WOG Pride

Дизайн QA iOS розробка Android розробка Підтримка
WOG Pride
WOG Pride — твоя заправка в режимі онлайн
WOG Pride — це не лише найвідоміша мережа заправних комплексів, а й найбільший паливний імпортер в Україні. Коли ми з ними вперше зустрілися у грудні 2018-го, то йшлося лише про перевірку програми на наявність багів. Однак ми вирішили не обмежуватись вузькими рамками. Ми запропонували сміливе оновлення дизайну, зробили його, і тепер вже кілька років займаємося технічною підтримкою додатка, поступово допрацьовуємо і покращуємо програмний код. Пропонуємо розібрати цей захопливий кейс детальніше.

Ми вирішили об'єднатися

Клієнт захотів брати активну участь у розробці, тому взяв на себе відповідальність за все, що пов'язане із постановкою завдань (від встановлення пріоритетів до критеріїв оцінки роботи). Ми ж відповідали за реалізацію: робили додаток зручним для користувачів, підготовленим для апгрейдів і таким, що виділяється на тлі конкурентів.

Результати такого тісного співробітництва з розподілом ролей не змусили на себе чекати. Ми отримували фідбек на кожному етапі робіт, клієнт надавав розгорнутий план подальших дій та описував картину на кілька кроків уперед. Ми були приємно вражені рівнем організації команди WOG.

Персональний помічник водія

Вирішили почати зі спрощення реєстрації, внаслідок чого водії почали отримувати доступ до особистого кабінету вже за хвилину після завантаження програми. В особистому кабінеті надавалися всі необхідні послуги та акції. Завдяки нашому додатку водії отримали дійсно багато свободи:

  • Тепер вони контролюють витрати на паливо та супутні товари.
  • Мають постійний доступ до історії покупок, бонусів та інших приємних фішок від WOG.
  • Можуть залишати чайові, якщо задоволені сервісом.

Оцінивши свою роботу, ми зрозуміли, що такої кількості зручностей недостатньо, і взялися за додаткові покращення:

  • “Гаманець” — сервіс, розроблений для зручності оплати карткою або QR-кодом безпосередньо з програми,
  • "Паливо" — можливість замовити заправку онлайн,
  • "Кава" — можливість замовити улюблений напій водіїв онлайн.

+100 до зручності користувача

Робити покупців задоволеними — це наша особлива навичка. Для цього довелося добре попрацювати над дизайном, розробити пуш-повідомлення та виправити близько десятка найактуальніших проблем. Також для повноцінної роботи програми додали калькулятор витрат на паливо, який дозволяє розрахувати, скільки бензину потрібно для вашого авто. Заради ще більшої зручності запровадили можливість накласти ці дані на передбачуваний шлях.

Level Up з безпеки

Тепер через програму можна купувати страховий поліс, причому зробити це простіше нікуди. Потрібно ввести номер авто та дату закінчення актуального поліса. В результаті ви будете отримувати повідомлення про необхідність продовжити договір, коли це необхідно. На прохання команди WOG ми також додали можливість сплатити штрафи. Якщо водій вчасно не вносить необхідної суми, йому надходить повідомлення.

Висновки

WOG Pride — це проект, де в першу чергу потрібно було мінімізувати взаємодію з касовим апаратом. Сьогодні можливість віддаленого обслуговування переживає пік своєї популярності, тому відповідні сервіси є популярними як ніколи. Програма займає восьмий рядок у розділі "Бізнес" магазину AppStore. 4,8 бала на підставі 36 тисяч голосів — це статистика, яка говорить сама за себе.

Технології
Data Operators
1С: Підприємство 1С: Підприємство
Billing
MASTERPASS MASTERPASS
Maps
Api Google Maps Api Google Maps
Відгуки
  Подивитись відео
Head of Digital WOG
Євген Чорний

"WOG" - перша національна мережа автозаправних комплексів. На ринку вже понад 20 років.

Ми отримали злагоджений процес. Отримали якісний продукт, з яким продовжуємо далі працювати й розвивати. Намагаємося інтегрувати нові ідеї.

Все вирішується швидко та оперативно, не дивлячись на те, що працюємо в різних містах.

5
5 з 5 - "Brander - той механізм, той гвинтик, якого нам не вистачало".
Next
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.8 / 5 (159 голосів)