Київстар Shop

Дизайн Frontend Backend QA Підтримка
Київстар Shop
Як прокачати магазин “Київстару”
Перемога у тендері, оголошеному “Київстаром”, стала для нас знаковою подією. Один із головних мобільних операторів обрав Brander не лише для розробки сайту, а й для створення інтернет-магазину. На нас чекала велика робота, але ми не злякались. Навіть навпаки — команді не терпілося розпочати, відчувалася креативна атмосфера. Кейс був незвичайним, тому ми впевнені, що вам буде цікаво дізнатися про нього.

Підготовка до напливу клієнтів

Не дивно, що компанія рівня “Київстар” очікує від свого інтернет-магазину великих конверсій та елітного статусу. Важливо утримувати сайт на плаву, щоб в умовах великого напливу клієнтів він справився з навантаженнями. Для цього ми покращили пропускну спроможність та налагодили стійкість до відмов. Покупки мають бути комфортними для користувачів, тому ми не забули впровадити платіжні віджети від Привату та Монобанку, а також додали кешбек.

Зручність

Переписали весь попередній код для нових алгоритмів, тому що вони більш user friendly. Не забули виправити всі знайдені баги, що зайняло кілька повних робочих днів, але надало нам простір для подальшої діяльності. Клієнт скаржився на те, що попередній сайт працював повільно. Ми знайшли спосіб це виправити шляхом налаштувань серверної архітектури та блокового кешування. Додали відсутню систему моніторингу товарів та запис логів робочого процесу.

Зроби сам

Покупаючи новий мобільний номер, абонент може додати улюблені поєднання цифр: хоч знаменну дату, хоч послідовність Фібоначчі. Купівля номера тепер сама собою нагадує маленьке свято. Було розширено функціонал VIP-номера, що сприяло розвитку популярності у преміум-сегменті. Багаті та успішні клієнти стали частіше замовляти тарифи та номери “Київстар”.

Регіональний план

Ми розробили особливий модуль, за допомогою якого можна автоматично визначити локацію абонента. Якщо він вже користується послугами “Київстар”, то авторизація й покупки стають простішими. Контент персоналізується та заточується під конкретного клієнта.

Промокоди

Розробили інструмент для генерації промокодів. Адміністратор сайту отримує можливість генерувати численні варіації таких комбінацій, причому вони багаторазові та унікальні. Кожен авторизований користувач може поділитися своїм досвідом взаємодії з “Київстаром”, якщо він захоче розповісти про нещодавно куплений товар.

Віртуальні SIM-карти

“Київстар” використовує та популяризує функціонал eSim, тому ми вирішили приділити цьому більше уваги. Тепер користувач може самостійно дізнатися, чи підтримує його пристрій такий функціонал. У тому ж вікні меню можна придбати віртуальну картку та активувати її за допомогою простого QR-коду. Свій старий телефон зі стартовим пакетом “Київстару” можна обміняти на новий, отримавши при цьому знижку. Розмір знижки залежить від ціни та класу пристрою.

Як вдалося збільшити швидкість сайту?

Це сталося, коли ми розробили конструктор для лендингів та рекламних банерів. З'явилися нові позиції та акції. Для просунутого ранжирування у пошуковій видачі з'явився модуль SEO-автоматизації.

Мобільна версія отримала сторінки AMP. Так називають пришвидшені мобільні сторінки. Також необхідно було зробити повний функціонал для десктопної версії, щоб користувачі з повільним інтернетом отримали доступ без особливих затримок. Клієнт був нам вдячний за це рішення.

Висновки

  • Новий сайт витримував більше навантажень. Він почав підкуповувати не лише своєю швидкодією, а й орієнтиром на користувача. Насамперед магазин повинен подобатися користувачам.
  • Нові модулі відкрили можливість налаштування фільтрів на покупки. Це спростило вибір продукції. Користувач більше не губився в каталозі “Київстар” і почав розуміти все на інтуїтивному рівні.
  • Набір спеціальних технологій дозволив оптимізувати сайт під будь-які потреби та аксесуари. Швидкість завантаження навіть у старих моделях показувала гідні результати. Наша команда визнала, що своєю роботою задоволена.
Технології
Backend
PHP PHP SYMFONY 2/3/4 SYMFONY 2/3/4 VARNISH VARNISH NGINX NGINX
Database
MYSQL MYSQL REDIS REDIS
Libraries
RABBITMQ RABBITMQ
Services
ELASTICSEARCH ELASTICSEARCH
Next
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
5 / 5 (234 голоса)