Золотий Вік App

Золотий Вік App
Кейс «Золотий Вік»: тисячі коштовностей в одному застосунку
Золотий Вік — український бренд ювелірних виробів. 1999 року в Запоріжжі відкрився завод з виробництва коштовностей. У 2023 році завод став найбільшим виробником ювелірних виробів, лідером на ринку та однією з найвідоміших компаній України. Місія компанії — дарувати кохання близьким за допомогою коштовностей. За допомогою у реалізації цієї місії Золотий Вік звернувся до нас.

З чим до нас прийшов клієнт

2023 рік. Вже ні в кого не виникає питань, навіщо потрібен мобільний застосунок. І тим більше ніхто не каже, що це розкіш. Це стало необхідністю, пунктом в чек-листі на ринку. Якщо у вас немає мобільного застосунку, аудиторія йде до конкурентів, все просто.

Разом із компанією Золотий Вік ми вже успішно релізнули масивний інтернет-магазин, в якому понад 11 тисяч золотих та 4 тисяч срібних прикрас. Усвідомлюючи важливість мобільної розробки в сучасному світі цифрової торгівлі, компанія вирішила замовити мобільний застосунок з нуля. Ми почали працювати над мобільним застосунком у 2021 році.

Розширюємо горизонти e-commerce

Застосунок розроблявся з нуля. Єдине, що ми мали — референс, який взяли з офіційного сайту Золотий Вік. Нам необхідно було реалізувати функціонал сайту, доповнивши його унікальними можливостями мобільного застосунку.

Але була складність — інтеграція з двома базами 1C у такий спосіб, щоб застосунок мав доступ до однієї бази даних. Буквально під кожен модуль та функцію сайту готувалися модулі для передачі даних із мобільним застосунком. Для цього наші розробники використали GraphQL.

Інтернет-магазин Золотий Вік створений на движку Magento. Це ідеальне рішення, коли потрібна максимальна продуктивність, великий каталог товарів та розширений функціонал. Тому нами виконана велика робота над оптимізацією запитів та покращенням продуктивності, з урахуванням всього функціоналу та вимог клієнтів.

На етапі тестування ми виявили вади вже у логіці роботи сайту. Завдяки цьому інтернет-магазин також отримав необхідні оновлення та покращення.

В результаті мобільний додаток став компактною версією інтернет-магазину Золотий Вік. Як і на сайті, у своєму смартфоні клієнт може подивитися каталог, вибрати прикрасу, розглянути фотографії, почитати опис, купити товар, відстежити замовлення, переглянути збережені та ще багато інших фішок для поціновувачів ювелірного мистецтва.

Імідж, лояльність, комунікації

Мобільний застосунок Золотий Вік отримав спрощений потік покупки для користувача зі збільшеною швидкістю роботу. Мобільний застосунок не лише розширив можливості електронної комерції. Він вирішує ключові завдання, поставлені перед ним нашим клієнтом:

  1. Поліпшення лояльності та іміджу компанії. Застосунок має високий рівень взаємодії з користувачем. Завдяки зручному, швидкому та гарному інтерфейсу користувач швидше та охоче робить цільову дію. Програма задовольняє потреби покупця, пропонуючи широкий функціонал. Якщо у застосунку є все, що потрібно покупцеві для покупки, навіщо шукати іншу пропозицію?
  1. Продаж та комунікації. Застосунок задовольняє всі цільові функції операційної системи відповідно до user flow користувача. Ми задіяли технології Beacon, камеру та можливості геолокації, щоб облаштувати комфортний та нативний користувальницький досвід. Завдяки персональним повідомленням є простір для акційної механіки та ефективної комунікації з покупцями.
  1. Збір даних та аналітика. Мобільний застосунок збирає дані про покупців та їхню поведінку, формує аналітичні висновки через призму бізнес-показників, а також відстежує ефективність взаємодії з інтерфейсом програми (а це чудова підказка для оновлень, виправлень та модернізації продукту).

Результат

В результаті Золотий Вік отримав сучасний мобільний застосунок, який розширює можливості електронної комерції, відповідає уявленням аудиторії та сприяє продажам. Фірмовий стиль гармонійно поєднується з трендами дизайну, а наполеглива робота над серверною частиною дає змогу клієнтам взаємодіяти без фризів, лагів, багів та інших подразників користувальницького досвіду.

Технології
Backend
PHP PHP
Database
MYSQL MYSQL
CMS
MAGENTO 2.3 MAGENTO 2.3
iOS
SWIFT SWIFT
Android
KOTLIN KOTLIN
Next
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.9 / 5 (165 голосів)