Розробка сайтів на Angular

Сайти на Angular — web-проекти, розроблені на фреймворку Angular. Це відкрита платформа з компонентами, яка дозволяє грамотно і якісно створити веб-додаток або сайт в стислі терміни. У ангуляр тільки один недолік — складний код, але наші програмісти працюють з фреймворком з моменту його випуску, тому розробка сайтів на Angular нам по зубам.
Для кого підходить розробка сайту на Angular
Сайти на Angular — найкраща ідея, якщо потрібні клієнтоорієнтовані веб-додатки з розширеним функціоналом. Якщо сумнівалися чи підходить під вашу ідею Angular, приклади сайтів найбільших корпорацій можуть стати аргументом. За допомогою цієї платформи були створені Bosch, Youtube, The Weather Channel, Upwork, Telegram. Сайти на Angular будуть актуальні, якщо завдання полягає розробити сервіс:
E-commerce;
Marketplace;
B2B рішення;
ЗМІ;
Соціальна мережа;
Медійний проект.
Кейси
Як відбувається розробка сайту на Angular
Аналіз

Який би фреймворк ми не використовували, починати треба з аналізу — це запорука створення добре структурованого сайту на ангуляр, який вирішить ваші бізнес-завдання. Ми вивчимо особливості ніші: визначимо, які "козирі" є в руках у ваших конкурентів, і виявимо їх слабкі місця. Якщо вам подобаються деякі Angular приклади сайтів, покажіть нам їх і ми будемо знати, чим надихатися. Разом з вами розробимо функціональне ТЗ, яке стане реалізацією проекту.

Розробка ТЗ

Ваша ідея і наш аналіз — це готова структура майбутнього проекту і почергові дії, які приведуть до нашої з вами спільної мети. Однак, щоб втілити все це в життя, кожен крок докладно і чітко прописують в технічному завданні. Ми разом з вами створимо докладне ТЗ для команди, щоб здійснити задумане в його найкращій формі.

Проектування

Сайт на ангуляр створюється для вас і ваших клієнтів. Проектування продукту, який буде зручним для адміністратора і користувача, наша первинна задача. Наші фахівці проаналізують цільову аудиторію, пропишуть типове поведінка, розроблять кращі сценарії. UX-дизайнер створить найпростіший і зручний шлях клієнта до цільової дії. Потім намалюємо макет, щоб його відразу ж протестувати. Після затвердження з вами приступаємо до його реалізації.

Дизайн і контент

Робочий прототип на цьому етапі отримує візуальне оформлення. Розробка сайту на Angular передбачає наявність шаблонів, щоб висловити стиль і бренд. При цьому, наші дизайнери можуть створити унікальний стиль на основі вашого логотипу або придумати авторську концепцію. На цьому етапі промальовується вся канва: від кнопок до анімації. За погодженням з клієнтом можемо зробити круті фото і відео, написати смачний контент.

Розробка Backend і Frontend проекту

Сайти на Angular — це, найчастіше, веб-проекти побудовані за технологією RIA, тому працюють швидше і більш зручні для Ваших клієнтів. Використання шаблонів і компонентів дозволяє прискорити розробку. Головним орієнтиром під час розробки буде Frontend, який комунікує з веб-сервісами за протоколом https. Таким чином виходить Frontend і Backend проекту.

QA - тестування

Перед запуском продукту, сервіс обов'язково тестуються. Ми відповідально підходимо до завдання, тому перевіряємо і фіксуємо кожен, навіть невеликий, баг. Також перевіряємо адаптивність ресурсу під мобільні пристрої різних дозволів. На чому б не відкривала ЦА ваш сайт на ангуляр, її користувальницький досвід буде комфортним.

Запуск і просування

Розробка сайтів на Angular — тільки початок вашого шляху в цифровому просторі. Для кращої роботи деякі проекти вимагають постійного оновлення, тому ми готові надавати технічну підтримку далі. Наша команда маркетологів приєднається на будь-якому етапі проекту, щоб digital-світ був готовий зустрічати ваш продукт.

З нами клієнти отримують більше
01
Інтерактивний веб-проект

Фреймворк Angular залишається найкращим рішенням, якщо необхідно інтерактивний додаток, який буде адекватно функціонувати на будь-якому пристрої. Якщо завдання створити landing page, розробка сайту на ангуляр швидко її вирішить.

02
Аудиторія

Грамотно розроблений додаток стане для вашого бізнесу новим каналом комунікації. Власний сайт підвищить лояльність клієнтів і довіру партнерів. Продуманий дизайн і приємне оформлення інтерфейсу швидше призведе вашого потенційного клієнта до цільової дії.

03
Публікація і підтримка

Самостійно опублікуємо веб-проект або дамо практичні рекомендації. Найчастіше ми продовжуємо вести додаток у форматі технічної підтримки та готові виділити команду для кастомними продукту. Також ми допомагаємо вдосконалювати продукт: продумуємо оновлення та покращення.

04
Сила маркетингу

Наша команда маркетологів може приступити до просування сайту на Angular в будь-який момент. Маркетологи створять дієву стратегію для максимальної конверсії ЦА, і ефективної комунікації з уже залученими клієнтами. Якщо зробити це під час розробки, ринок уже чекатиме ваш веб-сервіс: аудиторія буде підготовлена, а потенційні клієнти будуть готові купувати.

Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Фреймворк Angular був випущений у 2010 році командою з Google, що означає підтримку найбільшої пошукової системи. Крім цього, у сайтів на ангуляр є ряд інших плюсів: Фреймворк має надійну підтримку. Крім глобальної корпорації Google, є велика кількість інструментів, які вже оптимізовані під платформу або знаходяться на стадії оптимізації, що спрощує процес розробки. Фреймворк знають розробники. Коли це знайома платформа, створення сайту відбувається швидше, що відіб'ється на всій вартості продукту. Надійність фреймворку. Команда з Google наслідує традиції своєї корпорації, тому прагне до плавного і рівномірного розвитку платформи. Тут не буває не працюють інструментів. Перш ніж запустити нову версію, вона тестується на сотні інших проектах. Angular — розумний. Фреймворк автоматично налаштовує параметри, за замовчуванням для стандартних інструментів, наприклад, вибір мови. Це покращує оперативність написання коду.
На фреймворку часто пишуть додаток з багатим для користувача інтерфейсом (RIA). Це швидше, однак на час створення web-ресурсу впливає також специфіка теми, складність логіки, унікальність дизайну та інші нюанси. Оцінити терміни проекту можливо тільки при наявності ТЗ із зазначенням функціоналу. Якщо у вас є ідея веб-проекту, залиште замовлення нашому менеджеру і ми з вами зв'яжемося.
Оскільки сайт на ангуляр створюється на основі складного і потужного фреймворку, витрати буде менше, ніж на самописний додаток. Однак, сказати точну вартість без чіткого ТЗ складно. Залиште заявку і ми зробимо оцінку.
Для кожного проекту ми виділяємо команду фахівців, яка працює за системою Scrum. Кожен етап завершується звітом перед клієнтом і узгодженням наступних дій. У будь-який момент ви можете уточнити робочі нюанси у менеджера вашого проекту.
Ми чекаємо на ваш проект
What are you interested in?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.