Сайт для замовлення медтехніки у ваших руках!

Сайт компанії з продажу медичного обладнання — це її візитна картка, каталог і сучасний сервіс для покупців. Особливість b2b-сегмента — база постійних клієнтів в особі клінік і фахівців, користувачів медичного обладнання, які володіють приватними кабінетами. Вони часто замовляють витратні матеріали оптом, періодично оновлюють свою техніку і потребують професійної підтримки. Магазин медичного обладнання перш за все допоможе автоматизувати роботу з постійними покупцями і приверне нових.

Навіщо компанії з продажу медичного обладнання свій сайт

 1. Каталог. Швидко знайти те, що потрібно, і оформити замовлення допоможе меню з кастомними фільтрами за різними ознаками. Наприклад, це може бути виробник обладнання, медична сфера, де воно застосовується, патології, з якими допомагає впоратися, і так далі. У випадку з медичним обладнанням особливо важливо розмістити максимум корисної інформації на сторінці кожного товару. Крім докладних технічних характеристик і призначення, можна, наприклад, вказати, яким європейським стандартам відповідає апарат і чи схвалений він МОЗ. Не менш важливо розповісти про додаткові послуги — лізинг, установку, курси від виробника, підтримку, обслуговування і т.д. 
 2. Зв'язок і підтримка. Відповідальні за закупівлю витратних матеріалів і устаткування співробітники клінік часто використовують різні способи зробити замовлення. Так, частині з них буде зручно оформити його через кошик. Але багато хто віддасть перевагу спілкуватися телефоном або в месенджері, особливо якщо хочуть дізнатися більше про нову техніку або зробити велике замовлення. Для перших в особистому кабінеті можна зберігати історію покупок, щоб вони могли повторити, наприклад, щомісячну закупівлю витратних матеріалів за хвилину. Для других можна підключити до сайту всі актуальні для вашої ЦА канали зв'язку і об'єднати їх з CRM, щоб консультант міг швидко відповісти на всі питання і оформити замовлення або перевести розмову на персонального менеджера. Крім різних способів зв'язку, для автоматизації можна налаштувати автоматичне формування накладних та інших офіційних документів, наприклад, для обслуговування гарантійних випадків. 
 3. Інтеграція. Сайт або додаток для постачальників медичного обладнання не тільки репрезентує компанію в мережі і робить співпрацю з покупцями комфортнішою. Його третя головна задача — автоматизація бізнесу. Інструменти інтеграції дозволяють зібрати в одну мережу ваш сайт, CRM-систему, 1С або іншу програму обліку. 
 4. Маркетинг. Будь-який сайт або додаток, зокрема і для продажу медичного обладнання — гарний майданчик для збору статистики і аналітики. Навіть якщо ви спочатку замовляєте сайт для підвищення лояльності до бренду, варто підключити сервіси, які відстежують дії користувачів. Так ви зможете зрозуміти, що має попит і у кого, де вузькі місця вашого сайту або недоліки комерційної пропозиції, щоб створювати персоналізовані маркетингові розсилки і покращувати сервіс.

Етапи розробки сайту для компанії медичного обладнання

Розробка сайту для продажу медичного обладнання складається з 6 етапів:

 1. Аналітика. Розробка ПО починається з комплексної аналітики. Ми оцінюємо вашу цільову аудиторію і конкурентів, шукаємо переваги і обговорюємо стратегію. На основі завдань вибирається CMS або фреймворк для сайту. Після цього розробляється ТЗ, обговорюється і затверджується перед підписанням договору.
 2. Проектування. Розробка UI/UX-макету — перший етап створення сайту, де проектується каркас інтерфейсу. Правильно розмістити всі елементи сайту, з яким будуть взаємодіяти відвідувачі, можна, якщо спиратися на поведінкові фактори цільової аудиторії. Деталізовано пророблена структура сайту буде підводити користувача до цільової дії як максимально коротким шляхом, так і після відвідування будь-якої сторінки.
 3. UI-дизайн. Інтерфейс і зовнішній вигляд сайту визначається обраним движком. Якщо це будь-який фреймворк, то інтерфейс створюється з нуля, як і адміністративна панель. У CMS Magento, OpenCart та інших є базова збірка, яку можна кастомізувати, щоб підвищити рівень захисту сайту, зробити його стильним і впізнаваним.
 4. Front-end і back-end розробка. Проектування і розробка бази даних сайту з продажу медобладнання, а також інших складових архітектури — технічна частина створення сайту. Бекенд-розробники напишуть кастомні модулі для потрібних вам функцій і підключать їх, а також налаштують адміністративну панель. Фронтенд-розробники пишуть html-код для кожної сторінки дизайн-макета і з'єднують UX-макет з технічною основою.
 5. Тестування. Перед запуском сайт аналізують тестувальники. Сторінки повинні швидко завантажуватися і стабільно працювати на всіх пристроях, в тому числі портативних, і у всіх браузерах.
 6. Просування. Відділ маркетингу "Brander" займається контекстною рекламою, таргетингом та іншими способами просування. Ми можемо допомогти з пошуковою оптимізацією і наповненням контентом, щоб збільшити популярність сайту і його позицію в органічній видачі.

 Від чого залежить вартість розробки

Ціна розробки сайту медичного обладнання залежить від того, який фреймворк або CMS ви виберете і скільки сторінок буде у проекту. На вартість впливає написання кастомних рішень для функцій і створення нестандартного дизайну. Окремо в ціну розробки сайту входить оплата послуг хостингу або покупка сервера. Всі витрати і терміни обговорюються на етапі аналітики, і перш ніж підписувати договір, ви будете знати точну ціну роботи кожного фахівця і як скоро отримаєте готовий сайт.

Сайт для компанії з продажу медичного обладнання

Продаж медичного обладнання за класифікацією відноситься до b2b-сегменту, тобто бізнес купує у бізнеса. Значно рідше покупки роблять прості обивателі. Але факт у тому, що і тим, й іншим для задоволення своїх потреб потрібен зручний та лаконічний сайт. Чому б вам не зробити такий сайт, якщо ви тут? Розберемося в основах.

Кому потрібний цей інтернет-магазин?
Очевидно всім, хто збирається торгувати медичною технікою. Однак спочатку потрібно розібратися в нюансах. Зрозумійте, що для продажу такого специфічного інструментарію, як медичне обладнання, потрібні серйозні веб-ресурси. Розроблений нами інтернет-магазин буде саме таким серйозним. Рекомендуємо поквапитися замовити онлайн-шоп:
Реалізаторам медичної техніки
Приватним поліклінікам
Бізнесменам у сфері медицини
Волонтерським організаціям
Етапи створення
Побудуємо успішний бізнес
Нам потрібно познайомитися і дізнатися одне одного краще. Ви розповісте нам про свої амбіції та цілі. Ми проаналізуємо цю інфу та почнемо ставити запитання, щоб визначити параметри майбутнього магазину максимально чітко.
Розробка плану
План важливий у будь-якій справі, чи то бізнес, чи створення торгового майданчика для нього. Ми закликаємо вас бути максимально чесним на етапі знайомства. Це дозволить розробити якісніший план.
Перші кроки
Їх робить дизайнер, розробляючи макет вашого ресурсу. Кожен пункт буде вивірений відповідно до ТЗ та ваших забаганок. Стартовий пул робіт завжди викликає найбільший азарт. Сподіваємось, що у вас теж.
Час програміста
Ми дуже цінуємо цього співробітника! Тому в технічному завданні ми виділяємо на програмування найбільшу кількість годин. Саме від успіху даного етапу залежить, як рушить робота далі.
Тестування
Ось тут ми й зрозуміємо, наскільки злагоджено виконувалася робота весь цей час. Просимо клієнтів проявляти терпіння та не форсувати виявлення можливих помилок.
Реліз робить всіх щасливими
Відправляємо ваш інтернет-магазин в App Store і Play Market, починаємо збирати перший фідбек. Рідко, але все ж таки буває, що користувачі помічають дрібні помилки. Ми оперативно виправимо їх, після чого сервіс продовжить стабільну роботу.
Heart
Поговоримо про зростання вашого прибутку
01
Маркетинг

Мобільний додаток, сайт або інтернет-магазин можна сміливо розглядати як заточений під певне завдання маркетинговий інструмент. Ми налаштуємо його на отримання всієї необхідної статистики з продажу обладнання. Дізнаємося, хто цікавиться товарами, і як швидко їх купують.

02
Контроль

Нам завжди здавалося, що збільшення доходу залежить від того, наскільки уважно за своїм бізнесом стежить власник. Якщо його хвилює кожен маленький аспект і він приділяє йому достатньо уваги, то успіх неминучий. Інтернет-магазин — це ніби цитадель для вашого контролю над бізнесом.

03
Зростання аудиторії

Навіть у такому нішевому сегменті, як продаж медичної техніки, можливе збільшення продажів із залученням аудиторії, яка дізнається про вас через інтернет. Не варто нехтувати такою можливістю.

04
Краще, ніж у конкурентів

Коли ви визначитеся, кому збираєтесь продавати товари, ще потрібно буде з'ясувати, хто може забрати у вас покупців. Коли ми зробимо сайт, інтернет-магазин або програму краще, ніж в опонентів, то ви зрозумієте, що таке грамотна конкуренція в дії.

Hospital

Наші принципи

В момент ухвалення рішення пам'ятайте:

 • Brander цінує ваш час та гроші. Ми не будемо витрачати їх на дрібниці, якщо цього не вимагає справа; 
 • Brander націлений на довгострокові відносини, тому кожен клієнт для нас — партнер та колега;
 • Brander враховує ваші забаганки та любить, коли бажання збуваються;
 • Brander за послідовність, мінімальний стрес та взаєморозуміння. У цій атмосфері ми працюємо найкраще!
Syringe
Переваги Brander
Працюємо під ключ
Нікому не подобаються розтягнуті за часом і незрозумілі проекти, які потім ще самостійно доробляти потрібно. Ми з самого початку переконуємо клієнта, що він отримає інтернет-магазин, який буде готовий збільшувати прибуток відразу після запуску.
Головна сила — це клієнт
Ми неодноразово чули від наших конкурентів, що клієнти не розуміють або не знають тонкощів цифрової індустрії, тому довіряти замовникам не варто. Це не правда! Бізнесмени — наше невичерпне джерело натхнення, адже ідеї та проекти, які вони кладуть на стіл, призводять до процвітання Brander.
Суперсила маркетингу
Не кожне веб-агентство готове вкладатися у своїх клієнтів. Їм здається, що достатньо зробити класний сайт, і на цьому робота закінчена. Такий підхід для нас є неприйнятним, і ми завжди закликаємо клієнтів відчути силу нашого маркетингового відділу. Іноді не вистачає саме реклами та її інструментів, щоби бізнес почав працювати як парова машина.
Система працює
Точніше сказати, що системний підхід працює. Неможливо стати крутим агентством лише внаслідок того, що маєш класних програмістів. Вони повинні спиратися на майстерність дизайнерів та вміння менеджерів домовлятися з клієнтом, а завдання копірайтерів — чути рекомендації та втілювати їх у письмовій формі. Весь комплекс послуг працюватиме на ваш бізнес, тому довіртеся нашій системі та отримуйте задоволення від якісного продукту.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Більше, ніж ви можете собі уявити. Ми проводили дослідження, під час якого встановили, що понад 40% користувачів незадоволені тим, що якісна техніка не представлена ​​у мережі. Час виправляти ситуацію!
Це два різних питання, але добре, що відповідь на них одна. Ми познайомимося з вашим проектом і лише тоді можемо дати адекватну оцінку.
Це одна з головних цілей створення онлайн-шопу для вас. Ми проаналізуємо конкурентів та їх можливості. Наше завдання — зробити не просто "як у когось", а зробити краще, і бажано на кілька порядків.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.9 / 5 (84 голоса)