Technologies

FLUTTER

Flutter — фреймворк для кросплатформної розробки для Android і iOS додатків, створений Google. Це одна з наймолодших платформ, що використовує оригінальний спосіб створювати нативні додатки та фірмову мову програмування Dart.


Flutter — швидкий та функціональний інструмент, ідеальний для прототипування та створення додатків з класним UI/UX. Зробити робочий прототип для простого стартапу можна за декілька годин, а якщо використовувати всі тонкі налаштування інтерфейсу, то ваші користувачі отримують зручний, інтуїтивно зрозумілий і гарний додаток, про досвід використання якого їм захочеться розповісти.

3 причини вибрати Flutter для розробки програми
Нативність 1 / 3

Нативними (від англ. "Native" — рідний) називаються додатки, що написані на офіційних мовах операційної системи, компілюються та виконуються в процесорі пристрою. Наприклад, Swift та Objective-C — нативні для iOS та інших операційних систем Apple. Фреймворки, такі, як Flutter можуть тільки імітувати нативність та роблять це по-різному. Наприклад, React Native перетворює вихідний код JavaScript в нативний. Flutter, що написано на фірмовій Google мові Dart, буквально малює на екрані вашого смартфона нативні, звичні користувачеві, елементи інтерфейсу. Такий підхід забезпечує максимальну ідентичність нативним додаткам: ви отримаєте не тільки точно такі як в айфоні або смартфоні на андроїд меню або навігацію, але також зображення анімації, захист з faceID та touchID, а також навіть роботу жестами. З Flutter ваша кросплатформна програма не буде виглядати, як сайт, "упакований" в окрему програму.

Економія 2 / 3

Flutter, як і будь-який багатоплатформний фреймворк, економить час та гроші. Вам не потрібно платити двом командам розробників, які будуть писати, тестувати та виправляти додатки для iOS та Android, на різних мовах. Програмісти Dart напишуть одну загальну кодову базу та трохи, десь на 30%, змінять для версій для айфонів та всіх інших смартфонів на Андроїд. Основна різниця між ними буде як раз в компонентах інтерфейсу, щоб додаток виглядав нативним на обох платформах. Загальна економія на розробці з Flutter становить 20-50% в залежності від того, наскільки складна та незвичайна ваша програма.

Швидкість 3 / 3

Dart замість JavaScript подарував Flatter можливість компіляції у двійковий код. На практиці це означає, що ваш додаток буде виконувати операції так само швидко, як Swift і Kotlin — найпотужніші та нові нативні мови для iOS Android, відповідно. Швидкість самої розробки на Flutter теж вражає: ви отримаєте готовий проєкт для двох платформ відразу за той час, який можна було потратит на запуск тільки на одній з них.

Чому розробники обирають Flutter
Висновок

Flutter — мобільна розробка, яка підходить будь-яких проєктів, без винятку. Вона ідеальна для стартапів, але стане також вдалим рішенням для середнього та великого бізнесу. Хоча це молодий фреймворк, його можливості вже встигли використати Airbnb та Uber, а також сотні менш відомих компаній. Швидка та стабільна робота, графічний процесор та інструменти для створення UI/UX гарантують, що розроблений Google фреймворк буде ставати тільки популярніше.

Розробка мобільних додатків
Розробка мобільних додатків

Створюємо мобільні додатки, які вирішують бізнес-задачі клієнтів та спрощують життя користувачів. Навіть якщо ці задачі — із зірочкою. Доставляємо їх у кожну долоньку та кишеню.