Розробка сайту на Angular

Сайти на Angular — web-проекти, розроблені на фреймворку Angular. Це відкрита платформа з компонентами, яка дозволяє грамотно і якісно створити веб-додаток або сайт в стислі терміни. У ангуляр тільки один недолік — складний код, але наші програмісти працюють з фреймворком з моменту його випуску, тому розробка сайтів на Angular нам по зубам. 

Для кого підходить розробка сайту на Angular

Сайти на Angular — найкраща ідея, якщо потрібні клієнтоорієнтовані веб-додатки з розширеним функціоналом. Якщо сумнівалися чи підходить під вашу ідею Angular, приклади сайтів найбільших корпорацій можуть стати аргументом. За допомогою цієї платформи були створені Bosch, Youtube, The Weather Channel, Upwork, Telegram. Сайти на Angular будуть актуальні, якщо завдання полягає розробити сервіс:

 • E-commerce;
 • Marketplace;
 • B2B рішення;
 • ЗМІ;
 • Соціальна мережа;
 • Медійний проект.

Як відбувається розробка сайту на Angular

Аналіз

Який би фреймворк ми не використовували, починати треба з аналізу — це запорука створення добре структурованого сайту на ангуляр, який вирішить ваші бізнес-завдання. Ми вивчимо особливості ніші: визначимо, які "козирі" є в руках у ваших конкурентів, і виявимо їх слабкі місця. Якщо вам подобаються деякі Angular приклади сайтів, покажіть нам їх і ми будемо знати, чим надихатися. Разом з вами розробимо функціональне ТЗ, яке стане реалізацією проекту. 

Розробка ТЗ

Ваша ідея і наш аналіз — це готова структура майбутнього проекту і почергові дії, які приведуть до нашої з вами спільної мети. Однак, щоб втілити все це в життя, кожен крок докладно і чітко прописують в технічному завданні. Ми разом з вами створимо докладне ТЗ для команди, щоб здійснити задумане в його найкращій формі.

Проектування

Сайт на ангуляр створюється для вас і ваших клієнтів. Проектування продукту, який буде зручним для адміністратора і користувача, наша первинна задача. Наші фахівці проаналізують цільову аудиторію, пропишуть типове поведінка, розроблять кращі сценарії. UX-дизайнер створить найпростіший і зручний шлях клієнта до цільової дії. Потім намалюємо макет, щоб його відразу ж протестувати. Після затвердження з вами приступаємо до його реалізації.

Дизайн і контент

Робочий прототип на цьому етапі отримує візуальне оформлення. Розробка сайту на Angular передбачає наявність шаблонів, щоб висловити стиль і бренд. При цьому, наші дизайнери можуть створити унікальний стиль на основі вашого логотипу або придумати авторську концепцію. На цьому етапі промальовується вся канва: від кнопок до анімації. За погодженням з клієнтом можемо зробити круті фото і відео, написати смачний контент.

Розробка Backend і Frontend проекту

Сайти на Angular — це, найчастіше, веб-проекти побудовані за технологією RIA, тому працюють швидше і більш зручні для Ваших клієнтів. Використання шаблонів і компонентів дозволяє прискорити розробку. Головним орієнтиром під час розробки буде Frontend, який комунікує з веб-сервісами за протоколом https. Таким чином виходить Frontend і Backend проекту.

QA - тестування

Перед запуском продукту, сервіс обов'язково тестуються. Ми відповідально підходимо до завдання, тому перевіряємо і фіксуємо кожен, навіть невеликий, баг. Також перевіряємо адаптивність ресурсу під мобільні пристрої різних дозволів. На чому б не відкривала ЦА ваш сайт на ангуляр, її користувальницький досвід буде комфортним.

Запуск і просування

Розробка сайтів на Angular — тільки початок вашого шляху в цифровому просторі. Для кращої роботи деякі проекти вимагають постійного оновлення, тому ми готові надавати технічну підтримку далі. Наша команда маркетологів приєднається на будь-якому етапі проекту, щоб digital-світ був готовий зустрічати ваш продукт. 

З нами клієнти отримують більше

Інтерактивний веб-проект

Фреймворк Angular залишається найкращим рішенням, якщо необхідно інтерактивний додаток, який буде адекватно функціонувати на будь-якому пристрої. Якщо завдання створити landing page, розробка сайту на ангуляр швидко її вирішить.

Аудиторія

Грамотно розроблений додаток стане для вашого бізнесу новим каналом комунікації. Власний сайт підвищить лояльність клієнтів і довіру партнерів. Продуманий дизайн і приємне оформлення інтерфейсу швидше призведе вашого потенційного клієнта до цільової дії. 

Публікація і підтримка

Самостійно опублікуємо веб-проект або дамо практичні рекомендації. Найчастіше ми продовжуємо вести додаток у форматі технічної підтримки та готові виділити команду для кастомними продукту. Також ми допомагаємо вдосконалювати продукт: продумуємо оновлення та покращення.

Сила маркетингу

Наша команда маркетологів може приступити до просування сайту на Angular в будь-який момент. Маркетологи створять дієву стратегію для максимальної конверсії ЦА, і ефективної комунікації з уже залученими клієнтами. Якщо зробити це під час розробки, ринок уже чекатиме ваш веб-сервіс: аудиторія буде підготовлена, а потенційні клієнти будуть готові купувати.

Часті питання

Які переваги в створенні сайту на Angular?

Фреймворк Angular був випущений у 2010 році командою з Google, що означає підтримку найбільшої пошукової системи. Крім цього, у сайтів на ангуляр є ряд інших плюсів:

 1. Фреймворк має надійну підтримку. Крім глобальної корпорації Google, є велика кількість інструментів, які вже оптимізовані під платформу або знаходяться на стадії оптимізації, що спрощує процес розробки.
 2. Фреймворк знають розробники. Коли це знайома платформа, створення сайту відбувається швидше, що відіб'ється на всій вартості продукту.
 3. Надійність фреймворку. Команда з Google наслідує традиції своєї корпорації, тому прагне до плавного і рівномірного розвитку платформи. Тут не буває не працюють інструментів. Перш ніж запустити нову версію, вона тестується на сотні інших проектах.
 4. Angular — розумний. Фреймворк автоматично налаштовує параметри, за замовчуванням для стандартних інструментів, наприклад, вибір мови. Це покращує оперативність написання коду.

Чи багато часу займає розробка сайту на Angular?

На фреймворку часто пишуть додаток з багатим для користувача інтерфейсом (RIA). Це швидше, однак на час створення web-ресурсу впливає також специфіка теми, складність логіки, унікальність дизайну та інші нюанси. Оцінити терміни проекту можливо тільки при наявності ТЗ із зазначенням функціоналу. Якщо у вас є ідея веб-проекту, залиште замовлення нашому менеджеру і ми з вами зв'яжемося.

Скільки коштує розробка сайту на Angular?

Оскільки сайт на ангуляр створюється на основі складного і потужного фреймворку, витрати буде менше, ніж на самописний додаток. Однак, сказати точну вартість без чіткого ТЗ складно. Залиште заявку і ми зробимо оцінку.

Чи можу я стежити за процесом?

Для кожного проекту ми виділяємо команду фахівців, яка працює за системою Scrum. Кожен етап завершується звітом перед клієнтом і узгодженням наступних дій. У будь-який момент ви можете уточнити робочі нюанси у менеджера вашого проекту.

Розробка сайтів на Angular

Легкість має бути у всьому, починаючи від спілкування з клієнтом і до написання повністю інтерактивних веб-додатків. З останнім чудово справляється платформа Angular. Коли ви вибираєте її, вам дістається фрейм TypeScript. Це той же JavaScript, але адаптований тільки під Microsoft. Лендінг, можливість розширення функціонала додатків, оптимізація розробки – все це надає Angular. Є щось інше? Наша відповідь – так, звісно.

Час захотіти Angular
Припустимо, вам потрібен багатосторінковий сайт. Завдання складне, залучена маса одночасних процесів. Досвідчений кодер запропонує Angular як спосіб розв'язання задачі. Він знає, що фрейми на базі JavaScript – це можливість постійно змінювати дані, розширювати їх або стискати. Особливо приємно мати доступ до бази бібліотеки React – паличці-виручалочці, яка постійно застосовується у мобільній розробці для iOS та Android.

Angular вибирають:
Просунуті соціальні мережі;
Медіа різного профілю;
Засоби масової інформації;
E-commerce;
Торговельні майданчики.
Кейси
Етапи розробки
Сім разів відміряй…
Початок роботи з фреймворком – це детальна аналітика. Ми хочемо, щоб все працювало як годинник, і ви, мабуть, також. Дайте нам трохи часу на старті, й потім це окупиться багаторазово. Ми запитаємо: у яку нішу бізнесу ви націлені, хто ваші конкуренти та чому ви досі їх не випередили.
…один раз відріж
Ви приносите ідею, а ми, спираючись на аналіз, розуміємо як її втілити. Brander любить послідовність та привчає до неї своїх клієнтів. Ми складаємо детальне технічне завдання, або просто ТЗ. У ньому розписані завдання для команди та час, що виділяється для роботи. Ви будете знати весь план, жодних секретів між партнерами не буде.
Проект Ангуляр!
Ми використовуємо механіки та технології, притаманні рекламному бізнесу: детально аналізуємо аудиторію, прописуємо варіанти типової поведінки. Це дозволяє розрахувати, «зайде» сайт чи ні. Ви будете знати, чого чекати й коли. Почнемо зі знайомства з UX-дизайнером та створеним ним концептом.
Про дизайн та контент
Клієнт повинен знати, в якому напрямі розвиватиметься візуальне оформлення. Ви можете вибирати зразки з величезної бібліотеки, а наші дизайнери підкажуть, якщо побачать найкраще рішення. Бажаєте бути унікальним? Не проблема! Передайте нам вихідники вашого логотипа, і ми розробимо стиль, ґрунтуючись саме на ньому. Створення авторських концепцій нас не лякає, а лише додає азарту!
Фронт і бек
Сайти на Angular – це проекти, побудовані навколо технології RIA. Вона забезпечує швидкість роботи та зручність для всіх тих, хто буде взаємодіяти з вашим ресурсом. У випадку з цим фреймом, фронтенд – ключове завдання. Від того, наскільки якісно його буде прописано, залежатиме якість взаємодії з веб-сервісами через всю мережу.
Тестувати до межі
Ми не передамо вам жодного продукту, доки він не буде протестований з усіх боків. Своєчасно виявлений мінус дозволить уникнути великої проблеми у майбутньому, тому ми не шкодуємо сил на виявлення будь-яких нерівностей. Нас також цікавить, наскільки швидко ресурс адаптується під мобільні девайси й до моніторів різної величини.
На старт, увага, go!
Деяким проектам однієї розробки недостатньо, тому ми готові допомогти в просуванні нового сайту, використовуючи всі наявні у нас ресурси. Технічно проекти бувають дуже складними та потребують підтримки, але ми готові до цього. Якщо необхідно, до проекту приєднаються наші маркетологи та зроблять все необхідне, щоб ваш проект у цифровому просторі прийняли та полюбили.
Eeeee
Суцільні переваги
01
Просте керування

Не варто недооцінювати легкість управління величезними масивами даних. Всі ми – зайняті люди, через що віддаємо перевагу простим рішенням. Angular, завдяки інтеграції з JavaScript, надає цю саму простоту, не вимагаючи нічого натомість.

02
Легкий та швидкий

Тільки уявіть, що сайт буде швидким і не глючним, інтерфейси розвинутими, а ми зможемо легко адаптувати їх під будь-які ваші потреби! Всі люди, хоч би якими прискіпливими вони були, хочуть багатосторінковий або односторінковий сайт. У Angular закладено функціонал, який дозволяє творити чудеса і в першому, і в другому випадках.

03
Завжди у кращому вигляді

Angular пройшов через сім великих оновлень. Про що це має говорити звичайному користувачеві? Про те, що обраний ним фреймворк завжди надає найсвіжіший функціонал для бізнесу.

04
Екосистема

Суспільство було придумано не просто так. Усі хочуть ділитися один з одним розробками та досягненнями для більшої швидкості прогресу. На щастя, Angular розділяють подібні цінності та активно підтримують сформовану спільноту розробників імені себе. Постійно з'являються нові інструменти та розробки. Не варто дивуватися, що Angular тримається в топі фреймів з найчутливішим ком'юніті.

05
Поділ

Model-View-ViewModel для непідготовленої людини звучить як тарабарщина англійською. Насправді це критично важлива в процесі розробки функція, якою володіє Angular. Вона надає розробнику можливість створювати модель та перфоманс окремо один від одного. Виглядає так: розробник налагоджує параметри функціонала даних, а дизайнер підганяє інтерфейс. Роблять вони це одночасно, зберігаючи години, і тішать вас своєю продуктивністю.

06
Зірки

YouTube та Telegram розроблялися на Angular. Зайдіть у свій телефон та подивіться, наскільки добре працюють ці ресурси. А тепер запам'ятайте – з нашою допомогою ваш ресурс функціонуватиме ще краще.

Game

Наші принципи

В момент ухвалення рішення пам'ятайте:

 • Brander цінує ваш час та гроші. Ми не будемо витрачати їх на дрібниці, якщо цього не вимагає справа; 
 • Brander націлений на довгострокові відносини, тому кожен клієнт для нас – партнер та колега;
 • Brander враховує ваші забаганки та любить, коли бажання збуваються;
 • Brander за послідовність, мінімальний стрес та порозуміння. У цій атмосфері ми працюємо найкраще!
Dance
Brander дарує чилл
Розв’язуємо проблеми
Яким би не був клієнт, він завжди хоче одного – окупного ресурсу, а ще краще – прибуткового. Подивіться наше портфоліо: понад 10 років досвіду та понад 1000 успішних проектів у digital, e-commerce, web та мобільних додатках. Ми впевнені, що ваш суперпроект поповнить наш чек-лист.
Розслабтеся та довіртеся команді
Багато клієнтів не хочуть ділитися своїми сміливими ідеями. Вони бояться, що їхнє втілення стане надто великою морокою, і тому здаються, навіть не розпочавши. Ми всіма силами боремося з подібним і вселяємо впевненість у клієнта. Як у нас це виходить? Ми не обіцяємо, а просто робимо те, що здавалося вам надто сміливим задумом.
Розмір не важливий
Ми однаково добре справляємося з роботою над невеликим стартапом та великою компанією. В наш час робота сильно змінилася і перейшла в онлайн, але головне змінити не вдалося – це якість послуг, що надаються нами.
Ми вас не забудемо
Звичайно, клієнтам хочеться бути впевненими, що їх будуть підтримувати до останнього і з радістю відповідатимуть на їхні прохання у будь-який час доби. Кожен може випадково "наклацати щось не те". Ми орієнтовані на клієнта та готові доводити вам це з першої ж зустрічі.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Ціну обговорюємо індивідуально. На неї впливає дуже багато факторів: який функціонал хочете, скільки інтеграцій, анімацій, змін екранів, чи буде серверу важко. Коли все буде враховано, ви дізнаєтесь про заповітну цифру. Обіцяємо не кусатися.
Ми дізнаємося, чого ви хочете: лендинг, сайт-візитку, блог або портал. Процес створення трудомісткий, але ми вміємо оптимізувати працю, тому терміни можуть відрізнятися. Підхід, як і у випадку з ціною, індивідуальний, але в середньому робота може тривати від 10 до 60 днів.
Ви хочете інтерактивну програму, яка показує спритний перфоманс на будь-якому пристрої? Тоді Angular точно для вас. Подивіться на тих, хто вже вибрав цей фрейм, адже там суцільні історії успіху: від YouTube до Telegram та Upwork.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
5 / 5 (531 голос)