Розробка Magento на React - Brander

Що буде, якщо об’єднати потужну зовнішню бібліотеку й потужний движок для інтернет-магазину? Правильно, розробка інтернет-магазину, який приречений на успіх. Зовнішня бібліотека React JS і найпопулярніша та найфункціональніша система Magento 2 дає змогу зробити стрімкий прорив у світі електронної комерції. У Brander не бояться сміливих рішень, якщо це допоможе досягти ваших бізнес-цілей швидко й ефективно.

Чому React такий популярний?

Це популярна й потужна бібліотека, яку використовують для розробки користувацького інтерфейсу. Її випустили у світ ще 2013 року, вона швидко стала популярною серед розробників усього світу й міцно тримає лідерські позиції. Технічно це всього лише бібліотека, але її вплив виходить далеко за рамки простого створення інтерфейсів. Насамперед завдяки продуманій екосистемі та архітектурним рішенням.

За ефективність React відповідає безшовна інтеграція з Webpack, яка автоматизує компіляцію коду React, JSX і ES6. Завдяки цьому процес розробки спрощується, а можливості керувати кодом збільшуються. Наприклад, Flux — патерн проєктування, який доповнює декларативний підхід React. Flux полегшує управління потоком даних у застосунках, підвищуючи передбачуваність і спрощуючи аналіз змін стану.

Цікаво, що React за 10 років пройшов шлях від бібліотеки, яку використовують тільки для створення інтерфейсів, до повноцінного фреймворку, що свідчить про його адаптивність і здатність реагувати на мінливі вимоги до веброзробки та тренди створення сучасного інтернет-магазину.

А чому популярний Magento?

Magento обирають для створення інтернет-магазину, якщо потрібне високопрофесійне рішення з можливістю великої персоналізації. Ця платформа також ідеально підходить для тих, хто прагне до масштабування і постійного розвитку проєкту. Окреслимо коротко ключові переваги цього движка для розробки інтернет-магазину:

 1. Маджента дає можливість поступово масштабуватися. Коли людина відкриває свій інтернет-магазин, її завдання створити широкий асортимент, який буде цікавий її ЦА. Не завжди виходить зібрати масу товарів відразу. З маджентою не потрібно чекати — 500 товарів і можете запускатися, а потім уже поповнити асортимент.
 2. Відкритий вихідний код — очевидна перевага, але не можна про нього не сказати. Він дає змогу розробникам створити проєкт з огляду на вимоги клієнта. Усі потрібні модулі та функції легко додати з бібліотеки, щоб ви отримали бажаний функціонал для свого сайту.
 3. Широкий спектр можливостей. Як часто ви зустрічали, що нормальний функціонал доступний тільки в платній версії? Це не про Magento. Навіть у базовій збірці є все необхідне, щоб відкрити інтернет-магазин. Щоправда, якщо у вас великий проєкт, то додаткові платні розширення знадобляться.
 4. Персоналізація продукту. Magento — гнучка система, тому розробники можуть крутити кожен елемент на будь-якому етапі, аж поки вам не сподобається кінцевий результат.
 5. Потужна продуктивність. Можна сміливо сказати, що в цьому аспекті Magento немає рівних. Усі операції виконуються легко і плавно, жодних підвисань. Але якщо вам здається, що зволікання є через великий масив даних, ви можете замовити Magento Performance Optimization.

Розробка Magento на React: особливості та переваги

Отже, найголовніше питання, заради якого ми тут зібралися. Ми згадали, чому популярний React і чому має попит Magento. Уявіть, що буде, якщо об’єднати ці переваги в єдиній розробці. Ви отримаєте суттєві переваги для вашого бізнесу:

 1. Користувацький досвід на найвищому рівні. Інтерактивні та динамічні інтерфейси розробники легко створять за допомогою React. Завдяки плавним і чуйним інтерфейсам, загальний користувацький досвід покращиться, а показник конверсії збільшиться.
 2. Модульність і можливість повторного використання коду. Розробники можуть створювати самодостатні компоненти та використовувати їх у будь-якій частині сайту. Завдяки цьому ви отримуєте масштабований код, яким легко керувати.
 3. Ефективні оновлення з віртуальним DOM. У React віртуальний DOM дає змогу оновлювати тільки змінені компоненти, що робить завантаження сторінки швидшим. Це особливо корисно для інтернет-магазинів, адже для користувачів швидкість відіграє ключову роль.
 4. Як React, так і Magento мають великі й активні спільноти. Це означає, що команда може використовувати великий вибір бібліотек, інструментів і ресурсів від сторонніх розробників. Для клієнта — економія ресурсів і швидкий запуск.
 5. SEO-дружелюбність. React можна використовувати на стороні клієнта для створення динамічних користувацьких інтерфейсів, зберігаючи водночас можливості серверного рендерингу (SSR) Magento. Такий симбіоз забезпечує ефективну індексацію контенту пошуковими системами.
 6. Масштабованість. Як ми вже говорили, маджента дуже зручний і ефективний для масштабування. Як і React, адже в нього модульна й компонентна структура.
 7. І React, і Magento можуть похвалитися багатою екосистемою інструментів, бібліотек, модулів і розширень. У руках досвідчених розробників ваш майбутній інтернет-магазин може отримати майже безмежні можливості.

Як React, так і Magento регулярно оновлюються і поліпшуються. Розробка Magento на React забезпечує актуальність інтернет-магазин відповідно до останніх функцій, патчів безпеки та поліпшень продуктивності.

Magento and react: підводні камені

Як і будь-який інший різновид розробки, magento 2 with react js має свої недоліки. Точніше буде сказати — підводні камені, про які краще дізнатися до того, як ви замовите розробку інтернет-магазину із цим продуктивним дуетом. Отже, що варто врахувати:

 1. Інтеграція наявного коду. Під час розробки на мадженті програмісти часто використовують її шаблонізатор і структуру. Якщо впроваджуємо ReactJS у Magento, є ймовірність, що будуть труднощі в інтеграції з тим кодом, який написаний із використанням інших технологій. Розробникам необхідно буде погоджувати дві різні методології, що може призвести до додаткової роботи програмістів.
 2. Складність навчання команди. Багато агентств не беруться за розробку Magento на React, оскільки це може зажадати більше часу й зусиль, якщо в компанії такого кейса немає. Для клієнта це будуть затримки в процесі створення продукту й потребуватиме додаткових ресурсів. Перед тим, як замовити розробку Magento на React, переконайтеся, що в компанії вже був подібний досвід.
 3. ReactJS відомий здатністю забезпечувати високу продуктивність, однак ризик додаткових навантажень на сервер усе ж існує, як і потенційне збільшення часу завантаження сторінки. Однак для досвідчених розробників це не буде ні проблемою, ні підводним каменем, адже в них є свої способи обійти нюанси продуктивності.
 4. Оновлення та підтримка — окрема тема розробки Magento на React. Попри те, що React легко інтегрується з іншими фреймворками, оновлення та підтримка системи може ускладнитися. Як мінімум, тому що React регулярно оновлюється і потрібно бути готовим до цього. Готуйтеся до того, що вашому інтернет-магазину знадобиться експертна команда для технічної підтримки.

Коли будете замовляти розробку Magento на React, враховуйте ці підводні камені, але якщо ви звернетесь до команди професіоналів, яка вже має досвід із таким типом технології, вас це не хвилюватиме. Розробники чудово знають потенційні ризики і як їх уникнути.

Чому варто замовити розробку magento 2 з react у Brander?

Ми розробляємо інтернет-магазини з 2009 року. Уже 15 років ми дотримуємося головного принципу нашої роботи — Business First — насамперед ми орієнтуємося на інтереси бізнесу, на ваші цілі та потреби. Понад 700 успішних проєктів було реалізовано фахівцями Brander. Ми знаємо, що працює і приносить дохід, а що може призвести до злитого бюджету. Працюючи над вашим проєктом, ми поділимося головними секретами успішного інтернет-магазину.

Наша команда фахівців у розробці знає та успішно інтегрує складні системи. Ми створюємо кастомні продукти, уважно стежачи за оновленнями платформ і сервісів, щоб клієнти отримували найсвіжіше й найкраще.

Для нас клієнт — це частина команди. Ми намагаємося максимально скоротити дистанцію між вами та процесом розробки вашого інтернет-магазину. Ми знаємо, як ви дбаєте про своє дітище, тому регулярно надсилаємо звіти, затверджуємо наступний етап і завжди залишаємося на зв’язку.

Розробка Magento на React

Об’єднуємо міць зовнішньої бібліотеки React JS із найпопулярнішою в інтернеті CMS Magento 2. Використаємо це для стрімкого прориву у світ електронної комерції. Коли з потужностями Magento змішуються круті інтерфейси React, на світ з’являються сайти, які штовхають бізнес уперед. Ну що, до нових горизонтів?

Кому продаємо?
Вам, якщо розвиваєте бізнес у сфері електронної торгівлі та потребуєте сайту, готового надихати клієнтів на покупки завдяки колабу з крутого інтерфейсу та надійної, як стіна, серверної частини. Ми пропонуємо Magento + React електронної комерції наступних різновидів:
Харчові продукти/доставки
Сервісні послуги
Приватні клініки
Монотоварні магазини
Маркетплейси
brain on/off
Чому пов’язувати Magento з React — топ ідея?
01
Найпростіший фронт-енд

Це так! Наш фронт-енд розробник експертно заявляє, що комбінація показує себе чудово. Союз із Magento здається простим і природним. Ваш оптимальний вибір також і для вирішення UX-завдань.

02
Полегшуємо, а не ускладнюємо

Створювати код, використовуючи функції бібліотеки React, що спрощують процес, — лайфхак і улюблений спосіб розробників інтерфейсів. Завдяки йому процес стає простішим і захищенішим від помилки.

03
Стабільний перфоманс

О так! Очікуйте від оновленого сайту прискореної, але від цього не менш плавної роботи. React розроблявся, як архітектура, націлена на швидке завантаження сторінок, чуйність і дружелюбність. Ми вносимо всі перераховані якості на ваш сайт або застосунок.

04
Зв’язок із SEO

React покриває деякі пункти, пов’язані з оптимізацією для пошукових систем. Не радимо покладатися лише на React у питаннях SEO. Радимо повноцінне дослідження, для якого в нас уже є вільний фахівець.

fishki
Фішки цього комбо
01
Чуйність

Інтерфейс, створюваний React JS, дає змогу кодити зручно і для більшості наявних девайсів. Magento підтримує своїми потужностями й масштабованістю. Дует вельми пекучий!

02
Легко тестуємо

Застосунки, які виходять за допомогою Magento і React, легко тестуються на баги та вразливості. Якщо з’явиться необхідність щось протестувати й оперативно усунути — React + Magento дадуть цю можливість.

03
Будуємо блоками

Вмонтовані інструменти дають змогу розробнику створювати підсумковий продукт поступово, чітко бачачи кінцевий результат. Система нагадує блокову, де замість бетону — код.

04
Гнучка лань

Розробку можна проводити для всіх наявних мобільних платформ. Сильно допомагає можливість пов’язувати наявний мікс з іншою бібліотекою React Native, у якій багато корисного для вебу, iOS та Android.

yes
Тобто, мені довірити фронт-енд вам?
О так, аміго!
Ми візьмемося за роботу швидко й послідовно. Зв’язуєтеся з менеджерами, вони передають запит команді. Після говоримо вже всі разом, ви ділитеся очікуваннями, амбіціями. Brander із тих, хто кує, поки гаряче.
Естетика у відносинах із функціоналом
Класний дизайн не має перекривати можливостей, заради яких сайт розроблявся насамперед. Також своє зернятко додадуть наші маркетологи. Вони приділяють продажам окремий акцент і буквально схиблені на них. Без їхнього підходу зробити успішний кейс — непотрібний челендж.
Долюблюємо проєкти
Саме це змушує клієнтів повертатися, не модний інтерфейс. Наш підхід педантичний і уважний до дрібниць. Ці якості (+ посидючість) — ключові для нашого бізнесу й ми на цьому розуміємося.
Ми чекаємо на ваш проект
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Інші послуги

Розробка сайту для ресторану Розробка сайту для кафе Розробка інтернет-магазину ювелірних виробів Розробка інтернет-магазину одягу Розробка інтернет-магазину електроніки Розробка інтернет-магазину на Opencart Верстка інтернет-магазину Розробка інтернет-магазина для дропшипінгу Маркетплейс на magento Створення інтернет-магазину зоотоварів Розробка інтернет-магазину на Laravel Розробка магазину взуття Створення інтернет магазина парфумерії Створення інтернет магазину продуктів Створення інтернет-магазину сантехніки Створення магазину будматеріалів Створення інтернет-магазину годинників Створення інтернет-порталу Створення B2B-маркетплейсів Створення інтернет-магазину квітів Створення інтернет-магазину чаю Розробка онлайн-магазина побутової техніки Розробка магазина дитячих товарів Аудит коду. Magento edition Magento Enterprise Edition Рішення на Magento для Multi-Vendor Marketplace Конверсійний eCommerce дизайн Magento хостинг Розробка інтернет-магазину автозапчастин
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.8 / 5 (67 голосів)