Весь ресторан на одному сайті

Власний ресторан — перспективний бізнес, який легко пригортає до себе клієнтів. Проте одна справа — “заманити” їх, інша справа — конвертувати в постійних клієнтів. Для цього потрібен першокласний сервіс і вихід в онлайн. Розробка сайту для ресторану стала обов'язковим маркетинговим кроком в сучасному ресторанному бізнесі. Наші фахівці займаються створенням сайтів для ресторанів, їх розкруткою та наповненням. Ми поділимося з вами досвідом і відповімо на найпопулярніші питання, які виникають у підприємців.

Особливості розробки веб-сайтів для ресторанів

Перша особливість — колосальне значення брендингу. У ресторанному бізнесі неможливо досягти успіхів, якщо ваш бренд не зміг випередити конкурентів по впізнаваності. І сайт ресторану — один з найдієвіших способів для підвищення цього показника. Однак для цього структуру веб-сторінки треба продумувати з самого початку. Перші кроки варто робити вже тоді, коли готова повномасштабна стратегія розвитку бренду.

Особливе значення дизайну — ще одна характерна риса онлайн-ресурсів ресторанів. Не можна просто зробити його непримітним. Дизайн повинен запам'ятовуватися, викликати відчуття витонченості та вишуканості. Створити такий проект здатний лише досвідчений і компетентний дизайнер.

Хороший сайт для ресторану — це різноманітний функціонал. Тут клієнти можуть оформити замовлення з доставкою, подивитися меню, забронювати столик і т.і. Інформацію треба піднести зрозуміло, конкретно, щоб вона була корисна для користувача. Ніщо не скасовує того, що контент повинен бути приємним, красивим. Це підвищить конверсійний потенціал веб-сторінки.

Розробляти сайт для ресторану самому або ж економити на ньому — це не найкраща ідея. Зараз дуже висока конкуренція всередині цієї ніші бізнесу. Навіть в невеликих містечках України є кілька десятків таких закладів. Виграти конкуренцію може лише той підприємець, який вчасно вивів бізнес в онлайн, приділяв достатньо часу та бюджету рекламі, відбудові бренду, контент-маркетингу, ведення соціальних мереж.

Наші переваги

Brander виходить з того, що інтернет-просування — це комплексний процес. Ми не просто створюємо сайти. Ми не просто просуваємо їх. Ми готові повністю вести все "онлайн"-жизнь вашого бізнес-проекту.

Кожен етап роботи — це зона відповідальності окремого вузькопрофільного фахівця. Програмісти розроблять чистий frontend і backend код, щоб сайт працював коректно та виглядав стильно. Дизайнери знаходять креативні рішення для оформлення сторінок. Копірайтери, SEO-фахівці, контекстологіі, таргетологі — у всіх є своя ніша. Brander навіть пропонує послуги власної відеопродакшн студії. Тут для вашого рекламного ролика напишуть сценарій, підберуть акторів і локацію зйомок, а в підсумку — знімуть якісний контент і запустять його в інтернеті.

Ми робимо сайти під ключ. Ви не отримаєте ресурс з нульовою відвідуваністю. Після старанної роботи маркетологів, сторінка перестане бути звичайною візитною карткою компанії — вона стане інструментом продажів.

Від чого залежить вартість розробки

Вартість розробки сайту для ресторану залежить від того, як багато роботи треба зробити. Якщо хочете обмежитися звичайною розробкою сайту, сума буде менше. Підключаємо контекстну рекламу? Займаємося SEO-оптимізацією? Наповнюємо сайт контентом? Кожен цей важливий крок — елемент прейскуранта.

Не варто лякатися ціни розробки сайту для ресторану. Вона швидко окупається, адже плоди рекламних кампаній в інтернеті вище, ніж в офлайні. Важлива наявність сайту також для довгострокових перспектив. Крім того, ніхто не змушує вас оплачувати суму за всі послуги одним "заходом". Почати можна з розробки, а потім поступово підключати різні інструменти маркетингу: від контенту до соціальних мереж, від контекстної і до таргетованої реклами.

Вартість розробки сайту для ресторану краще дізнаватися відразу, коли ви укладаєте контракт з digital-агентством. Ціна реклами для сайту оцінюється не в сумі, а з розрахунку щомісячних витрат. Так ви отримаєте краще уявлення про те, чи окупаються ваші вкладення та корисні вони в найближчій/далекій перспективі.

Розробка сайту для ресторану

Люди сьогодні живуть за базовим принципом — будь-який сервіс має бути зручним і швидким. У ресторанному бізнесі такі забаганки вже давно стали законом для персоналу, що обслуговує. Ми вирішили докладно розповісти про те, як приготувати "швидко та смачно" у форматі веб-сайту. Розберемо це завдання за пунктами.

Навіщо ресторану сайт
Ми зустрічали безліч клієнтів, які не розуміли, навіщо їм, крім соціальних мереж, потрібен ще й сайт. Ну що ж, пояснимо. Припустимо, що соціальні мережі є загальнодоступним інструментом, за допомогою якого ви розкручуєте ваше дітище, тобто бренд. Ключове слово тут — загальнодоступний, а це означає, що з ним працюють усі чи більшість. Однак, отримавши власний сайт, ви гарантовано обійдете конкурентів, адже у вас з'явиться ексклюзивна технологія. Тільки уявіть, який буде ефект, якщо гості ресторану зможуть бронювати онлайн столики, стежити за поповненням меню та особисто знайомитися з персоналом. Ви створите основу лояльних клієнтів!

Розберемо за пунктами, навіщо потрібен сайт:
Підняти свій престиж в очах конкурентів
Зробити бренд ексклюзивним
Провести аналіз аудиторії
Налагодити комунікації клієнтів з брендом
Зробити так, щоб ваш ресторан знаходили через Google
Кейси
Розробка крок за кроком
Зв'яжіться з нами
З цього все починається. Використовуйте наш сайт, адже там ви можете знайти не тільки форму для зворотного зв'язку, але також іконки месенджерів та соціальних мереж, де мешкають наші менеджери.
Бриф
На сьогодні гострої потреби для очної зустрічі з клієнтом вже немає. Ми просимо вас заповнити форму для брифу онлайн. Це збереже багато часу на основну частину роботи.
Аналіз ринку
Потрібно зрозуміти, як справи з конкуренцією, чого побоюватися і на що наголошувати. Для цього ми виділяємо певну кількість часу.
І знову дизайн
Завдання наших фахівців у тому, щоб продумати оптимальне розташування всіх елементів сайту. У ресторанному бізнесі клієнти віддають перевагу лаконічності та простоті. І те, й інше ми вам надамо.
Розробка та тестування
Одне без іншого неможливе. Після того, як наші програмісти розроблять ваш сайт, ми виділимо час на тестування. Від того, наскільки успішно воно пройде, залежатиме, як швидко ви отримаєте готовий сайт.
Eat
З чого складається сайт?
01
Дизайн

Інформація, представлена ​​на сайті, може бути дуже цінною, але вона також має бути привабливо оформлена. За це відповідає дизайн сайту. Він вважається першою фазою взаємодії із клієнтом.

02
Верстка

Основа процесу розробки — це написання коду, який є зрозумілим для браузера. Такі файли мають розширення HTML, тому будуть зображуватися тільки в браузерах. Зверстана модель сайту має однаково зображуватися у всіх наявних браузерах, тому навіть найменші неточності неприпустимі.

03
Бекенд

Це основа всієї роботи та найзатратніший за часом процес. Пояснити коротко, за що саме відповідає бекенд, нам буде не так вже й просто. Але вам достатньо знати, що з коректним бекендом весь функціонал сайту працюватиме правильно, а панелі, через які звертаються клієнти ресторану, будуть спрацьовувати миттєво. Звичайно, це ще не все, але потрібно лише зрозуміти просту істину: якісний бекенд закладає міцний фундамент, від якого залежатиме популярність ресурсу.

04
Сервер

Це комп'ютер, який дає змогу відповідати на запити клієнтів цілодобово. Якщо користувач хоче побачити певну сторінку, то для цього на його браузер повинен прийти відповідний код сервера. Саме цю роль виконує цей комп'ютер.

05
Контент

Контент часто плутають з елементами дизайну, але ми закликаємо не змішувати ці поняття. До контенту ми відносимо тексти, зображення, відео, анімацію та інші файли. Контент відповідає на питання "що розміщуємо", а дизайн — "де розміщуємо".

Blue cat

Наші принципи

В момент ухвалення рішення пам'ятайте:

  • Brander цінує ваш час та гроші. Ми не будемо витрачати їх на дрібниці, якщо цього не вимагає справа; 
  • Brander націлений на довгострокові відносини, тому кожен клієнт для нас — партнер та колега;
  • Brander враховує ваші забаганки та любить, коли бажання збуваються;
  • Brander за послідовність, мінімальний стрес та порозуміння. У цій атмосфері ми працюємо найкраще!
Deal
Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Не радимо сильно поспішати, адже процес потребує систематичного підходу. Якщо ви зрозуміли, що без сайту не обійтися, то вже зрушили з мертвої точки й випередили багатьох конкурентів з одними лише соцмережами.
Ціни варіюються в залежності від ваших потреб. Наприклад, лендинг коштуватиме дешевше, а повноцінний корпоративний сайт — дорожче. Чи, можливо, вам потрібне щось середнє?
Нам здається, що ви неуважно читали попередні пункти. Нагадаємо, що це підвищить престиж, збільшить кількість клієнтів і налагодить комунікацію з ними.
50+

Проектів завершено на UpWork

5

Проектів отримали Honorable Mentions

Інші послуги

Розробка сайту для кафе Розробка інтернет-магазину ювелірних виробів Розробка інтернет-магазину одягу Розробка інтернет-магазину електроніки Розробка інтернет-магазину на Opencart Верстка інтернет-магазину Розробка інтернет-магазина для дропшипінгу Маркетплейс на magento Створення інтернет-магазину зоотоварів Розробка інтернет-магазину на Laravel Розробка магазину взуття Створення інтернет магазина парфумерії Створення інтернет магазину продуктів Створення інтернет-магазину сантехніки Створення магазину будматеріалів Створення інтернет-магазину годинників Створення інтернет-порталу Створення B2B-маркетплейсів Створення інтернет-магазину квітів Створення інтернет-магазину чаю Розробка онлайн-магазина побутової техніки Розробка магазина дитячих товарів Аудит коду. Magento edition Magento Enterprise Edition Рішення на Magento для Multi-Vendor Marketplace Конверсійний eCommerce дизайн Magento хостинг Розробка інтернет-магазину автозапчастин
Ми чекаємо на ваш проект
Що вас цікавить?
Лише один файл.
Обмеження: 5 МБ.
Дозволені типи: pdf, doc, docx, odt, ods.
4.8 / 5 (205 голосів)