Сайт для компанії з продажу медичного обладнання

Сайт компанії з продажу медичного обладнання — це її візитна картка, каталог і сучасний сервіс для покупців. Особливість b2b-сегмента — база постійних клієнтів в особі клінік і фахівців, користувачів медичного обладнання, які володіють приватними кабінетами. Вони часто замовляють витратні матеріали оптом, періодично оновлюють свою техніку і потребують професійної підтримки. Магазин медичного обладнання перш за все допоможе автоматизувати роботу з постійними покупцями і приверне нових.
 

Навіщо компанії з продажу медичного обладнання свій сайт
01
Каталог

Швидко знайти те, що потрібно, і оформити замовлення допоможе меню з кастомними фільтрами за різними ознаками. Наприклад, це може бути виробник обладнання, медична сфера, де воно застосовується, патології, з якими допомагає впоратися, і так далі. У випадку з медичним обладнанням особливо важливо розмістити максимум корисної інформації на сторінці кожного товару. Крім докладних технічних характеристик і призначення, можна, наприклад, вказати, яким європейським стандартам відповідає апарат і чи схвалений він МОЗ. Не менш важливо розповісти про додаткові послуги — лізинг, установку, курси від виробника, підтримку, обслуговування і т.д. 

02
Зв'язок і підтримка

Відповідальні за закупівлю витратних матеріалів і устаткування співробітники клінік часто використовують різні способи зробити замовлення. Так, частині з них буде зручно оформити його через кошик. Але багато хто віддасть перевагу спілкуватися телефоном або в месенджері, особливо якщо хочуть дізнатися більше про нову техніку або зробити велике замовлення. Для перших в особистому кабінеті можна зберігати історію покупок, щоб вони могли повторити, наприклад, щомісячну закупівлю витратних матеріалів за хвилину. Для других можна підключити до сайту всі актуальні для вашої ЦА канали зв'язку і об'єднати їх з CRM, щоб консультант міг швидко відповісти на всі питання і оформити замовлення або перевести розмову на персонального менеджера. Крім різних способів зв'язку, для автоматизації можна налаштувати автоматичне формування накладних та інших офіційних документів, наприклад, для обслуговування гарантійних випадків.

03
Інтеграція

Сайт або додаток для постачальників медичного обладнання не тільки репрезентує компанію в мережі і робить співпрацю з покупцями комфортнішою. Його третя головна задача — автоматизація бізнесу. Інструменти інтеграції дозволяють зібрати в одну мережу ваш сайт, CRM-систему, 1С або іншу програму обліку.

04
Маркетинг

Будь-який сайт або додаток, зокрема і для продажу медичного обладнання — гарний майданчик для збору статистики і аналітики. Навіть якщо ви спочатку замовляєте сайт для підвищення лояльності до бренду, варто підключити сервіси, які відстежують дії користувачів. Так ви зможете зрозуміти, що має попит і у кого, де вузькі місця вашого сайту або недоліки комерційної пропозиції, щоб створювати персоналізовані маркетингові розсилки і покращувати сервіс.

Етапи розробки сайту для компанії медичного обладнання
01
01
Аналітика

Розробка ПО починається з комплексної аналітики. Ми оцінюємо вашу цільову аудиторію і конкурентів, шукаємо переваги і обговорюємо стратегію. На основі завдань вибирається CMS або фреймворк для сайту. Після цього розробляється ТЗ, обговорюється і затверджується перед підписанням договору.

02
02
Проектування

Розробка UI/UX-макету — перший етап створення сайту, де проектується каркас інтерфейсу. Правильно розмістити всі елементи сайту, з яким будуть взаємодіяти відвідувачі, можна, якщо спиратися на поведінкові фактори цільової аудиторії. Деталізовано пророблена структура сайту буде підводити користувача до цільової дії як максимально коротким шляхом, так і після відвідування будь-якої сторінки.

03
03
UI-дизайн

Інтерфейс і зовнішній вигляд сайту визначається обраним движком. Якщо це будь-який фреймворк, то інтерфейс створюється з нуля, як і адміністративна панель. У CMS Magento, OpenCart та інших є базова збірка, яку можна кастомізувати, щоб підвищити рівень захисту сайту, зробити його стильним і впізнаваним.

04
04
Front-end і back-end розробка

Проектування і розробка бази даних сайту з продажу медобладнання, а також інших складових архітектури — технічна частина створення сайту. Бекенд-розробники напишуть кастомні модулі для потрібних вам функцій і підключать їх, а також налаштують адміністративну панель. Фронтенд-розробники пишуть html-код для кожної сторінки дизайн-макета і з'єднують UX-макет з технічною основою.

05
05
Тестування

Перед запуском сайт аналізують тестувальники. Сторінки повинні швидко завантажуватися і стабільно працювати на всіх пристроях, в тому числі портативних, і у всіх браузерах.

06
06
Просування

Відділ маркетингу "Brander" займається контекстною рекламою, таргетингом та іншими способами просування. Ми можемо допомогти з пошуковою оптимізацією і наповненням контентом, щоб збільшити популярність сайту і його позицію в органічній видачі.

Від чого залежить вартість розробки

Ціна розробки сайту медичного обладнання залежить від того, який фреймворк або CMS ви виберете і скільки сторінок буде у проекту. На вартість впливає написання кастомних рішень для функцій і створення нестандартного дизайну. Окремо в ціну розробки сайту входить оплата послуг хостингу або покупка сервера. Всі витрати і терміни обговорюються на етапі аналітики, і перш ніж підписувати договір, ви будете знати точну ціну роботи кожного фахівця і як скоро отримаєте готовий сайт.

Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Розробка медичного сайту, ціна і терміни, залежать від складності проекту і необхідного функціоналу. Залиште заявку і ми зробимо попередню оцінку. Для більш точної оцінки послуг з розробки веб додатки бажано надати точне ТЗ.
Тривалість залежить від складності технічної частини, особливостей інтерфейсу, функціоналу. Щоб отримати попередню оцінку, заповніть форму зворотнього зв'язку.
У сьогоднішню цифрову епоху від будь-якої авторитетної клініки очікується активна присутність в Інтернеті. Потенційні пацієнти будуть шукати в мережі вирішення своїх проблем зі здоров'ям. Створення сайту для медичного центру допоможе підвищити авторитет Вашої організації, що ще більше приверне людей, які шукають інформацію або звертаються за допомогою.
Ми здійснюємо технічну і маркетингову підтримку. Беремо проекти будь-якого рівня складності на техпідтримку і покращуємо їх.
Ми чекаємо на ваш проект