Technologies

Nova Poshta

Нова Пошта — найпопулярніший сервіс доставки в Україну, зокрема завдяки інструментам для розробників і комфортними умовами для покупців інтернет-магазинів і не тільки.

 

API Нова Пошта дасть вам можливість розмістити на вашому сайті функціонал практично ідентичний тому, що доступний у додатках сервісу доставки. Зокрема, ви можете додати вибір відділення, трекінг, розрахунок вартості з урахуванням різних послуг, оповіщення та інтеграцію з вашою CMS і / або системою обліку для обробки замовлень.

 

API ключ нової пошти — безплатний, але видається на певний термін, після реєстрації на сайті. Вона також потрібна, щоб отримати доступ до послуг і продуктів для інтеграції.

4 причини приєднати доставку Нова Пошта до свого сайту
01
01
Віджети

На сайті Нової Пошти для розробників є готові плагіни для інтернет-магазинів, що налаштовуються. Тут є віджет для трекінгу, за яким клієнт зможе відстежувати шлях свого замовлення в особистому кабінеті на вашому сайті. API-ключ Нова Пошта для розрахунку вартості до різних відділень і зручний віджет для розміщення інформації про умови надання послуг.

02
02
Функції для відправників

API Нової Пошти допоможуть вам краще управляти вже відправленими посилками. Зокрема, ваші оператори зможуть використовувати «Повернення відправлення» з адміністративної панелі сайту, якщо клієнт не забрав посилку. Там же можна буде швидко й легко оформити переадресацію або поміняти дані в експрес-накладній, наприклад, дані одержувача або відправника та спосіб оплати.

03
03
Інтерфейси API для всього

З інтерфейсами Нова Пошта ви зможете додати на сайт базу даних із довідниками міст України та відділень компанії, а також інструменти для швидкого пошуку за ним. API для Контрагентів дозволяє створювати облікові записи клієнтів і керувати їх даними — зберігати адреси, телефони й іншу інформацію, різну для юридичних і фізичних осіб. Окремо ви зможете краще організувати роботу з експрес-накладними та їх реєстрами, а також приєднати довідники з інформацією про послуги компанії, від термінів доставки, до типів упаковки товарів. API Нової Пошти дозволить вам формувати ТТН в особистому кабінеті. У нього автоматично підтягнуться дані за замовчуванням, але ви зможете змінити як вага, розмір і кількість місць, так і оприлюднену вартість. Так само вид накладної буде змінюватися залежно від того оплатив клієнт доставку заздалегідь (якщо вона не безплатний) або зробить це після отримання, з окремою сумою післяплати. Далі ви можете прямо з кабінету видрукувати ТТН, зокрема масово на різних носіях.

04
04
Модулі

Робота з api Нової Пошти для деяких проєктів займає лічені хвилини. Наприклад, сервіс доставки в співпраці з 1С випустив і підтримує готовий модуль інтеграції. Подібні фірмові рішення є і для деяких популярних CMS, наприклад «API Нова Пошта Opencart», а в Діджитал-агентств і вебстудій — свої кастомні модулі для ефективного вирішення завдань інтеграції з різними системами. Інтеграція через API може бути набагато глибше, наприклад, можна зв’язати сервіси Нова Пошта з CMS, CRM і системою обліку одночасно й навіть передавати дані в програми для аналітики.

Висновок

Нова Пошта — обов’язкова інтеграція для всіх магазинів на території України. Навіть якщо ви продаєте габаритні й нестандартні товари, які вигідніше і зручніше доставляти з Укрпоштою або іншою транспортною компанією, не варто позбавляти користувачів вибору і звичного сервісу. Тим більше, що співпраця з ним безплатна, а інтеграція допоможе покращити та прискорити обробку замовлень.

Розробка ECOMMERCE проектів
Розробка ECOMMERCE проектів

9 років у електронній комерції. Ми вирішуємо питання бізнесу за допомогою інструментів консалтингу, мобільної та web розробки, digital маркетингу.

Визначаємо цілі проекту, обираємо інструментарій та збираємо продукт із потужним двигуном. Зростаємо з клієнтами та вдосконалюємо продукти разом.