Technologies

REQUIREJS

RequireJS — бібліотека JavaScript для завантаження файлів і модулів. Вона сумісна з усіма популярними браузерами — IE, Firefox, Safari, Chrome і Opera, в тому числі і досить старих версій. Крім того, RequireJS можна використовувати в вебдодатках на node.js. Завдання модульного завантажувача скриптів — збільшити швидкість, і поліпшити якість коду.

Технологія REQUIREJS
3 причини чому вашому проєкту потрібен RequireJS
Швидко

Як показує аналітика, середньостатистичний користувач не буде чекати завантаження довше 3-х секунд. Особливо якщо промальовується не перша сторінка. RequireJS один з інструментів для прискорення завантаження сторінок. Завдяки йому JavaScript підтягується в фоновому режимі, асинхронно.

Чисто

Якби кожен файл з кодом javascript з яких складається ваш сайт або вебдодаток, завантажувався послідовно, це б зайняло неймовірно багато часу. У тому числі тому, що чіткі залежності між файлами змусили б браузер обробляти їх в чіткому порядку. Навіть якщо не брати до уваги швидкість, таке рішення дуже складно реалізувати і підтримувати його стабільність. RequireJS дозволяє реалізувати асинхронне завантаження, без втрат відгуку сторінок, а також керувати залежностями. Писати і підтримувати модульний код набагато простіше. Він буде чистіше і зрозуміліше, а головне краще працювати.

Зв'язано

RequireJS потрібен для поділу коду javascript на файли і модулі, а також управління залежностями між ними. Додатковий етап завантаження скрипту дозволяє завантажувати сторінки не тільки швидше, але і якісніше, більш контрольовано. Наприклад, першими будуть підтягуватися найважливіші елементи.

Висновок

RequireJS — це обов'язкова front-end бібліотека для будь-якого досить масштабного проєкту. Його завдання зробити легше і простіше завантаження інших файлів і модулів JavaScript. Використання RequireJS зробить код більш читабельним і структурованим, а головне — прискорить завантаження навіть важких сторінок. Хоча у цієї бібліотеки є аналоги і отримати той же результат можна запрограмувати потрібні залежності вручну, RequireJS все одно залишається найпопулярнішим рішенням, що дозволяє швидко отримати максимально якісний результат.

Розробка вебсайтів
Розробка вебсайтів

Бізнес знає свої потреби, а ми — як їх реалізувати.

Створюємо і розробляємо стійкі корпоративні сайти та жваві промо-лендинги. Розробляємо web сервіси. Наші продукти витримують величезне навантаження та надійно слугують клієнтам.