Розробка сайту для фітнес-клубу — місце зустрічі любителів спорту!

Розробка сайту для фітнес-клубу підвищує продажі індивідуальних тренувань і абонементів, автоматизує запис на заняття і структурує дані про клієнтів. Його завдання — залучати більше нових відвідувачів і допомагати вам ефективніше працювати з постійними, а ще підвищувати впізнаваність бренду. 

Навіщо фітнес-клубу свій сайт?

Cайт фітнес-клубу може мотивувати відвідувачів, показуючи їм результати "до" і "після", пропонуючи методики для досягнення таких результатів і персональні консультації. Програмісти можуть написати онлайн-калькулятор калорій або функцію, яка розраховує ідеальну вагу по заданих параметрах. Створити сайт фітнес-клубу потрібно в першу чергу для того, щоб розповісти потенційним відвідувачам більше про:

 1. Вас. Той, хто шукає тренажерний зал, вже на головній сторінці побачить інформацію про те які послуги ви пропонуєте, скільки у вас тренерів, яка площа клубу, а також чи є басейн, сауна, масаж і інші приємні бонуси. Все це наочніше уявити з фотографіями, інфографікою, відео і навіть віртуальною 3D-екскурсією. Можна показати, де знаходяться ваші філії на інтерактивній карті, і додати кілька способів зв'язку, в тому числі прив'язати соціальні мережі, щоб максимально збільшити охоплення аудиторії. 
 2. Переваги. Сайт фітнес-клубу — відмінний спосіб відразу показати, чим він кращий за конкурентів. Тому перш ніж приступити до розробки, проводять всебічну аналітику, щоб допомогти виділити унікальні переваги або створити їх. Наприклад, тренери є у всіх, але, можливо, саме ваші отримали нагороди за спортивні досягнення. Тут же можна продумати і вказати бонуси від покупки абонемента — знижки, додаткові заняття, безкоштовні спортивні коктейлі або парковка. Для акцій, які будуть стимулювати постійних і залучати нових клієнтів, традиційно виділяють блок у верхній частині сторінки або інформують про них спливаючих вікном.
 3. Доступні послуги. Якщо у кожного виду тренувань є своя сторінка або хоча б розділ, потенційний клієнт може знайти там відповіді на найбільш поширені питання про саме заняття, а також те, хто його веде і коли, щоб зрозуміти, чи підходить воно йому. Якщо у вас є солярій, сауна, масажний кабінет або інші оздоровчі процедури, на сайті можна розповісти і про них. Вказівка ціни поряд з кожною з послуг підвищить довіру потенційних клієнтів і знизить навантаження на менеджерів, яким не доведеться відповідати на дзвінки та повідомлення в месенджерах. 
 4. Розклад занять. Загальна інтерактивна таблиця, в якій можна підтримувати актуальність даних за допомогою інтеграції з 1С або доручивши це завдання менеджеру, покаже попит на різні тренування в залежності від часу. У розкладі вказується складність і тривалість тренування, а також, опціонально, кількість вільних місць.
 5. Тренерів. Вибір наставника для багатьох складне завдання, яку може полегшити сайт. Окремий розділ, присвячений тренерам, розповість про їх освіту, досвід, спеціалізації, результати і гарантії на них. Якщо додати можливість залишати відгуки, ви, як і ваші клієнти, зможете дізнатися більше про співробітників.

Особистий кабінет на сайті фітнес-клубу — зручний інструмент для запису на заняття, використання бонусів від абонемента і складання індивідуального розкладу. Особисті дані користувачів можна використовувати в маркетингових цілях, створюючи унікальні пропозиції в залежності від того, які тренування і процедури воліє клієнт. 

Готовий сайт публікується в інтернеті, а ви можете продовжити співпрацю з нами, наприклад, доручивши пошукову оптимізацію та наповнення контентом. Відділ маркетингу "Brander" займається контекстною рекламою, таргетингом і іншими способами просування.

Етапи розробки сайту фітнес-клубу

Розробка інтернет-магазину для фітнес-клубу складається з 7 етапів:

 1. Аналітика. До того, як приступати до розробки, ми аналізуємо ваш бізнес, його конкурентів і інші моменти, щоб знайти сильні сторони, зрозуміти завдання і розробити структуру сайту, яка найкраще буде залучати клієнтів. Також порадимо вам фреймворк або CMS для сайту, розповімо про можливості кожного з них і складемо стратегію, якої будемо дотримуватися. 
 2. Розробка ТЗ. Дані аналітики і подальшого обговорення використовуються для складання технічного завдання для менеджера проєкту, програмістів, верстальників, дизайнерів, тестувальників і інших фахівців, які будуть працювати над проєктом. 
 3. Проєктування. ТЗ — основа для укладання договору, після підписання якого ми починаємо розробляти UI/UX-макет. Він потрібен, щоб протестувати юзабіліті сайту і показати вам, як він буде виглядати і працювати. На цьому етапі використовуються поведінкові фактори цільової аудиторії, виявлені під час аналізу. Структура сайту створюється таким чином, щоб кожна дія гостя сайту підводила його до рішення записатися на тренування. Прототип багаторазово тестується і передається вам на затвердження.
 4. UI-дизайн. Зовнішній вигляд сайту залежить від того, на якій платформі він буде працювати. Для CMS існують налаштовуються шаблони, але навіть у випадку з ними краще рішення — кастомна верстка. Вона дозволить вам виділитися на тлі конкурентів, зробить сайт надійніше і безпечніше, а також забезпечує більш високу оцінку від пошукових роботів. Наші дизайнери розроблять для вас оригінальний макет з урахуванням особливостей ніші фітнес-клубів, використовуючи ваш фірмовий стиль. Якщо у вас його ще немає, ми створимо брендбук з набором кольорів, інфографікою, логотипом, іконками та іншими елементами дизайну.
 5. Front-end і back-end розробка. Програмісти розроблять загальну архітектуру сайту і базу даних, а також налаштують адміністративну панель. На цьому ж етапі можливе підключення або написання кастомних модулів, наприклад, для онлайн-оплати або інтеграції з системою обліку. Верстальники напишуть html-код для кожної сторінки дизайн макета, зовнішню частину вашого сайту. 
 6. Тестування. Зібраний сайт для фітнес-клубу перевіряється на стабільність, коректність і швидкість завантаження. QA-тестування також включає аналіз адаптивності, щоб сайт однаково добре відображався на різних мобільних пристроях, і кросбраузерності.

Наші переваги

"Brander" створює сайти для e-commerce з 2009 року і незмінно керується правилом Business First. Ми намагаємося зрозуміти ваші завдання, завдання вашого бізнесу і його клієнтів, щоб використовувати свій досвід для їх вирішення. Команда "Брендер" — експерти з маркетингу. З нами розробка кожного проєкту починається зі всебічної аналітики. Без неї неможливо створити гарний, безпечний, готовий до просування, простий в управлінні і комфортний у використанні сайт, який буде приносити прибуток.

Розробка сайту фітнес-клубу — знайоме завдання для програмістів і дизайнерів "Брендер". Ми знаємо, як створювати навіть додатки для спортивних клубів, які поєднують функції управління абонементом, персонального тренера і трекер активності, щоб ставити цілі і досягати їх, відстежуючи кожен крок. Як і на сайті, в додатку можна стежити за кількістю днів до кінця абонемента, продовжувати або припиняти його дію і записуватися на додаткові тренування. Крім того, воно може надсилати користувачу повідомлення, щоб він не забув про початок занять і інші поставлені цілі, наприклад, про необхідність випити води. Трекер дозволяє додатку більш точно і наочно уявити "щоденник прогресу" у вигляді діаграм і інфографіки. 

Від чого залежить вартість розробки

Ціна розробки сайту для фітнес-клубу залежить від того, який фреймворк або CMS ви виберете, скільки сторінок буде у проєкту, чи потрібні кастомні рішення і наскільки незвичайним буде дизайн. Все це обговорюється на етапі аналітики і після її завершення ви будете знати, скільки годин роботи програмістів, дизайнерів, верстальників та інших фахівців потрібно на реалізацію проєкту. Загальну суму складають послуги проєктування, розробки дизайну, програмування, збирання, налаштування і тестування, а також вирішення інших завдань у разі потреби. Окремо в ціну розробки сайту для фітнес-клубу входить оплата послуг хостингу або покупка сервера.

Розробка сайту для фітнес-клубу

Фітоняшки та Аполлони, увага! Зараз говоритимемо про створення сайту для фітнес-клубу. Бодіпозитив, хоч і в моді, але люди і далі прагнуть ідеальних форм, які досягаються тільки в залі. Так вийшло, що фітнес-клуби дуже органічно влилися в нову еру й тепер сайти та додатки для спортивних залів замовляють усі. Brander подобається бути в струмені та знаходити найцікавіших клієнтів, щоби популяризувати ідеї спорту та здорового способу життя.


Сьогодні членство у фітнес-клубі — це ознака престижу, тому від малого до великого всі збираються в спортзалах. Там люди не лише зганяють жир, а й добре проводять час. Звичайно, усій цій комуні потрібен крутий сайт, на якому вони зможуть стежити за своїми успіхами, записуватися до персональних тренерів і вливатися в екосистему вашого фітнес-клубу. Ми готові зробити такий сайт вже сьогодні!

Кому звернути увагу?
Ви, напевно, зрозуміли, що сайт для фітнес-клубу потрібен тільки їм. 😅Однак, фітнес-бізнес також має масу варіацій. Вважаємо сайти обов’язковими для:
Тренажерні зали з ухилом у бодібілдинг, пауерліфтинг;
Аеробіка / танцювальні зали;
Практики тілесні та духовні, йога;
Водний фітнес: плавання, водне поло, аквааеробіка.
Кейси
Як розробити сайт
Розкажіть нам свою ідею
Важливо розуміти в деталях, що ви задумали. Подібним розмовам ми приділяємо граничну увагу, адже знаємо, що часто клієнт приходить з одним баченням, а його можна реалізувати легше та ефективніше. Побачитися потрібно обов’язково!
Від ідеї до завдання
Після того, як ми затвердимо всі ідеї та зрозуміємо, як їх втілювати, розпочнеться процес складання технічного завдання. Важлива процедура для тих, хто звик знати всі цифри проєкту: години роботи, залучені люди, бюджет.
Перший пішов
Першим почне працювати дизайнер. Його завдання створити інтерфейс і візуальний складник сайту, щоби завдання вирішувалося найпрямішим чином. У випадку з фітнесом потрібно побачити, для якого клубу ми робимо рекламу. Важливим може бути все, аж до деталей інтер’єру.
Програмуємо
На цьому етапі роботи дизайнерські напрацювання перетворюються на робочий продукт і відправляються швидким поїздом у вебпростір. Робота кодера чи не найвідповідальніша, тому відривати його вкотре ми не наважуємося, але не дозволяємо реміснику забути про дедлайни.
Тестуємо
Сайт потрібно «обкатати» та дивитися на вже готову роботу під іншим кутом. Саме тому на тестування завжди виділяється кілька екстрагодин, що може спричинити в деяких невдоволення. Ми запевняємо — це необхідно, щоб отримати найкращий сайт, на який фанати фітнесу злітатимуться як метелики на яскраве світло.
Homer on the treadmill

Для чого роблять сайти?

Бізнес сьогодні об’єднаний єдиною тенденцією. присутністю в інтернеті. Той, хто зайняв майданчик раніше чи яскравіше за інших показав свій бренд, може претендувати на динамічний ринок, що практично не має стелі. Перед вами мільйони користувачів, які тільки й чекають, коли їхньою увагою заволодіє новий, зухвалий та супер дорогий фітнес-клуб. Сайти роблять:

 • коли хочуть працювати в інтернеті;
 • коли зовнішньої реклами (банери, сітілайти) недостатньо;
 • коли потрібна нова аудиторія;
 • коли потрібно наголосити на своєму статусі;
 • коли треба конкурувати.
Fitness
Brander — і ось чому!
Ми глибоко в темі фітнесу
Ми ходимо до спортзалів, товаришуємо з їхніми власниками, спілкуємося з відвідувачами — усе це дає унікальний досвід і змогу зрозуміти, чого хоче аудиторія від вебресурсу. Для посилення шансу на успіх залучаємо маркетингову команду. Колеги знають, як продати будь-що, особливо спорт, на який останні кілька років попит підвищений.
Готові працювати під ключ
Якщо вам потрібно не лише сайт, а бренд — втільмо цю амбітну мету! Ми залучимо маркетологів, наповнимо вас рекламою та промо-матеріалами, подружимо з пошуковими системами… У списку необхідних справ знайдеться ще десяток пунктів, залишилося тільки дати нам зелене світло на роботу!
Займаємося просуванням
В Україні сьогодні понад 500 клубів, 70 % з яких — мережеві структури. Створюючи новачка на такому ринку потрібно розуміти, що з конкурентами чекає агресивна боротьба у вже обжитому іншими акулами середовищі. Для цього сайту потрібна підтримка та розкрутка, завдяки яким він не загубиться серед інших.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Завдяки потужностям і гнучкості використовуваних нами CMS (система керування контентом), можливості дійсно широкі. Вам напевно сподобаються функції вшитого месенджера, а також можливості залишити відгук про роботу клубу, оформити та сплатити абонемент на місяць / пів року / рік. Ці та багато інших функцій зроблять із сайту мультимедійний портал на будь-який смак.
Нещодавно ми склали на цю тему лонгрід, де детально описані всі критерії оцінювання. Ви можете зрозуміти систему самі, якщо ознайомитеся з матеріалом.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
5 / 5 (302 голоса)