Technologies

CRASHLITYCS

Firebase Crashlytics — потужний, але легкий репортер збоїв, що відслідковує проблеми в додатках для Apple та Android, а також іграх та інших проєктах на движку Unity. Він збирає звіти про помилки та допомагає набагато ефективніше їх виправляти, ніж при ручній обробці. Crashlytics — мастхев додаток для будь-якої програми і встановлюється практично за замовчуванням.

3 причини використання Firebase Crashlytics для свого проєкту
Систематизація

Crashlytics зробить більшу частину рутинної роботи за ваших співробітників техпідтримки. Замість довгого переліку репортів про збої вони отримають впорядкований список із контекстними уточненнями, а також сортуванням за серйозністю та частотою проблем. Завдяки цьому ви швидко знайдете основне джерело проблем, і зможете набагато ефективніше організувати його усунення. На додаток, ви матимете доступ до Crash Insights, частини репортера збоїв, яка підказує способи розв’язання типових проблем. Вона аналізує список та пропонує використовувати готові комбінації інструментів та ресурсів, щоби максимально швидко виправити часті неполадки.

Інтеграція з Google Analytics

Ви зможете дізнатися більше про причини появи багів завдяки доданню подій-збоїв до системи аналітики. GA покаже, що саме робили користувачі, перш ніж зіткнулися з проблемою, а також інші дані про них, які допоможуть краще розібратися в ситуації.

Онлайн-інформування

Crashlytics працює в реальному часі й повідомляє, як про появу проблем, так і про зміну їх статусу. Ви відразу дізнаєтесь, якщо не критична помилка стане причиною серйозних неполадок.

Висновок

Firebase Crashlytics — корисний і потрібний додаток до вашої програми, який допоможе відстежувати збої та виправляти їх. Він складатиме структурований список помилок, групуватиме їх і підказуватиме варіанти рішення.

Його легко підключити, а Crashlytics SDK просто інтегрується з CocoaPods або Gradle і починає працювати. Усі звіти збираються в консоль Firebase, де ви зможете переглядати самі помилки з докладним описом, а також їх виправлення та розставляти пріоритети.

Розробка мобільних додатків
Розробка мобільних додатків

Створюємо мобільні додатки, які вирішують бізнес-задачі клієнтів та спрощують життя користувачів. Навіть якщо ці задачі — із зірочкою. Доставляємо їх у кожну долоньку та кишеню.