Інтернет-магазини з вау-дизайном

Дизайн інтернет-магазину — це ключовий фактор, що впливає на просування бізнесу. Спочатку ваша цільова аудиторія знаходить сайт через органічний пошук або рекламу, після чого переходить на саму сторінку. Якщо зовнішній вигляд сайту викличе відторгнення, то розраховувати на конверсію відвідувача не доведеться. Він не дійде до цільової дії, та ви залишитеся без прибутку. Тому дуже важливо, щоб ще на перших етапах роботи над сайтом дизайнери створили привабливе оформлення. Ми розробимо сучасний дизайн, який підвищить ваш імідж, а також забезпечить лояльність і залученість користувачів інтернет-магазину. 

UI/UX дизайн

UI/UX дизайн — веб-дизайн, який ставить перед собою масштабні цілі. Ми не просто робимо гарне оформлення для інтернет-магазинів. Ми вивчаємо поведінку відвідувачів сайту, щоб зробити його дизайн зручним, мотивуючим. Для цього розробляється як сам дизайн, так і окремі "юзабіліті фішки". Наші фахівці розроблять:

 • інформаційну архітектуру;
 • оформлення контенту;
 • графічний дизайн;
 • моделі взаємодії з сайтом.

Навіщо потрібно витрачати час, гроші і сили на UI/UX дизайн? У сучасному бізнесі неможливо зростати та просуватися вище, не проявляючи турботи про своїх потенційних клієнтів. Неможливо добитися цього також без емоційного підживлення ЦА — потрібно дати людям враження, та дизайн допоможе це зробити. Робота дизайнерів підвищить конверсію ЦА в клієнтів, а разових клієнтів — в постійних покупців.

Як створити ефективний дизайн, який продає?

Створити ефективний дизайн, який здатен продавати, самостійно — це майже нездійсненне завдання. Повною мірою врахувати всі чинники зможуть виключно досвідчені дизайнери та маркетологи. Коли ми працюємо над UX/UI дизайном, ми вирішуємо ряд завдань, щоб послідовно досягати результату:

 1. Створення концепції. Не можна працювати над дизайном, починаючи з порожнього листа. Спочатку ми вивчаємо ваш brand-voice, особливості вашої компанії та цільової аудиторії. Виходячи з цих знань, ми підбираємо найкращі рішення для дизайну. Враховуємо в цьому процесі не лише суб'єктивні чинники, тобто переваги ваших клієнтів, але також об'єктивні: моду, тренди в дизайні, нові можливості графічних редакторів.
 2. Робота над графічним дизайном. Спочатку потрібно розробити графічний дизайн для фону ваших веб-сторінок. Вони стануть основою оформлення сайту в цілому. Тут ми відштовхуємося від сформованої концепції, ретельно підбираючи кольори, відтінки, зображення, розміщення текстових та інтерактивних блоків, слайдери.
 3. Опрацювання "юзабіліті фішок". Багато функцій на сайтах, особливо для сфери e-Commerce, динамічні. Для них не можна придумати один статичний дизайн, це буде виглядати непривабливо, скупо. Ми знайдемо рішення, які зроблять будь-який процес, наприклад, оформлення замовлення в інтернет-магазині, не просто зручним, але ще й захоплюючими, візуально приємними.
 4. Оформлення блоків для контенту. Навіть найякісніший і захоплюючий контент буде виглядати програшно, якщо розмістити його не там, де потрібно. Контент завжди повинен бути помітним, кидатися в очі, та при цьому його оформлення має гармонійно вписуватися в загальну концепцію сайту. Ми продумаємо структуру сайту та розміщення блоків контенту, спираючись на зручність ваших користувачів і затверджену концепцію дизайну.

Є дві основні умови для створення якісного дизайну: майстерність і креативність виконавців. Наші дизайнери використовують сучасні графічні редактори, знають чимало "фішок", цікавих рішень для працюючого онлайн бізнесу. Є також і третій фактор, про який згадують рідше: дизайнери повинні знаходитися в постійному контакті один з одним, з маркетологами, контент-менеджерами та іншими фахівцями. Наш дружний колектив створив всі умови для такої спільної роботи, яка дасть вам конкретний результат — прибуток і здешевлення залучення лидов.

Що враховувати на етапі дизайну для інтернет-магазину?

Коли ви замовляєте розробку дизайну інтернет-магазину у професійної команди, вам не доведеться враховувати безліч чинників самостійно, постійно контролюючи процес. Ви зможете просто задавати напрямок роботи, дізнаватися про просування проекту, виходячи на зв'язок з project-менеджером. Наші ж фахівці ще при первісній підготовці плану створення дизайну враховують наступні фактори:

 • брендовий стиль вашої фірми;
 • сучасні тренди в дизайні;
 • естетичні смаки вашої цільової аудиторії;
 • детализированность дизайнерських робіт: кожна деталь на сайті повинна володіти особливою красою, яка буде вписуватися в загальний стиль ресурсу;
 • тематика інтернет-магазину: дизайн повинен вказувати на сферу вашої спеціалізації, інакше він буде виглядати неприроднім.

Ми вивчимо дизайнерський досвід ваших конкурентів, компаній з суміжних сфер, включаючи й іноземні фірми. Так відбувається пошук матеріалу для створення свіжих, креативних і ефективних концепцій дизайну.

Наші переваги

Наша основна перевага: ми не просто працюємо над дизайном, ми покращуємо ваш онлайн бізнес як систему. Звертаючись в нашу компанію, ви отримуєте послугу інтернет-маркетингу під ключ. Є можливість замовити окремі послуги або ж повний супровід проекту нашими фахівцями.

Кращий спосіб відчути переваги Brander — замовити розробку сайту під ключ. Усі вузькопрофільні фахівці будуть вести діалог, який допоможе зробити великий, повноцінний проект із загальною але конкретизованю ідеєю. Дизайнери будуть важливим голосом в цьому діалозі, який допоможе зробити проект більш привабливим для користувачів, перспективним з точки зору просування в інтернеті.

У нашій компанії працюють досвідчені дизайнери, які створювали та створюють різнопланові проекти. У кожного з цих проектів є свій "смак", свій приємний "післясмак", і, звичайно, "родзинка", яка зробить ваш бренд впізнаваним. Щоб переконатися в цьому, досить подивитися на список інтернет-магазинів, для яких ми вже робили UI/UX дизайн.

Дизайн інтернет-магазину

Відсоток продажів в інтернет-магазинах оновлює свій максимум кожного звітного року. Рітейлери стверджують, що довгі роки не вдасться повністю перейти на торгівлю онлайн, але ми вже можемо констатувати, що цей процес не зупинити. Через зростання онлайн-продажів конкуренція набуває масштабів, небачених раніше, і зокрема почалися змагання за найкрасивіший дизайн. Але пам'ятайте, що гарний — це ще не означає ефективний. Ми ж зробимо так, щоб дизайн був і візуально приємним, і ефективним.

Чому дизайн такий важливий?
Конкуренція та щорічна зміна трендів змушують постійно бути на вістрі атаки. Фраза "зустрічають по одязі" стара як світ, але актуальна досі. Користувачеві насамперед потрібні сайти, які залучають його візуально, і лише після цього спрацьовує решта тригерів. Наше завдання — зробити дизайн, де естетична частина не заважатиме тій, що продає. Тому в нашому дизайні будуть враховані:
Особливості бізнесу
Краща палітра кольорів
Загальний стиль
Призначення (для продажу або для інформування)
Зручність для користувачів
Кейси
Як відбувається розробка дизайну?
Знайомимося з бізнесом
Кожен бізнесмен є унікальним і неповторним. Ми це розуміємо та підтримуємо, але акцентуємо, що унікальність має бути зображена у дизайні інтернет-магазину. Щоб краще зрозуміти ваш бізнес, нам може знадобитися особиста зустріч.
Складаємо докладне технічне завдання
Коли мова заходить про оригінальний дизайн чи перероблення застарілого ресурсу, нам доводиться залучати фахівців із різних відділів. Ознайомившись з вашими вимогами, ми починаємо створювати документ, в якому буде зображено вартість, кількість годин на роботу та перелік залучених співробітників.
Нарешті починає працювати дизайнер
Він буде розробляти інтерфейс і всі візуальні елементи, відштовхуючись від нашої ознайомчої розмови й ТЗ. Нерідко трапляється так, що самостійні ідеї у дизайнера виявляються навіть цікавішими, ніж у замовника. Але ми обіцяємо, що все одно не дамо дизайнеру надто багато свободи.
Програміст пожвавить роботу дизайнера
При створенні сайта для інтернет-магазину старання дизайнера та програміста однаково важливі, тому ми намагаємося не відривати їх через дрібниці та стежимо тільки за дедлайнами. Жодних запізнень і здавання роботи пізніше терміну не буде!
I need more!

Наші принципи

В момент ухвалення рішення пам'ятайте:

 • Brander цінує ваш час та гроші. Ми не будемо витрачати їх на дрібниці, якщо цього не вимагає справа;
 • Brander націлений на довгострокові відносини, тому кожен клієнт для нас — партнер та колега;
 • Brander враховує ваші забаганки і любить, коли бажання збуваються;
 • Brander за послідовність, мінімальний стрес та взаєморозуміння. У цій атмосфері ми працюємо найкраще!
Draw
Brander та його переваги
Про наших дизайнерів
На цей час у розробці дизайнів з оформлення інтерфейсів (UX/UI) для сайтів та додатків беруть участь 7 осіб, ще 3 працюють над брендингом. Ця команда з високим порогом входження потрапила до Brander у результаті суворого відбору, щоб вирішувати головний біль клієнтів та приносити їм гроші.
Дизайнерам допомагають досвідчені маркетологи
Командна робота творить чудеса. Вона дозволяє розробляти не тільки порожні дизайни з гарною графікою, але й готові рішення для стимулювання продажів, а також зростання показників бізнесу за кожен квартал.
Ми підкажемо, коли зробити оновлення
Уявімо, що вам зробили дизайн нещодавно. Ви не сильно знаєтеся на цьому тонкому мистецтві, тому вам надали результат, який не виправдовує вкладених витрат. Ми готові здійснити експрес-перевірку та виправити недоліки.
Надамо вам сервіс повного циклу
Це означає, що ви можете замовити не тільки дизайн сайту, але і маркетингову підтримку, наповнення контентом, консультування бізнесу. Усі послуги робимо під ключ, без додаткових витрат, з прозорим та зрозумілим ТЗ.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Швидкий лендинг для своїх потреб не потребує складного дизайну, тому в таких випадках ми радимо шаблони. Але бізнес на кшталт інтернет-магазину чи ресторану вимагає наявності сайту, який визначатиме імідж на фоні конкурентів та залучатиме клієнтів.
Може, й особливо на початку розробки. Він допоможе скласти правильне ТЗ, яке стане для проекту фундаментом.
Критерії стандартні, і вони мають такий вигляд: подобається/не подобається; функціонально/марно; відповідає маркетинговим запитам чи ні; чи зручно буде клієнту.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Інші послуги

Розробка сайту для ресторану Розробка сайту для кафе Розробка інтернет-магазину ювелірних виробів Розробка інтернет-магазину одягу Розробка інтернет-магазину електроніки Розробка інтернет-магазину на Opencart Верстка інтернет-магазину Розробка інтернет-магазина для дропшипінгу Маркетплейс на magento Створення інтернет-магазину зоотоварів Розробка інтернет-магазину на Laravel Розробка магазину взуття Створення інтернет магазина парфумерії Створення інтернет магазину продуктів Створення інтернет-магазину сантехніки Створення магазину будматеріалів Створення інтернет-магазину годинників Створення інтернет-порталу Створення B2B-маркетплейсів Створення інтернет-магазину квітів Створення інтернет-магазину чаю Розробка онлайн-магазина побутової техніки Розробка магазина дитячих товарів Аудит коду. Magento edition Magento Enterprise Edition Рішення на Magento для Multi-Vendor Marketplace Конверсійний eCommerce дизайн Magento хостинг Розробка інтернет-магазину автозапчастин
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
5 / 5 (354 голоса)