Мегаполic

Дизайн Розробка Підтримка
megapolis
Рекламний холдинг вашого міста.
Megapolis - комплексне рішення для вашого бізнесу. Компанія підходить до процесу підготовки рекламної активності клієнта з точки зору дев'ятнадцятирічного досвіду. Вони спеціалізуються на розміщенні indoor і outdoor реклами і мають понад 10 тисяч рекламних носіїв по всій Україні. Співпрацю ми почали у 2018 році. Завданням для нас стала розробка корпоративного сайту.

Оформили "візитну картку" холдингу

Реалізували сайт на WordPress. Розробили унікальний дизайн, відповідно до корпоративного стилю холдингу і за всіма вимогами замовника. При розробці дизайну орієнтувалися на зручність навігації, приємну колірну гаму й оптимальну відповідність цілям і задачам кінцевих споживачів.

Розробили інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс. Всі розділи виведені в основне верхнє меню. Там можна вибрати місце для розміщення реклами, ознайомитися з переліком послуг, що надаються, ознайомитися з інформацією про компанії, переглянути кейси холдингу і вибрати потрібне місце для розміщення оголошень.

На сьогодні Megapolis надає послуги в Харкові, Києві, Дніпрі, Одесі та Львові. Щоб користувач міг самостійно вибрати майданчик розміщення бордів, впровадили фічу - "Адресної програми". 

Реалізували функціонал у вигляді карти, де відзначені доступні для реклами місця і їх фотографії. Функціонал дозволяє замовнику подивитися які є площині для розміщення реклами на потрібній адресі. Це значно економить час, як адміністратора, так і користувача.
 
Можна фільтрувати рекламні конструкції по типу, розміру, розміщенню. В полі для пошуку можна шукати за конкретною вулицею або кодом рекламної конструкції. Також можна вибирати сторону розміщення і відразу визначитися чи потрібне підсвічування на рекламному борді. Тут же можна і забронювати цю площину. 

Додали модуль багатомовності. Він забезпечує підтримку додаткових мов сайту й адміністративний інтерфейс платформи на різних мовах. 
 
Підключили форму зворотного зв'язку. Це форма на сайті, за допомогою якої, відвідувач може відправити повідомлення адміністратору сайту. Є можливість зв'язатися самостійно за допомогою доступних месенджерів або ж доступний варіант Callback.

Запровадили адаптивну верстку. Вона автоматично підлаштовує вебсторінки сайту під розміри пристрою, а їх дизайн варіюється в залежності від дій користувача. 
 
У футері, досить зручно можна переглянути відгуки про компанію, доступні вакансії й важливі новини холдингу. 
 
А також, з корпоративного сайту можна перейти в соціальні мережі Megapolis: Facebook, Linkedin, Instagram, YouTube.

Не без маркетингу

Для повного завершення візуальної складової "візитної картки" Megapolis - ми відзняли серію timelapse-відео і фото контент. Тепер головну сторінку очолює відео нічного міста. Ефектні ролики вражають гостей і підвищують довіру до сайту.

Висновки

  1. Корпоративний сайт холдингу - це не тільки іміджева історія, але і b2b інструмент для замовлення рекламних площин.
  2. Розроблена фіча "Адресної програми" - дає відвідувачеві розгорнуту інформацію про діяльність холдингу і всіх видах місцевостей для розміщення реклами в кожному місті.
  3. Комфортне юзабіліті ставить сайт на верхні позиції задаючи конкуренцію і підвищуючи впізнаваність холдингу.
  4. Створений контент відмінно підвищує лояльність користувачів.

Технології

Frontend

HTML5
TWIG
SCSS
vue.js
webpack

Backend

WORDPRESS
Далі
Ми чекаємо на ваш проект