Розробка сайтів на Vue.js

Сайти на Vue.js — веб-проекти, створені за допомогою фреймворку. Vue.js — бібліотека, яку опублікували у 2014 році. Поки одні недовірливо дивляться в її бік, інші використовують її переваги на максимум. Створення сайту на Vue.js підійде для рішень, коли потрібно додаток, зручний для користувача. У Vue.js динамічний інтерфейс, через що навіть потужна програма адаптується і швидко працює.
Для якого бізнесу розробка на Vue.js актуальна?
Активні сайти на Vue.js по всьому світу вже довели прогресивність і зручність фреймворку, а також його універсальність. З фреймворком працювали програмісти Alibaba Group, а Livestorm — веб-додаток для запису вебінарів — залишається найкращим. Магазин на Vue.js — готовий сайт для продажу — також можемо реалізувати. Розробка на Vue.js актуальна для проектів:
E-commerce;
Marketplace;
B2B рішення;
Великий портал;
Медійний проект;
Форум.
Кейси
ЛАВШАШ
Дизайн Розробка Підтримка Інтернет магазин
Створення сайту на Vue.js:основні етапи
Аналіз

Бізнес починається з ідеї, а його реалізація з аналізу. Чим ретельніше проводиться маркетинговий аналіз, тим більших успіхів досягає продукт. Ми аналізуємо бізнес-концепт, сферу діяльності, лідерів і конкурентів, цільову аудиторію. На основі аналізу продумується ідея веб-додатки, його концепція і реалізація.

Розробка ТЗ

Після обговорення функціонального ТЗ формуємо технічне. На цьому етапі важливо обговорити функціонал веб-додатка, можливості, доповнення та інші нюанси. Також рекомендуємо клієнтам відразу подумати про перспективи ресурсу на три-п'ять років вперед, оскільки сайти на Vue.js підходять саме для проектів з подальшим масштабуванням. Створюється технічна документація, яка стане орієнтиром для команди проекту.

Проектування

Розробка сайтів на Vue.js хороша для веб-додатків клієнтського рівня, тому UX дизайн невіддільна частина роботи. UX — весь шлях клієнта від входу на сайт до цільової дії. На основі аналізу цільової аудиторії, фахівці створюють максимально простий і зручний інтерфейс, який призведе до позитивного досвіду користувача. На цьому етапі пишеться макет, який відразу ж тестують на працездатність, функціональність, адаптивність.

Дизайн і контент

UI-дизайн відповідає за візуальну композицію всього ресурсу. Розробляється єдиний унікальний стиль, на основі вашого брендбуку або авторських ідей наших фахівців. Прописуються всі візуальні компоненти: від кнопок до анімації. Наші креативники створять круту відбудову від конкурентів (фото і відео), напишуть пізнавальний і чіпляє контент.

Розробка Backend і Frontend проекту

Після візуальної композиції починається магія програмування. Vue.js — фреймворк з відкритим вихідним кодом і широкою підтримкою спільноти, через що розробка відбувається швидше. Backend зробить функціональне наповнення ресурсу, а Frontend — клієнтську частину сайту і веб додатку.

QA - Тестування

Коли робочий варіант ресурсу готовий, починаємо тестування. Перш за все перевіряється працездатність і зручність сервісу. Якщо виникають баги, фіксуємо, перевіряємо і ще раз тестуємо. Також перевіряється адаптивність, щоб на всіх мобільних пристроях веб-проект був зручний. Ми розуміємо, що досконалість відносна категорія, але завжди працюємо на результат.

Запуск і просування

Створення сайту на Vue.js тільки частина роботи. Якщо створили магазин, готовий сайт потрібно просувати. SEO, SMM, контекстна реклама, контент-маркетинг, e-mail та інші інструменти маркетингу можуть стати вашою зброєю в боротьбі на ринку. Під кожен проект ми пропонуємо конкретні інструменти, передові для вашої ніші. Радимо починати роботу над просуванням до запуску проекту, щоб ринок готовий до вашого продукту.

З нами клієнти отримують більше
01
Швидкий сайт

Бібліотека Vue.js — легка і важить 17 Кб, через що сайти на Vue.js швидко завантажуються навіть при великій кількості сторінок. Для більше ніж 70% користувачів швидкість завантаження ресурсу впливає на цільове дію. Також швидкість впливає на ранжування сервісу пошуковими системами.

02
Аудиторія

Власний сайт або веб-додаток впливає на розвиток всього бізнесу. Наявність ресурсу робить його гнучким, відкриваючи нові можливості для залучення клієнтів і продажів. Це візитка вашої компанії в цифровому просторі, яка покращує імідж, підвищує лояльність і довіру клієнтів, зміцнює відносини з партнерами.

03
Публікація і підтримка

Самостійно опублікуємо веб-додаток або розповімо, як це зробити грамотно. Розробка сайтів на Vue.js — перший етап створення справного продукту. Наша команда працює на результат, тому за погодженням беремо проект на подальшу технічну підтримку, допомагаємо масштабувати продукт, покращуємо функціонал.

04
Сила маркетингу

Щоб сайт окупився, у вас повинні купувати. Щоб у вас купували, про вас повинні знати. Наша команда маркетологів зробить круту відбудову від конкурентів, допоможе налаштувати аналітику і запропонує грамотну стратегію просування. На кожен проект ми відбираємо найефективніші інструменти, які підходять під завдання і бюджет.

Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Обговорюючи вашу ідею, ми пропонуємо оптимальні технології під завдання конкретного проекту. Сайти на Vue.js останні три роки популярні зважаючи переваг самої програмної платформи: Простота бібліотеки та інтеграції. Це одна з найпростіших бібліотек з широким функціоналом. Бібліотека легко працює з будь-якими типами пакетів, інтегрується з фреймворками для backend. Універсальність програмної платформи. Як таких вимог до стека немає, тому використовувати бібліотеку можуть для будь-якого проекту. Підійде для односторінкових додатків, невеликих ресурсів з введенням і обробкою даних користувачів, простих проектів з подальшим масштабуванням. Легкість і швидкість. Сама бібліотека важить 17 Кб, тому сайти на Vue.js завантажується швидко. Це плюс для конверсії, досвіду користувача, ранжирування ресурсу. Висока продуктивність дає можливість реалізувати будь-яку ідею. Найбільший сайт chess.com розробляли як веб-додаток, щоб грати онлайн в шахи. Регулярно його відвідує понад 30 млн. Створення сайту на Vue.js дозволило безболісно обробляти дані користувачів і розширити веб-додаток до соціальної мережі.
Оскільки це фреймворк створення сайту на Vue.js виконується швидше. Терміни залежать від очікуваного функціонала, кількості сторінок, унікальності дизайну та інших моментів. Попередньо час оцінюється на основі технічного завдання.
Вартість магазину на Vue.js або готового сайту формується багатьма факторами. Залиште заявку в формі та ми попередньо оцінюємо ваш проект.
На кожен проект виділяється команда. Після кожного етапу ми узгоджуємо подальші дії з клієнтом. У будь-який момент клієнт може зв'язатися з менеджером проекту, щоб дізнатися як проходить робота.
Ми чекаємо на ваш проект