Дизайн інтернет-магазину

Дизайн інтернет-магазину — це ключовий фактор, що впливає на просування бізнесу. Спочатку ваша цільова аудиторія знаходить сайт через органічний пошук або рекламу, після чого переходить на саму сторінку. Якщо зовнішній вигляд сайту викличе відторгнення, то розраховувати на конверсію відвідувача не доведеться. Він не дійде до цільової дії, та ви залишитеся без прибутку. Тому дуже важливо, щоб ще на перших етапах роботи над сайтом дизайнери створили привабливе оформлення. Ми розробимо сучасний дизайн, який підвищить ваш імідж, а також забезпечить лояльність і залученість користувачів інтернет-магазину.

Кейси
UI/UX дизайн

UI/UX дизайн — веб-дизайн, який ставить перед собою масштабні цілі. Ми не просто робимо гарне оформлення для інтернет-магазинів. Ми вивчаємо поведінку відвідувачів сайту, щоб зробити його дизайн зручним, мотивуючим. Для цього розробляється як сам дизайн, так і окремі "юзабіліті фішки". Наші фахівці розроблять:

  • інформаційну архітектуру;
  • оформлення контенту;
  • графічний дизайн;
  • моделі взаємодії з сайтом.

Навіщо потрібно витрачати час, гроші і сили на UI/UX дизайн? У сучасному бізнесі неможливо зростати та просуватися вище, не проявляючи турботи про своїх потенційних клієнтів. Неможливо добитися цього також без емоційного підживлення ЦА — потрібно дати людям враження, та дизайн допоможе це зробити. Робота дизайнерів підвищить конверсію ЦА в клієнтів, а разових клієнтів — в постійних покупців.

Як створити ефективний дизайн, який продає?

Є дві основні умови для створення якісного дизайну: майстерність і креативність виконавців. Наші дизайнери використовують сучасні графічні редактори, знають чимало "фішок", цікавих рішень для працюючого онлайн бізнесу. Є також і третій фактор, про який згадують рідше: дизайнери повинні знаходитися в постійному контакті один з одним, з маркетологами, контент-менеджерами та іншими фахівцями. Наш дружний колектив створив всі умови для такої спільної роботи, яка дасть вам конкретний результат — прибуток і здешевлення залучення лидов.

Створити ефективний дизайн, який здатен продавати, самостійно — це майже нездійсненне завдання. Повною мірою врахувати всі чинники зможуть виключно досвідчені дизайнери та маркетологи. Коли ми працюємо над UX/UI дизайном, ми вирішуємо ряд завдань, щоб послідовно досягати результату:

Створення концепції

Не можна працювати над дизайном, починаючи з порожнього листа. Спочатку ми вивчаємо ваш brand-voice, особливості вашої компанії та цільової аудиторії. Виходячи з цих знань, ми підбираємо найкращі рішення для дизайну. Враховуємо в цьому процесі не лише суб'єктивні чинники, тобто переваги ваших клієнтів, але також об'єктивні: моду, тренди в дизайні, нові можливості графічних редакторів.

Робота над графічним дизайном

Спочатку потрібно розробити графічний дизайн для фону ваших веб-сторінок. Вони стануть основою оформлення сайту в цілому. Тут ми відштовхуємося від сформованої концепції, ретельно підбираючи кольори, відтінки, зображення, розміщення текстових та інтерактивних блоків, слайдери.

Опрацювання "юзабіліті фішок"

Багато функцій на сайтах, особливо для сфери e-Commerce, динамічні. Для них не можна придумати один статичний дизайн, це буде виглядати непривабливо, скупо. Ми знайдемо рішення, які зроблять будь-який процес, наприклад, оформлення замовлення в інтернет-магазині, не просто зручним, але ще й захоплюючими, візуально приємними.

Оформлення блоків для контенту

Навіть найякісніший і захоплюючий контент буде виглядати програшно, якщо розмістити його не там, де потрібно. Контент завжди повинен бути помітним, кидатися в очі, та при цьому його оформлення має гармонійно вписуватися в загальну концепцію сайту. Ми продумаємо структуру сайту та розміщення блоків контенту, спираючись на зручність ваших користувачів і затверджену концепцію дизайну.

Що враховувати на етапі дизайну для інтернет-магазину?

Коли ви замовляєте розробку дизайну інтернет-магазину у професійної команди, вам не доведеться враховувати безліч чинників самостійно, постійно контролюючи процес. Ви зможете просто задавати напрямок роботи, дізнаватися про просування проекту, виходячи на зв'язок з project-менеджером. Наші ж фахівці ще при первісній підготовці плану створення дизайну враховують наступні фактори:

  • брендовий стиль вашої фірми;
  • сучасні тренди в дизайні;
  • естетичні смаки вашої цільової аудиторії;
  • детализированность дизайнерських робіт: кожна деталь на сайті повинна володіти особливою красою, яка буде вписуватися в загальний стиль ресурсу;
  • тематика інтернет-магазину: дизайн повинен вказувати на сферу вашої спеціалізації, інакше він буде виглядати неприроднім.

Ми вивчимо дизайнерський досвід ваших конкурентів, компаній з суміжних сфер, включаючи й іноземні фірми. Так відбувається пошук матеріалу для створення свіжих, креативних і ефективних концепцій дизайну.

Наші переваги

Наша основна перевага: ми не просто працюємо над дизайном, ми покращуємо ваш онлайн бізнес як систему. Звертаючись в нашу компанію, ви отримуєте послугу інтернет-маркетингу під ключ. Є можливість замовити окремі послуги або ж повний супровід проекту нашими фахівцями.

Кращий спосіб відчути переваги Brander — замовити розробку сайту під ключ. Усі вузькопрофільні фахівці будуть вести діалог, який допоможе зробити великий, повноцінний проект із загальною але конкретизованю ідеєю. Дизайнери будуть важливим голосом в цьому діалозі, який допоможе зробити проект більш привабливим для користувачів, перспективним з точки зору просування в інтернеті.

У нашій компанії працюють досвідчені дизайнери, які створювали та створюють різнопланові проекти. У кожного з цих проектів є свій "смак", свій приємний "післясмак", і, звичайно, "родзинка", яка зробить ваш бренд впізнаваним. Щоб переконатися в цьому, досить подивитися на список інтернет-магазинів, для яких ми вже робили UI/UX дизайн.

Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Термін створення дизайну залежить від бажаного функціоналу, унікальності дизайну та інших моментів. Сказати орієнтовний час можливо, якщо є повноцінне ТЗ.
Всі етапи дизайну інтернет-магазину завершуються звітом перед клієнтом. Наша команда завжди на зв'язку і в будь-який момент ви можете дізнатися, як йдуть справи з проектом.
Складність проекту і наповнення — два аспекти формування вартості дизайну інтернет-магазину. Залиште заявку і ми надамо попередню оцінку проекту.
Ми чекаємо на ваш проект