Збільшення конверсії сайту з Brander

Якщо ви розвиваєте бізнес в інтернеті, то вже знаєте, наскільки важливо відстежувати життєво необхідні показники. Тільки так ви можете забезпечити розвиток вашому бізнесу. Конверсія сайту — один із найважливіших показників, що допомагає визначити, наскільки успішно ви використовуєте інструменти інтернет-маркетингу. Конверсія сайту — співвідношення кількості відвідувачів, які вчинили цільову дію, до загальної кількості відвідувачів сайту. Відсоток аудиторії, які вчинили цільову дію, називають коефіцієнтом конверсії. Цільова дія не завжди покупка. Це може бути підписка на розсилку, відгук або коментар про товар.

Способи збільшення конверсії сайту

Було б чудово, якби був сервіс збільшення конверсії сайту, чи не так? На жаль, поки що такого не придумали. Однак комплексна робота над покращенням ресурсу допоможе підвищити коефіцієнт конверсії. Ділимося перевіреними способами збільшення конверсії на сайті:

  1. Почніть з аналізу взаємодії ЦА з вашим інтернет-магазином. Він має бути зручним та привабливим. Аналіз поведінки може підказати, що саме заважає відвідувачам вчинити цільову дію. Можливо, користувачам не вистачає інформації про товар або контактні дані, а може їм незручно оформляти замовлення.
  2. Зробіть спливаючі кнопки CTA (заклик до дії). Статистика показує, що це покращує показник конверсії. Однак кнопка має бути привабливою, не різкою та акуратною. Виберіть гармонійний колір, який виділятиме кнопку на тлі вашого дизайну.
  3. Проаналізуйте навігацію. Щоб збільшити коефіцієнт конверсії, вашим клієнтам має бути простіше шукати інформацію. Коли люди не можуть знайти потрібні їм дані, вони з більшою ймовірністю покинуть сайт. Навігація має бути організованою та інтуїтивно зрозумілою великій кількісті клієнтів.
  4. Подбайте про адаптивність сайту. Зараз сайт без мобільної адаптації втрачає велику кількість відвідувачів. Багато, дуже багато, користувачів дивляться ресурси та роблять покупки через смартфон. Якщо зображення спотворюється, незручно користуватися каталогом і рядком пошуку, складно оформити замовлення, ви віддасте клієнта конкуренту. Згідно з дослідженнями, понад 67 % покупців здійснюють цільову дію на зручному ресурсі, а понад 40 % онлайн-покупок відбувається саме через смартфони. Радимо інтегрувати адаптивний дизайн, налаштувати зручне переміщення сайтом великим пальцем, а також зробити шрифти та заклики до дії великим розміром.
  5. А ви аналізували шлях клієнта? Ми завжди починаємо розробку інтернет-магазину або корпоративної візитки з аналізу ЦА та їхніх патернів поведінки. Це дає нашим дизайнерам змогу розробити зрозуміліший, найпростіший, найкоротший шлях клієнта від входу на сайт до здійснення цільової дії. Якщо ресурс уже готовий, виправити це буде складніше, довше, дорожче, але збільшення конверсії того варте, вірно?

Це популярні та перевірені часом рішення, проте з нашими клієнтами ми завжди працюємо за індивідуальною програмою. Ваш бізнес, ваші бізнес-завдання та цілі для нас на першому місці.

Збільшення конверсії та підвищення привабливості сайту

Brander на ринку з 2009 року. За цей час ми розробили понад 1000 успішних проєктів: сайтів та мобільних додатків. Ми компанія повного циклу, що дає нам змогу допомогти розробити інтернет-магазин, корпоративний сайт, онлайн-візитку на вищому рівні. У нас ефективна команда маркетингу, яка може розпочати гру на початку розробки. Завдяки цьому на ринок вийде продукт, який буде набагато простіше, швидше та ефективніше просувати. Ми створимо для вас інтернет-магазин або ваш персональний сайт, який показуватиме відмінний коефіцієнт конверсії.

У вас є ресурс? Ми готові допомогти збільшити конверсії на сайті найефективнішими та найшвидшими способами. Чи готові змінюватися і залучати нових покупців? Залишайте заявку та наш менеджер із вами зв’яжеться.

Збільшення конверсії сайту

Що таке конверсія? У будь-якій галузі це слово означає обмін чогось на щось інше. В інтернет-маркетингу це означає співвідношення кількості покупок до відвідувачів сайту і дій, які вони виконують. Саме так конверсію розуміють у Brander. Вам пощастило звернутися до тих, хто знає, як перетворити випадкового відвідувача на покупця. Розкривати всі секрети публічно не будемо, але трохи відкриємо завісу таємниці, щоб клієнт зрозумів, чому конверсії в бізнесі такі важливі.

Етапи зростання
Оптимізація
Нам потрібно буде перевірити, чи працюють інструменти, які надають вам статистику. Тут на увазі Google Analytics та інші метрики. А ви їх взагалі використовуєте? Якщо ні, то роботи для нас різко побільшає. Хороша новина полягає в тому, що це основа підвищення конверсії, і ми одразу розпишемо її формулу.
Воронка продажів
Уявіть собі, що в електронній торгівлі є три різні воронки продажів. Ми починаємо з сайту (попередня перевірка + перевірка), потім переходимо до оформлення замовлень та закінчуємо повторними покупками. Вибудовувати воронки продажів потрібно виходячи з поведінки користувача, адже по-іншому не вийде.
Особлива увага на інтерфейс
Зручність використання сайту — це основа будь-яких воронок та онлайн-торгівлі в цілому. Саме тому інтерфейсу приділяється колосальна увага. Навколо нього вишиковуються цілі теорії, йому присвячуються книги та лекції. І все це не просто так, адже він необхідний, щоб навчитися продавати якнайбільше.
Фінальні консультації
Перед запуском будь-якої конверсійної моделі ми проводимо з клієнтом розмови, які можуть тривати кілька годин. Після цього формула починає працювати. Пройдуть тижні чи місяці, і ви зможете побачити перші оптимістичні звіти у себе на електронній пошті.
question
Конверсія + продаж = ?
01
Формула успіху

Якщо ви розпочали роботу з правильних дій та рахуєте свої конверсії, це дозволить відстежити необхідні показники. В інтернет-магазині найважливіша конверсія — це покупка товару, тому маркетинг вибудовуємо таким чином, щоб довести покупця від побаченої реклами до покупки якнайшвидше.

02
Підвищуємо рентабельність реклами

Підприємець, який відстежує конверсії, знає, скільки прибутку приносить йому реклама, і не витрачає зайві ресурси марно. Вам потрібна впевненість, що витрачена сума окупить себе? Конверсія дозволяє відстежити це з точністю аналітика.

03
Знаходимо прогалини у продажах

Як ви вже зрозуміли, конверсія показує не тільки те, що прибуває до бюджету, а й те, що зменшується. Якщо на якомусь з етапів конвертація відбувається недостатньо ефективно, ви помітите це і зможете виправити. Бізнес багато втрачає, ігноруючи статистику конверсій.

dance
Як підвищувати конверсію?
Качати юзабіліті

Від зручності та дружності вашого продукту залежатиме багато, і в першу чергу те, з якою швидкістю зростатимуть конверсії. Уявіть, що відвідувач може купити товар за 5 клаців мишею. А тепер уявіть, що іншому відвідувачеві для цього потрібно 50 клаців. Який із двох клієнтів із більшою ймовірністю повернеться за повторною покупкою? Як бачите, арифметика юзабіліті дуже проста.

Зміст

Ви ж не думали, що правильне юзабіліті зробить всю роботу? Сайт повинен регулярно поповнюватися не лише новими фотографіями товару, але й цікавим контентом, елементами дизайну, свіжими рішеннями. Одноманітність допускати вкрай небажано.

SEO-аудит

Це тема для окремого лонгріду. За допомогою аудиту оцінюється релевантність контенту, спливають технічні помилки. Зокрема, ми зможемо “відремонтувати” биті посилання, повільне завантаження сторінок та інші недоробки.

hands
Ми ваші друзі
Комплексний підхід Brander
Уповати потрібно не тільки на конверсії, адже вони не з'являються з повітря за помахом чарівної палички. Ми також багато часу приділяємо аналітиці, відточенню нашої майстерності в маркетингових хитрощах, розробці дизайну та написанню текстів. Конверсії формуються завдяки комплексу послуг.
Вміння берегти секрети
Не всі клієнти погоджуються працювати за стандартними стратегіями, тому приходять до нас з чітко сформованим унікальним баченням. Таким панам потрібна особлива увага, а їхні плани слід тримати в секреті. Якщо вам потрібні задокументовані гарантії, ми не проти підписати угоду про нерозголошення.
Нас хвилює наша репутація
Ми поважаємо себе так само як і ви. Але не переживайте, тут справа не в егоїзмі. Ми завжди переживаємо з приводу роботи, яку буде підписано нашим ім'ям. Саме тому зробимо її так само добре, як собі.
Ростемо разом із клієнтом
З самого початку нашої розмови ви дізнаєтеся щось нове про світ веброзробки, але і ми будемо вчитися у вас. Пізнаємо ваш бізнес зсередини та запозичимо його найкращі риси. Якісні проєкти не створюються, коли ти не знаєш своєї роботи.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Уважно вивчаємо його. Для цього існує безліч способів, але головне — виявляти терпіння та цінувати свого споживача. Якщо робити й те, й інше, то ви обов'язково дізнаєтесь, скільки часу клієнти проводять на сайті і який розділ воліють вивчати в першу чергу.
Спочатку подивимося, у якому стані ваші конверсії до нашого втручання. Якщо ситуація плачевна і працювати потрібно понаднормово, то ми можемо виставити й відповідну ціну. В інших випадках ціна буде ближчою до середньої.
Зовсім молоді бренди збільшують конверсії місяцями. Процес може здатися млявим, але коли він набере критичну масу, ситуація почне розвиватися динамічніше.
Звісно, ​​без відгуків ніяк. Перш ніж наважитися на покупку, покупець перевірить від 5 до 10 відгуків. Він хоче переконатись, що віддає свої гроші за якісний товар.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.7 / 5 (67 голосів)