Чудо Острів

Дизайн iOS розробка Android розробка Підтримка
chudoostrov app
Чудо Острів — чудо мережа магазинів для дітей
“Чудо Острів” починав з Харкова, але потім мережа охопила 28 точок у різних містах України. Таке зростання однозначно викликає повагу! Ви ж не думаєте, що їм допомогло чудо, вибачте за каламбур? Бізнес-модель компанії побудована на абсолютному розумінні кінцевої мети, тому нам було цікаво дізнатися про історію фірми, як вона розвивалася. Ну а вам зараз розповімо про те, як ми зробили "Чудо Острову" додаток кілька років тому.

Які завдання були поставлені

  1. Розробити нативний додаток для iOS та Android.
  2. Розробити сервіс віртуальних карток лояльності та позбутися застарілого пластику.
  3. Створити особистий кабінет.
  4. Впровадити історію покупок та систему бонусів. 
  5. Налаштувати "розумні" пуш-повідомлення.

Тепер про все послідовно… 

Нативний додаток

Для розробки використовували каркас Flutter, оскільки він має відкритий код і широкі можливості для створення додатків для iOS або Android. Цей фреймворк був розроблений корпорацією Google, тому в підтримці, регулярних оновленнях та тюнінгу Flutter можна не сумніватися.

 

Віртуальні карти

Розробкою програми компанія вирішила ознаменувати свій перехід у нову еру і стати екофрендлі, поступово відмовляючись від пластику. Прийнявши таке рішення, "Чудо Острів" попросив розробити віртуальні аналоги для карток. Тепер у них і екологія в порядку, і клієнтам носити докучливі картки не доводиться.

Особистий кабінет

Окрім стандартних пунктів, необхідних для забезпечення зручності клієнта, ми додали розділи “Про магазин”, “Правила участі у програмі лояльності”, різні меню з підтримкою та вибором мови.

Історія покупок і бонуси

Додаток має бути зручним, тому історія покупок вважається маст-хевом, якого потребує кожен клієнт. Розвиваючи цю тему, ми зробили накопичувальну систему бонусів та додали банери з промоакціями. Ви можете вибрати найближчий магазин або переглядати новини всієї торгової мережі.

Повідомлення

Ми не просто так назвали розроблену систему пуш-повідомлень "розумною", адже фільтри дозволяють налаштувати її під себе. Клієнт може сам вибирати, що хоче бачити, і що йому нецікаво.

Висновки

Нам поставили завдання розробити програму, яка буде однаково зручною для дітей та дорослих. Безумовно те, що діти вважаються головними клієнтами "Чудо Острову", але платять за них все одно батьки. Ось чому досвід взаємодії батьків із “Островом” ми позначили як найважливіший пункт.

У результаті додаток став зручним навігатором по магазинах мережі та дозволив прокласти невидимий міст, що з'єднує босів "Чудо Острова" з клієнтами. Його реалізація стала можливою завдяки необмеженому креативу та філігранному технічному виконанню.

Технології
App analytics
FIREBASE FIREBASE
Android
FLUTTER FLUTTER
Maps
Api Google Maps Api Google Maps
Services
CRASHLITYCS CRASHLITYCS
Відгуки
  Подивитись відео
HEAD OF ECOMMERCE CHUDO OSTRIV
Іван Златов

"Чудо Острів" - мережа оффлайн магазинів дитячих іграшок. У ніші вже більше 10 років.

Розроблений сайт допоміг нам переорієнтовуватися і почати продавати в інтернеті.
А додаток вирішує відразу дві задачі - це робота з існуючою клієнтською базою і передбачений функціонал, який дозволяє надалі використати додаток для нарощування цієї бази.


 

4
4 з 5 - "Наш проєкт в надійних руках компанії Brander".
Next
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.8 / 5 (184 голоса)