Inbus

Дизайн Frontend Backend Маркетинг Підтримка
Inbus
InBus повертають магію автобусної подорожі
Компанія inBus ще далекого 2007 року взяла на себе місію генерації квитків для автобусів з усіх автостанцій України. Нам пощастило працювати зі справжнім ветераном своєї області. Ми виявили, що сила inBus полягає не тільки в гучному імені та великому досвіді, але також у відмінній якості сервісу. Нам залишалося тільки зробити для них сайт, який змусить людей згадати, що автобусна подорож — це легко, недорого та комфортно.

З вітерцем!

Ні, ми не перебільшуємо, адже працювати виявилося напрочуд легко. Почали з аналізу завдань із SEO-просування, розробили новий план дій: технічний аудит, збір семантичного ядра та реалізацію гнучкої перелінковки.

Потім ми вдосконалили код сервісної частини сайту. Це дозволило додати нові розділи, де мандрівники можуть відстежувати активність туроператорів та зв'язуватися з менеджерами, якщо виникає така потреба.

Квиток сам йде до вас

Ми вирішили вдосконалити підбір квитків і зробити його більш інтуїтивним, щоб запобігти можливим помилкам користувачів. Наші програмісти вручну прописали понад 40 найбільш потрібних станцій для автоматичного підбору найпопулярніших шляхів. Пасажир тепер бачить не лише точки А та В, але також усі населені пункти між ними, які він проїжджатиме. Це зручно у всіх сенсах.

Користувач отримав багато тепла й турботи. Ми змінили форму пошуку маршруту, оскільки попередня версія видалася нам застарілою і потребувала апгрейду. Новий дизайн — це user friendly у всій красі. Ми спростили інтерфейс та збільшили швидкодію сайту внаслідок рефакторингу. 

У нижній частині екрана можна знайти всі необхідні контакти та відповіді на поширені запитання. Пасажир може сам прокласти маршрут з точки А до точки В. Начебто дрібниця, але дуже приємно. Це дозволяє починати передчувати поїздку вже у момент придбання квитка.

Висновки

  1. Ми поставили собі за мету зробити із сайту inBus не просто агрегатор для квитків, а всеукраїнську автобусну онлайн-касу. Мета була амбітна, але ми свій хліб не дарма їмо. Клієнт виявився задоволеним, тому наш план вдався.
  2. Робочі години, виділені на полегшення процедури пошуку та купівлі квитків, виявилися витраченими не в порожню. Цю перевагу відчули всі й одразу. Клієнт продовжує дякувати команді наших програмістів навіть сьогодні, коли ми проводимо планові технічні роботи.
  3. Ми пишаємося переробленими алгоритмами пошуку. Тепер користувач ніяк не зможе ввести неправильну назву міста чи країни. Система автоматично виправить помилку та запропонує правильний варіант.
Технології
Frontend
VUE.JS VUE.JS
Backend
NGINX NGINX PHP PHP
Analytics
GOOGLEANALYTICS GOOGLEANALYTICS HOTJAR HOTJAR TAGMANAGER TAGMANAGER
Відгуки
  Подивитись відео
CEO Inbus.ua
Костянтин Мінаков

INBUS - прямий ретейлер автобусних квитків з усіх автостанцій України. У ніші вже понад 15 років.

Із завданням Brander впоралався на 100%. Ми отримали повністю готові робочі додатки, які дозволяють здійснювати купівлю автобусних квитків до 60 секунд.

На цьому етапі, спільно з Brander, прийняли рішення про продовження роботи та розвиваємо вже не один, а чотири проєкти.
 

 
5
5 з 5 - "Ми своїм досвідом довели, що співпраця з Brander - це позитивний досвід. Однозначно рекомендуємо іншим підрядникам"
Next
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.6 / 5 (144 голоса)