Київстар Shop

Дизайн Frontend Backend QA Підтримка
Kyivstar Shop
інтернет-магазин для найбільшого мобільного оператора України
У 2016 ми виграли тендер на розробку корпоративного сайту і рітейл напрямку Київстар. За час нашої співпраці ми значно поліпшили існуючий сайт, розробили новий функціонал та модулі.

Гнучкість і комфорт

Основним завданням магазину Київстар, було витримувати великі навантаження. Ми збільшили пропускну здатність сайту та оптимізували його на відмовостійкість. Для комфортних покупок інтегрували платіжні віджети ПриватБанк і Монобанк.

Розробили функціонал вибору номера. Тепер при покупці, користувач може додати у свій номер улюблене число, знаменну дату або навіть зашифрувати слово. Після цього залишається тільки вибрати номер, який сподобався і придбати.

 

Реалізовано функціонал вибору VIP номера Київстар. Дана послуга відмінно підійде для B2C - сегменту. Користувач вибирає "красивий" номер і у дві дії здійснює покупку.

 

Розробили модуль регіональності. Сайт визначає місце розташування користувача за IP чи є користувач абонентом Київстар і видає персоналізований контент під регіон.

Створили функціонал генерації промо-кодів. Київстар має можливість генерувати кілька видів промо-кодів прямо з адмінки: багаторазові та унікальні.

Реалізували функціонал відгуків про товар. Кожен авторизований користувач сайту може залишити свій відгук про товар.
Розробили та впровадили функціонал eSim. Користувач може перевірити свій девайс, на можливість використання eSim. При необхідності придбати віртуальну карту та активувати за допомогою QR-коду.
 

Створили модуль обміну телефону. При покупці техніки або навіть стартового пакету Київстар, користувач може обміняти свій старий телефон і отримати знижку. Потрібно тільки вибрати модель девайсу і його стан.

Розробили конструктор лендінгів та банерів, цим прискорили роботу з сайтом і додавання нових позицій, акцій і т.д.. Додали модуль для SEO автоматизації та ефективного ранжирування в пошуковій видачі.
 

 

Запровадили функціонал кешбеку, при покупці користувач отримує кешбек на свій особистий номер Київстар.

Розробили та оптимізували AMP сторінки.. Оскільки мобільна версія сайту має повний функціонал десктопной версії, у користувачів з повільним інтернетом можуть виникнути проблеми з завантаженням сторінок. AMP технологія, прискорила завантаження в кілька разів.
 

Висновки:

  1. Вдосконалений сайт витримує великі навантаження і є комфортним сервісом для користувачів
  2. Розроблені модулі значно спрощують вибір продукту
  3. Обраний стак технологій дозволяє адаптувати сайт під будь-які девайси, швидкість з'єднання і т.д.

Технології

Frontend

JavaScript

Backend

PHP / Symfony 5 / MySQL / RabbitMQ / Redis / ElasticSearch / Varnish / Nginx

Integration

NDA
Далі
Ми чекаємо на ваш проект