Technologies

SYMFONY 2/3/4

Symfony — php-фреймворк для розробки складних та продуктивних web додатків. Це потужна і функціональна платформа з продуманою архітектурою та докладною документацією. Симфоні створена для довгострокових, трудомістких, нестандартних та масштабних проєктів. З її допомогою створена популярна CMS Drupal та може бути реалізований будь-який ваш проєкт.

Що таке фреймворк

Фреймворк — каркас web-додатку. Платформа для розробки робить написання коду простіше і більш структурованим. У фреймворків є правила оформлення та модулі — бібліотеки та інші інструменти, що полегшують збірку готового проєкту. Від платформи, але не тільки, залежить швидкість розробки, простота спільної роботи декількох фахівців, а також масштабування та модернізація web-додатку. Крім того, фреймворк впливає на те, наскільки швидко та стабільно працюватиме додаток або сайт.

 

Використовувати фреймворк для розробки додатків завжди вигідно для проєктів зі складною бізнес-логікою або масштабних web-додатків, де важлива продуктивність, швидкість роботи, надійність та безпеку. На чистому коді пишуться тільки дуже прості програми або дуже навантажені, які отримують від 10 тисяч звернень в секунду, де потрібна низькорівнева оптимізація. CMS, готову систему управління контентом, вигідно встановлювати, якщо у вас, наприклад, маленький інтернет-магазин або блог. Це буде дешевше і швидше. У всіх інших випадках — першочергове завдання вибрати фреймворк. У кожної мови програмування є кілька фреймворків, а Symfony один зі створених для PHP.

Чому вам варто вибрати Symfony для свого web-додатки
01
01
Максимальна продуктивність

Симфоні називають «академічним» php-фреймворком через місцями складного коду, але саме це, разом зі структурованістю, робить її найпотужнішою та найшвидшою платформою. Незалежно від складності, кількості та нестандартності завдань, гнучка система гарантує швидкість та стабільність роботи. Symfony створена для зростаючих  проєктів, що удосконалюються. З нею у вас буде можливо складний, але лаконічний та структурований web-додаток до загальних модулів, які можна повторно використовувати та комбінувати з новими кастомними, коли треба буде масштабувати сайт.

02
02
Досвідчені розробники

У Симфоні один з найвищих порогів входження. Щоб вивчити всі нюанси платформи та використовувати їх максимально, потрібно багато часу, не менше трьох років, і ще більше практичного досвіду. За розробку проєктів на Symfony беруться тільки ті, хто впевнений у своїх силах. Якщо ви цього не просто запропонують створити додаток на Laravel, як найпоширенішому PHP-фреймворку, або однієї з платформ JavaScript. До речі, це не завжди погано — платформу потрібно вибирати, виходячи із завдань вашого бізнесу.

03
03
Інновації

Основна особливість Symfony — активне використання нестандартних рішень для вдосконалення. У цьому фреймворку для php є багато адаптованих ідей з інших мов, як, наприклад залежність та модульність з Java та їх кількість постійно збільшується. На практиці це означає, що якщо у вас дійсно інноваційна ідея для web-додатку, то найкраще реалізовувати її з використанням Симфоні.

04
04
Швидка розробка і легка підтримка

У Symfony є десятки php-бібліотек, які знаходяться у вільному доступі на сайті та можуть застосовуватися не тільки в рамках фреймворку. Разом з можливістю повторно використовувати модулі, це означає, що ваші розробники не будуть витрачати час на створення загальних функцій, а займуться втіленням нестандартних ідей для web-додатки. У число інструментів з коробки входить панель web-налагодження, сторінки помилок та рішення забезпечують безпеку.

Чому розробники вибирають Symfony
Гнучкість і розширюваність

Symfony — модульний фреймворк. Він складається з безлічі «пакетів», плагінів, з яких збирається додаток. Модулем може бути повне ядро платформи та окремо маленька функція, яка вже входить в нього. Розробники можуть брати від системи тільки те, що потрібно для вашого проєкту, не перевантажуючи його. Модулі дозволяють повністю перебудувати ядро, а настроюються зв'язку між модулями роблять це завдання простим, що не вимагає повної реконфігурації.

Документація

Симфоні — вільне та безкоштовне ПЗ, над поліпшенням якого працює компанія-творець SensioLabs та велике ком'юніті розробників. Програмісти, що зіткнулися з проблемою, завжди зможуть звернутися за допомогою до офіційних представників або спільноті. Зараз над поліпшенням Симфоні працює понад 3000 осіб з усього світу, а в активній частині ком'юніті у 200 разів більше розробників.

Умовні обмеження

Symfony дотримується всіх стандарти PHP, але не обмежується цим. Розробники можуть використовувати тільки частину інструментів фреймворку та безліч сторонніх сумісних програм. Їм не потрібно переписувати працюють рішення, якщо можна їх під'єднати, і звертатися до всієї бібліотеці Симфоні, що помітно економить час витрачається на розробку. До того ж, компоненти Symfony можна використовувати як мікрофреймворк в інших php-проєктах.

Комфорт

У Симфоні є готові рішення для майже всіх другорядних функцій, а ще панель інструментів web-налагодження, сторінки помилок, підтримка середовищ розробки та багато іншого, що спрощує, а значить робить зручніше та прискорює роботу над проєктом. Одна з головних цінностей Symfony — творча свобода. Фреймворк прагне зробити за розробника всю рутинну частину програмування, щоб він міг зосередитися на дійсно важливих завданнях, від яких залежить успіх та прибутковість web-додатку.

Висновок

Symfony — складний, але неймовірно гнучкий та продуктивний фреймворк, з яким можна реалізувати будь-яку незвичайну бізнес-логіку. Якщо у вас є інноваційна ідея та бажання не тільки створити, але також розвивати проєкт, Симфоні створений для вас.

Розробка вебсайтів
Розробка вебсайтів

Бізнес знає свої потреби, а ми — як їх реалізувати.

Створюємо і розробляємо стійкі корпоративні сайти та жваві промо-лендинги. Розробляємо web сервіси. Наші продукти витримують величезне навантаження та надійно слугують клієнтам.