Створення інтернет магазину дитячих товарів

Створення інтернет магазину дитячих товарів — це розробка торгового майданчика онлайн для однієї з найбільш популярних сфер в електронній комерції з високою конкуренцією. Така торгівля не є сезонною, і це серйозна перевага. Щоб досягти успіху, перед створенням дитячого інтернет магазину необхідно провести аналіз конкурентів та з'ясувати, які унікальні пропозиції можна подати цільовій аудиторії. Ви можете замовити розробку такого майданчика у досвідчених фахівців із Brander.

Етапи створення інтернет магазину дитячих товарів

Якщо вас цікавить, як зробити інтернет магазин дитячих товарів, процес буде складатися з декількох етапів:

  1. Створення ТЗ, підписання договору та аналіз ринку. Буде складено технічне завдання, і якщо обидві сторони з ним погоджуються, підписується договір про співробітництво. Перед початком безпосередньої розробки будуть потрібні маркетингові дослідження.
  2. Створення загальної концепції (прототипу) дизайну та внутрішніх сторінок. Прототип потрібен, щоб замовник його оцінив та схвалив.
  3. Верстка та програмування. Дизайн підлаштовується під сучасні технічні вимоги.
  4. Інтеграція із зовнішніми сервісами. На даному етапі створення інтернет магазину дитячих товарів необхідно приєднати послуги оплати та доставляння, а також налаштувати обмін інформацією між сайтом та CRM. 
  5. Наповнення контентом та SEO-оптимізація. На сайті розміщуються картки товарів з детальними описами та інша важлива інформація. Під SEO-оптимізацією мається на увазі створення тегів, оформлення заголовків тощо.
  6. Тестування та реліз. Тільки після тестування, виявлення та виправлення багів сайт розміщується на хостингу, а також отримує доменне ім'я.

Чому створення інтернет магазину дитячих товарів необхідне?

Внаслідок створення інтернет магазину дитячих товарів ви значно полегшите життя своїм клієнтам. Як відомо, маленьким дітям доводиться приділяти дуже багато уваги, а багато молодих матусь так і зовсім витрачають на них практично весь свій час. Їм набагато простіше замовити іграшки, дитяче харчування та засоби гігієни через інтернет, ніж довго збирати та одягати дитину, а потім добиратися з нею до найближчого магазину для дітей, який може опинитися в іншому кінці міста. Достатньо мати ноутбук або смартфон, щоб скупитися в режимі онлайн та отримати товари з доставленням додому.

Створення інтернет магазину дитячих товарів відкриває і низку інших переваг. Ваші клієнти отримають ширший асортимент, оскільки віртуальна вітрина не обмежена жодними рамками. Головне, щоб усі товари помістилися на вашому складі та співробітники вели їхній облік. Також через сайт буде набагато простіше реалізувати систему лояльності, бонуси та знижки. Наприклад, ви зможете запропонувати клієнту безплатне доставлення, якщо він заповнить кошик товарами на певну суму. Відвідувачі дитячого інтернет магазину матимуть можливість спокійно та неквапливо вивчити каталог, вибрати потрібні позиції та оформити замовлення. Це набагато зручніше, ніж ходити між вітринами з примхливою дитиною, що постійно плаче.

Розробка магазина дитячих товарів

Давно відомо, що популярність магазину в дітей дає йому нагоду бути популярним практично завжди. На відміну від дорослих, діти не шукатимуть вигоду у ваших конкурентів, вивчатимуть ринок і не будуть моніторити знижки. Їм хочеться отримати іграшку тут і зараз! А це плодючий ґрунт для нескінченної низки продажів.

Який бізнес?
Ми енергійні як діти та хочемо, щоби клієнт залишався з нами в одному настрої. Не втомлюємося нагадувати, скільки корисного він отримає, створивши для свого магазину повноцінне інтернет-представництво:
якщо ви продаєте іграшки — то облік каталогу, удосконалення пошуку та фільтрів
якщо продаєте харчування — то підбір товарів за принципом «прописане лікарем»
нерідко замовляють сайти для продажу своєї продукції
замовляють дитячі центри та освітні клуби
Кейси
Як з’являється магазин?
Насамперед знайомство
Знайомство з клієнтом дає змогу дізнатися, крім очевидних подробиць завдання, які амбіції переслідує замовник, чому він вибрав Brander і чого має намір домогтися в майбутньому. Напевно історія створення магазину для дітей сповнена сюрпризів та цікавих поворотів, які важливо почути та втілити в роботі. Подробиці, які можуть здатися незначними, рухають проєкт уперед, як вітрило змушує рухатися корабель.
Дизайнерська частина
Дизайнер відповідає за художню частину виконання проєкту та його зовнішню зручність. Він може побачити цінність візуального елемента та його силу, що продає там, де ніколи не помітить інший член команди. Унікальне бачення не виходить за рамки, завдяки нашій методиці роботи в парах. У разі дизайнеру допомагає програміст.
Програмування
Програміст має холодний розрахунок. Для нього технічне завдання — священний документ. Оскільки його частина роботи найскладніша й найвідповідальніша, ми не відволікаємо маестро питаннями накшталт: «Ну коли покажеш?». Нехай вирішує сам, головне, щоб не вибивався із дедлайну.
Довіряємо та перевіряємо
Поки сайт не пройде низку стрес-тестів, ми не покажемо його клієнту, навіть якщо він наполегливо просить. Важливо розуміти, що ми також розписуємося під проєктом, тому що усунення багів і недоробок необхідні підтримки чистої репутації.
children

Ремарка від Brander

Ми вважаємо роботу зі створення магазину дитячих товарів не тільки найскладнішою, а й дуже відповідальною. Усе має бути зроблено за канонами найкращих магазинів, але з вкрапленням вашої унікальності та любові до дітей. Ми також вивчаємо поведінкові принципи дітей та дорослих (батьків). Це дає змогу робити роботу ще краще:

  • Саме батьки платять гроші, хоч і не є головними дійовими особами. Їхні інтереси важливо враховувати.
  • Дітям потрібне захоплення, тому сайт відбиватиме це в кожному аспекті: від кольору до функціоналу.
  • Дитячих товарів безліч, тому важливо, щоби покупець не заплутався. Для цього відточуємо каталог та пошук до ідеалу.
child
Хвалимо себе!
Його величність результат
Подивившись, як до своєї роботи ставляться деякі колеги, ми вирішили не допускати посередності. Робота на якість — основа нашого механізму. Не пригадуємо ситуації, коли якість програвала кількості. Пропоную вам самостійно впевнитись у справедливості цих слів.
Привчаємо до роботи циклом
Клієнти в Україні ще не звикли до роботи за принципом «під ключ». Ми ж пропагуємо цей метод, адже переваги очевидні. Нема чого бігати з кабінету до кабінету, замовляючи то маркетинг, то зйомку реклами. Команда Brander зробить усе єдиним комплексом, відповідно до єдиного бюджету.
Ми проти рожевих окулярів
Десятки разів нам доводилося спостерігати, як клієнт із помилковими очікуваннями засмучується, коли ці очікування руйнуються. Правду говорити легко і приємно, а от чути її, на жаль, ні. Тому, завдяки вчасно сказаній правді, можна уникнути розчарувань і втілити проєкт із чітким розумінням, яким він буде в результаті та хто купуватиме товари, що продаються. Нема чого обманюватися, коли робиш магазин для дітей.
Таємниця під сімома замками
Не хочете говорити про методи свого бізнесу? Ми підтримаємо вас у цьому прагненні. Немає нічого поганого в тому, щоби приховувати від настирливих конкурентів таємницю вашого успіху.
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
На випадок цього питання, ми склали детальний лонгрід з усіма сценаріями дій. Ознайомтеся, будь ласка.
Гарне питання. Зазвичай, ми проводимо детальне дослідження, у якому вивчаємо портрети цільової аудиторії конкретної ніші. Ви здивуєтеся тому, скільки маркетингових даних спливає, якщо знати, де шукати.
Приблизно з тією ж динамікою, як і інші. Якщо у вас молодий магазин, розкачка може зайняти від кількох до 6 місяців. Якщо ви ветеран ринку, то процес пройде для вашого бюджету швидко та безболісно.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Інші послуги

Розробка сайту для ресторану Розробка сайту для кафе Розробка інтернет-магазину ювелірних виробів Розробка інтернет-магазину одягу Розробка інтернет-магазину електроніки Розробка інтернет-магазину на Opencart Верстка інтернет-магазину Розробка інтернет-магазина для дропшипінгу Маркетплейс на magento Створення інтернет-магазину зоотоварів Розробка інтернет-магазину на Laravel Розробка магазину взуття Створення інтернет магазина парфумерії Створення інтернет магазину продуктів Створення інтернет-магазину сантехніки Створення магазину будматеріалів Створення інтернет-магазину годинників Створення інтернет-порталу Створення B2B-маркетплейсів Створення інтернет-магазину квітів Створення інтернет-магазину чаю Розробка онлайн-магазина побутової техніки Аудит коду. Magento edition Magento Enterprise Edition Рішення на Magento для Multi-Vendor Marketplace Конверсійний eCommerce дизайн Magento хостинг Розробка інтернет-магазину автозапчастин
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.8 / 5 (63 голоса)