ROOTS

Дизайн Frontend Backend QA
Roots
Roots — винний експерт та супербізнесмен
Можливо, ви про це не знали, але Україна вважається винною країною. У нас сприятливий клімат для дозрівання елітних сортів винограду, і наші імпортери доводять це щороку. У 2018 році Roots почали завойовувати ринок як представники готельно-ресторанного бізнесу. Для запуску повноцінного винного рітейлу їм знадобилося два роки. Нам випала честь розробити сайт, і ми з ентузіазмом взялися за справу.

Ліричний вступ

Попри те, що у нас сприятливий клімат, культура виноробства тільки починає розвиватися. Кожен учасник цього ринку може зробити свій внесок у виховання споживачів. Опитування показали, що більшість людей у ​​вині не розуміються, оскільки вважають це заняттям для сомельє. Однак Roots вирішили довести, що займатися цим може будь-хто.

Для початку нашій команді потрібно було навчити сайт швидко знаходити добре вино. Вирішити це завдання нам вдалося за допомогою концепції, де користувачу надається повна свобода. Алгоритми Roots дають підказки, а в разі потреби навіть знаходять вино для відповідної події та враховують розміри гаманця.

Після вивчення поведінки середньостатистичного клієнта Roots ми розробили практичний та непомітний, але стильний інтерфейс. Було опрацьовано систему поділу на категорії, яка спрощує навігацію. Важливо було зробити поріг входження у світ вина невисоким, щоб не злякати покупця. Якщо весь шлях до оформлення покупки вже пройдено, то наприкінці можна вибрати обсяг тари, рік збирання винограду, ціну та регіон.

Зручності, пов'язані з вином

Бутилку вина можна помістити в список бажань або віртуальний кошик прямо зі сторінки каталогу. Це дозволяє не відвертатися та сконцентруватися на подальших покупках. Картки товару мають додаткові іконки, інтуїтивно зрозумілі для будь-якого користувача (навіть якщо він не належить до цільової аудиторії). Ми вирішили додати до карток основні характеристики вина для тих, хто хоче дізнатися про вибраний напій важливі деталі й таким чином причаститися до стародавньої вишуканої культури виноробства.

Розділ "Кейси та набори"

Поміняли його повністю. У цьому розділі сомельє подають на суд громадськості авторські добірки вина. При цьому враховується настрій, важливі події та навіть поточна пора року. Кейси формуються з урахуванням реальних покупок. Їх поєднують як стандартні параметри, так і побажання конкретних покупців з певного цінового сегмента. Після покупки такого кейса його буде викреслено із системи за допомогою автоматизованого модуля.

Для поціновувачів

Була розроблена можливість вибирати напої по регіонах та роках. Наприклад, якщо вам хочеться французьке вино з урожаю 2005 року, і відповідна пляшка є на складі, то ви можете отримати її вже наступного дня.

Оформлення замовлення

Ми вирішили, що навіть попри статусність товарів, покупка повинна бути простою і легкою. Згідно з нашим планом, це мало збільшити конверсію. При оформленні замовлення достатньо вказати ім'я та прізвище, місто, контактний телефон. Додатково вирішили здійснити інтеграцію з Новою Поштою, адже цій службі з доставки віддають перевагу навіть статусні клієнти.

Особистий кабінет

У ньому зберігається вся контактна інформація, історія замовлень, обрані товари та адреси доставки (їх може бути декілька). Подібний функціонал підштовхує людей до здійснення покупок, адже головна причина успіху — це зручність для клієнтів. Їхній досвід користувача повинен бути виключно позитивним.

Висновки

  • Було досягнуто мети створити найкращий інтернет-магазин для продажу вина, яким тепер став Roots. Своїм елітним статусом магазин зобов'язаний не тільки великому каталогу, а й простоті підбору необхідних товарів разом з можливістю відкрити в собі сомельє. 
  • Вино можна вибирати залежно від бюджету. Сервіс із фокусом на швидку покупку ідентичний як для преміальної категорії, так і для бюджетного сегмента. Roots надає можливість індивідуальної доставки, а також купони та консультації. Ви отримаєте цілий комплекс послуг, пов'язаних із винами.
Технології
Frontend
HTML СSS HTML СSS REQUIREJS REQUIREJS
CMS
MAGENTO 2.3 MAGENTO 2.3
Shipping
Nova Poshta Nova Poshta
Traffic sources
FACEBOOK FACEBOOK
Analytics
GOOGLEANALYTICS GOOGLEANALYTICS
Services
GOOGLE MERCHANT CENTER GOOGLE MERCHANT CENTER
Billing
TRANZZO TRANZZO
Next
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.7 / 5 (56 голосів)