Technologies

MASTERPASS

Masterpass — електронний гаманець для зручного зберігання банківських карт і оплати ними онлайн. Сервіс розроблений Mastercard — однієї з двох найпопулярніших платіжних систем у світі й доступний в Україні з 2016 року.

 

Оплата на сайті з Masterpass буде для клієнта такою ж зручною, а головне не вимагає зайвих дій, але водночас безпечною, як під час використання ApplePay, Amazon Pay або українського Приват24.

3 причини приєднати оплату Masterpass на свій сайт
01
01
Зручно й універсально

Masterpass — електронний гаманець, який просто створити й легко використовувати будь-якому покупцеві. Усе, що потрібно від користувача — один раз ввести свої реквізити й особисті дані на офіційному сайті сервісу. Кожен наступний раз, коли потрібно буде оплатити щось онлайн або через Tap & Pay, йому буде достатньо пройти базову верифікацію, наприклад, за TouchID, з паролем або кодом зі смс. До гаманцю MasterPass можна приєднати кредитні та дебетові картки, що випущені банками різних країн — не тільки платіжної системи Mastercard, але також Visa, American Express, Discover тощо. Хоча найвигідніше під'єднати саме «рідні» картки, програма лояльності, доступна всім власникам картки від Платинового рівня і вище, нараховує приємні бонуси, стимулюючи робити покупки в інтернеті.

02
02
Безпечно

Masterpass відповідає актуальним міжнародним вимогам до захисту даних. Він не передає вашу особисту і фінансову інформацію й надійно шифрує всі транзакції. Щоб оплата пройшла, потрібно виконати правила 3D-secure — пройти мінімум два з трьох способів перевірки. Використовувати свій, перевірений системою, пристрій і ввести пароль, пін-код або відбиток пальця / FaceID або код, який прийде в смс або банківському додатку. Найпростіше робити покупки зі смартфона або планшета — покупець може навіть не помітити, що система просканувала його обличчя.

03
03
Швидко

Реєстрація в Masterpass і інтеграція сервісу займає мінімум часу. Masterpass можна під'єднати не тільки до сайту, але й до додатка й навіть торгової вітрини, а перед тим, як приймати справжню оплату, спробувати всі функції в пісочниці сервісу. Засоби з картки клієнта зараховуються на ваш рахунок максимум упродовж доби.

Висновок

Masterpass поступово стає найпопулярнішим способом онлайн-оплати в Україні й не тільки. Він не вимагає від користувача кожного разу вводити номер картки, а також на відміну від Apple / Google Pay і, наприклад, Приват24, не прив’язаний до банку й операційної системи смартфона. З цієї ж причини він популярний у Європі й робить комфортними подорожі. Дотримання високих стандартів захисту даних, легка інтеграція й мінімальні тарифи роблять Masterpass практично обов’язковим способом оплати для вашого сайту.

Розробка ECOMMERCE проектів
Розробка ECOMMERCE проектів

9 років у електронній комерції. Ми вирішуємо питання бізнесу за допомогою інструментів консалтингу, мобільної та web розробки, digital маркетингу.

Визначаємо цілі проекту, обираємо інструментарій та збираємо продукт із потужним двигуном. Зростаємо з клієнтами та вдосконалюємо продукти разом.