Vue.js – ваш фреймворк-краш

Сайти на Vue.js — веб-проекти, створені за допомогою фреймворку. Vue.js — бібліотека, яку опублікували у 2014 році. Поки одні недовірливо дивляться в її бік, інші використовують її переваги на максимум. Створення сайту на Vue.js підійде для рішень, коли потрібно додаток, зручний для користувача. У Vue.js динамічний інтерфейс, через що навіть потужна програма адаптується і швидко працює.

Для якого бізнесу розробка на Vue.js актуальна?

Активні сайти на Vue.js по всьому світу вже довели прогресивність і зручність фреймворку, а також його універсальність. З фреймворком працювали програмісти Alibaba Group, а Livestorm — веб-додаток для запису вебінарів — залишається найкращим. Магазин на Vue.js — готовий сайт для продажу — також можемо реалізувати. Розробка на Vue.js актуальна для проектів:

 • E-commerce;
 • Marketplace;
 • B2B рішення;
 • Великий портал;
 • Медійний проект;
 • Форум.

Створення сайту на Vue.js:основні етапи

Аналіз

Бізнес починається з ідеї, а його реалізація з аналізу. Чим ретельніше проводиться маркетинговий аналіз, тим більших успіхів досягає продукт. Ми аналізуємо бізнес-концепт, сферу діяльності, лідерів і конкурентів, цільову аудиторію. На основі аналізу продумується ідея веб-додатки, його концепція і реалізація.

Розробка ТЗ

Після обговорення функціонального ТЗ формуємо технічне. На цьому етапі важливо обговорити функціонал веб-додатка, можливості, доповнення та інші нюанси. Також рекомендуємо клієнтам відразу подумати про перспективи ресурсу на три-п'ять років вперед, оскільки сайти на Vue.js підходять саме для проектів з подальшим масштабуванням. Створюється технічна документація, яка стане орієнтиром для команди проекту.

Проектування

Розробка сайтів на Vue.js хороша для веб-додатків клієнтського рівня, тому UX дизайн невіддільна частина роботи. UX — весь шлях клієнта від входу на сайт до цільової дії. На основі аналізу цільової аудиторії, фахівці створюють максимально простий і зручний інтерфейс, який призведе до позитивного досвіду користувача. На цьому етапі пишеться макет, який відразу ж тестують на працездатність, функціональність, адаптивність.

Дизайн і контент

UI-дизайн відповідає за візуальну композицію всього ресурсу. Розробляється єдиний унікальний стиль, на основі вашого брендбуку або авторських ідей наших фахівців. Прописуються всі візуальні компоненти: від кнопок до анімації. Наші креативники створять круту відбудову від конкурентів (фото і відео), напишуть пізнавальний і чіпляє контент.

Розробка Backend і Frontend проекту

Після візуальної композиції починається магія програмування. Vue.js — фреймворк з відкритим вихідним кодом і широкою підтримкою спільноти, через що розробка відбувається швидше. Backend зробить функціональне наповнення ресурсу, а Frontend — клієнтську частину сайту і веб додатку.

QA - Тестування

Коли робочий варіант ресурсу готовий, починаємо тестування. Перш за все перевіряється працездатність і зручність сервісу. Якщо виникають баги, фіксуємо, перевіряємо і ще раз тестуємо. Також перевіряється адаптивність, щоб на всіх мобільних пристроях веб-проект був зручний. Ми розуміємо, що досконалість відносна категорія, але завжди працюємо на результат.

Запуск і просування

Створення сайту на Vue.js тільки частина роботи. Якщо створили магазин, готовий сайт потрібно просувати. SEO, SMM, контекстна реклама, контент-маркетинг, e-mail та інші інструменти маркетингу можуть стати вашою зброєю в боротьбі на ринку. Під кожен проект ми пропонуємо конкретні інструменти, передові для вашої ніші. Радимо починати роботу над просуванням до запуску проекту, щоб ринок готовий до вашого продукту.

З нами клієнти отримують більше

Швидкий сайт

Бібліотека Vue.js — легка і важить 17 Кб, через що сайти на Vue.js швидко завантажуються навіть при великій кількості сторінок. Для більше ніж 70% користувачів швидкість завантаження ресурсу впливає на цільове дію. Також швидкість впливає на ранжування сервісу пошуковими системами.

Аудиторія

Власний сайт або веб-додаток впливає на розвиток всього бізнесу. Наявність ресурсу робить його гнучким, відкриваючи нові можливості для залучення клієнтів і продажів. Це візитка вашої компанії в цифровому просторі, яка покращує імідж, підвищує лояльність і довіру клієнтів, зміцнює відносини з партнерами.

Публікація і підтримка

Самостійно опублікуємо веб-додаток або розповімо, як це зробити грамотно. Розробка сайтів на Vue.js — перший етап створення справного продукту. Наша команда працює на результат, тому за погодженням беремо проект на подальшу технічну підтримку, допомагаємо масштабувати продукт, покращуємо функціонал.

Сила маркетингу

Щоб сайт окупився, у вас повинні купувати. Щоб у вас купували, про вас повинні знати. Наша команда маркетологів зробить круту відбудову від конкурентів, допоможе налаштувати аналітику і запропонує грамотну стратегію просування. На кожен проект ми відбираємо найефективніші інструменти, які підходять під завдання і бюджет.

Часті питання

Чому ми пропонуємо створення сайту на Vue.js?

Обговорюючи вашу ідею, ми пропонуємо оптимальні технології під завдання конкретного проекту. Сайти на Vue.js останні три роки популярні зважаючи переваг самої програмної платформи:

 1. Простота бібліотеки та інтеграції. Це одна з найпростіших бібліотек з широким функціоналом. Бібліотека легко працює з будь-якими типами пакетів, інтегрується з фреймворками для backend.
 2. Універсальність програмної платформи. Як таких вимог до стека немає, тому використовувати бібліотеку можуть для будь-якого проекту. Підійде для односторінкових додатків, невеликих ресурсів з введенням і обробкою даних користувачів, простих проектів з подальшим масштабуванням.
 3. Легкість і швидкість. Сама бібліотека важить 17 Кб, тому сайти на Vue.js завантажується швидко. Це плюс для конверсії, досвіду користувача, ранжирування ресурсу.
 4. Висока продуктивність дає можливість реалізувати будь-яку ідею. Найбільший сайт chess.com розробляли як веб-додаток, щоб грати онлайн в шахи. Регулярно його відвідує понад 30 млн. Створення сайту на Vue.js дозволило безболісно обробляти дані користувачів і розширити веб-додаток до соціальної мережі.

Чи багато часу займає розробка сайту на Vue.js?

Оскільки це фреймворк створення сайту на Vue.js виконується швидше. Терміни залежать від очікуваного функціонала, кількості сторінок, унікальності дизайну та інших моментів. Попередньо час оцінюється на основі технічного завдання.

Скільки коштує розробка сайту на Vue.js?

Вартість магазину на Vue.js або готового сайту формується багатьма факторами. Залиште заявку в формі та ми попередньо оцінюємо ваш проект.

Чи можу я стежити за процесом?

На кожен проект виділяється команда. Після кожного етапу ми узгоджуємо подальші дії з клієнтом. У будь-який момент клієнт може зв'язатися з менеджером проекту, щоб дізнатися як проходить робота.

Розробка сайтів на Vue.js

З'явившись на світ у 2014 році, Vue.js вже став одним із найбільш популярних фреймів на основі JavaScript. Він підходить на всі випадки життя: його можна використовувати в проектах, де працюють інші JavaScript бібліотеки, а також при створенні інтерфейсу користувача, складних односторінкових додатків і адмін-панелей. Можемо з упевненістю заявити, що Vue.js заслуговує на місце у вашому серці. Дозвольте розповісти про нього трохи більше.

Ваше серце в полоні
Виділити одну єдину категорію охочих працювати з цим фреймом складно, адже він є досить популярним. Прогери Livestorm, Alibaba Group та інших великих гравців підтверджують це та активно радять Vue.js іншим. Якщо ви хочете, наприклад, розробити свій онлайн-магазин, то Vue.js стане невіднятним помічником у цій справі. Не варто забувати про нього й іншим:
E-commerce;
B2B solution;
Порталам із великим охопленням;
Медійним проектам будь-якого масштабу;
Великим багатосторінковим форумам;
Онлайн-магазинам.
Кейси
Як розробляти на Vue.js
Консультації та аналітика
Ми знаємо, що далеко не кожен розуміє, який фреймворк вибрати для свого сайту, і тому допомагаємо консультаціями. Коли ж мова заходить про фрейми на основі Java, то ми завжди намагаємося максимально детально пояснити клієнту, яка робота має бути виконана. Наочно побачити результат він зможе у майбутньому.
Розписати завдання
Не можна недооцінювати силу технічного завдання. Brander приділяє йому стільки часу, скільки необхідно. Поспішати на даному етапі не варто, адже від того, наскільки чітко складено план, розписано роботу кодерів та враховано побажання клієнта, залежатиме успіх нашої спільної справи.
Цілі та концепція
Замовники бувають різні, але ми ще не зустрічали клієнтів, які не вимагали від нас чітко поставлених завдань, термінів виконання та демоверсії майбутнього продукту. Ми готові все це показати, але спочатку хочемо почути від клієнта одкровення. Клієнт повинен розповісти про ситуацію у своїй бізнес-ніші та відповісти на запитання, чи проводив він дослідження. Головне – зрозуміти, чого клієнт хоче досягти, зробивши крутий сайт на Vue.js. Нас заряджають люди, які знають чого хочуть. А тим, хто не знає, ми завжди допоможемо розібратися.
Дамо помацати
Наша ціль – довіра клієнта. Не всі згодні купувати кота в мішку, навіть якщо довіряють професіоналам. Саме тому на стадії, коли схематичний план майбутнього ресурсу вже розписаний, ми надамо можливість подивитися, як буде виглядати продукт у результаті. Це буде ще не фінальна версія, але принаймні ви отримаєте загальне уявлення.
Дизайн та контент
Не можна просто взяти та не зробити крутий дизайн! Як у відомому мемі, ми приділяємо особливу увагу цьому процесу. Дослідження підтверджують, що 70% користувачів мережі приймають рішення залишитися на сайті чи ні, виходячи з того, як він виглядає зовні. Саме тому контент є важливим. Якщо він цікавий, добре написаний і демонструє вашу суть, то потенційні клієнти будуть не лише приходити, а й залишатися.
Тестуємо та реалізуємо
Це завжди найприємніша і бентежлива стадія. З одного боку, проект вже на фінішній прямій, але з іншого можуть сплинути деякі баги, тому важливо виявити їх тут і зараз, поки ще можна все виправити безболісно. Деякі клієнти втомлюються чекати та починають підганяти команду. Ми просимо вас утриматись від цього! Brander зацікавлений у створенні якісного сайту, тому тестування займає чимало часу, але результати порадують вас.
Crash
Переваги Vue.js
01
Не треба різких рухів

Vue.js трохи відрізняється від інших фреймів на Java. На відміну від монолітних програмних платформ, його вводять у проект поступово, полегшуючи інтеграцію з бібліотеками та дозволяючи покращити вирішення завдань щодо представлення.

02
Сайт із реактивним двигуном

Vue.js часто використовують для посилення проекту, де клієнт просить додати реактивності, а також показати значення під час введення користувачами різної інформації. Маленький розмір фрейму не перевантажує проекти, де його використовують, тому і редагування в майбутньому не викликає особливих проблем.

03
На боці прогресу

Фреймворк постійно оновлюється і не відстає від актуальних тенденцій. Це особливо має тішити тих, хто топить за прогресивний функціонал. Зі свого досвіду знаємо, що клієнти також хочуть пристойний зовнішній вигляд, але в таку ціль теж буде попадання. Vue.js чудово справляється з масштабуванням на мобільних та лептопах.

04
Найкращий вибір для…

Фронтенд-блогів та інших ресурсів на CMS! Vue.js розв'язує руки та дозволяє використовувати динамічні рішення при розробці інтерфейсів. У модель функціонала додається реакція на поведінку та адаптація до потреб всіх тих, кому пощастить скористатися вашим сайтом.

NEXT LEVEL!

Наші принципи

В момент ухвалення рішення пам'ятайте:

 • Brander цінує ваш час та гроші. Ми не будемо витрачати їх на дрібниці, якщо цього не вимагає справа; 
 • Brander націлений на довгострокові відносини, тому кожен клієнт для нас – партнер та колега;
 • Brander враховує ваші забаганки та любить, коли бажання збуваються;
 • Brander за послідовність, мінімальний стрес та порозуміння. У цій атмосфері ми працюємо найкраще!
Another deal
Робімо круто разом!
Ми говоримо правду!
Правда полягає в тому, що вам потрібен власний сайт і додаток! Вони позитивно впливають на розвиток бізнесу безпосередньо. Вам відкриваються нові можливості взаємодії з клієнтом та маркетплейс, різко зростає конкурентоспроможність. Ми зробимо ваш бізнес таким, що запам'ятовується, і змусимо інших кричати про вашу унікальність.
Жодної мороки
Ми позбавляємо всіх клопотів і беремо технічну частину на себе. Думайте про те, як працює ваш бізнес, а ми займемося іншим. Нерідко клієнти бувають допитливими та просять розповісти їм тонкощі процесу. Це також не проблема. Ми у зрозумілій формі донесемо, що таке веб-додаток та яке відношення до цього має фреймворк Vue.js. Ви зрозумієте, що система не така складна, як вам здавалося.
Сила продаж
Окупити сайт легко, якщо процес продажу налагоджений з розумом. Почнемо з реклами, тому що вас мають впізнавати. Наша команда маркетологів проаналізує конкурентів та підкаже, у чому ваша унікальність, яку ви раніше не помічали.
Робота від і до
Нам подобається, коли клієнт залишається відданим, але для цього ми повинні стати лояльними до нього. Зазвичай, так і відбувається! Після того як проект завершено, ми не відправимо ваше ім'я у велику скриньку з більш ніж 1000 успішних кейсів. Тривалість нашої співпраці є головним показником спільного успіху.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Йдеться про якісь 17 Кб, приблизно стільки ж важить звичайна картинка. Річ у тому, що фрейм дозволяє сайтам працювати швидко навіть при великій кількості сторінок, і його вага грає в цьому ключову роль.
Можливо. Ви повинні розуміти, що маленький розмір Vue.js не допоможе швидше завершити роботу, якщо ви пред'явили серйозні вимоги до функціонала, дизайну та унікальності.
Так, але тільки в допустимих межах. Після закінчення кожного етапу роботи над вашим сайтом ми з радістю ділимося результатом праці. Ніхто в Brander не продовжить роботу, поки не почує від клієнта заповітне слово «Ok».
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
5 / 5 (556 голосів)