Мобільний сайт – маст хев нової ери

Створення мобільної версії сайту — це необхідне рішення для бізнесу в наш час, коли значна частина аудиторії "серфить" по інтернету через смартфони та планшети. Спочатку сайт розробляють під стандартні розміри екрану, властиві ноутбукам і ПК, а потім створюють адаптивну версію. Для цього застосовують мобільний або адаптивну верстку сайту. Адаптивна верстка складніше та вимагає великих витрат. Адаптація сайту під мобільні телефони дешевше, але не дає такої багатофункціональності. 

Кому потрібна розробка мобільних версій сайту?

Пройшли часи, коли люди поверталися додому, сідали за ПК і тільки після цього "серф" інтернет сторінки в пошуках потрібної інформації або якихось товарів, послуг. Зараз доступ до інтернету є цілодобово, та різноманітність гаджетів вражає: смартфони, планшети, нетбуки, ноутбуки, ПК з невеликими або величезними моніторами. 

Створення мобільної версії сайту: способи та етапи

Вибираємо спосіб і платформу для створення мобільного сайту

Розробка мобільної версії сайту — це технічна задача, та в ній немає величезної кількості етапів. Однак, перш за все ми вибираємо спосіб, який краще застосовувати для найбільш ефективного досягнення ваших цілей. У цьому допоможуть наш багаторічний досвід і ваше розуміння власної бізнес-ніші. Є три способи створити мобільну версію сайту:

 1. Розробка мобільного додаток на одну або кілька популярних OC. Це можуть бути iOS, Android або Windows Phone. Розробка програми — відмінний спосіб створити динамічний, зручний для користувача інтернет-ресурс.
 2. Створення окремого мобільного сайту. Недорогий спосіб, в якому оформлення вашого початкового сайту береться за основу. Ми створюємо його окрему версію, яка підходить для користувачів смартфонів та айфонів. Після запуску мобільного сайту всі користувачі, які заходять на нього з гаджета, перенаправляються саме на мобільну версію та відчувають себе комфортно в пошуку товарів, послуг або інформації.
 3. Адаптивна верстка. Ми пропишемо .css і .html коди, які зроблять оформлення сайту гнучким: з якого б дисплея не переглядали ваш сайт, він збереже структуру та буде виглядати красиво.

Створення окремого мобільного сайту

Наші подальші дії залежать від того, який варіант після спільних консультацій ми виберемо. Якщо треба створити окремий мобільний сайт, то ми пропишемо чистий код і зробимо його зручним для користувача. Частково змінимо дизайн: місце розташування інформаційних та інтерактивних блоків, "юзабіліті" фішки. Коли код готовий, всі документи завантажуються на сервер. Після цього всі відвідувачі сайту, які зайшли на нього зі смартфона або айфона, будуть автоматично перенаправлятися на мобільну версію.

Розробка програми

Створення мобільної версії сайту у вигляді додатку — це більш трудомісткий процес, але він дає чимало можливостей. Особливо цей варіант доречний, якщо ви хочете активізувати роботу з постійними клієнтами: вони зможуть просто завантажити додаток і відкривати його одним кліком. Це зручно, спрощує життя клієнтам і в найближчій перспективі підвищує вашу прибуток.

Адаптивна верстка

Сучасний метод адаптації сайту під мобільні телефони. Ми пропишемо .css і .html код, який зробить сайт універсальним. Якими б не були розмір дисплея або вікна браузера, оформлення сторінок збереже логічність, зв'язність та естетизм. Додаткова перевага адаптивної верстки — вона розрахована не лише на мобільні телефони. Ми адаптуємо сайт під всілякі формати та гаджети:

 • андроїд-смартфони та айфони;
 • планшети;
 • нетбуки та ноутбуки;
 • персональні комп'ютери з великим або компактним монітором.

Вибираючи адаптивну верстку, ви охоплюєте потреби всієї цільової аудиторії, незалежно від гаджетів, які вони використовують. Це істотно підвищить їх лояльність, і збільшить ймовірність повторного звернення.

Тестування

Який би спосіб розробки мобільної версії сайту ми не вибрали, підсумковий результат треба протестувати. Перед запуском сайту ми перевіряємо його на адаптивність, наявність "багів". Ми запишемо всі можливі несправності, та комплексно усунемо їх. Коли проблем не залишиться, ми завантажимо документи з кодом на сервер і запустимо сайт в роботу. 

З нами ви отримуєте більше

Лояльність аудиторії

Створення мобільної версії для сайту — це не просто копіювання того, що вже є. Це творча робота, націлена на комфорт ваших потенційних і постійних клієнтів. Ми зробимо мобільну версію, яка підвищить лояльність аудиторії: відвідувачі захочуть подовше затриматися на сайті, почитавши всі статті або переглянувши всі наявні в каталозі товари. У майбутньому, коли у них сформується потреба, вони будуть шукати відповідний товар саме у вас.

Охоплення ЦА

Ваша цільова аудиторія сегментируется за різними критеріями, та гаджети, якими вони користуються — один з них. Якщо створити мобільну версію сайту, то охоплення істотно зросте: користуватися сайтом стане зручно всім, і ліди не закриватимуть його відразу через інформаційні блоки, що сповзають у бік.

Комплексне просування

Ми — команда повного циклу, та готові взяти на себе маркетингове просування вашого бізнесу під ключ. Створення мобільної версії сайту — це лише одне з багатьох рішень. Ми пропонуємо послуги маркетингового дослідження ринку, розробки стратегії, сео-просування, створення мобільних додатків, настройки контекстної реклами та т.і. Комплексна робота над рекламою принесе швидкий і довгостроковий ефект для вашого бізнесу.

Стратегія розвитку та просування сайту

Наша робота над створенням і просуванням сайту — це послідовна, системна діяльність. Ми врахуємо всі ваші побажання та застосуємо свій багаторічний досвід, щоб досягти кожну поставлену бізнес-мету. Для цього буде розроблено стратегію розвитку та просування сайту, складений алгоритм дій. Виходячи з ваших бюджетних можливостей, ми задіємо ті чи інші інструменти, результат яких: зростання продажів, показники конверсії, залучення лидов і їх "тривалість життя". Все це ви отримуєте разом, звернувшись до нас за послугою просування бізнесу онлайн під ключ.

Зростання продажів

Підсумкова мета підприємця — зростання продажів. Для нас створення мобільної версії сайту — це не просте додаткова перевага для бізнеса. Кожен наш крок стане потужним двигуном для розвитку бізнесу, призведе до зростання продажів. Одного мобільного сайту недостатньо, тому ми пропонуємо також інші послуги: seo-просування, контекстна та таргетована реклама, SMM, маркетингові аудити, e-mail маркетинг і т.і.

Часті питання

Скільки коштує розробка мобільної версії сайту?

Вартість розробки мобільної версії сайту залежить від способу, який ви виберете. Чи вплине на неї також складність поставлених завдань. На першому етапі, коли ми з вами обираємо метод для створення мобільної версії сайту, буде обговорена ціна кожного варіанта. Ви зможете вибрати найбільш бюджетне рішення, не втративши в ефективності.

Чи створюємо ми дизайн мобільної версії сайту?

Через розміру дисплея дизайн мобільного сайту буде відрізнятися від основної версії. Потрібно поміняти розташування інформаційних блоків, зробити перестановки в структурі сайту: велика частина дизайнерських рішень зберігається. Ми повністю продумаємо оформлення мобільної версії, щоб дизайн залишив прекрасне післясмак і у користувачів ПК, і у власників мобільних гаджетів.

Чи можу я брати участь в створенні сайту для мобільних пристроїв?

Ми завжди на зв'язку та щомісяця надаємо звіт про виконану роботу. Якщо у вас з'являться якісь ідеї, побажання або питання, то в будь-який момент зв'язуйтеся з PM, якого виділяють спеціально під ваш проект. Можете зателефонувати йому або написати повідомлення в месенджерах.

Як довго окупається розробка мобільного сайту?

Розробка мобільної версії сайту починає окупатися відразу після запуску. До створення мобільної версії близько 40% залишали ваш інтернет-ресурс ще до здійснення цільового дії, тому що зі смартфонів він працював некоректно. Після запуску лояльність аудиторії різко зросте, як і показники конверсії. Правда, для успіху не вистачить виключно мобільної версії: опрацьовані повинні бути як унікальна комерційна пропозицію, так і механізми залучення лідов. Ми — команда повного циклу, тому допоможемо вам в маркетинговому просуванні "від А до Я".

Як перевести сайт на мобільну версію?

Мобільний сайт рідко роблять з нуля — як правило, вже є стандартна версія інтернет-ресурсу. Ми створюємо мобільні версії всіма можливими способами: розробкою мобільного застосування на iOS, Android, Windows Phone; адаптивної версткою, створенням окремого сайту під мобільні пристрої. Будь-який з цих методів допоможе якісно перевести сайт на мобільну версію.

Мобільний сайт та адаптивна верстка: в чому відмінність?

Адаптивна верстка — це один із способів створити сайт під мобільні пристрої. При цьому можливості адаптивної верстки набагато ширше: оформлення інтернет-ресурсу буде підлаштовуватися під дисплеї різного розміру. Якщо мобільний додаток на OC та окремий мобільний сайт допоможуть виключно в роботі з клієнтами, які користуються смартфонами, то третій спосіб універсальний. Сайт буде підлаштовуватися як під смартфон або айфон, так і під персональні комп'ютери з величезним монітором. Яким би гаджетом ні користувався лід, йому буде зручно та приємно працювати з сайтом: це важливий фактор, якщо ви хочете стимулювати лідов дійти до цільового дії.

Створення мобільних сайтів

Відсоток користувачів, які серфлять інтернет виключно з мобільного телефону, зростає з кожним днем ​​і зараз займає приблизно третину ринку. Якщо раніше здавалося, що витіснити лептопи неможливо, то зараз ця перспектива дедалі ближче. У таких умовах наявність у бізнесу мобільного сайту стає необхідністю. Розберемося в особливостях, кому це потрібно, і чому слід працювати саме з Brander.

Кому і навіщо?
Якщо ми відповімо «всім!», чи стане вам зрозуміло, що настав час вже й самим замислитися про мобільну версію сайту? Зараз покупці заходять на ваш сайт із мобільного, а він завантажується вічність, у нього незручний розмір елементів та відсутність купи функцій, які вже звичні мобільним користувачам. А все тому, що ви досі не зробили собі апдейт.

Особливо потрібно задуматися про мобільний сайт:
Засобам масової інформації
Медіапорталам
Маркетплейсам
Продавцям послуг
Сайтам онлайн-дистрибуції
B2B/B2C
Кейси
Як це робиться?
Дизайнер вивчить повну версію сайту
Робити він це буде разом із програмістом. Команді важливо зрозуміти, як складно перенести ключові елементи на мобільний формат. Після цього стане простіше скласти технічне завдання.
Етап програмування
Верстка мобільної версії дуже відрізняється залежно від проекту. Іноді ми встигаємо за п'ять днів, але в інших випадках нам потрібно два тижні. Ми скажемо точніше у ТЗ.
Копірайтер наповнить контентом
Для початку він перелопатить весь зміст вашого сайту і запропонує, що зможе краще та ефективніше адаптувати. Після цього йому знадобиться кілька днів на процес.
Дивимось на результати
Перші дні команда спостерігає за тим, як працює мобільна версія, і доносить до вас результати. У цей момент можуть випливти незначні баги, але не переживайте – ми все оперативно поправимо.
Perfect
Про важливість мобільного сайту
Потрібність

Раніше ми говорили, як багато користувачів воліє мобільні пристрої лептопам. Майже 15% українців відмовилися від комп'ютерів та ноутбуків, перейшовши на мобільні та планшети.

З мобільного більше купують

Дослідження, проведене компанією Gemius показало, що користувачі мобільних швидше приймають рішення та погоджуються купувати. Для цього їм потрібна оптимізована версія сайту, заточена під їхні потреби.

Спрощення навігації

Клієнт, про якого дбають, купить обов'язково. Турбуйтесь про нього. Мобільна версія сайту – це та сама турбота. Простому покупцю буде простіше розібратися в технологіях ресурсу, тому гроші ви отримаєте швидше.

Масштабування

Нікому не подобається відкривати на телефоні сайт, який заточений під формат екрана ноутбука або, не дай боже, телевізора. На мобільному неможливо переглядати це і тим більше використовувати функції.

From my heart
Про переваги
01
Охоплення

Ваша продукція опиниться на екранах більшої частини світу, якщо сайт працює на всіх пристроях. Не відмовляйте собі у такій солідній перевазі.

02
Пошук використовують частіше

Через те, що в мобільній версії ця кнопка першою привертає увагу, виходить підштовхнути користувача не тільки до вивчення цікавих для нього пропозицій, але і до пошуку нових.

03
Стислість – сестра таланту

На головну сторінку з меню можна винести 5-6 ключових пунктів, інші прибрати в спойлер. Дуже зручно у випадку маленьких екранів.

04
Деталі – на повну версію

Весь контент із повної версії можна не дублювати на мобільну, щоб не обтяжувати її. Натомість у контекстному меню ми розмістимо клікабельну іконку, яка переводить покупця на повний формат вашого веб-ресурса.

05
Спостерігайте за своєю аудиторією

Вивчайте, як поводяться мобільні користувачі. На що частіше натискають, який товар переглядають, як довго залишаються на сайті. Дізнавайтеся все це раз на тиждень, місяць чи півроку.

This is such a turn

Наші принципи

В момент ухвалення рішення пам'ятайте:

 • Brander цінує ваш час та гроші. Ми не будемо витрачати їх на дрібниці, якщо цього не вимагає справа; 
 • Brander націлений на довгострокові відносини, тому кожен клієнт для нас – партнер та колега;
 • Brander враховує ваші забаганки та любить, коли бажання збуваються;
 • Brander за послідовність, мінімальний стрес та порозуміння. У цій атмосфері ми працюємо найкраще!
Need!
Довірте нам адаптацію сайту!
Ми робимо красиво!
Дизайнерська команда не дарма їсть свій хліб. Переконайтеся у цьому самі. Ознайомтеся з проектами, якими ми пишаємося, на нашому сайті. Можете попросити у менеджера ще більше прикладів, і він вам не відмовить.
Ми робимо доступно!
Не пригадуємо випадків, коли ми висували клієнту необґрунтовану ціну. Все чітко розраховується у технічному завданні та надається з поясненнями. Якщо ціна здасться вам несправедливою, ми готові обґрунтувати її.
Ми робимо оперативно!
Команда велика, тому вільні руки для роботи завжди можна знайти. Якщо проект є терміновим, ми готові залучити додаткових людей з інших проектів.
Ми робимо надійно!
Brander працює повним циклом, тому компанія зацікавлена, щоб кожен клієнт хотів отримати якнайбільше наших послуг. Якщо ми робимо мобільну версію сайту, то проведемо тестування, спостереження після релізу та будь-який можливий багфікс.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Ні. Контент, який вже є, повністю адаптується до мобільної та десктопної версії.
Ні. Набагато дорожче буде витрачати тисячі доларів на маркетинг, зливаючи все безрезультатно.
Якщо робота не займала багато часу, то вистачає кілька днів. В інших випадках потрібно від тижня до двох. У таких випадках верстка вимагає залучення різних технологій, складних графічних елементів тощо.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
5 / 5 (412 голосів)