Мегаполіс

Дизайн Розробка Підтримка
megapolis
Рекламний холдинг вашого міста.
Megapolis - комплексне рішення для вашого бізнесу. Компанія підходить до процесу підготовки рекламної активності клієнта з точки зору дев'ятнадцятирічного досвіду. Вони спеціалізуються на розміщенні indoor і outdoor реклами і мають понад 10 тисяч рекламних носіїв по всій Україні. Співпрацю ми почали у 2018 році. Завданням для нас стала розробка корпоративного сайту.

Оформили "візитну картку" холдингу

Реалізували сайт на WordPress. Розробили унікальний дизайн, відповідно до корпоративного стилю холдингу і за всіма вимогами замовника. При розробці дизайну орієнтувалися на зручність навігації, приємну колірну гаму й оптимальну відповідність цілям і задачам кінцевих споживачів.

Розробили інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс. Всі розділи виведені в основне верхнє меню. Там можна вибрати місце для розміщення реклами, ознайомитися з переліком послуг, що надаються, ознайомитися з інформацією про компанії, переглянути кейси холдингу і вибрати потрібне місце для розміщення оголошень.

На сьогодні Megapolis надає послуги в Харкові, Києві, Дніпрі, Одесі та Львові. Щоб користувач міг самостійно вибрати майданчик розміщення бордів, впровадили фічу - "Адресної програми". 

Реалізували функціонал у вигляді карти, де відзначені доступні для реклами місця і їх фотографії. Функціонал дозволяє замовнику подивитися які є площині для розміщення реклами на потрібній адресі. Це значно економить час, як адміністратора, так і користувача.
 
Можна фільтрувати рекламні конструкції по типу, розміру, розміщенню. В полі для пошуку можна шукати за конкретною вулицею або кодом рекламної конструкції. Також можна вибирати сторону розміщення і відразу визначитися чи потрібне підсвічування на рекламному борді. Тут же можна і забронювати цю площину. 

Додали модуль багатомовності. Він забезпечує підтримку додаткових мов сайту й адміністративний інтерфейс платформи на різних мовах. 
 
Підключили форму зворотного зв'язку. Це форма на сайті, за допомогою якої, відвідувач може відправити повідомлення адміністратору сайту. Є можливість зв'язатися самостійно за допомогою доступних месенджерів або ж доступний варіант Callback.

Запровадили адаптивну верстку. Вона автоматично підлаштовує вебсторінки сайту під розміри пристрою, а їх дизайн варіюється в залежності від дій користувача. 
 
У футері, досить зручно можна переглянути відгуки про компанію, доступні вакансії й важливі новини холдингу. 
 
А також, з корпоративного сайту можна перейти в соціальні мережі Megapolis: Facebook, Linkedin, Instagram, YouTube.

Не без маркетингу

Для повного завершення візуальної складової "візитної картки" Megapolis - ми відзняли серію timelapse-відео і фото контент. Тепер головну сторінку очолює відео нічного міста. Ефектні ролики вражають гостей і підвищують довіру до сайту.

Висновки

  1. Корпоративний сайт холдингу - це не тільки іміджева історія, але і b2b інструмент для замовлення рекламних площин.
  2. Розроблена фіча "Адресної програми" - дає відвідувачеві розгорнуту інформацію про діяльність холдингу і всіх видах місцевостей для розміщення реклами в кожному місті.
  3. Комфортне юзабіліті ставить сайт на верхні позиції задаючи конкуренцію і підвищуючи впізнаваність холдингу.
  4. Створений контент відмінно підвищує лояльність користувачів.

Технології

Frontend

HTML5
TWIG
SCSS
vue.js
webpack
HTML5
TWIG
SCSS
vue.js
webpack

Backend

WORDPRESS
WORDPRESS
Next
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
5 / 5 (221 голос)