Technologies

TRANZZO

TRANZZO — міжнародна платформа для онлайн-платежів. Це комплексний Фінтех-продукт з яким ви зможете приймати оплату на сайті, перераховувати гроші клієнтам, як кредитна організація і навіть надавати послугу р2р-переказів для фізичних осіб. Транзо один з партнерів Apple і Google Pay, а значить ви можете встановити кнопки оплати від цих сервісів, щоб стати ще зручніше для клієнтів.

4 причини вибрати TRANZZO
Всі види платежів в одному місці

Інтеграція Tranzzo дозволяє встановити оплату в один клік від Apple Pay і Google Pay, а також підключити Telegram Pay, через спеціального бота. Для класичної оплати карткою можна буде створити окрему брендовану сторінку на домені Транзо, або ж налаштувати віджет чи чекаут на своєму сайті. Якщо ви хочете збирати дані на своєму боці, і тільки потім передавати їх платіжній системі, потрібно буде підключити сертифікат PCI DSS для захисту інформації.

Відмінний базовий тариф

У 2021 транзит знімає по 2,7% за кожну транзакцію в гривні, а це — середнє значення на ринку. Оплата в євро, рублях і доларах обійдеться в 4% з кожного платежу. Вам не доведеться платити за підключення і додаткові можливості — все включено. Тариф для бізнесу (можна підключити, якщо ваш оборот від 50 000 € / місяць) ще вигідніше.

Особистий кабінет

Для управління платіжними операціями у вас буде свій аккаунт в системі. Туди автоматично завантажується вся звітність, яку можна перенаправити в вашу систему обліку і аналітики, в потрібному форматі.

Функції для кожного бізнесу

З Tranzzo ви отримуєте доступ до всіх звичних первинних операцій — двоетапна оплата та валідація з заморожуванням коштів на мапі, виплати на картку для кредитних організацій, p2p переклади між двома картками. Плюс, ви зможете повертати повну або часткову суму транзакції, и налаштовувати роботу 3-D Secure для авторизації користувача, якщо його карта і пристрій підтримують цю технологію захисту. За допомогою динамічного дескриптора ви зможете привласнювати транзакціям унікальні описи, а з оплатою за токени — прив'язати картки до акаунтів для швидких операцій, в тому числі автосписання.

Висновок

Tranzzo — один з базових варіантів платіжних систем для бізнесу в Україні і ще 20+ країнах. У ній є все необхідні функції для будь-якого інтернет-магазину, освітньої платформи, маркетплейса, кредитної організації та інших типів e-commerce. Усі транзакції будуть захищені за міжнародним стандартом PCI DSS, а тарифи і умови використання не відрізняються від пропозицій інших популярних платіжних систем.

Розробка ECOMMERCE проектів
Розробка ECOMMERCE проектів

9 років у електронній комерції. Ми вирішуємо питання бізнесу за допомогою інструментів консалтингу, мобільної та web розробки, digital маркетингу.

Визначаємо цілі проекту, обираємо інструментарій та збираємо продукт із потужним двигуном. Зростаємо з клієнтами та вдосконалюємо продукти разом.