Розробка сайту для ресторану

Власний ресторан — перспективний бізнес, який легко пригортає до себе клієнтів. Проте одна справа — “заманити” їх, інша справа — конвертувати в постійних клієнтів. Для цього потрібен першокласний сервіс і вихід в онлайн.

Кейси
Особливості розробки веб-сайтів для ресторанів
Перша особливість

Колосальне значення брендингу. У ресторанному бізнесі неможливо досягти успіхів, якщо ваш бренд не зміг випередити конкурентів по впізнаваності. І сайт ресторану — один з найдієвіших способів для підвищення цього показника. Однак для цього структуру веб-сторінки треба продумувати з самого початку. Перші кроки варто робити вже тоді, коли готова повномасштабна стратегія розвитку бренду.

Друга особливість

Значення дизайну. Не можна просто зробити його непримітним. Дизайн повинен запам'ятовуватися, викликати відчуття витонченості та вишуканості. Створити такий проект здатний лише досвідчений і компетентний дизайнер.

Третя особливість

Хороший сайт для ресторану. Тут клієнти можуть оформити замовлення з доставкою, подивитися меню, забронювати столик і т.і. Інформацію треба піднести зрозуміло, конкретно, щоб вона була корисна для користувача. Ніщо не скасовує того, що контент повинен бути приємним, красивим. Це підвищить конверсійний потенціал веб-сторінки.

Розробка сайту для ресторану стала обов'язковим маркетинговим кроком в сучасному ресторанному бізнесі. Наші фахівці займаються створенням сайтів для ресторанів, їх розкруткою та наповненням. Ми поділимося з вами досвідом і відповімо на найпопулярніші питання, які виникають у підприємців.

Розробляти сайт для ресторану самому або ж економити на ньому — це не найкраща ідея. Зараз дуже висока конкуренція всередині цієї ніші бізнесу. Навіть в невеликих містечках України є кілька десятків таких закладів. Виграти конкуренцію може лише той підприємець, який вчасно вивів бізнес в онлайн, приділяв достатньо часу та бюджету рекламі, відбудові бренду, контент-маркетингу, ведення соціальних мереж.

Наші переваги

Brander виходить з того, що інтернет-просування — це комплексний процес. Ми не просто створюємо сайти. Ми не просто просуваємо їх. Ми готові повністю вести все "онлайн"-жизнь вашого бізнес-проекту.

Кожен етап роботи — це зона відповідальності окремого вузькопрофільного фахівця. Програмісти розроблять чистий frontend і backend код, щоб сайт працював коректно та виглядав стильно. Дизайнери знаходять креативні рішення для оформлення сторінок. Копірайтери, SEO-фахівці, контекстологіі, таргетологі — у всіх є своя ніша. Brander навіть пропонує послуги власної відеопродакшн студії. Тут для вашого рекламного ролика напишуть сценарій, підберуть акторів і локацію зйомок, а в підсумку — знімуть якісний контент і запустять його в інтернеті.

Ми робимо сайти під ключ. Ви не отримаєте ресурс з нульовою відвідуваністю. Після старанної роботи маркетологів, сторінка перестане бути звичайною візитною карткою компанії — вона стане інструментом продажів.

Від чого залежить вартість розробки

Вартість розробки сайту для ресторану залежить від того, як багато роботи треба зробити. Якщо хочете обмежитися звичайною розробкою сайту, сума буде менше. Підключаємо контекстну рекламу? Займаємося SEO-оптимізацією? Наповнюємо сайт контентом? Кожен цей важливий крок — елемент прейскуранта.

Не варто лякатися ціни розробки сайту для ресторану. Вона швидко окупається, адже плоди рекламних кампаній в інтернеті вище, ніж в офлайні. Важлива наявність сайту також для довгострокових перспектив. Крім того, ніхто не змушує вас оплачувати суму за всі послуги одним "заходом". Почати можна з розробки, а потім поступово підключати різні інструменти маркетингу: від контенту до соціальних мереж, від контекстної і до таргетованої реклами.

Вартість розробки сайту для ресторану краще дізнаватися відразу, коли ви укладаєте контракт з digital-агентством. Ціна реклами для сайту оцінюється не в сумі, а з розрахунку щомісячних витрат. Так ви отримаєте краще уявлення про те, чи окупаються ваші вкладення та корисні вони в найближчій/далекій перспективі.

Ми чекаємо на ваш проект
Часті питання
Складність проекту і наповнення — два стовпи формування вартості розробки сайту для ресторану. Залиште заявку і ми надамо попередню оцінку проекту.
Термін створення продукту залежить від бажаного функціоналу, унікальності дизайну та інших моментів. Сказати орієнтовний час можливо, якщо є повноцінне ТЗ.
Всі етапи розробки сайту для ресторану завершуються звітом перед клієнтом. Наша команда завжди на зв'язку і в будь-який момент ви можете дізнатися, як йдуть справи з проектом.
Ми чекаємо на ваш проект