Аудит коду сайту Magento 2

Аудит вихідного коду — це всебічний аналіз вихідного коду сайту, який допомагає виявити помилки, порушення безпеки або правила програмування. Аудит програмного коду необхідний для виявлення технічних помилок і покращення ресурсу.

Коли потрібно замовляти аудит програмного коду?

Як зрозуміти, що вам потрібний аудит програмного коду? Сайт — живий організм, який потребує розвитку та постійного оновлення. Ті підприємці, які цінують час, замовляють аудит вихідного коду кожен квартал, аби переконатися, що все йде добре. Однак є низка симптомів, які підкажуть вам, що потрібно замовляти перевірку коду сайту на помилки прямо зараз:

 • сторінки ресурсу дуже довго завантажуються;
 • частина контенту сторінки не завантажується чи має спотворений вигляд;
 • оновлення не працюють належним чином;
 • під час високого напливу відвідувачів сайт починає зависати або взагалі падає;
 • деякі функції ресурсу не працюють належним чином;
 • ви не знаєте, який рівень безпеки в сервісу прямо зараз (безпека в електронній комерції має бути на високому рівні завжди);
 • коли клієнти намагаються зробити цільову дію, деякі функції перестають працювати, сервіс зависає чи глючить;
 • вам здається, що сайт має деякі вразливості та хочете отримати підтвердження або спростування від професіоналів.

Якщо вам вже знайомі деякі із цих симптомів, не втрачайте можливість замовити аудит програмного коду. Чим довше ви затягуєте виявлення та виправлення технічних помилок, тим більше клієнтів можете втратити.

Що дає аудит коду сайту?

Чим більше інтернет-магазин, тим більше в ньому встановлених розширень та різних модулів. Для власника інтернет-магазину це додаткові можливості та покращення, але клієнтів може призвести до посереднього користувальницького досвіду. А якщо не провести аудит програмного коду, то до жахливого юзабіліті. Аудит коду сайту допомагає виявити технічні помилки та підсвітити зони, над якими потрібно працювати. У результаті ви отримуєте:

 1. Підвищення продуктивності ресурсу. Наші розробники оцінять якість коду, проведуть ретельну перевірку сайту на помилки коду, виключивши запити до бази даних, які призводять до зниження продуктивності ресурсу.
 2. Збільшення конверсії на сайті та покращення продажів. Не розумієте, чому ваш гарний сайт не приносить прибутку? Перевірка коду сайту може відповісти на ваше запитання. Після виявлення помилок ми допоможемо їх швидко, ефективно, безболісно усунути.
 3. Підвищення довіри до свого бренду. Коли ресурс зависає чи видає помилки, це дратує відвідувача. Один чи два рази він потерпить, але під час третього просто закриє ресурс. Роздратування — основна емоція, яка буде в користувача. Технічний аудит та виправлення помилок допоможе утримати постійних клієнтів та підвищити їхній рівень лояльності.
 4. Покращення безпеки ресурсів. Аудит програмного коду розкриває не лише помилки, а й уразливості та потенційну загрозу. Зараз кожен інтернет-магазин має забезпечити максимальний рівень безпеки, щоб уникнути витоку даних, судового розгляду з клієнтами, втрати доходу.
 5. Майбутнє для вашого вебсайту. Аудит програмного коду необхідно проводити регулярно. Це дає змогу продавати з одного сайту кілька років без необхідності переносити масив даних на новий ресурс. Також якщо ви плануєте масштабуватися з magento 2 commerce edition, аудит та виправлення помилок мають стати вашим першим кроком.

Після аудиту коду Magento наша команда забезпечить постійну підтримку вашого бізнесу та послуги з оптимізації, якщо ви захочете внести зміни, які ми рекомендували в нашому аудиторському звіті.

Аудит коду. Magento edition

Magento — потужний інструмент розробки. Потужності зобов’язують ставитися до коду, з якого складається сайт або додаток, відповідально. Перевіряти, щоб кожен елемент працював як годиться. Аудит використовують саме для цього. Також він корисний, якщо потрібно оцінити, як прикрутити до сайту додатковий набір функцій. Аудити мають стати приємною рутиною, адже підхід з увагою до дрібниць завжди обіграє поверхневий.

Коли ми пропонуємо аудит?
Якщо помічаєте, що сайт гальмує, пропадає контент, плутаються ціни, аудит коду — перша опція, до якої варто вдатися. Також багато, хто хоче знати, «а можна зробити так», «а як зробити сайт ще швидшим?». Розв'язувати ці питання нам цікаво, тому Brander ідеально вам підходить у разі, якщо:
Потрібно додати новий функціонал
Потрібно прискорити старий
Потрібно переформатувати магазин (зміна ключового товару тощо)
Потрібно знайти помилки/уразливості
shopping list
Аудиторська від Brander
girl with man
Що входить в аудит?
Перевірка на швидкодію
Ми переконаємося, що сайт показує гідну швидкість завантаження на всіх девайсах. Те ж саме з додатком. Поки не впевнимося, що до цього нарікань із погляду лаконічності коду не виникає, зелене світло не дамо, соррі. Найчастішою причиною цього уповільнення на e-commerce сайтах є шрифти, картинки, а також УВАГА помилки в коді. Їх ми й будемо шукати.
Економія бюджету
Може здатися дивним. «Я ж плачу за аудит, яка в цьому економія?». Дозвольте не погодитися. Так, заплатити доведеться, але ви виправдаєте ці гроші так швидко, як тільки зможете уявити. Сайти з поганим кодом вимагають великих витрат часу, тому це виливається в копійку. Якщо процес оптимізувати, дурних витрат легко уникнути.
Максимум броні
Brander дотримується формули — безпеки багато не буває. Хочемо, щоб такий підхід став близьким і вам. Завдяки аудиту, проведеному вчасно, ви отримуєте можливість убезпечити свій продукт. Аудит у сукупності з необхідністю підвищити безпеку — мастхев.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Так, але не щотижня. Раз на півроку — рік влаштувати капітальну перевірку і виправити знайдені вразливості — міцний і робочий план.
Не настільки, щоб відмовлятися від нього. Ми впевнені, ви й не захочете, прочитавши цей старанно складений текст.
Аудит — досить швидка інвестиція. Якщо почати виправляти проблему оперативно, про її існування можна забути. Це стосується всіх поліпшень, описаних у пункті «Що входить в аудит?».
Аудит коду — це, за своєю суттю, частина технічної підтримки. Ще одна рутина в довшому списку рутин. Проте її підтримка відіграє ключову роль у циклі життєдіяльності сайту/додатку.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Інші послуги

Розробка сайту для ресторану Розробка сайту для кафе Розробка інтернет-магазину ювелірних виробів Розробка інтернет-магазину одягу Розробка інтернет-магазину електроніки Розробка інтернет-магазину на Opencart Верстка інтернет-магазину Розробка інтернет-магазина для дропшипінгу Маркетплейс на magento Створення інтернет-магазину зоотоварів Розробка інтернет-магазину на Laravel Розробка магазину взуття Створення інтернет магазина парфумерії Створення інтернет магазину продуктів Створення інтернет-магазину сантехніки Створення магазину будматеріалів Створення інтернет-магазину годинників Створення інтернет-порталу Створення B2B-маркетплейсів Створення інтернет-магазину квітів Створення інтернет-магазину чаю Розробка онлайн-магазина побутової техніки Розробка магазина дитячих товарів Magento Enterprise Edition Рішення на Magento для Multi-Vendor Marketplace Конверсійний eCommerce дизайн Magento хостинг Розробка інтернет-магазину автозапчастин
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.6 / 5 (64 голоса)