати його можливості в міру зростання вашого проєкту.

Як працює Elasticsearch

Elasticsearch — search engine, і його робота швидко аналізувати дані, щоб видати результати пошуку по сайту. На прикладі великого інтернет-магазину це працює так:

  • Розробники додають код Еластіксерч на сайт;
  • Рушій сканує вміст і зберігає дані про нього до свого сховища;
  • Фахівці налаштовують роботу — додають ваги, синоніми та інші атрибути для оптимізації пошукових запитів;
  • Коли ваш користувач вводить запит, рушій переглядає індекси у своєму сховищі і видає результати менше ніж за секунду.
     

Elasticsearch, по-перше, зрозуміє що показувати, коли ваші покупці будуть шукати щось конкретне, наприклад, для інтернет-магазину прикрас це можуть бути срібні каблучки з зеленим каменем. 

По-друге, коштом принципово іншого підходу до систематизації та обробки даних, рушій знайде все потрібне набагато швидше. Якби цей запит обробляла безпосередньо ваша база даних, якою б крутою вона не була, це зайняло б набагато більше часу.

По-третє, завдяки інструментам автозаповнення та виправлення помилок ви поліпшите UX сайту і підвищите конверсію — все точно знайдуть те, що шукали.

5 причин використовувати Elasticsearch для свого бізнесу
Знайде все

Еластіксерч вміє проводити і комбінувати різні типи пошуку — структурований і неструктурований, географічний, морфологічний, метричний і так далі. Це означає, що ви можете допомогти клієнтам швидше знайти те, що їх цікавить і відразу ж відобразити популярні запити. Повнотекстовий пошук допоможе зрозуміти кожного, ще до того, як він допише питання до кінця і знайде відповідності по кожному слову в найскладнішому запиті.

Найшвидший пошук

Щоб ваші користувачі моментально знаходили те, що шукають система використовує вертовані індекси з перетворювачами кінцевого стану для повнотекстових запитів, дерева BKD для числових і географічних даних і сховище стовпців для аналітики. Все це — складні структури, робота яких може здатися «магією». З ElasticSearch ви отримаєте найшвидше завантаження результатів, навіть з найбільшої бази з безліччю індексів, яка тільки можлива з сучасними технологіями.

Інтелектуальна автоматизація

ElasticSearch сам збере і систематизує потрібні йому для роботи дані. Кожен раз, коли вміст сайту буде змінюватися, рушій буде автоматично доповнювати свою базу, а якщо потрібно, ви зможете вручну переіндексувати все, що необхідно. Машинне навчання дозволяє системі самій підбирати варіанти автокорекцій, виділяти коріння і знаходити синоніми, а з вашою допомогою результати будуть ставати ще краще.

Потужна аналітика

Аналітичні інструменти будуть відслідковувати проведення пошуку в реальному часі і підкажуть вам, як ще більше поліпшити досвід користувача. Паралельно, ви можете використовувати вбудовані інструменти візуалізації для проведення власних досліджень. Зберіть в одному місці дані про те хто, звідки, коли і що саме шукає, щоб побачити неочевидні тренди. ШІ движка буде обробляти дані разом з вами і знайде аномалії, на які ви зможете швидко реагувати. 

Стандарт індустрії

ElasticSearch — це те, що вам порадить кожен досвідчений розробник. Особливо, якщо ви плануєте розвивати свій бізнес. Так, для маленьких, наприклад, інтернет-магазинів або освітніх майданчиків, які продають до декількох десятків, максимум сотень продуктів, в покупці підписки на розподілену систему пошуку і аналітики сенсу немає. У таких випадках з роботою впорається вбудований в PostgreSQL FTS. Але, якщо у вас багато позицій з великою кількістю атрибутів, і ще більше клієнтів, з якими потрібно взаємодіяти, то ElasticSearch — вигідна інвестиція. Система надає 14-денний пробний період на свої продукти, щоб ви могли своїми очима побачити різницю і умови підписки для бізнесу будь-якого масштабу.

Висновок

ElasticSearch — дуже потужний пошуковий рушій, інтеграція якого помітно прискорить і поліпшить роботу пошукової системи сайту. Це набір інструментів на основі машинного навчання, який автоматично індексує вміст сайту і все, що з ним відбувається. Крім повнотекстового пошуку для відвідувачів сайту і ваших співробітників, ви так само отримаєте повне розуміння переваг клієнтів. Ви будете знати які саме характеристики їх цікавлять, коли і звідки до вас найчастіше приходять відвідувачі, а також багато іншого. А головне отримаєте можливість дуже просто проводити наскрізну аналітику будь-яких параметрів.

Розробка ECOMMERCE проектів
Розробка ECOMMERCE проектів

9 років у електронній комерції. Ми вирішуємо питання бізнесу за допомогою інструментів консалтингу, мобільної та web розробки, digital маркетингу.

Визначаємо цілі проекту, обираємо інструментарій та збираємо продукт із потужним двигуном. Зростаємо з клієнтами та вдосконалюємо продукти разом.