Technologies

Api Google Maps

Google Maps на сайті — простий спосіб дати вашим клієнтам зрозуміти, де розташований ваш офіс або точки видавання товарів. Мапа переноситься повністю з усією важливою інформацією, зокрема, назвами вулиць та станцій метро. У місці вашого розташування зобразиться звичний значок геолокації й адреса з додатковою інформацією, якщо ви захочете її додати.

Найкраще в Google Maps — вставити мапу на сайт насправді можна за декілька хвилин, а потім кастомізувати, якщо захочеться.

Скільки коштує встановити Google Maps на сайт

Установка Google Maps на сайт — умовно безплатна функція, але з обмеженнями. Вам потрібно буде зареєструватися на Google Maps Platform і отримати API, без введення якого мапа не буде працювати. Ціна використання сервісу $ 7 за кожну 1000 переглядів. Водночас, перший рік ви зможете користуватися нею безкоштовно поки не перевищите ліміт в $ 300, а потім щомісяця отримуватимете за $ 200 на свій рахунок Платформи Гугл Мап. Платити ті самі $ 7 за кожну 1000 переглядів потрібно буде тільки якщо ви перевищите ліміт. Отже, ваші клієнти зможуть безкоштовно для вас взаємодіяти з мапою 28 000 разів на місяць. Ці тарифи діють із 2018 року, але можуть змінитися.

Дві причини додати Google Maps на сайт
01
01
Дійсно проста установка

Google Maps для сайту приєднується за 6 кроків. Спочатку потрібно знайти свою адресу на мапах, потім натиснути на значок «Поділиться» і вибрати опцію «Вбудовування мап». Далі копіюється HTML-код і вставляється на ваш сайт там, де ви хочете бачити мапу. У коді буде місце для розміщення вашого API-ключа, а також рядки для координат, які система може підтягнути сама.

02
02
Кастомізація у фірмовому стилі

Якщо Google Maps підключити на сайт так, як описано вище, ви отримаєте точну копію звичної мапи на своєму сайті. Можна залишити її так, особливо, якщо ваша цільова аудиторія байдужа до креативу та дизайну. Щоби їм було ще зручніше можна встановити масштаб за замовчуванням, можете прибрати зайві елементи управління і прокручування коліщатком миші. Якщо ж вам хочеться зробити Google Maps схожою на свій сайт за дизайном — використовуйте можливості Javascript. Кастомізувати можна маркер, анімувати його, змінювати колір і іконку повністю. Можна додати інформаційне вікно і зробити його таким, як хочеться, а також поміняти всі кольори на мапі й надати їй відмінну від квадратної форму.

Висновок

Вставити Google Maps на сайт — значить поліпшити UX (призначений для користувача досвід) його відвідувачів. Якщо у вас малий бізнес — використання карт буде для вас безплатним, а з достатнім доходом, оплата сервісу не спричине труднощів. Під'єднання займає мінімум часу, а інструменти кастомізації дають змогу зробити мапу зручніше й оригінальніше одночасно.

Розробка ECOMMERCE проектів
Розробка ECOMMERCE проектів

9 років у електронній комерції. Ми вирішуємо питання бізнесу за допомогою інструментів консалтингу, мобільної та web розробки, digital маркетингу.

Визначаємо цілі проекту, обираємо інструментарій та збираємо продукт із потужним двигуном. Зростаємо з клієнтами та вдосконалюємо продукти разом.