Inbus

Дизайн Frontend Backend Маркетинг Підтримка
Inbus
inBus - доступні поїздки по всій Україні та Європі.
inBus - прямий ритейлер автобусних квитків з усіх автостанцій України. Компанія в ніші вже 15 років. Їх мета - допомагати клієнтам економити час при покупці квитків. Наше співробітництво почалося з 2020 року.

inBus - це коли квиток сам йде до тебе

Проаналізували існуючі рішення на ринку - склали завдання з SEO-просування та апгрейднули код сервісу inBus. 

Роботу почали з редизайну footer-a та header-a для поліпшення користувацького досвіду. На основі UX аналізу виправили front-end. Також ми вдосконалили дизайн сайту і збільшили структуру каталогу.

Провели рефакторинг, оптимізацію ваги і швидкості завантаження сайту.

За рахунок простого інтерфейсу, кожен користувач може знайти будь-який маршрут, який його цікавить. Також, змінили форму пошуку. Що значно спрощує процес оформлення квитка. Для зручності - Україна винесена на першу позицію в списку.

Вдосконалили функціонал підбору квитків. При верстці, вручну були додані 30-40 пунктів шляху, щоб адаптувати підбір під десктоп та мобайл версії сайту. Тобто, пасажир, при оформленні квитка, бачить не просто точку відправлення і прибуття, а весь маршрут з точками міст, яких може бути від 3 до 20+. Даний функціонал допомагає обрати оптимальний шлях для подорожі та покращує користувальницький досвід.

Виконали ряд завдань по SEO:

  • Провели технічний аудит
  • Зібрали семантичне ядро ​​для ТЗ
  • Оптимізували метадані
  • Вилили всі важливі посилання в пошуковий індекс
  • Створили ТЗ копірайтеру на Miralinks для закупівлі посилань
  • Реалізували перелінковку сторінок

Магія поза Хогвартсом

Другу частину проєкту зайняла розробка фреймів. Створили окрему область вікна, що є за своєю структурою закінченим документом HTML. Фрейм є міні версією сайту за допомогою якого користувач зможе знайти квиток. В "рамку" додали: логотип, маршрут з точкою A і B, кнопку пошуку і посилання на політику конфіденційності.
 
В результаті, розроблений функціонал, дозволяє клієнту розміщувати цей "блок" на різних просторах, не обмежуючись в їх кількості, просто вписуючи невеликий код скрипт.

Висновки

  1. inBus - всеукраїнська автобусна онлайн каса.
  2. Сайт спрощує пошук і покупку квитка.
  3. inBus дає користувачам актуальні дані про маршрути та ціни. А позитивний досвід користувачів - формує лояльність до бренду.

Технології

FRONTEND

VUE.JSjQuery jQuery UI

BACKEND

YII2 Nginx PHP

INTEGRATION

Google Analytics HotJar Google Tag Manager Facebook Pixel
Відгуки
  Подивитись відео
CEO Inbus.ua
Костянтин Мінаков

INBUS - прямий ретейлер автобусних квитків з усіх автостанцій України. У ніші вже понад 15 років.

Із завданням Brander впоралався на 100%. Ми отримали повністю готові робочі додатки, які дозволяють здійснювати купівлю автобусних квитків до 60 секунд.

На цьому етапі, спільно з Brander, прийняли рішення про продовження роботи та розвиваємо вже не один, а чотири проєкти.
 

 
5
5 з 5 - "Ми своїм досвідом довели, що співпраця з Brander - це позитивний досвід. Однозначно рекомендуємо іншим підрядникам"
Далі
Ми чекаємо на ваш проект